counter
3 2 14 5 1
Ben

A sprawa z zarobkami, prowizjami dodatkami jak wygląda?

ktos
@Ben

zarobki spoko, premie miesięczne, bonusy na święta i czasami obiady na koszt firmy :)

Edward Nowy wpis
@ktos

Czy prócz premii świątecznych można starać się też o uznaniowe premie comiesięczne? O ile procent można podwyższyć wynagrodzenie? Firma Shake Group motywuje w ten sposób pracowników?

B Nowy wpis
@Edward

Premie świąteczne?!?! Tak, można - o ok. 1-3% Jeśli kilka złotych Cię motywuje to owszem.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 93 dni.

Ile jest zmian w Shake Group Sp. z o.o.?

no Nowy wpis

@A czyli nie ma po co składać cv?

Zenek

A słyszał ktoś czy firma teraz potrzebuje kogoś?

A
@Zenek

Z tego co wiem to teraz redukują etaty

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 582 dni.

Dziewczyny jaki styl panuje w Shake Group Sp. z o.o.?

Marcin

Firma jest spółką z . o.o. więc publikuje co roku wyniki finansowe ogólnie dostępne, z tego co sobie sprawdziłem od kilku lat generuje spore zyski i sporo inwestuje, ale to chyba taki kraj, że łatwo pisać anonimowo nieprawdę. Ja wspólpracuje z nimi B2B od wielu lat, znam kilku pracowników i raczej mam pozytywne skojarzenia.

Helmut

Skąd takie wnioski, że firma źle stoi? Nie każda firma jest wielką korporacją, Shake Group spokojnie sobie pracuje.

Just plebs

Krótko i na temat: - Beznadziejne podejście do pracownika -kompletny brak szacunku (np. chodzenie w skarpetkach po biurze jednego z członków Zarządu) - Brak profesjonalizmu w wykonywanej pracy (przyjmowanie interesantów na korytarzu, zamiast sali konferencyjnej) - Marketingowe gadanie i dużo obietnic, myślałam, ze to jest firma marzeń - realność, na początku było ok, szybko to się zmieniło. - Upominanie się o własne pieniądze jest błędem od samego początku, ponieważ wg pracodawców tejże firmy jest to nie fair. - Jeździcie własnym autem w sprawach służbowych, nie daj Boże upomnicie się o zwrot kosztów za paliwo, od razu na ten temat usłyszycie jakiś inteligentny komentarz od jednego z członka Zarządu. - Duże wymagania - brak odpowiedniej płacy, najlepiej jak byś pracował/pracowała jak wolontariusz. Niestety, krótko o tej firmie napisać się nie da, bo na prawdę jest bardzo dużo „ale”. - Zgrywanie dobrych Szefów i głoszenie cały czas kazania o tym jacy to Oni są wspaniali, a Wy zwykli pracownicy nic nie potraficie docenić, to jest standard. A na dobra sprawę, robią wszystko tak, żeby mieć pracownika jak najmniejszym kosztem i żeby najlepiej wykonywał wszystkie czynności, które wielcy Panowie zrobić nie mogą, ponieważ już są na wyższym poziomie od Ciebie i traktują Cię jak zwykłego plebsa. Ja osobiście, nie polecam podjęcia się pracy w tej firmie. - Jest żenada, tylko stracisz czas, nie zdobędziesz żadnego dobrego doświadczenia - chyba, ze chcesz zobaczyć naocznie i odczuć, jak ludzie z „wyższego społeczeństwa” potrafią Cię traktować, bo maja więcej kasy i dla Nich się już nic nie liczy. Można mieć pieniądze, ale szacunku ludzi nie kupisz.

trzeba opisywac sytuacje

Zenujaca postawa współwasciciela firmy po rozmowie kwalifikacyjnej ,(usunięte przez administratora),firma nie jest w stanie dac odpowiedzi po rekrutacji tylko cos pokrętnie odpowiada brnąc w kłamstwo za kłamstwem w tak prostej sprawie ,taki obraz swiadczy o tym jaka to firma i ze rekrutacje do niej to fikcjaaaa

opiniaaaa

Brak odpowiedzi po rozmowie rekrutacyjnej ,słabo to wyglada jak firma nie daje odpowiedzi po rekrutacji

Zostaw merytoryczną opinię o Shake Group Sp. z o.o. - Węgrzce Wielkie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

3/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad