Opinie o Biuro Inżynierskie Tessa w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Biuro Inżynierskie Tessa. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Biuro Inżynierskie Tessa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Inżynierskie Tessa w Kraków

Czy Biuro Inżynierskie Tessa organizuje staże dla studentów?

GRUPA WOLFF Nowy wpis

Hej. Gwoli wyjaśnienia - od lat Biuro Inżynierskie Tessa nosi nazwę GRUPA WOLFF :) Odpowiadając na pytanie. Aktualnie rozpoczęliśmy współpracę z jedną ze szkół technicznych obejmując patronatem tamtejsze klasy. W ramach tej współpracy przewidujemy starze dla najlepszych / najbardziej aktywnych osób. Program będzie też rozszerzany na inne szkoły. Niemniej nie zamykamy się na uczniów i studentów spoza tego programu. Ilość miejsc na staż mamy ograniczoną, ale jeśli jesteś zainteresowany to wyślij śmiało spontaniczną aplikacje poprzez formularz na stronie: https://www.grupa-wolff.eu/kariera/ Z pozdrowieniami GRUPA WOLFF

Agata Nowy wpis
@GRUPA WOLFF

A czy takie staże są płatne, czy bezpłatne? :-)

@Agata

Staże są płatne :) W tym momencie nie pamiętam dokładnie kwoty, ale jest przedział między 2200 - 3000 zł. Jeśli jesteś zainteresowana odezwij się. Nasza HR Manager poda Ci szczegóły :) Dobrego weekendu GRUPA WOLFF

GRUPA WOLFF Nowy wpis

Taka ciekawostka. Nasza kampania rekrutacyjna, w ramach której szukaliśmy Managera HR, została uznana za najbardziej innowacyjna w ramach konkursu organizowanego przez portal OLX. W konkursie były nagradzane tak znane firmy jak Nokia, Lidl czy Budimex - no i teraz także my maluczcy :) Jakby ktoś chciał dowiedzieć się więcej to tu zostawiam link - na tej stronie znajdziecie m.in. rozmowę naszego kierownika dz. marketingu z Beatą Sadowską i Andrzejem Sołtysikiem w ramach telewizji śniadaniowej OLX: ▶ https://www.grupa-wolff.eu/rekrutacja-hrowca/ Pozdrawiamy GRUPA WOLFF

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Biuro Inżynierskie Tessa? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Hej, w ostatnich latach wigilia była dniem wolnym :) Pozdrawiamy GRUPA WOLFF

Jacek

Zdecydowanie nie polecam. Promuje się miernoty kłaniające się w pas właścicielom. Ale może o to chodzi... Firma koszmar.

@Jacek

Witaj Jacku, jeśli możesz, rozwiń proszę na czym polega "kłanianie się w Pas właścicielom". Pozwoli nam to ustosunkować się do konkretnych sytuacji, co z pewnością da pozostałym uczestnikom forum pełniejszy obraz :) Tymczasem odmeldowujemy się, oczywiście kłaniając się w pas ;) Z pozdrowieniami, Zespół GRUPY WOLFF

Jessy
@GRUPA WOLFF

Czyli jednak wiesz co to zanaczy?

@Jessy

Hej Jessy. Dziękujemy za komentarz. Tak, jak najbardziej rozumiemy dosłowne znaczenie zwrotu kłaniać się w pas, który ma m.in. okazywać pokorę i w takim kontekście go użyliśmy kończąc nasz komentarz. Nie miej w drugiej części tego samego komentarza zapisaliśmy ten zwrot w cudzysłowiu, co ma świadczyć, że kryje się za nim drugie dno. Jakie? To wie autor wpisu, czyli Pan Jacek. Dlatego poprosiliśmy Pana Jacka o wyjaśnienie. Nie chcemy, aby to forum było zbiorem pomówień i domysłów :) Pozdrawiamy serdecznie

@GRUPA WOLFF

hmm... ale czego „nie miej”?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Biuro Inżynierskie Tessa? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Leszno

Jak wygląda ścieżka awansu w Biuro Inżynierskie Tessa?

