Opinie o Ideal Europe w Kutno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ideal Europe. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Ideal Europe o rekrutacji.

Branże: Pojazdy i środki transportu - produkcja rowerów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ideal Europe w Kutno

Według mnie atmosfera jest świetna,jak sie robi swoją pracę to nikt sie nie przypierdziela, ale niektórym pracownikom polecałbym wziąść porządny prysznic (to nie boli) ????

Agata

Jak wygląda system pracy, czy praca jest zmianowa? Czy wyznaczane są dyżury na każdy dzień pracy?

nowy

Wita w piątek mam rozmowę w spr pracy w tej firmie podpowiecie coś jak takjest itd mam prawie 50 lat i nie bedzie mnie byle szczyl opierdzielal nie pozwolę sobie prosze o pomoc

Old worker

Proszę nie ubliżać starym pracownikom a tym bardziej mojemu najlepszemu koledze (usunięte przez administratora) to że przyjmowane są osoby które nie odróżniają śruby od nakrętki to o czym tu gadać, a jeżeli chodzi o dział kół to jest to bardzo odpowiedzialny i pracowity dział. Kochajmy się i szanujmy bo miła atmosfera w pracy to podstawa.

Zapierdalacz123xd3321

Ogólnie szkoda szczepic ryja, praca jak praca nie chańbi.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ideal Europe? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
karol

a swistaczek to nawet nie potrafi skladac rowerow nie ma zielonego pojecia

Darek
@karol

Cos tam umie

Edison

co tu dużo mówić, Panie są faworyzowane. siedzą na (usunięte przez administratora) i ciężko pracując Oj. żeby im te koła nie pospadały. Rządzenie innymi - łatwe, samemu nic nie robienie jeszcze łatwiejsze .

Jezier_99

Nie pozdrawiam pań z naplatania które cały czas siedzą i udają że "ciężko pracują ". To widać jak się idzie korytarzem że mają jedną Piaste na cały dzień. Ogólnie firma jest zle zarządzana .. jedni mają tyle roboty że się nie wyrabiaja a drudzy siedzą i nic nie robią przez cały dzień..

Agent007

Pracowałem w tej firmie prawie rok. Nie ma tam żadnych szans na rozwój osobisty, pracownicy którzy pracują tam od kilkunastu lat nie pozwalają na to aby nowi uczyli się i rozwijali swoje możliwości. Ciągle slyszalem że się rządzę A ja tylko chciałem pracować. Starsi pracownicy opier**** się ale Ty nie mogłeś im zwrócić uwagi bo "oni pracują już tyle lat". Kierownictwo ma gdzieś co się dzieje w firmie i jak są traktowani nowi pracownicy. Firma rządzą Ci którzy "długo tam pracują. "

fric

praca w idealu europa poraszka wyzysk pracownika na poziomie (usunięte przez administratora) nie polecam kierownik produkcij wchodzi w (usunięte przez administratora) zarządowi brak szacunku dla pracownika ktury jest traktowany jak istota trzeciej kategorii

Werka

Jaka jest obecna sytuacja firmy. Kogo szukają?

G

Praca porażka. Brak zasad Bhp, brak organizacji.. dużo nadgodzin. Wice prezes to człowiek bez kultury osobistej, poniża ludzi Nie polecam

Albert
@G

Coś dokładniej ? Jak na produkcji itd ?

Szymek
@G

@G A powiesz coś więcej jak z wypłatą i jaka jest atmosfera w pracy ?

G
@Szymek

kasa w zależności od doświadczenia Nie polecam pracy przez agencje, ludzie z agencji sa traktowani jak drugiej kategorii. Wszędzie krzyki, wyzwiska Nie polecam

@G

Czyli wypłaty w firmie Ideal Europe są uzależnione od doświadczenia danego pracownika. G, możesz napisać czemu ten system wynagrodzenia uważasz za zły? Bardzo często w firmach jest tak, że pracownicy wyżej są wynagradzani za swoje kwalifikacje, doświadczenie i zaangażowanie w pracy.

Lucky
@Agata

Brednie, nowi ludzie mają takie same a często większe pieniądze niż pracownicy, którzy są już tutaj np 10 lat

@Lucky

Dzięki za Twoją odpowiedź. Czyli nie ma w Ideal Europe żadnych dodatków za wysługę lat? Chciałabym poznać więcej informacji od Ciebie co do pracy w tym miejscu.

Lucky
@Agata

@Agata nie ma i prawdopodobnie nie będzie, w obecnej chwili bardziej firmie zależy na ilości pracowników a nie na jakości

dasdasdada

co za cyrk ... ogłaszają się że przyjmą do pracy jako firma , adresy itd firmy .. dostajesz telefon a tam agencja ...hehehhehe co za (usunięte przez administratora)

Agata

@@gall_anonym w takim razie to powinno być zgłoszone koniecznie. Nie masz kontaktu z osobami, które tam zostały? Warto się skontaktować z tymi osobami i dowiedzieć jak wygląda sprawa i czy chcą coś z tym coś zrobić.

