Opinie o Lampre Polska Sp. z o.o. w Kutno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lampre Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Lampre Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lampre Polska Sp. z o.o. w Kutno

Zychliniak

Plusy firmy: nowoczesny pod wzgledem technologicznym zaklad pracy. Stabilna praca. Umowa na stale bardzo szybko. Brak pracy na nockach i w niedziele. Akceptowalne kierownictwo. Wyplata na czas. Darmowe szkolenia np suwnice. Ladny firmowy parking. Prezenty swiateczne. Sympatyczna obsluga w biurze. Nie wyrzuca cie z pracy z byle powodu. Minusy: kiepska atmosfera wsrod robotnikow. Za duzo toksycznych i malostkowych ludzi. Toksyczne opary plastikow i rozpuszczalnikow. Zarobki nie wysokie. Bardzo duzy halas. Pracownicy pala papierosy po kiblach, blokujac WC. Atmosfera glupawki i feudalnego strachu przed kierownictwem wsrod niektorych robotnikow. Brak tzw strefy relaksu na hali, np miejsc do siedzenia.

ZUMA
@Zychliniak

Kolego o czym ty mowisz jaki brak pracy na nocy ? widac ze siedzisz kolo biora skoro taka mila atmosfera zwykly szary pracownik nie ma tam wstepu i (usunięte przez administratora) na 3 zmiany. Chwilowo tylko zrobili 2 bo ludzi im brakuje do obstawy stanowisk. Macie inne mozliwosci wogole nie aplikujcie poszanowanie Dyrektora zerowe nawet przywitac z ludzmi sie nie potrafi jak wejdzie na chale. Interesuja go tylko oszczednosci zeby bylo czym przed wlochami sie popisac a poszanowania do szarego pracownika zerowe i pelny nadzor jak cos sie stanie to pierwszy w kamery patrzy. Jak ludzie zglaszaja sie po podwyszke to kaze kwity polozyc moze wlosi dadza zgode na 200 zl a jak nie to za brame i sie nie znamy. Ogolnie nie polecam proponuje szukac gdzie indziej ja zrezygnowalem z tego zakladu i wam tez polecam ani sie nie dorobicie a tylko zdrowie sobie psujecie przez ta chemie ktora sie tam unosi.

Jakie są mocne strony pracodawcy Lampre Polska Sp. z o.o.?

@Franek

Zgadzam się z kolegą w pakiecie można dostać jeszcze rakotwórcze opary które napewno nie wpłyną dobrze na zdrowie do okoła pełno konfidentiw pseudo koordynatorzy doniosą o najmniejszym przewinieniu no i na każdym kroku kamery pewnie już w łazienkach żeby to za dużo nie siedzieć kiedyś byłem świadkiem jak dyrektor wszedł jednemu koledze do łazienki do tego są zdolni południowcy jak to mówią nie polecam szkoda czasu szkoda życia napewno można znaleźć coś lepszego w dużo lepszych pieniądzach nie pozdrawiam firmy

Zbyszek Nowy wpis

We włoskiej siedzibie firmy szukaja podobno specjalisty do spraw konserwacji urządzeń. Czy to oferta lokalna, czy może Polacy moga aplikować? W ogłoszeniu nie ma wymogu znajomości języków obcych, więc trudno powiedzieć. Ktoś wie coś więcej?

Jakoś mało mi tu konkretów. Jaka obecnie stawka jest na produkcji? Mam zamiar aplikować, nawet w ciemno, ale odniosę się tylko do starej oferty dodanej dwa lata temu. Nadal są tutaj 3 zmiany, tak jak wtedy, bo rozumiem, że nocki też są? Dajcie znać o jakie chodzi zdolności manualne, bo między innymi było to wymagane. Zobaczymy czy się załapię.

robson

Warunki pracy czy brak przerwy to pikus. Fakt otrzymac porzadne szkolenie od pracownikow wchodzac jako nowy graniczy z cudem. Konien koncow po kilku tyg zrezygnowalem a w zamian probowano na mnie wymusic abym poniosl koszta zwiazane z badaniami , odzieza jaka daja do pracy (buty , koszulka itd). Wszystko z najnizszej lini oporu i najtansze. Wycenili wszystko razem z badaniami na ponad 800 zl. Oczywiscie sie na to nie zgodzilem. Ani na rozmowie o prace nie bylo o tym mowy ani nie bylo zwarate to w umowie ani nie bylo zadnego dokumentu mowiacego o ów ponoszonych kosztach przy rezygnacji. A jak zapytalem o status i regulamin firmy w ktorym jest mowa o tym (aby mi pokazano) to temat sie zakonczyl. Nie pozdrawiam. Sama praca nie jest zla. Cała reszta to jakas niesmieszna sytuacja rodem zakladow pracy z lat 80-90

Maciek
@robson

Przerwa powinna przysługiwać. Chociaż płatne 15 minut na 8 godzin. Napisałeś że na przyjęciu szkolenie tylko od pracowników i też nie zawsze. A inne szkolenia zewnętrzne? Firma je oferuje jak ktoś pracuje dłużej czy w ogóle nie ma dostępu?

Gienek
@Maciek

Jaka przerwa o czym ty mowisz tu traktują cie jak (usunięte przez administratora) na łańcuchu masz stać na stanowisku w którym wdychasz chemikalia wiec jeść sie odechciewa samoistnie plus latem temperatura z 50 stopni i na deser masz hałas od którego idzie oguchnąć pomiary zawsze fałszowane bądź robione poza strefą wykrywalności wiec wszystko wychodzi dobrze a pracują tu tacy (usunięte przez administratora)ze wszystko zrobią obys nie wiedział za dużo byle byli mądrzejsi od ciebie albo naucza coe źle i potem sie podśmiewaja z Ciebie nie polecam nic dobrego szkoda czasu na firmę

Tomek Nowy wpis
@Gienek

Zanieczyszczone powietrze o którym wspominasz trzyma normy czy przekracza. W ogóle BHP to sprawdza? Pytam bo chce aplikować na produkcje ale nie uśmiecha mi się wdychać chemikalia. Słyszałem ze co niektórzy muszą mieć uprawnienia UDT na wózki albo suwnice. Tu można zrobić kurs już pracując?

Gienek Nowy wpis
@Tomek

słuchaj teoretycznie trzyma ale na hali dym i piecze w oczy odór rozpuszczalników więc praktycznie nie trzyma norm jeżeli chcesz zmarnować życie i zdrwie i pracować z lizodupami i konfidentami twoj wybór szkolenia ci zrobią jasne ale później za nie oddasz malo tego chcą pieniądze nawet zużytą odzież roboczą gdy sie zwalnia człowiek szkoda czasu nie polecam

Poprzyjmowali parę osób, ale starzy pracownicy już zapowiedzieli że nikogo nie będą uczyć nowego skoro mają taka samą pensje po 6-8 latach co Ci co przyjdą czyli najniższą krajową

Jacek

Słuchaj oby tak było ale marne szansy na to bo zastraszą was tylko w sumie juz nie wiem czym bo premii nie ma najniższa krajowa przerwy nie ma nic nie ma to w sumie nie maja czym ale napewno będą próbować i zaraz nauczycie nowych kolegów poprostu będzie jak zawsze vpl będzie sie kręcił a ci wyżej będą sie z was śmiać i liczyć Euro nie pozdrawiam firmy

Cześć, a możecie napisać, dlaczego zarabia się tu właśnie ze stażem w firmie 6-8 lat taką najniższą? Firma nie ma kasy na podwyżki? Czy ma, ale woli np. inwestować w sprzęt, a nie w ludzi? I czy jak przychodzi nowy pracownik i dostaje taką samą pensję jak inni, to czy dostaje też taką samą umowę co oni?