Buhaha

127 dni i wciąż nie wiadomo?

GRUPA WOLFF

Hej. Pytanie jest skomplikowane ponieważ każdy dział ma nieco inną budowę. Niemniej struktura firmy jest płaska. Gdyby ktoś był zainteresowany odpowiedzią w kontekście konkretnego działu to proszę śmiało pisać na adres:rekrutacja@grupa-wolff.eu Ciepło pozdrawiamy i życzymy duuuużo zdrowia

Rekrutacja i sytuacja w firmie

Witam, Czy firma prowadzi aktualnie procesy rekrutacyjne i zatrudnia nowych pracowników?

Hmmm
@Rekrutacja i sytuacja w firmie

Tutaj są oferty pracy... https://www.grupa-wolff.eu/kariera/

GRUPA WOLFF

[3000 zł do ręki za polecenie pracownika] Witam serdecznie, w GRUPA WOLFF ruszyliśmy właśnie z programem poleceń pracowniczych. Pierwotnie program miał być skierowany tylko do naszych pracowników, ale ostatecznie postanowiliśmy go rozszerzyć dla wszystkich (szczegóły: https://goo.gl/acv1jc). Jak to działa? Osoba, która poleci pracownika, który następnie znajdzie zatrudnienie w firmie, otrzyma nagrodę w wysokości 3000 do ręki :) Co ważne polecane osoby nie muszą być wprost odpowiedzią na aktualne wakaty. Innymi słowy, poleć osobę, której nawet w tym momencie nie szukamy :) Szczegóły znajdziesz na stronie: https://goo.gl/acv1jc Zrezygnowaliśmy z Agencji HR a ilość ogłoszeń na portalach typu pracuj.pl ograniczyliśmy do minimum. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w wypowiedzi prezesa GRUPY WOLFF, Bartosz Wolffa: --- Za każdym razem, kiedy zastanawiam się co jest najważniejsze w budowaniu globalnej firmy w głowie pojawia mi się jedno słowo: LUDZIE. Tymczasem mamy rynek pracownika. Standardowe metody rekrutacji nie działają. Z ogłoszeń zamieszczanych na portalach przychodzi coraz mniej CV, a te które spływają nie spełniają podstawowych wymagań. W nowej rzeczywistości z trudem odnajduje się branża HR. Ich metody stały się bardzo radykalne. Pracownicy wyciągani są z firm niemal siłą. Bo najważniejsze jest to, aby przedstawić klientowi kandydata. W dobie problemów z pozyskiwaniem pracowników jest duża szansa, że przyszły pracodawca pomyśli: lepszy rydz niż nic; może i nie pasuje do naszego sposobu myślenia, ale ma niezłe doświadczenie. Później jest tylko gorzej... następuje frustracja… zarówno pracownika jak i pracodawcy… rozwiązanie umowy… totalna klapa. Wiem o czym mówię, bo zdarzyło mi się zawędrować w ten ciemny zaułek. Nie chcę tam wracać. Dlatego zrezygnowaliśmy ze współpracy z agencjami HR, a publikacje ofert na pracuj.pl ograniczyliśmy do minimum. Działamy w oparciu o polecenia, a polecają nas zarówno aktualni pracownicy, jak i partnerzy i klienci - to niesamowite. Dowiedz się więcej na ten temat z mojego artykułu: https://goo.gl/DtJpoj ---- Pozdrawia, Zespół GRUPY WOLFF

BT
@GRUPA WOLFF

A co oznacza "za skuteczne polecenie pracownika ?" Trochę w tym triku i chęci wykorzystania ludzi do przekazywania danych o ludziach. Jakie kryteria są aby uznać że polecenie było skuteczne ? Co, pracownik ma zrobić obrót wysoki lub w jakimś czasie coś osiągnąć ? Bo chyba nie będzecie płacić już po podpisaniu umowy. Przecież na drugi dzień może już go nie być. Trochę to pachnie naciągactwem.

@BT

Hej, oznacza to że polecona osoba musi zostać zatrudniona co najmniej na okres próbny + jeden dzień. Pozdrawiamy serdecznie GRUPA WOLFF

Inkognito
@GRUPA WOLFF

No tak.... 3000 lepiej niz 50 tys firmie HR. W efekcie i tak zalezy Adam na tanich pracownikach badz tych ktorzy przychodza z konkurencji.

@Inkognito

Cześć Inkognito :) Oczywiście, każdy może mieć swój punkt widzenia :) Kiedy jednak spojrzysz na ten program w ten sposób, że nagroda jest wypłacana za pracownika na każdym szczeblu - czyli nie ma znaczenia czy jest to młodszy specjalista czy dyrektor, to koszty nie koniecznie muszą być niższe. Jak wiadomo, nie każdego pracownika rekrutuje się za pośrednictwem agencji, a raczej tylko tych na wyższym i średnim szczeblu. Dobrego dnia GRUPA WOLFF

Pracowałem w firmie przez rok, atmosfera jaka panowała w dziale marketingu (jak i w innych działach z którymi współpracowałem przez ten czas) była bardzo przychylna. Każdy problem był rozwiązywany na bieżąco i w każdym momencie współpracy było do kogo zwrócić się o pomoc co owocowało szybkim przyswajaniem wiedzy z nowych zakresów. Osoby z którymi miałem przyjemność współpracować były kompetentne i bardzo pomocne. Jeżeli ktoś szuka złych opinii, pewnie i tak je znajdzie natomiast ja ze swojej współpracy jestem zadowolony i z czystym sumieniem mogę polecić pracodawcę. Pozdrawiam!

@Michał

Cześć Michale. Wielkie dzięki za ten komentarz. Powodzenia na nowej ścieżce zawodowej i jak coś pamiętaj, że służymy radą w kontekście rozwoju Twojego biznesu :) Dobrego dnia GRUPA WOLFF

GRUPA WOLFF

[3000 zł do ręki za polecenie pracownika] Bardzo się cieszę, że mogę potwierdzić wypłaty pierwszych nagród w naszym programie poleceń :) Dzięki polecającym pozyskaliśmy świetnych ludzi, którzy dziś realizują się m.in. w dziale elektrotechniki przemysłowej oraz marketingu. Polecający natomiast otrzymali bonus w wysokości 3000 zł :) Jeśli także chcesz wziąć udział w naszym programie przeczytaj wpis do końca. W ramach programu poleceń każda osoba, która ukończyła 18-lat może zgłosić kandydata do pracy w GRUPIE WOLFF. Jeśli polecony przez Ciebie kandydat przepracuje w GRUPIE WOLFF co najmniej okres próbny + 1 dzień otrzymasz nagrodę: 3000 zł do ręki :) Kandydatów możesz zgłaszać poprzez tę stronę: https://cutt.ly/4rQsxaD Życzymy wam baaardzo dobrego dnia. GRUPA WOLFF

Servis Team

A czego sie spodziwać po firmie którą obecnie prowadzą panowie bez wykształcenia technicznego? Z inżyniera zrobisz managera..... odwrotnie - to już trudne, może nawet niemożliwe?

@Servis Team

Witaj Servis Team, niestety, nie do końca masz rację. Założycielem GRUPY WOLFF jest dr hab. inż. Andrzej Wolff, który do dziś aktywnie uczestniczy w życiu firmy. Sukcesja to naturalna rzecz, dlatego dziś firmę przejmują synowie: mgr inż. po Politechnice Krakowskiej oraz mgr po Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Obaj synowie na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat przeszli wszystkie strzeble kariery. Co ważne, swoje pierwsze szlify zdobywali podróżując po całej Polsce (i nie tylko) jako... inżynierowie sprzedaży. Kilkanaście lat w branży znaczy czasem więcej niż 5 lat studiów. Potwierdzają to historie tak wybitnych managerów jak: Zygmunt Solorz-Żak Bill Gates Michael Dell Steve Jobs Z pozdrowieniami, Zespół GRUPY WOLFF

