Opinie o Ideal Europe w Kutno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Ideal Europe, a także Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Ideal Europe o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ideal Europe w Kutno

Dżejms Breezer
Kandydat

Praca nawet fajna ale (usunięte przez administratora) najlepiej jest na przygotowaniu produkcji w Spychowie gdzie kierownikiem jest (usunięte przez administratora) bo mają tam po 5k na rękę i nic nie robią, czasem turas skręci ci falafela, czasem (usunięte przez administratora) machnie śmigłem, ale trzeba uważać na (usunięte przez administratora)bo nie wiadomo kiedy napadnie z penesem w dłoni ale tak poza tym pozdrawiam (usunięte przez administratora)

2
Dżejms Breezer Nowy wpis
Kandydat

Praca nawet fajna ale (usunięte przez administratora) najlepiej jest na przygotowaniu produkcji w Spychowie gdzie kierownikiem jest (usunięte przez administratora) bo mają tam po 5k na rękę i nic nie robią, czasem turas skręci ci falafela, czasem (usunięte przez administratora) machnie śmigłem, ale trzeba uważać na (usunięte przez administratora)bo nie wiadomo kiedy napadnie z penesem w dłoni ale tak poza tym pozdrawiam (usunięte przez administratora)

2
Czesław Nowy wpis
@Dżejms Breezer

5 tysi za nic nierobienie to bajka. Serio tak płacą, czy to tylko twoje marzenie? Weź poważnie coś napisz. Te pięć tysięcy to brutto, czy już na rękę?

Gonisuki Nabosaka Nowy wpis
Były pracownik
@Czesław

serio tak płacą, kiedyś tam pracowałem to stary mówie ci, niestety zrezygnowałem z tej pracy i bardzo teraz tego żałuję, ponieważ aktualnie (usunięte przez administratora) na galerze jako kotwica. Dziękuję ślicznie i pozdrawiam.

Don Silvestre "gipsy king" Nowy wpis
Były pracownik

Witam serdecznie, ideal pozytywna firma, szczególnie magazyn fajne chłopaki oraz przygotowanie produkcji w Spychowie, można powiedzieć że zjadłem zęby na tej pracy więc wiem co mówię, mówię co wiem, dużo wiem więc dużo mówię, pozdrawiam wiceprezesa (usunięte przez administratora), nie daje podwyżek ale chociaż rękę poda, dziękuję ślicznie i pozdrawiam

1
Romano Colnago
Były pracownik

Witam pozdrawiam super praca, pan (usunięte przez administratora)fajny chłopak dopiero się uczy więc nie ogarnia ale i tak git, (usunięte przez administratora) też gicio pozytywny przekaz leci, ale uwaga na stwora (usunięte przez administratora)który raz na jakiś czas wyskakuje z portalu i gdy tylko się obudzi penesem dręczy ludzi

1
Pytanie
 Pytanie

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Ideal Europe dla potencjalnych kandydatów? Na Praca.gov.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Manager.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko INFORMATYK w firmie Ideal Europe? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Xyz
Pracownik

Zanim wydam opinie, to przedstawię tym niewiedzacym co to za firma. Firma ta produkuję rowery (głównie modele rowerów to Rollsy, Ronda, BMC, Breezery, Fuji etc.), które ich części sprowadzane są z Chin. Spółka jest chińska i rządzą ją trzej Chińczycy, więc od czasu do czasu, jak zaczniesz tutaj pracować to możesz spotkać chińczyka w koszulce, który zazwyczaj robi zdjęcie. Podwładnym (tzw. Prezesem) tej spółki jest Polak, który lubi wychodzić sobie na hale pozwiedzać i zwracać uwagę. Istnieją 4 działy: Produkcja, Koło, Magazyn i KKL i przechodząc do tego tematu w tym momencie wystawie opinie. Jeżeli przychodzisz na produkcję to licz się z wyzyskiem i złą atmosferą. Jeżeli na umowie jesteś pomocnikiem montażu rowerów (a prawdopodobnie będzie zapotrzebowanie na to stanowisko i będą poszukiwać osób) to masz przydzieloną przez starszego pracownika robotę np jest do wyboru: montaż kół przednich (wyjątek: z błotnikiem jeżeli jest to model roweru Fuji czy Breezer wtedy albo regulujesz albo montujesz), montaż kół tylnym z łańcuchem, ustawianie hamulców przednich i tylnych, ustawianie zębatek, pakowanie rowerów, zabezpieczanie rowerów foliami i gąbka, zakładanie części (kierownica, przerzutki, hamulec, pedały rowerowe) do ramy rowera, wkładanie gwintu (korbowanie), dokręcanie zabezpieczenia do silnika rowery. Oczywiście z biegiem czasu uczysz się wszystkiego co tutaj wymieniłem po trochu (no chyba, że kierownik będzie kazał ci robić jedna z tych rzeczy to wtedy ją robisz jak się nie zwolnisz). Apropo kierownictwa na produkcji masz dwóch kierowników: Jeden od montażu rowerów, a drugi od kontroli jakości rowerów. Co do wyzysku to przygotuj się na niewyrobienie roweru w szybkim czasie oraz na zapierdziel.

Były pracownik
Były pracownik
@Xyz

Z większością się zgadzam. Na montażu jak masz spoko robotę to raczej zbyt długo jej nie porobisz i dostaniesz trudniejszą. I jak ją będziesz dobrze robił to do końca zostaniesz przy tym samym. Trudniejsze roboty to mam na myśli takie, które jak źle zrobisz to nie naprawisz, albo ktoś to zauważy na końcu albo i nie (np. montaż korby, skracanie przewodów od hamulców hydraulicznych). Kierownik jest ostry, ale jak robisz Swoją robotę, nie obijasz się to jest spoko (jak czasami widziałem co ludzie odwalali to trochę go rozumiem, bo opieprz od prezesa zbiera on). Prezes to już zupełnie inna bajka tutaj zależy od humoru. Jak ma dobry to jest ok, ale jak ma zły to spaceruje po hali i patrzy kogo tu opieprzyć ( 80%czasu ma zły humor). Swoją drogą w przypadku bezpośredniej rozmowy w 4 oczy, jest spokojniejszy bo nie ma się przed kim popisywać. Jeszcze jedna sprawa to kombinowanie z robotą, czasami jak linia się zatrzyma na kilka minut bo jest jakiś problem to na siłę wymyślają Ci bezmyślne zajęcie żebyś tylko nie stał w miejscu przez kilka minut. Zazwyczaj przygotowujesz sobie części na zapas, jak nie masz co to sprzątasz stanowisko, ewentualnie znikasz z pola widzenia (to dobry moment na wyjście do toalety, albo coś na szybko się napić lub zjeść. Ogólne wrażenia mam średnie i problem leży bardziej po stronie doboru pracowników. Przyjmują ludzi jak popadnie i trafiają się osoby które nie potrafią narzędzi w ręku trzymać albo mają wywalone na materiał nad którym pracują (zniszczy się to zniszczy nie jego sprawa). Przez to firma zawala terminy zamówień, i opieprz dostają wszyscy.

Pytanie
 Pytanie

Czy w firmie Ideal Europe występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Asystent?

Olga
 Pytanie

Zauważyłam ofertę na stanowisko asystentki planowania, wiecie czy jest jeszcze aktualne? Jakieś info o zarobkach?

Pytanie
 Pytanie

Czy jest możliwość pracy w Ideal Europe na część etatu?

klik
Pracownik
@Pytanie

Nie

Mroczny Rycerz

Witam, prosiłbym o opinię o pracy na magazynie?

Pytanie
 Pytanie

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Ideal Europe? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Parówa
@Pytanie

Jeśli chodzi o prostego pracownika fizycznego to nie było procesu rekrutacji po prostu dawali skierowania na badania i do pracy czasami też oprowadzali po zakładzie żeby pierw zobaczyć zobaczyć jak to wygląda (ale nie każda agencja to robiła) jak się podobało to jak wyżej pisałem. Rekrutacja na stanowisko z wózkami to nie wiem czy są czy nie, a do biura to jak do biura, rozmowa itp.

