Opinie o Verona Products Professional Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Verona Products Professional Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Verona Products Professional Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verona Products Professional Sp. z o.o. w Warszawa

Mitffoch

Jakie są najbardziej flagowe/najlepiej sprzedające się produkty tej marki?

@Mitffoch

hmm... najbardziej to chyba Ingrid, no i kolekcja butterfly, zależy co kto lubi :)

Mitffoch
@Arya

No to właśnie o to pytam, mniej więcej co kto lubi, co jest warte polecenia itd. Ale rozumiem że te dwa

Kala
@Arya

To Ingrid to marka Verony? Nie wiedziałam, a jednak jest dość popularna. Jakie jeszcze marki własne ma w ogóle Verona?

@Kala

Ej, gdzie moja odpowiedź? Wszystko wymieniłam, a tu na marne, bo zniknęło...

Beti
@Arya

A dasz radę jeszcze raz, czy już ci się nie chce?

@Beti

No dam radę tylko nie rozumiem dlaczego (usunięte przez administratora).. Ingrid Cosmetics, Butterfly Collection, Vollare Cosmetics, Skin UP, Revia, Ryana, Biodermic, Vittorio Bellucci. Prosiłabym teraz by nie pozbywać się wpisów i materiałów, które są potrzebne do opisu firmy i jak widać potrzebne również dla kandydatów skoro o to pytają

Ama

Jak chodzi o rekrutację to kto ją prowadzi???

@Ama

Ogólnie mi chodzi, nie jakieś konkretne stanowisko

Kierownik danego działu

@Ama

Na niektórych też jest rozmowa z Prezesem podobno, ale to do biura raczej, u mnie nie było

@Max

Ok ok, czyli nie HR + kierownik, bo takie miałam podejrzenia. Dzięki.

Nim
@Max

ooo nawet prezes może być na rozmowach? ale to pewnie jakieś poważniejsze stanowiska w tym biurze...

Nim
@Max

chociaż może tylko tak stresująco brzmi, a jest całkiem sympatycznie. Ktoś ma informacje w jakiej atmosferze przebiegają rozmowy?

@Nim

Moja w luźnej, więcej strachu było przed, jak już się zaczeła to spoko

Hanna
@Nim

Jest w porządku, nie ma żadnych trudnych ani niezręcznych pytań, trzeba do tego podejść w miarę na luzie, jak najwięcej rozmawiać, opowiadać os obie, to pomaga

Ile oddziałów ma firma i w jakich lokalizacjach?

Ama

No wydaje mi się że jedną tutaj w Sochaczewie.. czy jest więcej a ja nie znalazłam?

@Ama

Właśnie nie wiem, stąd pytam

@Ama

Na googlu pokazuje, że też Warszawa

Chciałem sprawdzic też na stronie i potwierdzić, ale coś mi nie działa

Shakira

Właśnie od jakiegoś czasu już jest problem ze stroną i pokazuje się na niej jeden filmik, nie wiem czy wszyscy mają tak samo?

@Shakira

Gdzie to można zgłosić? Może jest jakiś mail od tego?

Aisha

Przecież jest info, że nowa strona będzie niedługo, nie ma po co zgłaszać, sami chyba wiedzą najlepiej, że mają stronę w budowie

@Aisha

A, to to mi jakoś umknęło. Pozostaje czekac cierpliwie na efekty

Marina

Co powiecie ciekawego na temat tej firmy? Interesuje mnie w zasadzie każdy aspekt

@Marina

Myślę nad zatrudnieniem tutaj, ale chętnie dowiem się co na ten temat mówią pracownicy

Zlo
@Marina

Zdecydowanie odradzam , pod każdym względem

@Marina

A ja polecam;) dobrze się tutaj czuje i jestem zadowolona z tej pracy. Trafilam na porządnych ludzi, z załatwieniem czegokolwiek też nie mam żadnego problemu. Jeśli tylko charakter pracy Ci odpowiada, to przyjdź, sprawdź, oceń sama.

@Ona

Dzięki za opinie :) Mam nadzieję, że ktoś jeszcze się wypowie, bo póki co 1:1

@Marina

Naprawdę aż tak dużą wagę przykładasz do zdania obcych ludzi? Przecież to będzie Twoje życie i Twoja praca

@Ona

Nie, ale miło poznać różne perspektywy.

@Marina

Stwórz własną perspektywę i ona będzie najbardziej miarodajna, gwarantuje.

Doradca Klienta

Rekrutacja przebiegła bardzo miło i szybko. Na wstępie menadżerka sklepu odpowiedziała mi o salonie, o tym jak wygląda praca oraz o współpracownikach. Z góry podała stawkę godzinową jaka jest na start (24zł) plus do tego procent od sprzedaży :]] Zero stresu, Pani była bardzo otwarta, wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie, takie jakby to jej na mnie zależało, mimo iż mam bardzo malutkie doświadczenie.

