Opinie o Connect Pacific Group Sp. z o.o. w Rumia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Connect Pacific Group Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Connect Pacific Group Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Connect Pacific Group Sp. z o.o. w Rumia

Czy pensja w Connect Pacific Group Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Serwisant, ich ogłoszenie jest 4 stycznia na Pracuj.pl.

Aneta

widzę po wpisach, że ktos podkreślał aby pisać o firmie z Rumii ale jak tak popatrzyłam na te urwane opinie i info w sieci to oni w Rumii jeszcze są czy się przenieśli? pytam, bo w rejestrze wyskakuje Gdynia. firma się przeniosła po prostu czy o co chodzi? ktoś wie i da mi znać?

Piotr Nowy wpis
@Aneta

Niestety ludzie tu piszą o firmie THEPACIFICAGROUP a nie o tej której dotyczy wątek

Administrator Nowy wpis

Ktoś aplikuje do firmy Connect Pacific Group Sp. z o.o. w mieście Śmigiel? Podzielicie się wrażeniami z rekrutacji?

Piotr Nowy wpis

NIE MA TAKIEJ FIRMY W MIEŚCIE ŚMIGIEL, ANI RUMIA I NIE PROWADZI ŻADNEJ REKRUTACJI!!!

Grzegorz

Witam Chciałem wszystkich ostrzec przed platformą THEPACIFICAGROUP zostałem (usunięte przez administratora) przez nią na moje zainwestowane 4500 euro a niby zarobiłem przez platformę 23,500 euro . Nie można już znimi się skontaktować nawet mój doradca finasowy nie odbiera ode mnie wiadomośći . Czy ktoś miał podobną sytułację proszę o komętarz.

@Klient
@Grzegorz

Zgłaszaj sprawę na policję nie czekaj dłużej pozbieraj wszystkie dowody od wpłat po screeny twojego konta handlowego regulaminów i co jest możliwe. Ja złożyłem zawiadomienie na Policji jest nas więcej ja podobną sumę zainwestowałem.

@Grzegorz

Witam Pana. Proponuję email wysłać na adres veryfikacji to co na samym początku do nas przyszło podczas tej nieszczęsnej przygody. Mam takie pytanie do wszystkich. Czy ktoś z was znalazł jakieś inne opinie po za negatywnymi na temat tej firmy? Pozdrawiam wszystkich serdecznie

@Pajeczak

Tak zrobiłem nie ma odezwu od nikogo chyba znów nazwę zmienili i naciogają inych.

@Grzegorz

Mają nową nazwę SHEFT HOLDINGS wyobraźcie sobie, że tam konto założyłem mimo wcześniejszego w Pacyfica oczywiście podałem inny adres e mail i nazwisko lecz nr telefonu zostawiłem taki sam! To na pewno ta sama firma gdyż jeden z ich nr miałem zapisany w telefonie jako pacyfica i z niego do mnie dzwonili. Adwokat od jutra również zaczyna działać. Wszyscy poszkodowani powinni bez wahania zgłaszać sprawę na policję.

@klient

Zaraz to sprawdzę dzięki za info

@klient

Witam ja zgłosiłem to na policję i KNF podaję numer +48222625561 skladajcie wnioski musi być nas więcej.

@Pajeczak

Nie znalazlam zadnej pozytywnej opinii. Prosze mi przeslac e- mail do kontaktu z nimi

@@Klient

Jak chce wejsc na ich stronie na Kontakt wychodzi blsd, zlikwidowali kontakty. Nie mam jak sie skontsktowac z nimi

Kazimierz
@Grzegorz

Podobnie Najpierw wplata rejestracyjna 250 Euro Potem kolejne 1000 +1000 i pod koniec 2020 roku oplata za przelew 1260 Euro. Wielokrotne telefony z "dzialu finansowego Pacyfica Group " . Wszystko zamilklo po moim zdecydowanym" NIE Zaplace wiecej ani grosza. " W miedzyczasie przelew "probny" na kwote 50 Euro ---- doszedl, Wszystkie wnioski kierowane do Pa cyfica / T.Miller stad wychodzily posty o wplate\ - bez odpowiedzi. Moze udaloby sie polaczyc zadania zwrotu z innymi. Pozdrawiam

