Opinie o Southco Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Southco Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Southco Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Southco Sp. z o.o. w Warszawa

do umowy jeszcze daja wirtualne premie w wsokosci do 10 % no i picce

były kandydat

Miałem tam tylko rozmowę na stanowisko inżynieryjne więc nie wypowiem się o samych warunkach pracy, jedynie o procesie rekrutacji. Mieli bardzo duże wymagania co do doświadczenia i zupełnie nie dostosowany do tego poziom wynagrodzenia. Pani z HR naprawdę nie zdaje sobie sprawy ile czasu i pieniędzy kosztują specjalistyczne certyfikaty dla inżynierów i że zdobycie wszystkich które wymagają trwa nierzadko kilkanaście lat. Oferowane zarobki w Tajęcinie są bardzo ale to żenująco bardzo niskie. Niższe od innych firm w Rzeszowie które i tak są już najniższe w Polsce i dlatego tu nie pracuję. Warto pojechać te 200 czy 300km i świat dla inżynierów zmieniają się ale przedewszystki daje daje jakąś szanse na rozwój. Także kto jest jeszcze młody niech rozważy czy dać szanse sobie i swoim dzieciom.

Olek

@Zzz Może podpowiesz jaką macie atmosferę w pracy? Na jaką umowę może liczyć nowy pracownik?

Inny

Jak wyglada sprawa z przerwami, z rozliczaniem czasu, czy firma ma własną stołówkę? Czy nadgodziny są możliwe? Jak z pracą w weekendy?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Southco Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Operator Linii Produkcyjnej
Tychy
HILTON FOODS LTD SP ZOO
Keks

A mnie interesuje stanowisko Koordynator Logistyki. Dlaczego juz chyba trzecie ogłoszenie na pracuj.pl w ciągu ostatnich kilku miesięcy? O co tam chodzi ?

Sernik
@Keks

Skoro firma się rozwija to zatrudnia kolejnych pracowników na stanowiska na które jest zapotrzebowanie więc co tu dziwnego że jest kolejne ogłoszenie na podobne stanowisko?? jest potrzeba na kolejnego koordynatora logistyki to i jest kolejne ogłoszenie ????

Pracownik produkcji
@Keks

Firma sie rozbudowuje, magazyn również wiec potrzebni sa nowi pracownicy czego nie rozumiesz ?

Baca

Na start operator produkcji dostaje 2800 zł brutto, umowa na okres próbny (3 miesiące). Ale radzę się zastanowić czy aby napewno chcecie tam pracować... Bo to prawda, że ludzie z doświadczeniem i wiedzą nie są wogóle doceniani.

Praca
@Baca

A do tego jakas premia na okresie probnym ?

Baca
@Praca

Z tego co mi wiadomo to nie ma żadnych premii

Well

Tam angielski trzeba podobno ale po 2 dniach nie trzeba heh komu co przypadnie hr jaki masz dizajn chore..

Hehehue
@Well

Weź sobie korepetycje wykup z języka polskiego jeleniu....

Januszka

Wszystko nie prawda ludzie dowodzą bez doświadczenia samowolka nikt nic nie umie nie wie ludzie z wiedzą są wyrzucani z pracy bo komuś nie wygodnie na górze bo się nie sprzedał haha kolejny (usunięte przez administratora)

asd
@Januszka

a powiedz mi szczerze ile placa na start na produkcji i jaka umowe oferuja?

Janusz
@Januszka

Januszka co masz na myśli pisząc samowolka? Nikt nic nie umie? To jakim sposobem firma się rozwija i poszukuję kolejne osoby na nowe stanowiska? Ludzie są wyrzycani z ilu letnim doświadczeniem? Bo z tego co się orientuję to firma jest nowa więc zakładam że każdy się uczy i jest na okresie próbnym?. Dlaczego uważasz że ktoś jest wyrzycany bo komuś się nie spodobał? Możesz uzasadnić swoja opinie czy są to słowa puste bez pokrycia z prawdą bo jest to internet i samowolka w pisaniu? Jestem ciekawy ponieważ chciałbym aplikować na jedno ze stanowisk do tej firmy i jestem ciekaw czy faktycznie tak jest jak piszesz czy po prostu piszesz bo internet wszystko przyjmie?...

qwe

ile placa na reke na samym poczatku?

operatorProdukcji

Zamierzam aplikowac na operatora produkcji w Tajecine . moze ktos napisac jak przebiega rekrutacja. jaka stawke proponuja na start ?