Moja dyspozycyjność Jaki tryb pracy by mi odpowiadał [pełny etat, czy część] Chęć dłuższej współpracy

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
Leszno
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Mysliciel

Czy ktoś dojeżdżał z Warszawy do firmy Verona?

Elmo
@Mysliciel

myśle że jest to całkiem prawdopodobne. ale co właściwie odpowiedź na to pytanie ma konkretnie wnosić bo chyba nie rozumiem?

Yeti
@Elmo

Może szuka towarzysza do wspólnych dojazdów do pracy, nie wiadomo

Jakie są warunki zatrudnienia w Verona Products Professional Sp. z o.o.?

Xena

W porządku.

Słyszałem, że całkiem niezłe, znajomy, który pracował mówił

Przez to sam się zacząłem interesować pracą tutaj, to kolega, któremu ufam, więc raczej by mnie nie okłamał perfidnie :)

Jak oceniacie atmosferę w firmie Verona Products Professional?

K.

Ja oceniam całkiem pozytywnie, raz jest lepiej raz gorzej, ale w końcu jesteśmy ludźmi, każdy może mieć gorszy dzień. Ale nie ma jakichś spin, ludzie są bardzo w porządku.

@K.

Czy mówisz o jakimś konkretnym dziale, czy o ogóle firmy? Widziałam że pod spodem była dyskusja na temat atmosfery w administracji.

K.

Ja tak ogólnie, nie skupiałam się tylko na swoim dziale, tylko na ogólnych obserwacjach

@K.

To naprawdę fajnie, że dobrze oceniasz atmosferę w firmie Verona Products, to bardzo ważny aspekt pracy. A co sądzisz o warunkach zatrudnienia? Na jaką umowę jesteś zatrudniony/a?

Mara
@Ewa

Teraz to już chyba wszedzie prawie są umowy o pracę ;) rzadko zdarzają się inne. nie sądzę żeby tu było jakoś inaczej

@Ewa

Na umowę o pracę. Warunki są w porządku, nie narzekam zbytnio, chociaż zawsze coś można podciągnąć ;)

WW

Witam. Widziałam ogłoszenie na pracownika do działu administracji w Andrzejowie D. Jak atmosfera w tym dziale ?

@WW

Ogólna atmosfera w firmie jest dobra, ja jak tu przyszłam pracować byłam bardzo zaszkoczona, że jednak praca to może być przyjemne miejsce, bo przyznaje szczerze że wcześniej nie miałam zbyt szczęścia trafiać na życzliwych ludzi. Tutaj jak najbardziej trafiłam i myślę że warto spróbować

chetna
@:)

a warunki pracy jak się przedstawiają? jakieś szkolenia możliwy rozwój czy awans?

Witam, jestem zainteresowana pracą w firmie Verona

@Ania

Gdzie powinnam szukać ofert? Gdzie pojawiają się najcześciej?

tibia
@Ania

aktualne są na praca . pl

@tibia

Aktualnie są tylko dwie i niestety żadna nie jest odpowiednia dla mnie. Jest jakaś szansa, że po nowym roku sytuacja się zmieni w tej kwestii?

Gaming
@Ania

Jeśli się zmieni to tylko na gorsze jesli jeszcze moze byc tam gorzej. (usunięte przez administratora)Pensji na czas nie zobaczysz. Kadra zarządzająca to jakaś porażka- ludzie bez doświadczenia - awansowali na wyższe stanowiska wyrwani fartem od zgrzewarki. Nie szanuja pracowników(usunięte przez administratora) Ludzie niedługo nie wytrzymają tej presji i braku szacunku i uciekną- kazdy ma już dość. (usunięte przez administratora) On nie potrzebuje mądrych ludzi i ma jak ma... Nie polecam pracy w Veronie.

@Gaming

Ekhm, pytałam tylko o kwestię ofert pracy...

Szeryl

Ile można w tej firmie zarobić do ręki?? Znajoma mi powiedziała ,że 2'500 zł to dostanę. Czy to prawda? Ja sądzę, że pracownicy verony mają więcej, przecież na kasie w supermarkecie dostaje się od 2'760 zł do 3'250 zł. Warto tu się zatrudnić??

Złomek
@Szeryl

Nie warto. (usunięte przez administratora)zl to chyba tylko w biurze... najniższa krajowa często bez premii.

Odp
@Szeryl

A moze ta osoba opowiadała Ci o kwocie brutto? 2500 zł to 1850 zł do ręki.

