Ideal Europe

Kutno

Opinie o Ideal Europe

Agata

@@gall_anonym w takim razie to powinno być zgłoszone koniecznie. Nie masz kontaktu z osobami, które tam zostały? Warto się skontaktować z tymi osobami i dowiedzieć jak wygląda sprawa i czy chcą coś z tym coś zrobić.

@gall_anonym

"Polega on na niepożądanym, niechcianym przez ofiarę zainteresowaniu seksualnym bezpośrednio skierowanym pod adresem konkretnej osoby, który negatywnie wpływa na obniżenie efektywności pracy. Są to np: żarty i komentarze o tematyce seksualnej, dotykanie, uwagi na temat seksu." Dodałbym to tego jeszcze podchodzenie do pracownic od tyłu i imitowanie stosunku płciowego. A wszystko na oczach innych roboli z produkcji. Nie wiem czy było zgłaszane. Już tam nie pracuję, omijam to miejsce kilometrowym łukiem.

Agata

@gall_anonym molestowanie to bardzo poważne oskrażenie. Czy masz na myśli takie zachowania: "Molestowanie seksualne nie musi oznaczać od razu gwałtu. Może ono przybrać dwie formy. Po pierwsze jest to stwarzanie nieprzyjaznych warunków pracy. Sprawcą tego modelu molestowania może być współpracownik ofiary. Polega on na niepożądanym, niechcianym przez ofiarę zainteresowaniu seksualnym bezpośrednio skierowanym pod adresem konkretnej osoby, który negatywnie wpływa na obniżenie efektywności pracy. Są to np: żarty i komentarze o tematyce seksualnej, dotykanie, uwagi na temat seksu. Molestowanie może również przybrać formę szantażu." Jeżeli tak to czy to było gdzieś zgłaszane? Ktoś ma podobne odczucia z pracą Ideal Europe?

gall_anonym

Typowa firma z kutnowskiej strefy ekonomicznej... Uczciwie nikt tam się nie dostanie. Tylko przez agencję na produkcję lub do magazynu, o karierze w biurze można pomarzyć. Atmosfera w miarę ok, poza kilkoma wyjątkami: molestowanie seksualne wobec kobiet na porządku dziennym. Większość tych niewyżytych, starych dziadów (również młodych) nie ma pojęcia na czym polega szacunek do płci przeciwnej. Słowa na "p", "ch" niemal w każdym zdaniu, a słowo na "k" traktowane jako przecinek. Kierownicy w niczym nie ustępują pracownikom, jeśli chodzi o język, chamstwo i inteligencję. Na wszystko puszczają oko, nawet sami zniżają się do poziomu swoich podwładnych. Nie wspominając już o tym, że mają oni ego większe od własnego przyrodzenia. Ogólnie nie polecam: brak rozwoju, dużo nadgodzin, minimalna pensja, brak kultury, tylko jedna przerwa na osiem godzin - typowa firma z kutnowskiej strefy ekonomicznej.

a

ale przeciez oni teraz to tylko szukaja pracownikow na stanowisko przedstawiciela handlowego innych ofert ja nie widze od nich no i wlasnie tutaj w ogloszeniu napisali ze wymagane jest prawo jazdy kat. B doświadczenie zawodowe jako Przedstawiciel Handlowy

Pracowalem u nich ponad rok. Atmosfera ok, ale umowa przez agencje... najnizsza krajowa, jednak wyplacana uczciwie i na czas. Jednak kierownik to czlowiek nieszanujacy innych, traktuje pracownikow lekko mowiac nieodpowiednio. Ogolnie to ciezko mi polecic ale tez nie odradzam.

ktos

hehe porownuje budowlanke z tym kolchozem masakra,nie porownoj budowlanki ze skladaniem rowerow bo to by dziecko z autyzmem umialo,poprostu w rowerach robi ten co boi sie ciezko pracowac lub nie chce mu sie roboty szukac i woli sciemniac. w tej firmie ile zarobisz 1600 po 10 godzin i z sobotami i to przez agencje bo inaczej sie tam nie dostaniesz,sory ale w budowlance z takimi godzinami i soboty od 7 do 13 to mam 2800 lekko

poinformowany

Pracuje w Idealu już jakiś czas i śmiało mogę wyrazić swoją opinie. Jeśli chodzi o atmosfere to nie mozna narzekac, praca tez nie jest wyczerpujaca. Zarobki nie powalaja ale niektorzy zasuwaja po 12 godzin na budowie i maja mniej. Wystarczy robic swoje jak nalezy i wszystko jest ok