servis team1
@GRUPA WOLFF

Oczywiście, założycielem jest Pan dr hab. inż. Andrzej Wolff, jednak On nie ma wpływu na zatrudnianie, oraz późniejsze osadzanie pracowników na stanowiskach kierowniczych ludzi z średnim wykształceniem... apropo innych wybitnych managerów... hmm... Oni doszli do sukcesu ciężką pracą, a nie wyzyskiem i donosicielstwem. Cóż, takie czasy, gdzie nie liczy się wykształcenie, umiejętności czy doświadczenie

Pucio
@GRUPA WOLFF

Co to sa STRZEBLE kariery? Chyba szczeble....

zzz
@Pucio

Chyba chodziło o strzelbę

@Pucio

Masz nas :) tak to jest jak zbyt pośpiesznie korzysta się z podpowiedzi poprawek w przeglądarce. Brawo za czujność. Pozdrawiamy, Zespół GRUPY WOLFF

NiewiemAleSieDowiem
@GRUPA WOLFF

...wszystkie strzeble kariery... - raczej szczeble, ale mogę się mylić

@NiewiemAleSieDowiem

Mi się wydaje ze chodziło o strzelbę do kariery

Byly pracownik

Moze z mojej strony również przestroga przed tą firmą. 1. Większość zatrudnionych nie posiada specjalistycznej wiedzy technicznej, a firma porusza się w strefach zagrożonych wybuchem. Nie chciałbym - jako Zleceniodawca - mieć do czynienia w tej branży, gdzie bezpieczeństwo jest priorytetem, z usługami, jakie ta firma oferuje. 2. Mając klopoty zdrowotne, przebywając przy tym na L4, możesz mieć pewność, że jesteś na celowniku Zarządu (rodziny), a kodeks pracy wcale Cię nie chroni. Byly przypadki zwolnień w trakcie trwajacego L4 pracownika.

@Byly pracownik

Bardzo dziękujemy Ci za komentarz. Poniżej postaramy się ustosunkować do Twoich odczuć. Ad. 1. około 90% pracowników biorących udział w realizacji projektów, posiada wykształcenie wyższe oraz co najmniej kilkuletnie doświadczenie zawodowe. Bezpieczeństwo wybuchowe jest ważnym, ale jednocześnie jednym z sześciu, filarów naszej działalności. 100% zespołu zajmującego się w GW bezpieczeństwem wybuchowym ma od kilku do kilkunastu lat doświadczenia w tym obszarze. Klienci cenią sobie wiedzę naszych inżynierów co ma odzwierciedlenie w dziesiątkach referencji oraz setkach zrealizowanych projektów. Ad. 2. Nie znamy Twojej historii ani historii osoby, o której piszesz. Trudno zatem się do nich odnieść. Napisz proszę co oznacza "bycie na celowniku Zarządu", "kodeks pracy Cię nie chroni" oraz co było przyczyną Twojego odejścia/zwolnienia. Czy w Twoim przypadku zostały złamane przepisy? Jeśli tak, to wiedz, że możesz dochodzić swoich praw. Skontaktuj się proszę bezpośrednio z nami lub z właściwym organem PIP. Każdy z nas musi mieć świadomość, że są sytuacje w życiu, kiedy drogi pracownika i pracodawcy się rozchodzą. Nie jest to jednak wynik złośliwości żadnej ze stron. Ty rozpoczynając prace w naszej firmie z pewnością miałeś dobre i szczere intencje. My także zatrudniając Cię liczyliśmy na udaną, długoletnią współpracę. Coś jednak poszło nie tak i musieliśmy się rozstać. Życzymy Ci jednak powodzenia w nowej pracy. Z pozdrowieniami, Zespół GRUPY WOLFF

