Verona Products Professional Sp. z o.o.

Sochaczew

Opinie o Verona Products Professional Sp. z o.o.

mariola

Ja pracuje na dziale produkcji i jest dobrze. mimo ze teraz przez wprowadzenie nowego systemu jest bałagan i zamieszanie. Na magazynie tez jest ok. wiec ONA prawdopodobnie sama nie pracujesz w VEronie tylko znasz opinie ludzi albo jesteś osoba bardzo konfliktowa której ssie wszytko należy.

użytkownik zarejestrowany

@Madeleine Zgadzam się z Tobą w zupełności. Wszędzie będą ludzie narzekający na wszystko na co się da. Sami niewiele wnosząc do firmy oczekują dużo. Najlepiej jak lubimy to co robimy wówczas jest spoko!

Madeleine

Pracuję tu od niedawna. Pamiętam swoje obawy przed rozpoczęciem pracy... O Veronie, jak o każdej innej firmie zresztą, też trafiały się opinie niepochlebne, albo ostrzeżenia, kto jaki jest :) Podjęłam pracę i... Nie narzekam :) Jak w każdej firmie, tak i tutaj ludzie plotkują, trafiają się osoby, z którymi nie jest łatwo się dogadać, ale czy tak nie jest wszędzie? W moim poprzednich poprzednich miejscach pracy, było to samo. Na to nie ma co narzekać, takie jest życie. Na zarobki nie mogę narzekać, a ci, którzy marudzą - czy potrafią uzasadnić swoją chęć podwyżki? Na to zawsze trzeba mieć argumenty. Od narzekania pensja czy premia nie wzrośnie. Trzeba pokazać, że na coś Cię stać, że jesteś wart tego, aby dać Ci więcej. Z nieba samo nie spadnie. Jeśli chodzi natomiast o pracę, naprawdę uważam, że każdy dzień może mnie czegoś nauczyć. Dostaję wszechstronne zadania, mam wiele nowych i ciekawych wyzwań. Narzekanie to chyba niestety taki nasz sport narodowy, a gadanie "bo mi się należy" niczego nie zmienia. Ja polecam tę firmę. Zatrudniając, wiesz na co i za jaką kwotę się piszesz więc nie marudź, a jeśli chcesz podwyżki - przedstaw za tym argumenty, pokaż się z dobrej strony, niech coś za tym stoi i Cię wyróżnia. Tylko to jest skuteczne. Wykonywać swoją pracę najlepiej jak się potrafi, być zaangażowanym, nie stać w miejscu i uczyć się więcej. I, przede wszystkim, nie siać propagandy i złej atmosfery, bo to zniechęca, a może naprawdę nie ma na co narzekać? :)

Karlove1991

Firmę ogólnie oceniam dobrze. W prezesie widać pasję i wiarę w to, co robi. Warunki finansowe są dobre, w firmie jest czysto i niczego nie brakuje. Trzeba po prostu solidnie pracować, to raczej nie jest miejsce dla leserów.

ONA
@Karlove1991 tydzień temu

KARLOVE -W JAKIM DZIALE TY PRACUJESZ SĄDZĄC ŻE NICZEGO NIE BRAKUJE. JEŻELI MASZ ODWAGĘ TO POWIEDZ JAKI TO DZIAŁ TO WSZYSCY SIĘ TAM PRZENIESIEMY. A TAK NA MARGINESIE TO TWÓJ DZIAŁ POWIĄZANY JEST Z INNYMI DZIAŁAMI W FIRMIE, A TAM TAK RÓŻOWO NIE JEST JAK U CIEBIE.A MOŻE TY W INNEJ VERONIE PRACUJESZ.POZDRAWIAM.

Gwiazdeczka

Praca w Veronie jest spoko. Pracują tu fajni, młodzi ludzi i tworzymy super team. Fakt, że się nie nudzimy, ale dużo się uczę, każdy dzień coś wnosi. Pieniądze też mogą być, fajny system motywacyjny.

betiblue

dokładnie, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. znam ludzi, którzy odeszli gdzie indziej i wcale nie jest różowo. jeśli starasz się, zależy Ci na zrealizowaniu celu i inni widzą Twoje zaangażowanie to będziesz doceniony.

mariola

pracuje od 2 miesiecy pensja moze nie jest na czas ale jest nawet dobra jak na sochaczewskie realia i moja mlodosc. atmosfera w zespole dobra wszytko zaslezy od ludzi. z biurem mozna sie dogadac bez problemu. wiadomo trafi sie zawsze ktos komu nic nie pasuje.

Damian

Szukam pracy w sochaczewie, moja znajoma pracowala w Veronie ale wyjechala. Ogolnie bardzo dobre zdanie miala o firmie. pracowala tu 4 lata ale wyjechala za mezem. podobno jest troche nie jasnosci i problemow z komunikacja ale gdzie jej nie ma. Czy zaglada ktos z aktualnych pracownikow tutaj? prosił bym o jakis komentarz dodatkowy. Aktualny.

użytkownik zarejestrowany

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Jak sprawdzimy na własnej skórze to sie czasami okazuje zupełnie co innego. Może Verona Products Professional nie jest idealną firmą ale uważam, że jest spoko i dlatego pracuję tu od dawna.

użytkownik zarejestrowany

@Twardyrozumiem, że praca w Verona była lepsza w porównaniu do Twoich późniejszych miejsc pracy. Możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy w Verona? Co aż tak wyróżnia tego pracodawcę na tle innych?

Twardy

Odszedłem z Verony na własne życzenie. Jak zobaczyłem jak wygląda praca gdzie indziej to teraz żałuję tej decyzji. Pozdrawiam

Ono
@Twardy 3 tygodnie temu
Odszedłem z Verony na własne życzenie. Jak zobaczyłem jak wygląda praca gdzie indziej to teraz żałuję tej decyzji. Pozdrawia...

To ty chyba Miękki jesteś a nie Twardy :(

Henry
użytkownik zarejestrowany

Skoro tak mało jest waszych wpisów na forum to odnoszę wrażenie, że musi być dobrze. Jak się coś złego dzieje to wiele osób pisze natomiast jak jest dobrze to nikomu się nie chce, taka jest reguła na takich forach. Tym bardzie, że słyszałem sporo dobrego o firmie.

@Henry 05.09.2017, 13:01

Coś w tym jest:/ Jednak na gowork jest sam hejt. Powyższe nie zachęca ale ok.

@Henry 05.09.2017, 13:01

Coś w tym jest:/ Jednak na gowork jest sam hejt. Powyższe nie zachęca ale ok.

użytkownik zarejestrowany

@Lidkaudało Ci się dostać na rozmowę kwalifikacyjną do firmy? Jeśli tak, to chętnie dowiem się więcej na temat tego, czego można się podczas niej spodziewać. Co możesz doradzić osobom, które proces rekrutacyjny mają jeszcze przed sobą?

użytkownik zarejestrowany

Właśnie aplikowałem do firmy i czekam na telefon. Może ktoś podpowie jakie mogą mieć wymagania na etat ph? Jakie wyposażenie dostaje pracownik? Może coś jeszcze?

Karol
użytkownik zarejestrowany

Czy może ktoś napisać normalnie co się dzieje w firmie? Pracowałem w Veronie kilka lat temu i czasami z sentymentu wracam. Czyżby tak się firma zmieniła, że powstała kolejna korpo? Jeśli sie rozwija to myślę , że nie powinniście narzekać. Może ktoś napisze?

ktoś coś
@Karol 25.07.2017, 19:32

Jest ok:) zmiany jak zawsze ale w porównaniu do innych firm o podobnym charakterze -jest dobrze i nie można narzekać. Problemy są zawsze- jeszcze nie znalazł się pracodawca gdzie by ich nie było. Ludzie nie narzekajcie- wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma:)

użytkownik zarejestrowany

Czy jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego o firmie? Wszystko nie pasuje, wszystko do zmiany? Czy ktoś się zastanowił, że tu tylko pracuje a osoby zarządzające robią swoją pracę i chcą poprawy?

Mańka
użytkownik zarejestrowany

Bardzo dziwią mnie niektóre wpisy. Jeśli ktoś kto ma odpowiednią władzę w firmie, chce mieć korporację to pracownicy mogą to jedynie akceptować lub odejść.

Dziwna

Lidia prośba do Ciebie...zmień lekarza bo ten Cię bardzo oszukuje. Szkoda, że wszystkie negatywne komentarze są usuwane. No cóż. Trzeba przyznać, że są dość mocno niewygodne. Ale prawda boli prawda Lidziu? Wypisywanie tych głupot raczej w niczym Tobie nie pomoże...pamiętaj w jaki sposób odchodzili Dyrektorzy. Na każdego przyjdzie pora....

użytkownik zarejestrowany

Czyżby Verona nie miała zupełnie nowych ofert pracy? Tak niektórzy narzekają a tu proszę nikt nie odchodzi!!

KamZ

Nie rozumiem tych wszystkich negatywnych opinii. Pracowałem tam i wiem, że przełożeni są wymagający, ale tak jest praktycznie w każdej firmie. Kto się stara i ma chęci do pracy ten ma dobrze!

użytkownik zarejestrowany

Czy jesteście pewni, że nie da powiedzieć coś dobrego o firmie?

użytkownik zarejestrowany

@Obserwator Lepiej zajmij się pracą a nie stanowiskami dyrektorów.

użytkownik zarejestrowany

Verona Products Professional działa już dość długo i rozwija się.

JD

czy ktoś potrafi powiedzieć wprost ile się tu zarabia? bo jak na razie same farmazony piszecie

użytkownik zarejestrowany

@Julia Verona to jest świetna firma i nie dziwię się Twojemu niepokojowi.

Julia

Czy to prawda że będzie fala zwolnień !!! Czy to czas na szukanie nowej roboty ?? Jakich działów ??? Za bardzo lubię firmę

Mariusz

Witam Jestem zainteresowany stanowiskiem kierownik magazynu w tej firmie. Ile na tym stanowisku można tam zarobić, jaki jest zakres obowiązków, jakie są realizacje na linii magazyn inne dział ? Pozdrawiam

użytkownik zarejestrowany

@Iga89, czy pracownik ma otwartą ścieżkę kariery w firmie?

Iga89

Da się lubić tą pracę, ale trzeba się na maksa wykazywać. Można się dużo nauczyć i jak się już wkręcisz to po prostu lubisz swoją pracę :) Polecam zaangażowanym, można wtedy nieźle zarobić.

użytkownik zarejestrowany

@:) zastanawiasz się nad aplikowaniem? Dla zainteresowanych, na stronie firmy możecie znaleźć aktualne oferty pracy: http://www.veronacosmetics.com/firma/kariera.html

hej czy ktoś sympatyczny napisze jak jest w kontroli jakości jaki system pracy jakie wynagrodzenie ogólnie jak tam jest czy da się wytrzymać z góry dziękuję

użytkownik zarejestrowany

Wiecie, że marki Verona Products Professional oprócz w Polsce, zdobyły zaufanie Klientów również poza granicami naszego kraju? Co myślicie?

2p
użytkownik zarejestrowany

a co cię takiego śmieszy konkretnie w tej firmie? jakoś nie chce mi się wierzyć w taką ogólną opinię oskarżającą - a sądzicie że w Świnoujściu opłaca się zatrudniać obecnie jako przedstawiciel handlowy?

rafał

Wszystko wygląda jak w małej rodzinnej firmie co godzina to nowina ,śmieszne miejsce

paula.jot
użytkownik zarejestrowany

Firma dużo wymaga od pracownika i to może być problem dla wielu osób. Jednak, gdy ktoś lubi pracować, a nie próbować lenić się na każdym kroku to nie będzie stanowiło problemu :) Samo wynagrodzenie jest na pewno mniejsze niż w Warszawie, ale nie jest to duża różnica ;) Ludzie, jak to w każdej firmie - lepsi i gorsi, jednak nie doświadczyłam póki co złośliwości ze strony kogokolwiek. Poza tym, jak kogoś się nie lubi to nie trzeba z nim specjalnie rozmawiać, a jedynie wykonywać wspólną pracę ;) Jeśli chodzi o rotacje, bowiem ktoś wspomniał wcześniej o tym, to jest ona faktycznie spora. Jednak nie na tyle, aby nagle przewracać firmę o 180 stopni.

