Opinie o RPDP Dominik Pakuński w Sochaczew

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy RPDP Dominik Pakuński. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w RPDP Dominik Pakuński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RPDP Dominik Pakuński w Sochaczew

xxx Nowy wpis

Totalna porażka!!! W kwietniu zamówiłam łóżko piętrowe na antresoli. Zbliża się koniec czerwca i co........ brak łóżka i brak kasy!!!

Ewelina

Jestem ogromnie zawiedziona, czekam na zamówienie już zdecydowanie za długo, po terminie . Nikt mnie nie poinformował o opóźnieniu, nikt mi nie pomaga aby zamówienie przyspieszyć. Myślałam że o klienta trzeba dbać....jednak nie wszyscy o tym wiedzą. Czekam zatem na swoje zamówienie codziennie wypisując do Pani Pauliny.....dodzwonić się nie da a na maile nie odpisują. Oprócz upierdliwości mojej aby codziennie ich ponagla nic mi nie zostało. A i tak nie wiem czy Pani Paulina mnie nie zbywa bo wypada jej odpisać a i tak ma mnie gdzieś . Najnormalniej w świecie chciałabym otrzymać zamówienie bo przez opóźnienie moje dzieci musza spać na materacach bo już łóżko miało być!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! masakra jestem na nich strasznie zła i rozczarowana.

Ewelcia Nowy wpis
@Ewelina

Niestety mam tą samą sytuację co Pani. Zamówienie złożyłam 29 września i ciągle czekam na łóżko. Dzwoniłam już parę razy i ciągle nie ma konkretnej daty.Po dzisiejszej rozmowie telefonicznej myślę że trzeba szukać łóżka w innej firmie bo tu raczej się nie doczekam.

Edyta

No cóż i jak to jest z zamówieniami tutaj? Bo widzę donosy, że podobno zamrażają tu kasę innych ludzi. To prawda, że są takie problemy z czasem realizacji?

Magda
@Edyta

niestety prawda

Helena Nowy wpis
@Magda

Wiesz coś o tym, jak to wygląda w przypadku wypłat dla pracowników? Przyznam, że to bym chciała wiedzieć, a ostatnio jeszcze nikt tutaj nic na ten temat nie pisał, z tego co widzę na pierwszy rzut oka.

Magda Nowy wpis

(usunięte przez administratora) ludzi po prostu, czeka się miesiącami, na stronie kłamią że mają ocenę na ceneo 4.25 a w rzeczywistośći mają 3. Po prostu (usunięte przez administratora)

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie RPDP Dominik Pakuński? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Inżynier Wsparcia Uslug IT/ IT Service Desk Specialis
Zielona Góra
LUG Light Factory Sp. z o. o.
(2087 opinii)
Jacek

Uwaga na tę firmę, mrożą pieniądze swoich klientów. Fatalna komunikacja. Czas realizacji ciągnie się w nieskończoność.

Ewelina

Zostaw merytoryczną opinię o RPDP Dominik Pakuński - Sochaczew

RPDP Dominik Pakuński