GRUPA WOLFF

Witajcie, w jednym z poniższych komentarzy podało pytanie odnośnie aktualnych ofert pracy w GW. Poniżej przedstawiam listę wakatów oraz link do strony, gdzie znajdziecie szczegóły na temat każdej z pozycji oraz nieco więcej o naszej firmie (link znajduje się na końcu wpisu). W tym informacje na temat naszej siedziby, pakietu startowego, który otrzymuje każda nowa osoba na pokładzie oraz aktualności na temat tego co aktualnie dzieje się w naszej firmie. ???? Inżynier sprzedaży – dział armatury przemysłowej ???? Inżynier sprzedaży – dział urządzeń technologicznych ???? Specjalista ds. bezpieczeństwa wybuchowego i procesowego ???? Serwisant Kraków ???? Projektant instalacji elektrycznych / Projektant systemów automatyki ???? Księgowa / Księgowy ze znajomością logistyki i gospodarki magazynowej ???? Inżynier sprzedaży – Rynki międzynarodowe Link ze szczegółami: https://goo.gl/cjHyvk Pozdrawiamy i życzymy dobrego dnia, Zespół GRUPY WOLFF

Norbi

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy? Wiecie coś o tym?

@Norbi

Witaj @Norbi, wszelkie aktualne oferty pracy dostępne są pod poniższym linkiem: www.grupa-wolff.eu/kariera W razie dodatkowych pytań zachęcam do skorzystania z zamieszczonego na stronie czata. Pozdrawiamy, Zespół GRUPY WOLFF

GRUPA WOLFF

Witajcie, nie wiem, czy wiecie, że jako jedna z nielicznych firm działających w sektorze przemysłowym, GRUPA WOLFF wydaje własne czasopismo, które dostępne jest m.in. w sieci EMPIK (więcej o Expressie: www.ex-p.pl lub www.grupa-wolff.eu/express-przemyslowy/). Express Przemysłowy dedykowany jest głównie inżynierom, ale także wszystkim ludziom ciekawym świata. Tak Express opisuje Bartosz Wolff, prezes GRUPY WOLFF: "Od wielu lat borykaliśmy się z problemem znalezienia wydawnictwa, które spełni nasze wysokie wymagania. Dlatego postanowiliśmy sami stworzyć czasopismo branżowe. W ten sposób początek 2014 roku zaowocował powstaniem Expressu Przemysłowego. Od początku chcieliśmy kreować czasopismo, które będzie inspirować, pobudzać do działania, a przede wszystkim pokazywać, że Polak potrafi. I choć trzonem naszego magazynu są tematy związane stricte z przemysłem, to staramy się nie zamykać wyłącznie na ten obszar. Nasza idea doskonale się sprawdziła. Dzisiaj wiemy, że Express czyta się z przyjemnością. Rok 2017 otworzył przed nami nowe horyzonty. Postanowiliśmy poczynić milowy krok, który sprawił, że Express Przemysłowy jest dostępny w wybranych salonach Empik w całej Polsce." Express to przede wszystkim idealne narzędzie, które oddajemy naszym pracownikom, aby mogli budować swoje marki osobiste. Inżynierowie sprzedaży natomiast, poprzez publikowanie w nim wartościowych, merytorycznych artykułów, mogą edukować swoich potencjalnych klientów. Express dystrybuowany jest do Empików oraz do naszych klientów i partnerów. Czasopismo, które wydawane jest w nakładzie trzech tys. sztuk charakteryzuje się dbałością o szczegóły, zarówno w aspekcie treści jak i projektu graficznego. Życzymy udanego i słonecznego weekendu, Zespół GRUPY WOLFF