Lolek

A moją opinię też usunęli. Nie była zła -pisałem , że było fajnie dopóki nie przyszedł nowy śmieszny dyrektorek, nazywany nażelowanym burakiem. Specjalista hahaha. Nie ma go już. Następnego też. Taka to firma śmieszna.

DAMI

Firma na początek kariery zawodowej , popracujesz trochę , zobaczysz jak jest i sam odejdziesz a studia tu nie mają żadnego znaczenia .Dużo roboty ręcznej, automatyka ,robotyka ,paletyzery itp. tutaj jeszcze nie dotarły .Bardzo małe serie produktów dlatego nie ma czym handlować a pensja 4 tys. to ogromna podpucha

Byly

... nie jest to duży wysiłek. To chyba żart 1. Jeżeli target jest z sufitu - to też nie jest to duży wysiłek? 2. Jak nie ma towaru w magazynie do sprzedania, realizacji zamówienia to też nie jest to problem? Cele są rozliczane z faktur a nie z out of orders

....

W [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] aby wala szczególnie z....... oszukuje pracownika zamiast wprost mu powiedzieć prawdę no niestety są ludzie i betony......

ewcia

firma okropna-okropna atmosfera z gwiazda i mamuśka na czele-absolutnie nie polecam, warunki pracy pozostawiają wiele do życzenia, kto może niech ucieka tak jak zrobili to inni!

Szara bura

Admin usuwa najważniejsza treść, moja opinia o firmie wypadła całkiem nieźle, bo usunęli to, co złe o Nich napisałam... Dobrze o tej firmie się nie da.

Byly

Ma A mojej opinii nie ma. Została wykasowana.... Co do 10 "nowych" rekrutacji. Wzrost zatrudnienia czy 10 osób uciekło lub zostało zwolnionych i szukacie nowych?

DAMI

Prawdziwe opinie są natychmiast usuwane a prawda jest taka że firma ostatnio bardzo się wyludniła

Szara bura

Ktoś zadał pytanie o zarobki, nie będę podawała kwot, ale powiem ze więcej niż najniższa krajowa i płaca typowa na Sochaczew. W Warszawie marketing jest lepiej płatny. Ale tutaj jest dobre miejsce dla osób nie mających doświadczenia, na start. Jeżeli ktoś się zastanawia nad pracą na stanowisku marketingowca, musi mieć świadomość, że trzeba być bardzo odpornym na stres. (usunięte przez administratora)

nick123

Ja również nie polecam tej firmy. Pracuje tam ale jestem traktowana Jak śmieć...jestem na etapie szukania czegoś innego puki co muszę się przemeczyc bo nie mogę pozwolić sobie na przerwę w pracy ale gdyby tylko moja sytuacja się zmieniła to od razu (usunięte przez administratora)

lalalla

widzialam ogloszenie na przedstawiciela, czy ktos moze uczciwie powiedziec czy warto aplikowac? jakie zarobki i auto sluzbowe?

super star

A jakie zarobki w firmie Verona na dzisiejszy czas??Ciekawie mnie stanowisko Specjalista do spraw Marketingu.

były pracownik

do @arctic - tak jak napisałam/em, powyżej komentarz dotyczy 2014/15. Jak jest teraz nie wiem, może się coś zmieniło na lepsze ;-)). Co do ilości ofert - jest ich sporo od dawna na różne stanowiska. Pytanie jest proste - czy liczba pracowników zwiększa się w firmie. Jeśli tak to firma rośnie, jeśli nie to jest rotacja ludzi (od dłuższego czasu). Co do Twoje oferty na grafika - nie wiem jaka to praca, ponieważ praca w biurze a w terenie to dwa różne światy. Pewnie znajdziesz tu dużo info pracy w centrali w dziale marketingu (chyba dział graficzny jest w marketingu). Do @Fikus - sorry ale Twoja wypowiedź zabrzmiała jakbyś był/ła pracownikiem Verony (PRACODOAWCA) - skąd wiesz że 4 tysia?

Rozrastają się ,warto składać aplikację

***

Zgadzam się, że stare biuro jakoś daje radę. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Verona Products Professional Sp. z o.o. - Sochaczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Verona Products Professional Sp. z o.o.