Guz

Kasę firma ma ale Ci nie da bo po co jak uważa pracowników za (usunięte przez administratora) w sprzęt raczej też nie inwestuje poproostu cały zysk kasuje właściciel który ma wyje bane na pracownika jego warunki pracy i wszystko co z pracownikiem związane dziękuje

asdf
@Guz

No, ale to przez takie traktowanie ludzi nie ma dużej rotacji? Ludzie dostają tu normalnie umowy o pracę? Piszesz, że nie inwestują w sprzęt, ale jak jest jakaś awaria to co wtedy? Naprawiają czy kupują nowe bo muszą?

@asdf

jak nie ma dużej rotacji człowieku ze strego składu malo kto został a czasem ktoś sie trafi to go zwerbują nowy człowiek.Widzi co się dzieje i zminia prace odchodzą ludzie którzy pracowali od założenia tej firmy bo też maja dosyć umowę masz tak ale co ona ci da ??nic a sprzęt dopuki chodzi jest ok jak stanie zaczynają sie problemy najlepiej jak byś to naprawiał ze swojej kieszeninikt o zdrowych zmysłach nie będzie pracował tam dłużej do 1 wypłaty chyba ze wchodzi pod biurko i za to ma bonifikaty bądź inne biznesu zwiazne z ta firmą ale to jak mowie trzeba dobrze wchdzic pod biureczko i donosić ladnie na kolegów

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Lampre Polska Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik administracyjny? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Roxi

Coś wiecie o tym, jak pracuje się jako pracownik administracyjny?? Dopiero co szukali kogoś w sieci, dlatego szukam informacji. I tam jasno napisali, że poza podstawą jest kasą za nadgodziny. Wiadomo, tak prawo wymaga. A wiecie jak często sa nadgodziny? Czy w ten sposób można sobie regularnie dorabiać do pensji, czy to jest raczej sporadyczna sprawa??

@Roxi

Słuchaj no w ogłoszeniu są nadgodziny ale od nowego roku nie można robić także tylko parking zostaje darmowy póki co na zachętę.. a i faktycznie dzwonią pp starych pracownikach co po uciekali ale spokojnie juz przyjmują naszych wschodnich sąsiadów także robi się ciekawie..

Mark
@Jacek

serio sąsiadów ze wschodu juz przyjmują ??to nieźle ale powiem inaczej dobrze może upadnie ten (usunięte przez administratora) do końca ale wiesz co oni nie będą robić jeżeli nie będzie nadgodzin a napewno nie za najniższą krajową bo na takie warunki sie nie zgodzą i wiem cos o tym więc napewno dostaną albo więcej niż polacy albo popsostu będą mieli dodatki po cichu i właśnie do tego doszło Pozdro

karl
@Mark

Ludzie a co z tego ze nadgodziny są czy nie są jaka to jest łaska z ich strony ważne mieć wysoką podstawę a nie siedzenie tam i nabijanie godzin to żadna przyjemność jest siedzenie tam w chorym towarzystwie i smierdzących chemikaliach przez które można stracić zdrowie fizyczne a napewno psychiczne ciagle tylko wieczne zastraszanie brak jakiej kolwiek przerwy jedzenie przy maszynach i ciągłe niezadowolenie kto to wytrzyma bo napewno nie człowiek o zdrowych zmysłach odradzm nawet myślenie o tym zakładzie chronionym

Super

Teraz znowu dali rekrutacje na produkcję nikt nie chce przyjść za te pieniądze a jak ktoś się znajdzie będzie miał aktualnie tyle samo co ludzie ze stażem 5 lat w górę

Stefik
@Super

I bardzo dobrze ze nikt nie chce przyjść chory zakład chorzy ludzie (usunięte przez administratora) zastraszanie trujące opary najniższa krojowa nie ma przerwy trzeba jeść jak pies przy maszynie a w zamian nie ma za to nic oby tak dalej nie polecam serdecznie oby upadli i nie wykorzystywali was dalej

@Super

A to jakieś zwolnienia były ostatnio, że tak szukają nowych? Ktoś wyżej napisał, że nawet po byłych pracownikach dzwonią. Piszecie tu o stawce na poziomie najniższej krajowej i rzeczywiście nic ponad to nie ma? Po jakim czasie pierwsze podwyżki są? Bo przecież staż pracy i doświadczenie rośnie z czasem, to pensja chyba też powinna.