Kazimierz
@Grzegorz

czy to Panski numer. Chcialbym sie skontaktowac i porozmawiac Kazimierz 72 72 72 388

czytajcie ze zrozumieniem!!!
@Kazimierz

to jest wątek "Opinie o Connect Pacific Group Sp. z o.o. w Rumia" piszecie o zupełnie innej firmie!!!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Connect Pacific Group Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
Bodzia08

Chcialam przestrzec wszystkich przed kolejna wpadka, dzisiaj zapisalam sie na jakies ogloszenie z Orlen, na pomnozenie kapitalu, wpisalam moj e-mail i nr komorki. Jak przeszlam dalej byla jakas kwota do wplaty itp. Wycofalam sie z tego przyciskiem do tylu. Moje dane poszly dalej. Mialam chyba ze 6 telefonow z Anglii, + 44, w koncu odebralam. Chlopiec przedstawil sie nazwiskoem polskim, ale akcent dobrze znany. Byl bardzo nachalny dlaczego nie chce zainwestowac. To jest ta sama ukrainska lub ruska bsnda. Niech nikt sie nie da (usunięte przez administratora)!!!!. Przestrzegac inne osoby przed tymi akcjami Orlen, to te same Ruski co nas zrobily w konia. Dzwonili z 8 roznych numerow z Anglii, Mam te numery zapisane.

Bodzia08

Ja jestem w Hiszpanii, tez moge sie skontaktowac?

Pomoc prawna

Jeśli potrzebujesz pomocy w odzyskaniu pieniędzy zadzwoń, obecnie zajmuje się tą sprawą. 519 691 471

I co wasza ,,cudowna" kancelaria namierzyła już tych Ukraińców? Kogo chcecie pozywać w tych waszych pozwach skoro wszystkie sprawy od 3 lat są umarzane po 3-4 miesiącach? Proszę o odpowiedź skoro reprezentuje Pan kancelarie to może Pan ogólnie napisać jak się załatwia takie sprawy.

Iwona

Witam ja też jestem (usunięte przez administratora)przez Wiktora Hubert i Oliwię nie wiem co można zrobić żeby odzyskać wpłacone pieniądze.Czy komuś się to udało?

@Iwona

Ja dałem prywatnie do kancelari prawnej oni już ich znależli teraz czekam czy polubownie oddadzom pieniądze czy przez sąd

G.
@Robert

Więc może dogadajmy sie wszyscy i przez Pana Kancelarie wspolnie złóżmy pozew ? Prosze to przemyśleć i zapraszam wtedy do kontaktu. Pozdrawiam

Tadeusz
@Robert

Robert mówisz, że kancelaria ich namierzyła ? haha. Policja nie może ich na mierzyć ale ,,cudowna kancelaria" namierzyła sprawców. Z drugiej strony kogo ta twoja kancelaria pozwie jak spółka jest zarejestrowana na słupa na st. Vincent i grenadynach. Rozumiem, ze Pan prokurator już się spakował i wylatuje w najbliższym czasie na wyspy grenadyny i będzie pozywał saszek ? Nie dziwie się, że dałeś się (usunięte przez administratora)Ukraińcom skoro wierzysz w takie bajki ..

@Iwona

Do mnie ,po dlugim czasie milczenis, w zeszlym tygodniu dzwonil jakis Michal, oczywiscie z ruskim akcentem. Prawie sie wydarl na mnie ze co ja sobie mysle, nic nie zarobilam a chce wyplacac pieniadze. Dodam ze to chodzi tylko o 250€ na ktorych juz polozylam krzyzyk, bo je stracilam tak czy inaczej. Zamknelam dwie operacje ,ale pieniadzy nie moge wyplacic. A ten rusek to nie wiem co myslal, ze jak sie bedzie darl ,to wplace wiecej? Ja sobie juz te pieniadze odrobilam kilkakrotnie z innym brokerem prywatnym z Hiszpanii. Tylko niecrozumiem dlaczego oni jeszcze do mnie dzwonia.

@G.