GRUPA WOLFF

Witajcie, ostatnio widzimy, że coraz częściej przechodzą do nas pracownicy, którzy wcześniej budowali swoje kariery w szeregach tak uznanych marek, jak choćby ORLEN czy Air Liquide. To dla nas niezwykle miłe, że jesteśmy atrakcyjnym pracodawcą także w kontekście firm, których obroty liczone są w miliardach złotych. Jeśli chcesz dowiedzieć się co przekonuje te osoby do pracy w GRUPIE WOLFF koniecznie aplikuj na jedno ze stanowisk dostępnych na poniższej stronie. OFERTY PRACY: https://goo.gl/U2fdEs KOGO SZUKAMY? - Projektant instalacji elektrycznych / Projektant systemów automatyki - Inżynier mechanik / Specjalista ds. konstrukcji maszyn i urządzeń - Księgowa / Księgowy - Księgowa / Księgowy ze znajomością logistyki i gospodarki magazynowej - Inżynier sprzedaży – Rynki międzynarodowe - Specjalista ds. bezpieczeństwa maszyn - Kierownik projektów - Elektromonter - Serwisant Życzymy udanego i słonecznego tygodnia, Zespół GRUPY WOLFF

Rom
@GRUPA WOLFF

Gdzieś trzeba przeczekać zwolnienie z Orlenu

@Rom

Gratulujemy ciętej riposty :) Życzymy sukcesów zawodowych i dobrego, spokojnego weekendu. Z pozdrowieniami, Zespół GRUPY WOLFF

20rzr11@gmail.com

Wysłałem maila z prośbą o wstępne określenie moich szans na zatrudnienie i wyjaśnienie jednego podpunktu w ofercie rekrutacyjnej. Zero odzewu.

M.
@20rzr11@gmail.com

Szczęściarz!

@20rzr11@gmail.com

Witaj, zadzwoń proszę w godzinach 8:00-16:00 pod numer 12 2018 100. Postaramy się pomóc. Daj również znać kiedy wysłałeś wspomnianą wiadomość i jakiego stanowiska ona dotyczyła. Tymczasem życzymy miłego wieczoru , Zespół GRUPY WOLFF

GRUPA WOLFF

Witamy was ponownie i zapraszamy do zapoznania się z naszą zakładką kariera (https://goo.gl/qa712B). Znajdziecie Tam nie tylko informacje o aktualnych ofertach pracy, ale także zdjęcia naszego pakiety startowego dla nowych pracowników oraz naszej nowej siedziby. O PAKIECIE STARTOWYM: Na dobry początek otrzymasz Pakiet Startowy. Dowiesz się z niego jakie są nasze wartości i jak działamy. Poznasz kluczowe osoby w firmie, do których zawsze możesz się zwrócić. W pakiecie znajdziesz także najważniejsze narzędzia pracy, np. laptop, kluczyki do auta czy telefon. Pakiet startowy to także nasze firmowe piwo WOLFF PREMIUM BEER, czasopismo EXPRESS PRZEMYSŁOWY oraz garść firmowych gadżetów. Z takim pakietem uśmiech na twarzy gwarantowany. NASZA NOWA SIEDZIBA Obecnie posiadamy kilka oddziałów i przedstawicielstw w Polsce i na Świecie (Poznań, Piekary Śląskie, Brazylia, Serbia, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja i Czarnogóra). Szczególnie dumni jesteśmy jednak z naszej nowej siedziby zlokalizowanej w podkrakowskich Balicach. Jasne, przestronne pomieszczenia, meble najwyższej jakości tylko polskich producentów, własny magazyn oraz warsztat produkcyjny to tylko kilka zalet nowej siedziby. Do tego należy dodać bezpośrednie sąsiedztwo autostrady A4 oraz portu lutniczego Kraków Airport. Pozdrawiamy, Zespół GRUPY WOLFF

Mig
@GRUPA WOLFF

"Portu lutniczego....hahahahah buhahah" profesjonalizm pierwsza klasa ;)

@Mig

Mig, brawo Ty :) Gratulujemy spostrzegawczości. W nagrodę chcielibyśmy wręczyć Ci pakiet piwny WOLFF PREMIUM BEER (https://goo.gl/eG7cbp) - prześlij proszę do piątku dane do wysyłki na adres marketing@grupa-wolff.eu. Pozdrawiamy, Zespół GRUPY WOLFF

Obserwator

Dziwne, jak ktoś nie ma nic za uszami to nie dyskutuje z hejterami. Jak firma trzyma poziom to nie musi dyskutowac na takich portalach.