Jacek

Ludzie po 5 latach mają najniższa... zresztą tak jak w ogłoszeniu darmowy parking i nadgodziny z łaski bo nic innego nie mają do zaoferowania. A i ciuchy od kierownika żeby mu się kasa zgadzała.. a zwolnień jako tako nie ma chyba za sami odchodzą albo na l4 bo albo sobie ktoś coś przetnie włoży gdzieś rękę albo jajka suwnica zgniecie.

@Jacek

Nigdy nie mieli nic do zaoferowania oprócz 100%wykorzystania człowieka poniżania i powiedzenia cytuje jak wam nie pasuje brama jest tam no ale mam nadzieje ze wkońcu obróci sie to na ich niekorzyść i będę musisli ściągać ludzi od siebie bądź zostanie zamknięty ten (usunięte przez administratora)

Fant

Najniższa to najniższa tak trudno pojąć ??tutaj nie ma poszanowania twoich umiejętności czy tego ze chcesz dla nich pracować jeżeli chcesz stracić zdrowie nerwy i kilka lat życia to możesz próbować nie moj problem ale nie preferuje tego miejsca pracy smrodu toksycznych oparów chorych donosicieli którzy doniosą twoj każdy drobny występek by zabłysnąć przemyśl pare razy zanim wdepniesz w (usunięte przez administratora)

Karol

W zakładzie taka bieda że sami dzwonią po byłych pracownikach czy nie chcą wrócić, ale jak na podwyżki nie ma to i ludzi nie będzie. Kompromitacja po całości.

Jacek

Dopóki jest ten dyrektor i kierownik którzy są to będzie najgorsza firma na strefie, obaj mają swoje osobne firmy którymi się zajmują i resztę mają w (usunięte przez administratora) Pierwszy raz na święta ludzie nie dostali premii zimowych ani informacji ile będzie wynosiła.

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Pracownik Administracyjny w Lampre Polska Sp. z o.o.? Napiszcie, jak według Was przebiegła rozmowa kwalifikacyjna. Wasza opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników.

Witam, szukam właśnie pracy na produkcji i wpadłem na ogłoszenie dodane 2 lata temu przez firmę. Czytałem, jak pisaliście w wątku, że zarobki to najniższa krajowa, w ogłoszeniu nie było podanych żadnych widełek. Powiedzcie ile tak konkretnie wychodzi, ponad najniższą czy równo? Dodatki w postaci benefitów oprócz ubezpieczenia grupowego na przełomie 2 lat się jakieś pojawiły?

Bolek

odpuść sobie ta Chorą firmę z chorymi osobami i donosicielami na stanowiskach najniższa krajowa to najniższa benefitów nie ma tam juz nawet nie ma kto robić na 3 zmiane bo każdy odchodzi brak przerwy toksyczne opary ciasto dla 3 świata na prezent Gwiazdkowy nie polecam depresja tam gwarantowana i zmarnowane lata życia odradzam serdecznie wiem co pisze nie pozdrawiam firmy i pracowników kapusiów wchodzących pod biurko za 50 groszy podwyżki do godziny ale jak to mówią dobre (usunięte przez administratora)

Heh do biura za najnizsza.. śmieszna oferta jak i zakład... powodzenia

Kacha

Interesuje mnie stanowisko pracy na produkcji, widziałam, że 2 lata temu firma akurat szukała pracownika. W ogłoszeniu pisało o możliwości rozwoju i poszerzania wiedzy, chodzi o jakieś szkolenia organizowane w firmie? Firma dofinansowuje jakieś szkolenia?

Kwas
@Kacha

Kacha masz racje dwa lata temu i od tamtej pory nikt normalny tam nie zatrudił sie nawet nie ma obstawy na 3 zmianę bo za najniższa krajowa nikt dymal nie będzie a o jakim ty rozwoju mówisz jak tam awansów nie ma pseudo (usunięte przez administratora) to najlepsi donosiciele na strefie rodzina bądź kolesiostwo więc na rozwój szans nie widzę za każdy najmniejszy błąd będziesz zastraszny i poniżany najlepsze co może cie spotkać w tej firmie to ciasto dla 3 Świata dosłownie z opisem i etykietą no i włoski sikacz za 2 euro ale to na święta bo na codzień sa przewidziane inne atrakcje

Muzba

Firma krzak mało napisane ale pamiętajcie to nie wina firmy ani Włocha za wasze wynagrodzenia czy warunki i atmosferę jaka panuje tylko wasza bo jak nie umieice sie postawić to dobrze wam tak i powinni wam jeszcze zabrać nie dać i jak dajecie sobą pomiatać tym śmiesznym kapo balsom z pulpitu czy lysemu osiłkowi to niech was tak dymają dalej

@Muzba

Masz racje dostają po 150 brutto podwyżki i to w sierpniu gdzy najniższa idzie od stycznia.. ale nikt się nie odzywa bo po co może nie wiedzą że w styczniu najniższa idzie na 3200 netto i 3/4 zakładu bd miało mniej niż najniższa.. powodzenia barany

Mania
@Franek

No a jak ktoś się w styczniu odezwie i porozmawia z szefostwem to ma szansę na większą kasę tak żeby się to trochę opłacało? Można sobie przykładowo dodatkowymi obowiązkami zasłużyć na premię?

@Mania

Oczywiście w styczniu ci powiedzą ze w sierpniu dostaniesz ile bd chcial a przychodzi sierpień i masz 200 brutto zamiast 150 i to max.. także cały czas najniższa

Czy istnieje możliwość rozwoju w Lampre Polska Sp. z o.o.?

Kornelia

I tego potrzeba twoim zdaniem, żeby awansować, na żadne kompetencje ani nic nie zwracają uwagi? Myślałam, że poczytam tu coś na serio. No i tak na poważnie, czy są duże różnice w zarobkach między starszym a młodszym pracownikiem?

Guzik

Najgorsza firma w jakiej pracowałem (usunięte przez administratora) bez przewry dla człowieka większość to donosiciele którzy doniosą każdy szczegół na Ciebie serdecznie odradzam szkoda czasu i życia na ta chorą firme i fatalną atmosferę wyzysk ludzi brak szacunku dla polaka po latach gwarantowana zryta psychika nie polecam wiem co pisze bo niestety sam tam trafiłem nie popelniajcie mojego błędu

Jakie są mocne strony pracodawcy Lampre Polska Sp. z o.o.?

Italiano

Oszczędności na wszystkim szczególnie na pracownikach..

Helena
@Italiano

Jak to? Chodzi o wysokość wynagrodzenia czy o coś innego? Można wiedzieć jakie ty są stawki tak mniej więcej? Poza tym może jakieś benefity dla pracowników są?

Italiano
@Helena

Najniższa i na więcej nie licz ludzie robią po kilka lat i mają Najniższa.. a co do benefitow to są karty swiateczne ale i tak rozdaja je po światach jak im sie przypomni i z wielkiej łaski.. warunki pracy nie ciekawe i w dodatku żadnego szkodliwego..

Kamer
@Helena

Najniższa krajowa plus dodatek za kapowanie

Sur
@Italiano

Zgadza się a warunki nieciekawe mało powiedzianie toksyczne opary w powietrzu nasłać konkretną inspekcje pracy bez zapowiedzi żeby zrobili analizę powietrza

Marian

Żadne jedyne co uważają za swoją mocna stronę to najniższa krajowa to mogą zaoferować

Rafik

Mocne strony są takie że jak dają ci wspaniałe 300zl na święta to dostajesz je po świętach żebys za bogatych świat nie miał, tak dbają o ludzi

@Rafik

O których Świętach mowa? Te dodatki są tylko raz w roku czy dwa razy - tak jak wypadają święta? Zastanawiam się też czy wszyscy dostają, czy trzeba jednak jakiś okres przepracować?

