Opinie o Verona Products Professional Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Verona Products Professional Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Verona Products Professional Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verona Products Professional Sp. z o.o. w Warszawa

Paulina

Świetnie czyta się te opinie, i widzi dokładnie kto podszywa się pod kogo i pisze fałszywe komentarze względem innych pracowników. Praca jest naprawdę super. Rzeczywiście zdążają się opóźnienia w wypłatach. Ale poza tym, pracuje tu wiele wspaniałych, wartościowych ludzi którzy chętnie pomogą, zawsze można liczyć na ich pomoc i dobre słowa. Jak w każdej firmie są tez zazdrosne, mocno zakompleksione Pańcie które zasiedziały się w firmie 20 lat, przywłaszczyły sobie stanowiska przez zasiedzenie, bez perspektyw, tępe, osoby które nawet nie potrafią napisać poprawnie ani gramatycznie ani stylistycznie jednego zdania. Ale są cwane, kochają donosić nawet na najbliższe koleżanki z biurka obok. Zastanawiam się, jakie umiejętności prezentują skoro tyle je tam trzymają ? Ale zapewne jakiś talent mają… Całe szczęście jest nasza kochana VERONA bo w innym wypadku myśle ze kasa w biedronce byłaby przeszkoda dla kogoś ktoś nieustannie się myli-szczególnie w cenach ???? Poza takimi wyjątkowymi dinozaurami, praca pozwala na rozwój, fajnie radzi sobie na rynku i trzymam mocno kciuki by działa jeszcze lepiej-gdy sytuacja finansowa firmy się poprawi i dinozaury wyginą-praca jest naprawdę super!!!

Karol
@Paulina

Masz na myśli rozwój poprzez to czego się uczysz w takcie pracy czy wysyłają też na szkolenia żeby podnieść kwalifikacje? Ty byłaś na jakimś kursie branżowym opłaconym przez pracodawcę?

Franio
@Paulina

Jak każda firma ma swoje plusy i minusy. Co do szkoleń to chyba raczej ich nie ma. To prawda jest (usunięte przez administratora) i podkłądanie kłód pod nogi, robienie na złość innym pracownikom.

Robert
@Franio

Jeśli jeszcze umiejętnie donosisz to w szybkim tempie możesz awansować mając do tego krótki staż pracy;)

Bbnvg

I wypłaty dalej brak a już tyle po 10 ...najgorsze jest to ze ludzie nie są o tym informowani wcześniej ..np 9 ale dopiero jak już jest grubo 10 .. są opoznienia ok ale powinni wczesniej mowić zeby ludzie wiedzieli jak rozplanować wydatki.

Xxxxxxxxx

Najnizsza krajowa a według osób zarządzających to i tak jest za dużo ... nikt nie potrafi docenić pracownika,który np pracuje na nadgodziny i poświęca czas pracy zamiast byc w domu.. nadgodziny tak w ogołe niby nie są obowiązkowe a jednak jak potrzeba są.. nie polecam tu pracy jako pracownik fizyczny. Pracownik fizyczny nie jest dla nich nikim ważnym i tak go traktują ,mimo inflacji najniższa krajowa na unowie.. już tą glupią 200 nogliby dac ,zeby to jakoś wyglądało..W biurach mniej się narobią a mają więcej .. jako pracownik fizyczny nie polecam pracy tutaj

@Xxxxxxxxx

trzeba było się uczyć to by Cię do biura przyjęli;)

fikusia
@Xxxxxxxxx

Może warto poszukać innej pracy? lub spróbuj aplikować do biura "gdzie więcej zarabiają"!

Hahhaha
@xyz

Tak uczyć.. jak tam kierownicy wykształcenia nie mieli.. tam się liczą znajomości a nie szkoła.

Xxxx
@xyz

Hahah tak uczyć ... jak tu niektórzy nawet kierownicy byli max po średnim Tu liczą się znajomości w tej firmie a nie wyksztalcenie

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Verona Products Professional Sp. z o.o. na stanowisko Analityk? Pojawiło się 22 marca na Pracuj.pl. Planujecie na nie aplikować?

xyz

Jak ogłoszenie było z marca to raczej 2022 roku a teraz mamy 2023 więc jak chcesz aplikować na stare ogłoszenie?