@Obserwator

Witaj, dziękujemy Ci za Twój komentarz. Naszym celem nie jest dyskusja z hejetrami, tylko pokazanie kim tak naprawdę jesteśmy. Co więcej, to działa i przekłada się na ilość aplikacji na nasze oferty pracy. Chcemy również podkreślić, że z pewnością nie jesteśmy idealni. Wiele rzeczy chcemy robić lepiej. Dlatego uważnie wsłuchujemy się w Wasz głos. Nie zapominamy jednak o punkcie 3. listy najczęściej zadawanych pytań do GoWork: 3. Czy Opinie o pracodawcach są w 100% miarodajne? Niestety nie. Anonimowość wypowiadających się użytkowników ma pewną cenę, płaconą w wiarygodności. W związku z czym musisz zawsze pamiętać, żeby do umieszczonych na naszym forum opinii podchodzić z odpowiednią dozą ostrożności i zdrowego rozsądku. Zważ na to, że ludzie zwolnieni z pracy mogą mieć skłonności do przesady czy nawet konfabulacji, w związku z czym nigdy nie traktuj informacji – zwłaszcza negatywnych – znalezionych na naszym forum jako stuprocentowo potwierdzonej. W ramach możliwości czy chęci dopytuj i proś o dodatkowe dane, ale miej na uwadze fakt, że GoWork.pl nie ma możliwości weryfikacji zgromadzonych informacji, a forum Opinie o pracodawcach ma jedynie charakter zbioru prywatnych opinii.

Obserwator
@GRUPA WOLFF

No tak, zgadzam sie i dziekuje za odpowiedź. Chodzi mi tylko o to, że tego typu praktyki firm.... jak i tego typu hejt z internetu świadczy o tym że daleko nam jednak do statusu rozwiniętego kraju.

GRUPA WOLFF

Hej, mamy nowy pomysł. Poza merytorycznym odnoszeniem się do waszych uwag (które zawsze bierzemy sobie do serca) chcielibyśmy pokazać Wam kim jesteśmy. Dlatego, od dzisiaj co pewien czas, będziemy publikować krótkie wpisy pokazujące co się u nas dzieje, jak się u nas pracuje i kim jesteśmy :) Nie przeciągając . Dziś umieszczamy pierwszy wpis. NOWA SIEDZIBA - https://goo.gl/92zL1k Właśnie mija rok od umieszczenia na elewacji naszej nowej siedzibie w podkrakowskich Balicach logo GRUPY WOLFF. Nowy budynek to efekt szybkiego rozwoju firmy ale także chęć zapewniania przyjaznych warunków pracy. Przestronne pomieszczenia z dużą ilością światła, wyposażenie biurowe tylko polskich producentów oraz widok lądujących na pobliskim lotnisku samolotów, to z pewnością wizytówka naszego nowego miejsca pracy. Jest super :) Ps. szczególne wrażenie robią samoloty. Sprawdźcie sami: https://goo.gl/92zL1k Już wkrótce kolejne publikacje :) Z pozdrowieniami, Zespół GRUPY WOLFF

henio

Generalnie firma bazuje na podprowadzaniu pracowników konkurencji. Produkty niestety bardzo słabej jakości. Dużo marketingu i gołosłowności. Zgodnie z zasadą: "my wiemy najlepiej inni się mylą". Etyka ?. Zapomnij.

@henio

Szanowny Henio, dziękujemy za Twoją opinię. Jesteś pierwszy w nowym roku :) Czy możesz dać znać czy pracowałeś w naszej firmie, które konkretnie produkty wg Twojej oceny są niskiej jakości i dlaczego, a także na czym polega podbieranie pracowników? Niestety bez tych informacji ciężko odnieść się do Twojego komentarza. Tymczasem pozdrawiamy, Zespół GRUPY WOLFF

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Inżynierskie Tessa - Kraków

• Jak się pracuje w Biuro Inżynierskie Tessa?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Inżynierskie Tessa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Inżynierskie Tessa?

Biuro Inżynierskie Tessa