Maniek kawalarz
@Julia

Hehe żadnych podwyżek premii nic jakby nie było inflacji a na święta niby mają kasę dla ciebie ale ci nie dadzą bo myślą że bd czekał jak pies na kość śmieszna firma uciekajmy wszyscy jak najszybciej czego wam zycze.. zero poszanowania pracownika. Ps. Je... cwe..

@Julia

Trzeba poprostu dobrze strzelać z ucha sypać pracowników i donosić jak ten koordynator cięcia ormowiec za 3 trzy grosze no i czasem pod biurko wejść a kariera gwarantowana jak pracownicy chcieli złożyć petycję o podwyżki to wyśmiał ludzi i doniósł to ma dobrze być?? Wstyd i żenada

Busz

Pamiętaj ze tu każdy wszystko wie bo gadając z jedną osobą druga słyszy i idzie cie zakapować ale co się dziwić jak 30 procent lub więcej to pociotki ze wsi treściwe rodzina też lubiące sobie donieść

Dzidziuś

No wiadomo bo to przecież prawda jest wszystko i tego się nie ukryje kto ma wiedzieć to wie i nie pomoże straszenie uszkodzeniem zaszkodzili to sobie sami koordynatorzy swoim lizaniem wiadomo czego i fałszywością a jak was mieli za nic tak będą mieli i tyle

@Marian

Ale się tu zrobiło kółko plotkarskie! Może napiszcie lepiej na jak długo dają pierwszą umowę i czy zwykłe przedłużają czy zwalniają po okresie próbnym?

@Julia

Za czasów dyrektora Włocha pierwsza umowa była na dwa lata, następna podobnie lub na czas nieokreślony, teraz (od ok 2 lat) dyrektorem jest polak, i umowy są na 3-4 miesiące, poźniejsza to już każdy inaczej dostawał.

Julia

A po tych 3-4miesiacach są szanse na przedłużenie? Kto o tym decyduje? Na tej umowie próbnej jaka jest stawka proponowana? Mógłbyś napisać?

Bon
@Julia

Nie licz na cuda najniższa krajowa i do przodu nie ma przerwy bo trzeba jeść na stanowisku pracy w pakiecie masz toksyczne opary oraz poniżenie że strony wyższej plus cały czas kamera cie nagrywa i za każde przewinienie będzie donos że strony koordynatora serdecznie nie polecam szkoda czasu na tą firmę pozdro

Dyrektor decyduje, ale czy ma najpierw zielone światło od właścicieli z Włoch to nie wiem, ale opinia od koordynatora i tzw. capo najpierw będzie do dyrektora, czy się nadaje osoba,bo wiesz wszyscy są specjaliści, a tak naprawdę to osoby pracujące po kilka lat, a do tej pory nie znają do końca wszystkiego, ale w grupce to co to nie oni. Z każdego by się śmiali, a co do czego to sami się ośmieszają.

@Anonim

Ale tak z waszego doświadczenia to jak jest. Ludzie po okresie próbnym, tych 3-4 miesiącach co pisaliscie to raczej znikają czy zostają na dłużej?

@Julia

Przeważnie sami rezygnują jeszcze wcześniej gdzy zobaczą tak naprawdę swoją robote a nie to co im na rozmowie gadają za bajki.zreszta wiadomo jak jesteś nowy to najgorsze stanowisko bo lepsze pozajmowane..nawet przerwy nie ma na zjedzenie i za najniższa to można znaleźć coś lepszego.. powodzonka

Korki

Brawo jechać ta firmę ile wejdzie jak nie będzie miał kto robić może wkoncu nauczą się rozumu oczywiście to wszystko prawda też kiedyś robiłem w tej (usunięte przez administratora) firmie dla nowych pracowników szkoda zdrowia honoru i czasu odradzam z całego serca

dobry pracownik
@Zychliniak

Żychliniak taki mundry jesteś bo skończyłeś technikóm bez matury a w auto masz disko polo taki z ciebie mundroł. Nie wywyszaj sie. Ja w tej firmie długo robie i jestem zadowolony a skończyłem tylko zawodówke i mam malom matóre a ty żadnej . ta firma daje mi szanse na prace i chlep a jak choruje to nikt nic niemuwi. a co ty chcesz plac zabaw z Lampre robic czy co? Tu się pracóje a jak chcerz sobie posiedzieć to do kawiarni se jedź człowjeku. to najlebsza firma w jakiej robiłem nawet czasem ksiondz tam przyjerzdza i my sie modlimy np przed śwjętami, tak dobra firma, prezenty w święta są, kierownidztwo takie ludzje że lepszych nie czeba. ja w tej firmie czuje że sję rozwwijam, zawsze sie czegoź nowego ucze, w innych firmach jest o wiele gorzej ja ci to mówie. Nawet można sobie kawe albo baton w automacje kupic, dajom rękawice, nażedzia wszyskie co trzeba, czasami tesz nawet po plecah poklępią i widadź ze im na nas zależy. Ja tam na atmosfere nie nażekam, chlopaki śmichy hihy robią różne rzarty to się morzna pośmiać.

Danuta
@Zychliniak

Zychliniak, chcialam dopytac o pare kwestii : - umowa na stale, bardzo szybko - to na jakiej jest sie wczesniej skoro UoP nie jest od poczatku, na zlecenie czy bez, i co znaczy to szybko ? - jakie prezenty swiateczne, jedzenie czy jakies bony, kasa?

stary pracownik
@Danuta

W innych firmach często musisz czekać na stała umowę o prace dośc długo a tu jak przychodzisz do roboty i nic nie kombinujesz po prostu jak normalnie uczciwie pracujesz to umowę dostaniesz bardzo szybko np po miesiącu, dwuch albo od razu. Pod tym względem firma jest ok. Ogolnie zgadzam sie z Zychliniakiem i też daje Lampre Kutno dobra opinie. Wiele zalezy gdzie trafisz i do jakiej brygady a ja uważam że 90 procent załogi jest spoko. Tak jak Zychliniak uważam też ze niektórzy pracownicy są jak to sie mowi specyficzni ale jak pogadasz z kierownictwem to może ustawią cię w ok miejscu i z ok ludzmi, bo po co sie męczyć z kimś kto jest nie za bardzo. Jest to praca dla tych co lubią robote na produkcji, organizacja i bhp bez zarzutow. Wyplata zawsze na czas. Proponuję że zanim podpiszesz umowe niech oprowadzę cie po dziale gdzie masz robić, bo ważne aby lubic dane stanowiko i unikać problemow.

@Danuta

To jest legalna praca na stale. Prezenty sa, a jak sie dogadasz z kierownictwem to i inne bonusy zalatwisz. Lampre to nowoczesna fabryka ale to fabryka blachy a nie dom kultury....pozdrawiam i powodzenia

@Zychliniak

Skoro kierownictwo jest akceptowalne to dlaczego ktoś ma czuć przed nimi strach? Prezentów świątecznych nie ma już, praca na noc jest od dłuższego czasu,parking otwarty dla każdego i nie pilnowany, a w biurze pracują niekompetentne osoby. Kiepska atmosfera jest spowodowana właśnie kierownictwem dla którego jest najlepsze żeby ludzie się nie dogadywali wtedy będą na siebie donosić.

Małgorzata
@Jacek

Dlaczego uważasz osoby zatrudnione w biurze za niekompetentne? Jakie konkretnie masz przy tym stanowiska i ile ich jest? wiadomo jakie warunki wobec tego mają odnośnie przyjęć?

Antonio
@Zychliniak

Bla bla bla... ten zychliniak to czasami nie ma na imię david koordynator i nie koloryzuje tu wszystkiego? Kto tu pracuje to wie jak jest... nadgodziny i nic więcej po 10 11 h dIennie żeby zarobić.. a takto najnizsza i tyle.. a o bonusach vzy premiach to zapomnij bo to i tak wszystkim rządzą włosi także nie ma co się pchać

Honorata
@Zychliniak

Miło czytać, że w sumie dobrze traktują pracowników. A co do atmosfery wśród pracowników to w każdej firmie jest coś. Robotnicy miedzy sobą się nie szanują ? Zgłaszaliście problem z brakiem strefy relaksu kierownikowi?