@xyz

Czyli aktualnie nie ma przyjęć? A wiesz może czy firma w najbliższych miesiącach planuje wznowić rekrutacje? Akurat szukam pracy i chciałabym się rozeznać?

@Joanna

z tego co mi wiadomo nie będzie nowych rekrutacji.

Doradca Klienta

Rekrutacja przebiegła bardzo miło i szybko. Na wstępie menadżerka sklepu odpowiedziała mi o salonie, o tym jak wygląda praca oraz o współpracownikach. Z góry podała stawkę godzinową jaka jest na start (24zł) plus do tego procent od sprzedaży :]] Zero stresu, Pani była bardzo otwarta, wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie, takie jakby to jej na mnie zależało, mimo iż mam bardzo malutkie doświadczenie.

Moja dyspozycyjność Jaki tryb pracy by mi odpowiadał [pełny etat, czy część] Chęć dłuższej współpracy

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
byłpracownik

ale wysokie oceny... profil na gowork wymuśkany. Dobrze, że rynek wie jak jest.

Ela

Dla mnie najgorsze były opóźnienia w płatności i wmawianie przez prezesa że nic nie umiemy i że nic nie robimy

Ex
@Ela

To nie lepiej poszukać nowej pracy

@Ex

chyba to zrobiła jakby nie patrzeć... A to wmawianie, które tu przytacza to co miałoby mieć na celu? I te opóźnienia to wynikały z braku płynności czy to jakeś niedopatrzenia?

@Zofia

Ciężko mi powiedzieć co prezes miał na celu. Wierzę, albo przynajmniej chce wierzyć, że chciał tymi technikami nas "zmotywować" abysmy byli bardziej wydajni aczkolwiek w obecnych czasach motywacja przez podkopywanie wartości i zaniżanie ich moim zdaniem nie działa, a nawet ma odwrotne działanie.

esej

Tej firmy nie było 6 lat temu w warszawie.

esej

Komentarz użytkownika "Nie Polecam" wprowadza w błąd. Mówi o pseudo faworyzowaniu pracowników.

Waw
@esej

Ja za to przez chwile pracowałam w Warszawie, 2,5 ata temu Może @nie polecam miał takie odczucia że ktoś był faWoryzowany...z tego co pamiętam to było tak że prezes miał kilka osób i faktycznie wszedzie z nimi byl..ale z drugiej strony każdy tak w firmie robi. Że ma zaufane grono A reszta nie musi być na każdym spotkaniu Dla mnie największym minusem były opóźnione pieniądze bo przy kredycie ciężko o coś takiego Reszta ok :) często wychodzilismy po pracy na jedzenie razem Albo nawet w trakcie jechaliśmy na lunch ;) W show room często puszczalismy muzykę aby było weselej A nawet przyprowadzalismy pieski aby nie były samotne w domu Jeśli chodzi o pieniądze to firma bardzo dobrze płaciła. Po okresie próbnym od razu była podwyżka i system premiowy też był co miesiąc Więc wszędzie są minusy i plusy

Gosc
@Waw

No własnie a pracownik fizyczny traktowany jak (usunięte przez administratora).. do tego najniższa krajowa,niesprawiedliwość

AniD

Nie wspominam dobrze tej firmy Opóźnienia płatności i strasznie napięta atmosfera z dużą ilością plotek. I nie zgodzę się z opinią,że jak wszędzie bo moim zdaniem tak zepsuta atmosfera jest wyjątkiem

@AniD

skoro aż wyjątkiem to możesz ją samą opisać szerzej? ciekawa jestem czy faktyczne jest tak niefajna, bo pierwszy raz widzę określenie, żeby atmosfera była wręcz "zepsuta"

Szkoda gadać
@Zofia

Wiesz.. mam to już za sobą wiec mogę powiedzieć że było bardzo dużo „kłód” pod nogi ze strony innych osób. I trzeba bardzo uważać i pilnować swojej pracy bo wiele osób chciało zebrać laury i się chciało popisać przed prezesem przypisując sobie innych zasługi. Jedna nawet mówiła że w poprzedniej firmie stawiała comarcha ???? A co do czego pytała się o podstawowe rzeczy. Ale prezes zakochany Także hmm wiele takich niuansów które są bardzo nie fair

@Szkoda gadać

chciałabym to zobaczyć... i tworzyło to jakieś szczególne opóźnienia? czyli tutaj nie działa się docelowo zespołowo czy to wina ludzi? i ostatecznie za jakie wynagrodzenie to czy to zależy?

