FDS System Sp. z o.o.

Adres: Poligonowa 21, 44-251 Rybnik

NIP: 6751429250 REGON: 121189067 KRS: 0000352653

FDS System Sp. z o.o.

Opinie o FDS System Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Purpurowy Wojownik
Nazwa działu: Handlowy
 Opinia

Bardzo fajne miejsce pracy, przy odrobinie zaangażowania i kreatywności pozwala świetnie rozwinąć swoje umiejętności handlowe. Jeżeli są jakieś minusy to przy ilości plusów są praktycznie niezauważalne. Super atmosfera w pracy i zorganizowany zespół sprawia, że chce się działać. Oczywiście to subiektywna opinia, ale kto nie spróbuje ten się nie przekona. Jedyne co należy zaznaczyć to, że na początku trzeba mocno zagryźć zęby, żeby się wdrożyć. Potrzeba na to kilka miesięcy, dlatego dla ludzi oczekujących złotych gór od samego początku nie polecam. Osobiście uważam, że to świetna alternatywa dla ludzi młodych chcących rozwijać swoją karierę w handlu lub po prostu szukających pracy stawiającej na samodzielność i kreatywność.

Pomocna?
TakNie
 Opinia

Może ktoś chce się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy w przedsiębiorstwie FDS System Sp. z o.o. w miejscowości Rybnik? Jak dotąd nie ma wieści związanych z zatrudnieniem.

Pomocna?
TakNie

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o FDS System Sp. z o.o. - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FDS System Sp. z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.