Go
@operatorProdukcji

Można aplikować, ja byłam na rozmowie, dali coś do składania, aby sprawdzić czy mamy zdolności manualne, i jeszcze było zadanie na myślenie logiczne, potem rozmowa indywidualna, oni nie mówią stawki, tylko pytają ile my chcemy, i skończyło się na tym że od dzwonią do miesiąca czasu , 2zm, ale do celowo 3

operator
@Go

a zatrudnienie jest bezposrednio przez firme czy agencje?

Go
@operator

niby pani z HR, tak twierdzi że przez firmę, ale tego potwierdzic nie mogę

Gonia

Witam, może ktoś coś więcej napisax otej firmie? Konkretnie chodzi mi o zakład w tajecinie, warto złożyć CV? Jaka umowe dostaje się na początek, faktycznie agencja pracy czy southco? Jaka stawkę oferuja?

adi

Witam czy ktoś mógłby mi powiedzieć jakie są wymagania i na jakie stanowiska jest nabór?Chodzi o fabrykę w Tajęcinie kolo Rzeszowa.

mira
@adi

Obecnie jest nabór na stanowisko operatora na pracuj.pl oraz w przyszłości na operatora CNC

Jacek

Czy do podstawy macie jakieś dodatki , a co z socjalem?

Xxx

Polecam firmę southco. Targety da się wyrobić i nie są aż tak straszne. Na produkcji jest bardzo fajna atmosfera i pracownicy southco są bardzo mili i pomocni. Polecam

Xxx

Na produkcji jest ciężko bo normy wysokie i trudno zrobić nawet 80%. Target, target i target. Ludzie ok ale zaczyna się tam robić naprawde nieciekawie tzn jak w (usunięte przez administratora). A ludzie z agencji to nawet nie dostają karty by wejsc do budynku i swojej szafki w szatni tylko muszą czekać aż ktoś ze stałych pracowników im otworzy drzwi wejsciowe albo użyczy swojej szafki. Kasa też nie jest dobra w stosunku do pracy którą trzeba wykonywać.

Yyy
@Xxx

To skoro normy takie wysokie i robi się nie ciekawie to czemu nadal pracujesz? Zmień pracę gdzie target będzie wynosił 0% i będzie na tyle ciekawie że Ciebie zainteresuje... Chyba na siłę nikt Cię nie zmusza do pracy w Southco? Z pewnością znajdziesz odpowiadającą Twoim kwalifikacjom i zainteresowaniom pracę gdzie wynagrodzenie będzie bardziej satysfakcjonujące.. Nie czekaj i nie narzekaj tylko bądź odważny i zmień pracę przecież tylu pracodawców czeka na Ciebie z otwartymi rękoma... Gdzie indziej będziesz z pewnością leżał pachnial i miliony zarabiał...

Miszam
@Xxx

Potwierdzam w 100%. Pracownicy z agencji nie mają karty, stoją pod drzwiami aż ich ktoś łaskawie wpuści. A teksty: Ile robisz na godzinę? Ooo to staraj się więcej bo musimy udowodnić na górze że potrzebujemy dodatkowych ludzi i że opłaca nam się Was zatrudnić. Serio??? Dobrze że takich poganiaczy opłaca się zatrudniać.

Miszam
@Yyy

To, że ktoś wyraża opinię o tej pracy, nie znaczy że przeszkadza mu że musi pracować!!!!!! Racją jest że normy są tak bardzo wysokie, system logowań sprawdza Twoją każda minutę pracy. Jak idziesz do WC to albo wcielasz sobie postój (I zaraz pytanie gdzie byles) albo nic nie wpisujesz A za to spada Ci target i tez problem bo procenty wydajności Ci spadły. To Twoim zdaniem normalne? Tak się powinno pracować z taka presją? Albo nie pracowałeś/aś tam albo siedzisz na "górze" i wybielasz na forum opiniorworczym imię firmy. Trafiony zatopiony?