Ann

Praca w Veronie to napewno świetnie rozwiązanie dla osób, które zastanawiają się jaka ścieżkę kariery wybrać. Zaczynajac pracę miałam możliwość sprawdzenia się w różnych działach i mogę śmiało powiedzieć, że dzięki ostatnich 8 miesiącach wiem w jakim kierunku chcę podążać :)

Ania1978

Pracuje tutaj ale nie poleciłabym Firmy swoim znajomym ze względu na: 1. Niskie zarobki 2. Nierówne rozłożenie pracy 3. Niepłatne nadgodziny 4. Częste „rozmowy” z prezesem który mówi że nic nie umiemy i że on „nas nauczy” 5. Dużo stresu i wiele plotek w firmie Oczywiście dużym plusem jest że praca jest blisko i w sumie to mnie trzyma i wiele osob w firmie…no i generalnie jest mały rynek pracy w sochaczewie. Mam nadzieje że otworzy się coś normalnego w okolicy aby można bylo normalnie pracować

@Ania1978

aha czyli w ten sposób.. to prędzej uwierzysz, że coś w okolicy się otworzy lepszego niż warunki tutaj ulegną poprawie? czemu tak w sumie, podejmowaliście już jakieś próbny odnośnie ich zmiany? rozmowy, cokolwiek?

fikusia

jak w każdej firmie... Może warto porozmawiać z przełożonym

@fikusia

Czyli tu u was raczej idzie się dogadać? ludzie idą z problemami czy raczej sami je między sobą starają się rozwiązywać? Jakie przykładowe występują?

Ania1

Bez sensu zwolnienia ludzi ktorzy cos robią, a zostają Ci co wchodzą prezesowi wiadomo gdzie :) Jest też taka osoba co tylko siedzi na zwolnieniach i co chwilę jest chora Ale nikt jej nie powie. Taka lokalna sochaczewska gwiazda. W sumie te gwiazdy to dwie takie od czapy są... A reszta musi stawać na rzęsach Co do wypłat to ciągle opóźnienia

Gosc
@Ania1

Z tymi zwolnieniami to jest tak osoby jakie raz czy 2 razy za rok są chore i mają zwolnienie to jest problem krzywo patrzą albo robią om wyrzuty i docinki a ludzie którzy cześto siedzą na zwolmieniach to nic mikt im nie powie. Powinni to jakoś zliczać kto ile był w ciągu rolu bo czasami to bardzo niesprawiedliwe że jedenpze ciagle chldIć a drugi wcale

@Ania1

Ile przeważnie zdarzają się te opóźnienia? No i ile wynosi wypłata jakbyś mógł dać znać? Można liczyć na 4000?

Średnio

Pracuje W firmie i sądzę że jest średnio Byłam w ciekawszych miejscach pracy Ktoś z marketingu tu zachwala zarobki..no Co z w innych działach aż tak kolorowo nie jest Mam nadzieję że szybko zmienię pracę

XYZ
@Średnio

Nikt z marketingu nie ma samochodu służbowego więc proszę na pół.dzielic te komentarze

@Średnio

A czemu jest średnio Twoim zdaniem? Rozwiniesz, bo jakoś brakuje konkretów w tej twojej wypowiedzi

Ania1
@Średnio

Skoro tak Ci się nie podoba w firmie to może najwyższa pora zmienić pracę, nikt tu nikogo na siłę nie trzyma.