Madzialena

Czy są u Was zwolnienia z powodu COVID-19? Jakie środki ostrożności stosowane są w firmie. Czy pracodawca pozwala pracować zdalnie?

felek
@Madzialena

rozumiem, że chcesz się zatrudnić i od razu pracować zdalnie? hahahahaha

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Verona Products Professional Sp. z o.o.?

Małgo

Wynagrodzenie nigdy nie jest wypłacane na czas. Wynika to że słabej kondycji finansowej firmy. Wszędzie długi. Firma tłumacząc się, że nie ma pieniędzy pozwala sobie na zaleganie z wynagrodzeniem nawet o 8-10 dni. Żenada nie polecam

Kondycja finansowa firmy jest bardzo dobra, ale zależy jak na to patrzysz. Jeśli chodzi o wprowadzane nowości produktów, kupowania sprzentów i wzbogacania firmy o kolejne aktywa - firma ma pieniądze i to chyba dość duże, ale jeśli chodzi o pracowników w ogóle w nich nie inwestuje i przez pensję płacone po terminie udowadnia, że ma brak szacunku do ludzi, którzy w niej pracują. Fajna firma, ale brak możliwości rozwoju. Dobra dla początkujących i młodych ludzi oraz dla ludzi chcących pracować blisko miejsca zamieszkania.

francooo

Gdyby kondycja finansowa firmy była poniżej 0 firma by nie istniała i nie pracowałoby w niej ponad 200 osób. Szkoda, że pracownicy nie mogą odejść z klasą tylko obsmarować swojego już byłego pracodawcę.

Matylda

Jak oceniacie prace na magazynie?

Bexulka

Cześć, widziałam nowe ogłoszenie o poszukiwaniu Laboranta do działu R&D. Czy ktoś ma jakieś opinie jak wygląda praca na takim stanowisku? Czego można się spodziewać? I jakie widełki finansowe mogą być proponowane?

Ela Jakimiuk
@Bexulka

Bardzo proszę o kontakt e.jakimiuk@vpp.pl Chętnie opowiem o szczególach oferty

Wirusek

Cześć, widziałem ogłoszenie, że firma poszukuje export managera. Ile można zarobić na tym stanowisku do ręki? Jak wygląda rekrutacja? czy jest test z języka obcego? Znam bardzo dobrze język framcuski, a język angielski w podstawie. Czy miałbym szanse na etat w tej firmie?? Napiszcie o zarobkach i warunkach pracy. Będę wdzięczny. Écrivez la vérité!

Bartek

Mam wrażenie, że szukacie przysłowiowej dziury w całym ,nie wspominając tego co jest tu dobre ,a byłoby co napisać.

Jak jest z pakietem medycznym w Verona Products Professional Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Marekting

Można. Za dodatkową opłatą

Weronika

Nie polecam tego pracodawcy. Nie są odpowiedzialni w stosunku do kandydatów. Po rozmowie kwalifikacyjnej w Warszawskin biurze dostałam obszerne zadanie rekrutacyjne, którego wykonanie zajęło mi bardzo dużo czasu prywatnego. Obiecali wrócić z informacją zwrotną w przeciągu trzech dni roboczych po wykonaniu zadania. Nie dostałam feedbacku, nawet wysłanego automatycznie pomimo kilku upomnień. Bardzo słabo pod kątem candidate experience.

Ciekawska osoba
@Weronika

Do jakiego działu była ta rekrutacja?? Do marketingu ?

Świrus
@Weronika

Dobrze, że takie rzeczy wychodzą przed podjęciem współpracy. Identycznie się dzieje, jak już się w tej firmie pracuje - czy to Warszawa czy Sochaczew. Brak komunikacji, rzetelności, decyzyjności, jakiegokolwiek ładu i składu. (usunięte przez administratora)a. Na szczęście nie wszystkich, bo to oni jeszcze trzymają tą firmę przy życiu. Mimo to, w żaden sposób nie są doceniani, tylko się od nich wymaga a nawet żąda. Szkoda czasu na pracę w Veronie. A w marketingu już szczególnie.

Kaja

A co się wam nie podoba w marketingu tej firmy?

Marketing
@Kaja

Kolejna osoba z marketingu szybko pożegnała się z Veroną. Smutno :-(

Firma jest kompletnym chaosem. Ludzie w wiekszosci nawet w porzadku, z kilkoma niestety wyjatkami. Niestety, bo na waznych stanowiskach, wiec skutecznie potrafia utrudnic zycie wszystkim dookola. Na tym pozytywy sie koncza. Firma zarzadzana katastrofalnie, zwolnienia z dnia na dzien za roznice zdan z zarzadem to standard. Szczerze odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o Verona Products Professional Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Verona Products Professional Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Verona Products Professional Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 129.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Verona Products Professional Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 10 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Verona Products Professional Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Verona Products Professional Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Verona Products Professional Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 555 ocen.

Verona Products Professional Sp. z o.o.