on

szczerze jezeli chodzi o ludzi pracujacych tam to atmosfera super,zarobki wiadomo najnizsza. jest tylko jedna osoba ktora to wszystko psuje bo raz przyjdzie i pozaciesza a raz zjebie i stoi nad toba i ciagle cie ochrzania przy wszystkich nie patrzac na to,na moje oko nie nadaje sie na to stanowisko bo niestety osoba na takim szczeblu nie powinna uzywac wulgaryzmow co tu sie zdarza bardzo czesto nawet za drobnostke dulczy ciagle nad glowa jak by to byl koniec swiata,niestety wiele osob zrezygnowalo przez niego z pracy i nie dziwie sie im bo sam nie raz mialem ochote sie zwolnic,facet psuje cala atmosfere zakladu,gdyby nie on to zaklad super nawet pomijajac zarobki,jak ktos ma twarda psychike to da rade ale jak ktos nie ma to odradzam z gory. umowy o prace co miesiac odnawiane chyba ze nie podejdziesz tej jednej osobie to zrobi wszystko zebys zrezygnowal albo cie zwolni sam,poprostu uwezmie sie

adrian

Tak, Ideal Europe zajmuje się rowerami, są na rynku już 16 lat i fabryka w Polsce jest już trzecia z kolei. Zajmuja się głównie montowaniem rowerów znanych firm. Ja równiez poszukuję pracy i interesowałby mnie właśnie montaż, może jest ktoś w stanie poradzić w jaki sposób najlepiej do nich zaaplikować?

praca

szukam pracy w tej fabryce rowerowej, jesli oczywiscie dobrze rozpoznalem firme i trafilem na dobry wątek. Przyznam szczerze, żę wczęsniej jak suzkałem temató to zdarzyłosię mi w złym temacie napisać, a potem się musaiłem tłumaaczyć przez tymi wszystkimi bezrobotnymi. taka niestety ciężka praca bezrobotynch

olo

romulo
@olo 16.04.2014 21:00
na pewno do pracy tutaj musisz mieć inżynierską smykałkę i koniec końców lubić jednak te wszechobecne rowery ;)...

ale to chyba nie są jedyne wymagania co do pracownika Ideal Europe prawda? właściwie to jeszcze co do wymagań i tego co sama firma oferuje swoim potancjalnym pracownikom to czy w chwili obecnej jest szansa aby znaleźć ich oferty pracy w internecie ? czy może nie korzystają z takiej drogi i inaczej zatrudniają swoich ludzi?

żulik
@romulo 03.12.2014 00:06

oczywiście , że jeżeli chcesz szukać u nich pracy to najlepszym miejscem do tego będzie internet. Mnie zastanawia bardziej inna rzecz. Zanim miałbym poszukiwać pracy właśnie tutaj to chciałbym wiedzieć na jakiej wysokości wynagrodzenie można u nich liczyć ? może macie takie informacje właśnie o ideal europe?

anonim11

Witam, Mam prośbę. Tydzień temu zwolniono mnie z Ideal Europe. Moje rozstanie z tą firma delikatnie mówiąc..nie należało do najprzyjemniejszych. Mam teraz problem z odzyskaniem należnych mi pieniędzy. Czy ktokolwiek z Was- zwolnionych- również napotkal się z problemami przy wypłacie?? Bardzo prosiłbym o kontakt na e-mail: pkowal@vip.onet.pl

emooo

witam, jak wygląda praca w tej firmie w dziale Informatyki ? warto ? proszę o informację, z góry dziękuję

Dobre podsumowanie , i niestety prawdziwe. Szkoda, że takie rzeczy nie są karalne gdyż poprzez swoją małostkowość i okropny charakter takie osoby potrafią uprzykrzyć ludziom życie

były pracownik

[usunięte przez administratora] gnębia ludzi i wogule mamy dosyc juz tego zakładu [usunięte przez administratora] to smierdzi z daleka ( usunięte przez administratora )

obecny....

Jeden wielki( usunięte przez administratora ) a nie zaklad! ( usunięte przez administratora ) Robota hmm na AKORD bo masz tak [usunięte przez administratora] jak maszynka jak cyborg nie wyrabiasz sie to sie zwolnij haslo z pracy. W tej pracy sa tylko niektorzy w porzadku na innych szkoda slow...Co pisza przedmowcy wszystko jest prawda. Kiedy wychodzisz o 15 z pracy nie masz kolegow z pracy sa tylko znajome twarze....Jeszcze troche i sami cudowni LIDERZY beda( usunięte przez administratora )

Praca w tej firmie to jeden wielki koszmar,wszystko jest robiona na odpierdziel liczy się tylko ilość a nie jakość. A ci którzy dostali trochę władzy to im w ogóle się pomieszało w głowach ,tylko ich w ramki wsadzić. Zarobki oczywiście też najniższe,nie ma co liczyć na jakiekolwiek awanse i premie.Jednym słowem kto szpicluje ten pracuje

Słowa kojarzące się z tą firmą to stresujaca wyczerpujaca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako brak Atmosfera i ludzie tam pracujący są ludzie super Najbardziej w tej firmie podobało mi się: odejscie z pracy Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w [usunięte przez administratora] właściciele

Zostaw opinię o Ideal Europe - Kutno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ideal Europe