Gerwazy
@Zychliniak

Synek nie koloryzuj tu i nie oszukuj sam siebie bo żeby zarobić cokolwiek to trzeba wyrobić chociaż z 300 godzin nie ma przerwy w tym kołchozie a jak się będziesz burzyć to ci Włoch powie ze zrobi ci (usunięte przez administratora) do tego rakotwórcze opary pvc nie dajcie się ludzie i obudźcie się wkońcu pozdrowienia dla teamu Lampre

@Gerwazy

Skąd te opary, wyciągi tego nie ściągają, żeby to nie latało po hali? I czy ludzie mają jakieś indywidualne środki ochrony na to od firmy? W ogóle zastanawia mnie podejście do BHP, jak wygląda?

Opary z folii pvc która jest kładziona na blachę o temperaturze 200 stopni oraz klejów i rozpuszczalników wyciągów nie ma bo po co niech sobie ludzie oddychają dymem i rakotwórczymi subsyacjami na hali środków ochrony nie ma nawet masek porządnych a inspekacja tak sprawdza że jeżdżą z wyłączonymi urządzeniami bądź tam gdzie poprostu warunki są dobre i tyle

ZUMA

Zbyszek

I dobrze niech się zwalniają ludzie sami sobie niech pracują albo niech przywiozą swoich Włochów tylko oni za takie pieniądze to nie wiem czy chcieli by wogole palcem ruszyć jak byliśmy na szkoleniach i pytali nas włosi ile zarabiamy to się śmieli z nas po kątach takie właśnie jest poszanowanie polskiego pracownika najniższa krajowa plus paczka z opisem dla trzeciego świata chcecie być (usunięte przez administratora) proszę bardzo kamery na każdym kroku niedługo na stanowisku kibel postawią żeby pracować co do minuty nie wspomnę że zjeść normalnie nie można bo przerwy nie ma trzeba jeść w toksycznych oparach (usunięte przez administratora)

Krzysio

Warto wspomnieć o problemach jakie robią ludzia którzy się zwolnią najpierw nie dają pieniędzy a potem jeszcze problemy. Nie ma osoby która rozstała by się w zgodzie z firmą. Teraz będzie dużo ofert do lampre także zapraszamy

@Krzysio

Te oferty będą bo dużo ludzi się zwolniło? Możesz opisać te problemy które są po zwolnieniu? Zastanawiam się o jakie kwoty chodzi

Paulina

Hmmm, a co dokładnie chodzi? Jakbyś mogła więcej konkretów, to byłoby super… Zwłaszcza, że wspominasz o większości pracowników, że szukają pracy. To nikt tam prawie teraz nie pracuje?

Firma krzak
@Paulina

Pracuje ten kto musi ale za najniższa to znajdziesz sobie lepsza pracę w lepszych warunkach... chyba ze znasz się na malowaniu podłóg to fajną kasę można przytulić w sumie za nic ????

Dorota

Nikt nie pisze, więc zacznę. Jest dobrze, a będzie tylko lepiej. W strefie zawodowej nie zdarzy się mylna diagnoza jak wierszu "pewna żaba była słaba..." ????

Dorota
@Dorota

Nic mi nie odpiszesz?

Bogdan
@Dorota

Hej, nie wiem do kogo skierowałaś pytanie, ale byłbym wdzięczny gdybyś napisała coś więcej o pracy w Lamprze. Napisałaś, że jest dobrze, tzn. co dokładnie? Wymienisz proszę zalety pracy? Rzeczywiście warto aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o Lampre Polska Sp. z o.o. - Kutno

• Jak się pracuje w Lampre Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lampre Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lampre Polska Sp. z o.o.?

Lampre Polska Sp. z o.o.