Ja jestem chetna, nie chodzi mi tyle o pieniadze , bo stracilam grosze. Na szczescie tylko 250€ , ale zeby bylo sprawiedliwie. Inne osoby stracily duzo wiecej. A ten caly Artur Wojdat pokazywal mi swoje konto na forexie gdzie mial ponad 2 miliony €. Szkoda ze zdjecie zmazalam. (usunięte przez administratora) jeden. U mnie problem tylko taki ze jestem w Hiszpanii, nie wiem kiedy bede mogla poleciec do Polski. Mam (usunięte przez administratora) i Messenger, jakby co

@Tadeusz

Ta kancelaria nie bierze o dennie pieniędzy jeszcze ani grosza nie zapłaciłem dostaną pieniądze po odzyskaniu kasy inaczej nie zarobione i dlaczego mnieli by mnie oszukiwać biorom procent od odzyskanej kasy

@Robert

Która to Kancelaria odzyskująca w tego typu sprawach nie bierze kasy ? ja tu kontaktowałem się z dwiema i jakoś chcieli sporo kasy i to od razu! a taka informacja dla wszystkich poszkodowanych NIE KONTAKTUJCIE SIĘ Z PSEUDO KANCELARIAMI typu anty... i druga Sparta.... prokurator potwierdził i przestrzegł mnie przed nimi oskubią was one są powiązane z Pacyficą i shift Holdings i pewnie innymi jeszcze.

Mar 74
@Iwona

Czy wysyłali na weryfikacje konta

Mar 74
@Iwona

Teraz mieli zrobić mi licencje i nic tez straciłem kasę

Sparta Group s.r.o.
@klient

Szanowny anonimie, mamy nadzieję, że posiada Pan twarde dowody na opisaną powyżej teorie. Jeżeli nie posiada Pan takowych dowodów prosimy o usunięcie nieprawdziwych informacji. W przeciwnym razie nasz dział prawny skontaktuję się Administratorem strony GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. w celu udostępnienia Pana adresu e-mail oraz danych geolokalizacyjnych (adresu IP) z których został zamieszczony ten komentarz. PS. W intrenecie nikt nie jest anonimowy, każdy ponosi odpowiedzialność za swoje słowa. Oczernianie firmy w Internecie stanowi naruszenie dóbr osobistych przedsiębiorstwa, które podlegają ochronie prawnej na mocy art. 23 Kodeksu cywilnego.

Tadeusz
@Robert

I kogo chcą pozwać ? W międzyczasie wystawia fakturę na koszty sądowe przez zakończeniem sprawy, straci Pan czas na reklamacje i co? Koszty sądowe trzeba będzie zapłacić a pieniędzy jak nie było tak nie będzie. Od 3 lat ŻADNA z tych spraw nie została zakończona, a wręcz zostały umorzone, może Pan to sprawdzić w prokuraturze obojętnie jakiej. Ale tak, ma Pan racje ,,cudowni adwokaci już namierzyli i czekają na pieniądze" Pozdrawiam Tadeusz S.

ROBERT

CZY JUŻ JAKAŚ FIRMA OGZYSKAŁA OD NICH PIENIĄDZE JA STRAĆIŁEM 30 TYŚ EURO JEŻELI TAK PROSZĘ O KONTAKT

Dawid
@ROBERT

Prosze o kontakt 796 688 387 postaram sie pomóc

@Dawid

Czy może mi pan pomóc w odzyskaniu wpłaconych pieniędzy ?

Iwona

Chętnie złożę oskarżenie z osobami pokrzywdzonymi jak ja ale mieszkam poza granicami Polski .Czy może ma ktoś jakieś nowe informację o tych oszustach?

Hej

Część wszystkim kurcze ten cały Wiktor chce żebym zainstalował program "anydesk"tylko że za pośrednictwem tego programu on będzie mógł robić co chce na moim kącie mówi że inaczej nie mogę przesłać swoich pieniędzy spowrotem że on przez ten program to zrobi kurde już sam niewiem

@Hej

Nie daj się oszukać. Mnie na 800 euro chcieli naciągnąć. Już znalazłem ich kolejną inaczej nazywającą się firmę ale zajmują się tym samym parodnia. Zgłoś sprawę na policję tak jak ja.

@klient

A jak nazywa się tą druga firma możesz napisać

A odzyskałeś pieniądze

@Pajeczak

Ja też zostałem (usunięte przez administratora) na platformie wpłaciłem 4500 euro A niby zarobiłem 23.500 euro do dzisiejszego dnia nie dostałem centa. I nie odbierają telefonu. Szukam ludzi którzy zostali (usunięte przez administratora) żeby razem coś (usunięte przez administratora)zrobić.

Gonia
@Grzegorz

Czesc mam bardzo podobna sytuacje wplacilam 5tys euro i nikt juz nie odbiera pieniedzy ode mnie Czy wiecie jak można je odzyskac

NIEODPUSZCZE IM
@Gonia

Idź na policję i to jak najszybciej. Prokuratura prowadzi postępowanie bierz adwokata. Uwaga na pseudo kancelarie prawne które wyskakują Wam oferując odzyskanie pieniędzy to osoby związane z firmami które Was oszukały więc nie radzę wysyłać im pieniędzy za prowadzenie sprawy. Bierzcie kancelarie w swoim mieście pewne!

Robert

Tu jest inna nazwa firmy ja ją znam pod nazwą Pacyfica Group Limited ale ci sami ludzie do mnie dzwonili Wiktor Oliwia Hubert

ROBERT

witam czy może ktoś odzyskał pieniądze już od tych (usunięte przez administratora) ja straciłem 30 tyś euro jeżeli już ktoś odzyskał pieniądze to może podzieli się zemną jakom firmę zatrudnił żeby odzyskać pieniądze z głosiłem na policje ale z góry powiedzieli że to będzie umorzone

Właściciel

Do Administracji portalu Proszę o usunięcie wpisów, gdyż nie dotyczą one naszej firmy. Użytkownicy dodający wpisy nie sprawdzają pod jaką firmą są dodawane. Żaden z tych wpisów nie dotyczy naszej firmy!!! Administracja portalu została poinformowana o tej sytuacji w dniu 02-03-2021, jednak opieszałość w działaniu szarga nasze dobre imię.

@Właściciel

O jakiej firmie pan pisze ,ze informacje sa nieprawdziwe? o The Pacifica Group? Jezeli o tej samej firmie to sa prawdziwe.Wlasnie nie moge wycofac pieniadze ktore wplacilam.Ostrzegam wszystkich ze podane e-maile na stronie firmy sa falszywe,poczta wraca,nie mozna wyplacic pieniedzy.Chcielismy sprawdzic jak to dziala i wplacilismy tylko minimalna kwote i nie mozemy wyplacic. A mielismy zamiar zainwestowac w kryptowalute.Cale szczescie ze sie tak stalo, bo stracilibysmy kupe pieniedzy.

Właściciel
@Bodzia08

Nazwa wątku - Opinie o Connect Pacific Group Sp. z o.o. w Rumia Opinie zawarte w tym wątku dotyczą zupełnie innej firmy The Pacifica Group, czy jest to wątek o tej firmie, NIE.

dejw

Czy ktoś ma dostęp do swojego profilu handlowego? bardzo proszę o kontakt

Bodzia

Ja na razie mam dostep.

@Bodzia

Proszę cię ściągnij regulaminy i wszystkie dokumenty ze strony które są PILNE z góry dzięki

@Bodzia

A handlowała/es z nimi i przelewała pieniądze spowrotem na swoje konto ?

@Hej

a co ty sprawa na policje trafiła polecam zrobić to samo proszę podać maila podeśle nr telefonu i udzielę więcej informacji

Wrzesnia08
@klient

Napisz mi gdzie to szukac i sciagne

Wrzesnia08

Wplacilam 250€, chce wycofac. Zobacze co bedzie

@Wrzesnia08

są na twoim koncie handlowym w zakładce dokumentacja dokumenty? coś w tym stylu znajdziesz. Poszukaj proszę bo mogę i Tobie się okazać bardzo przydatne

gary

servis.g.k.82@gmx.de

@klient

Moj e-mail, nazebo2003@hotmail.com , powiedz co konkretnie, bo dokumenty sa po angieldku a ja nie znam angielskiego

Keram
@dejw

Nikt nie ma dostępu usunęli stronę. Pewnie zaczęli im się do(usunięte przez administratora)Usunęli wszelkie ślady Są wielkimi (usunięte przez administratora) straciłem 8,500 euro. konta na które chcą żeby wpłacać pieniądze to jakieś skup złomy mi i nne fikcyjne. Widzę w postach że powtarza się Artur największy złodziej w tej firmie. Mam mam nadzieję że moja krzywda kiedyś ich dopadnie.

Tylko ja

T. MILER +447832834897

Bodzia

Ja wplacilam ponad tydzien temu 250€, tylko 250€. Ale wlasnie dzisiaj pan Artur W.stwierdzil zebym mogla zarabiac to mam nawet pozyczyc jak nie mam wiecej pieniedzy i dal mi termin do poniedzialku. Po przeczytaniu tych komentarzy boje sie cokolwiek wplacic i teraz nie wiem czy odzyskam tych pare euro. Zastanawia mnie tez fakt ,dlaczego wszyscy rozmawiaja z rosyjskim akcentem ? Po prostu tez chyba dalam sie oszukac. Czy jak dam na wyplacenie pieniedzy wtedy zaczynaja sie problemy?