Yyy
@Miszam

Jestem pracownikiem produkcji i nie muszę wybielac firmy bo jestem bardzo zadowolona z pracy. Praca prosta i czysta! Atmosfera super! Podejście do pracownika ludzkie! Te wszystkie komentarze z pretensjami i narzekaniami ewidentnie widać że są pisane przez pracowników tymczasowych z agencji lub bez umowy którzy mają pretensje że nie są zatrudnieni na stałe. Idź do Borga lub Mtu i sprawdź jakie tam są normy. Tam to byś dnia nie zagrzal/zagrzala. Myślisz że w innych firmach norm nie ma to się mylisz bo albo nigdy nie pracowalas/pracowałeś albo jesteś po prostu leniwcem.

Xxy

Ogolnie chwilę byłam kieownictwo fajne na dwie zmiany, praca jak wszędzię tylko mało opłacalne jak z miasta trzeba dojechać, nie wiem jak teraz ale było ok

Kkkk

Sztywna atmosfera, wysokie normy, zakaz rozmów i tylko praca praca praca. Pracownicy przyjmowani przez agencję z tygodnia na tydzień nawet nie wiedzą czy będą pracować za kilka dni ...

Ggg
@Kkkk

Jacy ludzie taka atmosfera..(usunięte przez administratora) Zakaz rozmów - pierwsze słyszę... Takie głupoty że aż żal czytać... Każdy rozmawia i pracuje jeśli chce a skoro przychodzisz do pracy na 8 godz ploteczek to zmień pracę nie nadajesz się widocznie.. Pracownik tymczasowy jak sama nazwa mówi zatrudniony jest przez Agencje Pracy Tymczasowej czyli może to być okres 1 lub 2 dni lub tygodnia czasu. Pracodawca Southco nie ma obowiązku osobiście informować czy masz przyjść do pracy czy też nie bo Twoim pracodawca jest APT a nie Southco! Więc pretensje o brak wiedzy czy masz przyjść czy nie do pracy kieruj do APT to jest Twój pracodawca na obecną chwilę!

@Ggg

No własnie jaki zakaz rozmów!!! Można rozmawiac byle podczas rozmawiania też pracować. Z takimi fajnymi ludzmi dawno nie pracował(em/am) naprawde ludzie są tam super zgrani !!!

Mimi

Czy może ktoś napisać coś więcej o pracy w tej firmie? Jakie godziny pracy? Jaka atmosfera i zarobki? Widziałam ogłoszenia i zamierzam tam aplikować.

Info
@Mimi

Praca dwuzmianowa. Od poniedzialku do piatku. 6-14 i 14-22. Umowa lojalnosiowa,a co do zarobkow to juz w zaleznosci od stanowiska.

Olga
@Info

Super, że w sposób tak klarowny odpowiedziałeś na pytania @Mimi. Słyszałam, iż Southco jest wiodącym, światowym projektantem i producentem inżynierskich rozwiązań w zakresie systemów dostępu. Wspomniałeś, że zarobki są zależne od stanowiska. A ja chciałabym Cię zapytać, czy każdy pracownik (bez względu na obejmowaną posadę) może liczyć na jakieś premie? Powiedz coś więcej o tej kwestii.

@Mimi

2800 na start atmosfera ok, praca lekka siedzaca 2 zmianowa

@Olga

Tak każdemu pracownikowi bez względu na stanowisko przysługuje premia.

jolsa

Czy do firmy przyjmują na produkcje poprzez agencję Laeasing Team Group na umowe-zlecenie?/ dostałem taka oferte ale nie wiem czy mozna w to wierzyc. Ktos z pracujacych tam moze powiedziec cos w temacie

Praca na produkcji - nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Southco Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Southco Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Southco Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Southco Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Southco Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Inflancka 4A
    00-189 Warszawa