Waw

czytam niektóre komentarze i się za głowę łapie Ktoś napisał że nawet wody pracodawca nie daje ? Przecież w biurze była woda, kawa, kilka rodzajów mleka oraz kilka rodzajów herbat ;) i można było wszystko brać. A nawet czasem Ania wystawiała cukierki ???? Naprawdę czego ludzie nie wymyśla aby zszokowaC

Pracownik marketingu

Ja tam jestem zadowolona. Wcale dużo nie mam pracy jak tu wszyscy piszą plus mam dobre pieniądze i dlatego że jestem dobrym pracownikiem to dostałam auto służbowe. Nie muszę pracować 8 h i jak mam problem ze zdrowiem to nie ma problemu z wzięciem pracy zdalnej.

Iza

To w czym w takim razie poprzednik się myli? To możliwe w ogole żeby w tym dziale miec auto słuzbowe?

Pracownik marketingu
@Iza

Wcale nie pisze głupot. Odkąd jestem w pracy to już dostałam 3 razy podwyżkę Więc nie rozumiem dlaczego tak wszyscy piszą negatywnie Okej wypłata się spóźnia, Ale zawsze jest A auto się ma jak się dogadać bo zawsze warto rozmawiać z przełożonym A nie milczeć

Panewka

Jutro wypłata ????

Nie wspominam dobrze tej pracy. Ludzie zależy którzy..Ale większość fałszywych osób które tylko zabierają cudzą pracę. Rażąca niesprawiedliwosc oraz śmieszne wynagrodzenia o wpłatach "na czas " nie wspomnę

Gh
@Ewa

A co trzeba zrobić w tej firmie aby się polepszyło? Nie tylko wypłaty na czas?

XYZ
@Ewa

Ludzie w tej firmie to porazka . Usmiechaja się w twarz a za plecami obrabiaja.

Aleksandra

Nie polecam Długo się czeka na wypłatę oraz nie jest się szanowanym Prezes często daje wykłady jacy jesteśmy beznadziejni

Wyplaty
@Aleksandra

Myślę, że okres wypłat się wydłuży... Czas na inwestycje... Wkrótce...

Iza

A rzeczywiście są tu tacy ludzie czy to przesada?

ANnan
@Aleksandra

Tez nie polecam . Zarobki małe a pracowac jedna osoba za trzy musi. Rozumiem narobic sie ale chociaz zarobic wiecej a tu mało płacą a myślą że jedna osoba się rozdwoi ..

Pracownik 10

Hej:) Ja tam powiem prawdę. Pensja nie jest na czas Przychodzi dopiero po 20... Prezes wymyśla nierentowne nowości, a obecny marketing nic nie potrafi swojego wymyślić. Fajne dziewczyny już odeszły A teraz to tak jest Mimo wszystko mam nadzieję że zatrudnia nowe osobę które rozbijają to firmę.bo teraz nie ma co liczyć

Katarzyna
@Pracownik 10

O jakich nowościach mówisz?

Katarzyna
@Pracownik 10

A którego terminowo powinna być pensja na koncie?

...
@Pracownik 10

Jakby były takie fajne to by próbowano je zatrzymać. Widocznie nie były tego warte.

@Katarzyna

A co teraz pojawia się w drogerii ? Xd Serio takie pytania

@...

A skąd wiesz że nie próbowano ? Próbowano, Ale jak ktoś ma o wiele lepszą ofertę to co ma do wyboru Dobra..odeszły To odeszły..tylko chodzi o fakt że teraz nie ma osób kreatywnych co ciągną markę do góry

Ela

Moim zdaniem ludzie co pracują w veronie to mają syndrom sztokholmski Nie wiem jak można godzić się na 10-czasem 20 dniowe opóźnienia. Ci co pracuja na B2B to w ogóle mają czasem dwu miesięczne opóźnienia Nie będzie lepiej w Polsce jeśli nie zaczniemy się szanować...

Zostaw merytoryczną opinię o Verona Products Professional Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Verona Products Professional Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Verona Products Professional Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 129.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Verona Products Professional Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 10 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Verona Products Professional Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Verona Products Professional Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Verona Products Professional Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 555 ocen.

Verona Products Professional Sp. z o.o.