Burek

Pracowałem w tej firmie z większe 2 lata i mogę powiedzieć tak. Praca na produkcji no jest różna, trzeba się starać, wszystko ogarniać i szybko załapywać nowe rzeczy. Ale jest jedny główno dowodzacy który no niestety ale lubi chyba po krzyczeć bo robi to notorycznie. Gdy coś ze psujesz albo źle zrobisz lub nie złapiesz to krzyczy albo i zwolni (gdy go nie w jakiś dzień to aż przyjemniej się pracuję). W magazynie jeśli złapiesz o co chodzi w kompletacji części to jest nawet ok. Na kołach trudno mi powiedzieć jak jest ale powiedzmy że z tego co widziałem to w miarę ok ale niestety często jest zap...dol, bo jak nie ma kół to produkcja stoi i Głowno dowodzący produkcji robi aferę. Dział KKL to raj na ziemi w całym zakładzie, ale jak się tam trafi to też trzeba się starać i wszystko jak naj szybciej za a przed wszystkim nie odwalać (usunięte przez administratora) akcji, gdy to zalapie się to jak mówię raj na ziemi. Ale jeśli chodzi ogólnie o zakład to jest multum nadgodziny, nawet po 9 miesięcy a nawet i 11 miesięcy w roku (od poniedziałku do czwartku po 10h, piątek 8h i w sobotę 8h (nadgodziny są wypłacane w wypłacie, za 10h masz 50% a za soboty 100%) chociaż praca jest po 8h od poniedziałku do piątku. Pieniądze no przez agencję to najniższa krajowa, w sezonie mogą dać trochę więcej. Przez zakład parę groszy wyższa stawka od najniższej krajowej (200zl dokładnie), ale za to na święta dają bony do Carrefour a na urlop wypoczynkowy jest socjal. Atmosfera w pracy jest różna i też zależy gdzie i też jak się w otoczenie wkręci (ale na produkcji naj gorzej. Koła, KKL i magazyn to tak w miarę znośnie.) No też bardzo ważne że bardzo dużo ludzi tam przychodzi i wiele z nich było zwalnianych po tygodni, miesiącu czasami po dłuższym okresie ale jeśli się starasz, nie od walasz i chodzisz na nadgodziny to mogą dać Ci nawet umowę. Ludzie którzy tam pracują są różni, jedni mili drudzy wredni a trzeci obojętni. Ogólnie trudno polecić ale też trudno od radzić bo są plusy i minusy. Jak się wkręcić w rytm pracy i nie przeszkadza Ci tyle nadgodzin i masz jakieś tam powiedzmy zdolności monterskie to polecam. Ale jeśli nie pasują Ci nadgodziny i wiesz że trudno Ci będzie załapać szybko montowanie i skręcanie to nie wiem czy odradzić czy powiedzieć żeby a nóż widelec spróbować, bo były osoby które przychodziły zielone bez doświadczenia a z czasem świetnie sobie radę dały.

Burek
@Burek

A i jesz dodam bo zapomniełem dopisać. Praca jest jedno zmianowa od 7 do 15 od poniedziałku do piątku, ale gdy są nadgodziny czy prawie kwiekszość roku to od 7 do 17 od poniedziałku do czwartku, w piątek nie ma nigdy nadgodziny więc się pracuję od 7 do 15, a w sobotę gdyż trzeba przyjść na nadgodziny to od 6 do 14. A co do zwolnień to wiem że były przypadki gdzie były nowe osoby które przyszły do pracy pierwszego dnia i się dowiedziały o tym że są ogólnie w zakładzie nadgodziny bo agencja pracy już o tym nie poinformowała a jak powiedzą to że są dobrowolne a to nie prawda bo w zakładzie są przymusowe. Ale jak pisałem wyżej były przypadki że niektóre osoby były zwalniane za to że nie chodziły na nadgodziny, również były 2 przypadki że osoby nie miały jak wrócić do domu po 17 bo nie miały autobusu a mieszkały na jakieś wsi poza miastem gdzie ostatni autobus miały po 16 i próbowały ubłagać Głowno dowodzącego czy mogły by nie chodzić bo mają problem z transportem powrotnym to ten je po prostu zwolnił. Więc jeśli masz problem z dojazdem to trochę słabo. A dla osób palących to powiem tak że można palić tylko w czasie przerwy, jak zapalisz w trakcie pracy i cię złapią to zwalniają. A co do przerw to na 8 godzin jest jedna 15 min a jak są nadgodziny to jest druga 10 min. I też dodam że lepiej się nie spieszyć do szatni jak nie wybije punkt 15 czy 17 na jak kogoś Głowno dowodzący złapie że przyszło się 5 min czy nawet 10 sec przed ostatnim dzwonkiem (zawsze są dwa dzwonki, jeden jest 5 min przed drugim, np. pierwszy jest o 14.55 a drugi jest o 15.00, to zawsze ten drugi jest na przerwę lub na koniec pracy) to zwolni. A unique w pracy dają dopiero po jakimś tygodniu lub dłużej więc polecam wziąć na pierwsze dni jakieś wygodnie ubrania których nie będzie skoda trochę przy kurzyć. Szafkę dają pierwszego dnia i jest na kluczyk jak co. Rano trzeba listę podpisywać ba jak nie to mogą nie uznać że było się w pracy ale na szczęście jest tam taka pani która tego pilnuje więc jak ktoś zapomni to ona w trakcie pracy się upomni o podpis. No i też jest coś takiego jak pobór narzędzi, jak ktoś Ci powie że masz pobrać jak narzedzie to trzeba pobrać i jest wpisywana na osobistą listę poprawnych narzędzi przez danego pracownika. Więc jeśli zgubisz lub zniszczysz to potronca z pensji