@Bodzia

Nic im nie wpłacaj. Szkoda czasu by z nimi współpracować. Pisz do nich o zwrot pieniędzy. Może Tobie się uda. Pozdrawiam

@Bodzia

I jak tam dalej sprawy się mają odzyskałaś pieniądze ?

@Bodzia

Witam ja tez miałem tego samego daradcę wyciągnoł odemnie najpierw 2000 euro żeby szybciej zarobic oczywiście zarobilismy 23500 euro na otworzenie konta musiałem wpłacic jeszcze 5 procent wartośći sumy i miałem zamknoc wszystkie pozycje chadlowe na drugi dzień zadzwonił doraca z działu finasowego że zle zamknąłem platformę i musze wyrównac konto żeby bank mi wypłacił moje zarobione pięniądze dopłaciłem jeszcze 1000 euro i wciągu 48 godzin miałem miec pieniądze do dzis nie otrzymałem ani grosza a kontak sie urwał.

@Hej

Jeszcze nie, mieli sie ze mna skontaktowac i na razie nie dzwonia

@Bodzia08

Daj se spokój z nimi.

Oszuk
@Grzegorz

Witam ile razy Pan opłacał bo mnie powiedzieli jeszcze 1217e Pptem968e.niby źle i jeszcze chcą 1304e szaleństwo

@Bodzia

Nie wplacaj też tak miałem i do dziś nic nie dostałem A wpłaciłem prawie 4500 tyś euro .

@Hej

Nie dzwonia, a jak probuje wyslac e-mail wraca.

Tomasz
@Bodzia

Cześć ja też wpłaciłem 250 € ale coś mi nie pasowało, prubowali mnie namowic żebym wlacil więcej ale wymyśliłem że muszę przekonać się że pieniądze można wypłacić i powiedziałem im że jak wypłacę ta kasę to wpłacę więcej ale nie dali się nabrać i powiedzieli ze nie mogą wypłacić całości bo będą musieli zamknąć konto i coś tam takie baje, i w końcu wypłacili mi 50 € i chcieli żebym wpłacał, powiedziałem że jest to mało przekonujące i rezygnuje i chce zamknąć konto. W sumie na tym się skończyło, teraz tylko dzwonią że chcą moich danych żeby wypłacić kasę....

Bodzia08

Wlasnie dzisiaj chcialam wyciagnac pieniadze i nie moge. Zamknelam wszysto, wypelnilam o zwrot pieniedzy , przyszlo mi w odpowiedzi ze musze ten wniosek wydrukowac ,podpisac i zeskanowac i jest e- msil na ktory trzeba wyslac. Nie mozna wyslac, e-mail jest falszywy i wiadomosc wraca. Ma ktos moze jakis e-mail do tych zlodzieji?

Hej

To (usunięte przez administratora) nic nie wpłacajcie oni potrafią dobrze manipulować ludźmi mi na szczescie się udało w porę zareagować i zablokować przelew powodzenia dla wszystkich

Czyli siedziba firmy to Londyn?

@Marta

Na to wychodzi właśnie, że z Londynu. Czy w ogóle ktoś ma dostęp do swojej platformy? czy wszystkim poblokowali? Mi Miller powiedział, że jestem tak tępy z informatyki że nie potrafię wejść w link który mi wysłali (oczywiście ściema że wysłali). Wyjątkowo wyrafinowany i bezczelny typ nie wpłacajcie żadnych pieniędzy na pseudo skrzynkę na którą później przeleją pieniądze i dostaniecie powiększoną kwotę o tę skrzynkę. Bzdura efektem będzie kolejna strata kasy. Proszę dajcie znać co do platformy. Pozdrawiam

@Marta

Pani Marto proszę zostawić adres e-mail; napiszę tam podam więcej informacji

@Marta

(usunięte przez administratora) oszukali mnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Connect Pacific Group Sp. z o.o. - Rumia

• Jak się pracuje w Connect Pacific Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Connect Pacific Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Connect Pacific Group Sp. z o.o.?

Connect Pacific Group Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Sobieskiego 5
    84-238 Rumia

Connect Pacific Group Sp. z o.o.