@gall_anonym

"Polega on na niepożądanym, niechcianym przez ofiarę zainteresowaniu seksualnym bezpośrednio skierowanym pod adresem konkretnej osoby, który negatywnie wpływa na obniżenie efektywności pracy. Są to np: żarty i komentarze o tematyce seksualnej, dotykanie, uwagi na temat seksu." Dodałbym to tego jeszcze podchodzenie do pracownic od tyłu i imitowanie stosunku płciowego. A wszystko na oczach innych roboli z produkcji. Nie wiem czy było zgłaszane. Już tam nie pracuję, omijam to miejsce kilometrowym łukiem.

Agata

@gall_anonym molestowanie to bardzo poważne oskrażenie. Czy masz na myśli takie zachowania: "Molestowanie seksualne nie musi oznaczać od razu gwałtu. Może ono przybrać dwie formy. Po pierwsze jest to stwarzanie nieprzyjaznych warunków pracy. Sprawcą tego modelu molestowania może być współpracownik ofiary. Polega on na niepożądanym, niechcianym przez ofiarę zainteresowaniu seksualnym bezpośrednio skierowanym pod adresem konkretnej osoby, który negatywnie wpływa na obniżenie efektywności pracy. Są to np: żarty i komentarze o tematyce seksualnej, dotykanie, uwagi na temat seksu. Molestowanie może również przybrać formę szantażu." Jeżeli tak to czy to było gdzieś zgłaszane? Ktoś ma podobne odczucia z pracą Ideal Europe?

gall_anonym

Typowa firma z kutnowskiej strefy ekonomicznej... Uczciwie nikt tam się nie dostanie. Tylko przez agencję na produkcję lub do magazynu, o karierze w biurze można pomarzyć. Atmosfera w miarę ok, poza kilkoma wyjątkami: molestowanie seksualne wobec kobiet na porządku dziennym. Większość tych niewyżytych, starych dziadów (również młodych) nie ma pojęcia na czym polega szacunek do płci przeciwnej. Słowa na "p", "ch" niemal w każdym zdaniu, a słowo na "k" traktowane jako przecinek. Kierownicy w niczym nie ustępują pracownikom, jeśli chodzi o język, chamstwo i inteligencję. Na wszystko puszczają oko, nawet sami zniżają się do poziomu swoich podwładnych. Nie wspominając już o tym, że mają oni ego większe od własnego przyrodzenia. Ogólnie nie polecam: brak rozwoju, dużo nadgodzin, minimalna pensja, brak kultury, tylko jedna przerwa na osiem godzin - typowa firma z kutnowskiej strefy ekonomicznej.

a

ale przeciez oni teraz to tylko szukaja pracownikow na stanowisko przedstawiciela handlowego innych ofert ja nie widze od nich no i wlasnie tutaj w ogloszeniu napisali ze wymagane jest prawo jazdy kat. B doświadczenie zawodowe jako przedstawiciel handlowy

Pracowalem u nich ponad rok. Atmosfera ok, ale umowa przez agencje... najnizsza krajowa, jednak wyplacana uczciwie i na czas. Jednak kierownik to czlowiek nieszanujacy innych, traktuje pracownikow lekko mowiac nieodpowiednio. Ogolnie to ciezko mi polecic ale tez nie odradzam.

ktos

hehe porownuje budowlanke z tym kolchozem masakra,nie porownoj budowlanki ze skladaniem rowerow bo to by dziecko z autyzmem umialo,poprostu w rowerach robi ten co boi sie ciezko pracowac lub nie chce mu sie roboty szukac i woli sciemniac. w tej firmie ile zarobisz 1600 po 10 godzin i z sobotami i to przez agencje bo inaczej sie tam nie dostaniesz,sory ale w budowlance z takimi godzinami i soboty od 7 do 13 to mam 2800 lekko

poinformowany

Pracuje w Idealu już jakiś czas i śmiało mogę wyrazić swoją opinie. Jeśli chodzi o atmosfere to nie mozna narzekac, praca tez nie jest wyczerpujaca. Zarobki nie powalaja ale niektorzy zasuwaja po 12 godzin na budowie i maja mniej. Wystarczy robic swoje jak nalezy i wszystko jest ok

Zostaw merytoryczną opinię o Ideal Europe - Kutno

• Jak się pracuje w Ideal Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Ideal Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ideal Europe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ideal Europe
3.1/5 Na podstawie 56 ocen.
  • Bohaterów Walk Nad Bzurą 2
    99-300 Kutno