Nadenty

Nie polecam tej pracy wszyscy są wielcy królami a kierownik kkl osrnay chodzi co powiedzą robi marionetka jeśli coś nie wyjdzie mu wyzywa się na ludziach zero szacunku do pracownika człowiek jak się źle poczuje to tylko słychać co żeby rowerki się zgadzały a o Twoje zdrowie wyjebka totalna musisz pracować bo jak nie to zwolniony jesteś jak jesteś chory patologia nie praca ganianie ludzi i (usunięte przez administratora) rowerki i co to nie on ile on ma chorób serdecznie nie pozdrawiam tej firmy

4
Pracownik

Według mnie atmosfera jest świetna,jak sie robi swoją pracę to nikt sie nie przypierdziela, ale niektórym pracownikom polecałbym wziąść porządny prysznic (to nie boli) ????

Agata
@Pracownik

Jak wygląda system pracy, czy praca jest zmianowa? Czy wyznaczane są dyżury na każdy dzień pracy?

nowy
 Pytanie

Wita w piątek mam rozmowę w spr pracy w tej firmie podpowiecie coś jak takjest itd mam prawie 50 lat i nie bedzie mnie byle szczyl opierdzielal nie pozwolę sobie prosze o pomoc

Old worker

Proszę nie ubliżać starym pracownikom a tym bardziej mojemu najlepszemu koledze (usunięte przez administratora) to że przyjmowane są osoby które nie odróżniają śruby od nakrętki to o czym tu gadać, a jeżeli chodzi o dział kół to jest to bardzo odpowiedzialny i pracowity dział. Kochajmy się i szanujmy bo miła atmosfera w pracy to podstawa.

Zapierdalacz123xd3321

Ogólnie szkoda szczepic ryja, praca jak praca nie chańbi.

karol

a swistaczek to nawet nie potrafi skladac rowerow nie ma zielonego pojecia

Darek
@karol

Cos tam umie

Edison

co tu dużo mówić, Panie są faworyzowane. siedzą na (usunięte przez administratora) i ciężko pracując Oj. żeby im te koła nie pospadały. Rządzenie innymi - łatwe, samemu nic nie robienie jeszcze łatwiejsze .

2
Jezier_99

Nie pozdrawiam pań z naplatania które cały czas siedzą i udają że "ciężko pracują ". To widać jak się idzie korytarzem że mają jedną Piaste na cały dzień. Ogólnie firma jest zle zarządzana .. jedni mają tyle roboty że się nie wyrabiaja a drudzy siedzą i nic nie robią przez cały dzień..

Agent007

Pracowałem w tej firmie prawie rok. Nie ma tam żadnych szans na rozwój osobisty, pracownicy którzy pracują tam od kilkunastu lat nie pozwalają na to aby nowi uczyli się i rozwijali swoje możliwości. Ciągle slyszalem że się rządzę A ja tylko chciałem pracować. Starsi pracownicy opier**** się ale Ty nie mogłeś im zwrócić uwagi bo "oni pracują już tyle lat". Kierownictwo ma gdzieś co się dzieje w firmie i jak są traktowani nowi pracownicy. Firma rządzą Ci którzy "długo tam pracują. "

Zostaw merytoryczną opinię o Ideal Europe - Kutno

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Ideal Europe
3.1/5 Na podstawie 56 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Bohaterów Walk Nad Bzurą 2
  99-300 Kutno
 • NIP: 7752085675 KRS: 0000124748
Ideal Europe