Opinie o Shake Group Sp. z o.o. w Węgrzce Wielkie

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Shake Group Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Shake Group Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Shake Group Sp. z o.o. w Węgrzce Wielkie

Firma jest spółką z . o.o. więc publikuje co roku wyniki finansowe ogólnie dostępne, z tego co sobie sprawdziłem od kilku lat generuje spore zyski i sporo inwestuje, ale to chyba taki kraj, że łatwo pisać anonimowo nieprawdę. Ja wspólpracuje z nimi B2B od wielu lat, znam kilku pracowników i raczej mam pozytywne skojarzenia.

bezpodpisu Nowy wpis
@Marcin

Nie wiem na jakim szczeblu pan/pani pracowała/pracuje ale z pewnością nie przy sprzedaży

Ben

A sprawa z zarobkami, prowizjami dodatkami jak wygląda?

ktos
@Ben

zarobki spoko, premie miesięczne, bonusy na święta i czasami obiady na koszt firmy :)

Edward
@ktos

Czy prócz premii świątecznych można starać się też o uznaniowe premie comiesięczne? O ile procent można podwyższyć wynagrodzenie? Firma Shake Group motywuje w ten sposób pracowników?

B
@Edward

Premie świąteczne?!?! Tak, można - o ok. 1-3% Jeśli kilka złotych Cię motywuje to owszem.

bezpodpisu Nowy wpis
@Ben

Szczerze? Nie wygląda

Just plebs

Krótko i na temat: - Beznadziejne podejście do pracownika -kompletny brak szacunku (np. chodzenie w skarpetkach po biurze jednego z członków Zarządu) - Brak profesjonalizmu w wykonywanej pracy (przyjmowanie interesantów na korytarzu, zamiast sali konferencyjnej) - Marketingowe gadanie i dużo obietnic, myślałam, ze to jest firma marzeń - realność, na początku było ok, szybko to się zmieniło. - Upominanie się o własne pieniądze jest błędem od samego początku, ponieważ wg pracodawców tejże firmy jest to nie fair. - Jeździcie własnym autem w sprawach służbowych, nie daj Boże upomnicie się o zwrot kosztów za paliwo, od razu na ten temat usłyszycie jakiś inteligentny komentarz od jednego z członka Zarządu. - Duże wymagania - brak odpowiedniej płacy, najlepiej jak byś pracował/pracowała jak wolontariusz. Niestety, krótko o tej firmie napisać się nie da, bo na prawdę jest bardzo dużo „ale”. - Zgrywanie dobrych Szefów i głoszenie cały czas kazania o tym jacy to Oni są wspaniali, a Wy zwykli pracownicy nic nie potraficie docenić, to jest standard. A na dobra sprawę, robią wszystko tak, żeby mieć pracownika jak najmniejszym kosztem i żeby najlepiej wykonywał wszystkie czynności, które wielcy Panowie zrobić nie mogą, ponieważ już są na wyższym poziomie od Ciebie i traktują Cię jak zwykłego plebsa. Ja osobiście, nie polecam podjęcia się pracy w tej firmie. - Jest żenada, tylko stracisz czas, nie zdobędziesz żadnego dobrego doświadczenia - chyba, ze chcesz zobaczyć naocznie i odczuć, jak ludzie z „wyższego społeczeństwa” potrafią Cię traktować, bo maja więcej kasy i dla Nich się już nic nie liczy. Można mieć pieniądze, ale szacunku ludzi nie kupisz.

Za dobre informacje by się pod Nowy wpis
@Just plebs

Cieszę się, że ktoś ma takie same spostrzeżenia, bo myślałam na początku, że to ze mną może jest coś nie tak. Kompletny brak szacunku do czasu pracowników, zmuszanie do wyjazdów na szkolenia które nie były płatne a mowa była że są obowiązkowe, problemy z płatnością w terminie, obciążanie pracowników kosztami za przeterminowane produkty ktore były zgłaszane, ale uznane że zbyt późno by sprzedać dany nakład, nakaz sprzedawania poterminówek stałym klientom, trzeba się prosić o najprostrzą rzecz jaką jest grzejnik czy działającą klimatyzacja na sklepie, mop do mycia czy oświetlenie na magazynie. Proszenie stałych klientów o pomoc przy przemeblowaniach za którą nie płacili im, a nam było głupio to sami im coś dawaliśmy z własnej kieszeni bo aż przykro. Ilość utargu do premii uznaniowej co miesiąc wyższa aby nie dało się jej osiągnąć. Kłamanie prosto w twarz, perfidna dwulicowość szefostwa jak i przełożonych... można by długo wymieniać..Jedyne co mogę powiedzieć, to że jak już klienci wiedzą że coś tu nie gra, i co trzeci klient wchodząc mówi że podziwiają sprzedawców bo oni by w takich warunkach nie byliby w stanie pracować.. mówi samo za siebie.

Za dobre informacje bezpodpisu Nowy wpis
@Za dobre informacje by się pod

No i jeszcze warto dodać, że pomimo braków kadrowych odrzucają osoby patrząc po wyglądzie i patrzą na wszystkich z góry...dokumenty z danymi osobowymi walają się po sklepie, każdy pracownik może przejrzeć te cv i dokumenty z danymi reszty pracowników.

Natalia

czyli ile osób tu obecnie pracuje i na jakich warunkach, że ktoś pisze o tym, że to mała firma? wiadomo jak konkretnie przy tym są zorganizowani i na czym praca polega?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Shake Group Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
Marcin W

Niewielka firma ale na poziomie, fajne podejście i organizacja

no

@A czyli nie ma po co składać cv?

Zenek

A słyszał ktoś czy firma teraz potrzebuje kogoś?

A
@Zenek

Z tego co wiem to teraz redukują etaty

Helmut

Skąd takie wnioski, że firma źle stoi? Nie każda firma jest wielką korporacją, Shake Group spokojnie sobie pracuje.

trzeba opisywac sytuacje

Zenujaca postawa współwasciciela firmy po rozmowie kwalifikacyjnej ,(usunięte przez administratora),firma nie jest w stanie dac odpowiedzi po rekrutacji tylko cos pokrętnie odpowiada brnąc w kłamstwo za kłamstwem w tak prostej sprawie ,taki obraz swiadczy o tym jaka to firma i ze rekrutacje do niej to fikcjaaaa

opiniaaaa

Brak odpowiedzi po rozmowie rekrutacyjnej ,słabo to wyglada jak firma nie daje odpowiedzi po rekrutacji

Zostaw merytoryczną opinię o Shake Group Sp. z o.o. - Węgrzce Wielkie

• Jak się pracuje w Shake Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Shake Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Shake Group Sp. z o.o.?

Shake Group Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Forteczna 5
    32-086 Węgrzce Wielkie