Opinie o ContactHero w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ContactHero. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w ContactHero na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ContactHero w Białystok

Atil

Jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna? O co pytają? :)

Aktualność
ContactHero życzy Super Świąt ! :-)
saraaa

Polecam każdej osobie w moim wieku (21l), pracowalam tylko przy sprzedazy truskawek sezonowo, a tu bardz duzo sie nauczylam .Trzeba miec gadane w rozmowie z klientami, czasami az sie odechciewa jak 3 klient z kolei odmawia za to pierwsza wyplata mi to wynagrodziła (3500 zł za 120godzin).

Roman
@saraaa

za tyle godzin zarabiam w Call centrum 7000 - 9000 zl, wiec to sa drobne, smieszne wynagrodzenie

A_A
@Roman

pracuje w contacthero od dłuższego czasu i też jestem w stanie zarobić tyle co Ty @Roman :P

ddd
@A_A

hahahaha chyba tak Ci się wydaje :)

Tomasz
@saraaa

To miałaś na godzinę 29 zł na rękę?? Serio???

@Tomasz

tak, ale biorąc pod uwagę podstawę + prowizję

L.J

nowoczesna firma +

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ContactHero? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Anonim :)

Dobra firma , można dopasować godziny pracy do grafiku. Fajna atmosfera, dużo szkoleń, przede wszystkim nie trzeba mieć doswiadczenia, wystarczy komunikatywność i chęć rozowju w kierunku sprzedaży i obsługi. Jeśli ktoś się stara to jest doceniany. Myślę, że te negatywne opinie są od osób, które myślą, ze posiedzą w pracy, nic nie zrobią a kasa i tak wleci i potem mają pretensje kiedy inni maja wyższe premie. Moim zdaniem dobrze sie tu pracuje.

PeS

Jeśli chodzi o atmosferę w firmie to bardzo na +, świetni ludzie a team-leaderzy chętnie służą pomocą i nie wywołują presji u pracowników a przede wszystkim potrafią zrozumieć pracownika. Według mnie najlepsze call center w Białymstoku.

Jaka umowa obowiązuje w ContactHero podczas okresu próbnego?

Nie polecam

Umowa zlecenie na wieki. Chociaz na rozmowie beda ibiecywali unowe o prace to niestety nigdy nie bedziesz wystarczajaco dobry żeby ja dostac

@Nie polecam

Dziękujemy za Twoją opinię, z racji tego, że chcemy się zmieniać i cały czas stawać się jak najlepszym miejscem pracy - każda opinia jest dla nas bardzo cenna ! :-) Wszystkie osoby, które dołączają do naszego zespołu otrzymują w pełni oskładkowaną umowę zlecenie z określoną stawką godzinową - o czym są informowane już na etapie zapoznawania się z ofertą, jak później podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Jesteśmy bardzo otwarci na wszelkie formy współpracy, dlatego każda osoba, która po okresie próbnym wyrazi potrzebę zmiany warunków zatrudnienia - w tym formy umowy - jest traktowana przychylnie. Sytuacja, którą przedstawiasz, nie wpisuje się w nasze zasady działania. Wszyscy w zespole jesteśmy bardzo Contact-owi - dlatego zawsze warto otwarcie komunikować swoje potrzeby ;-) Pozdrawiamy Zespół ContactHero

Nie polecam
@ContactHero

No tak, kto jak kto ale szefostwo w Contact Hero nigdy nie potrafiło przyznać się do błędów, oraz do tego, że obietnice nie mają pokrycia ???? kłamstwa w odpowiedziach na opinie przypominają skutecznie dlaczego się cieszę, że juz tam nie pracuję ????

xxxx

No proszę. W końcu rzetelna opinia. Każda dziewczyna, z którą rozmawiam w pracy narzeka na firmę. Czasami mam wrażenie, że te wszystkie opinie są pisane przez kierownictwo, które ma wiecznie problem ze znalezieniem osób do pracy. (negatywne opinie oczywiście są usuwane). Nie znam nikogo, kto byłby zadowolony z pracy...

xyz
@xxxx

jak opinia napisana przez konkurencje może być rzetelna ???

Contact Zero
@xyz

@xyz A jak można tak oszukiwać ludzi na rozmowie kwalifikacyjnej? Wyraziłam subiektywna opinie, bo jeżeli chodzi o call center, to moje piąte - śmiało mogę powiedzieć, że mam w tej kwestii pogląd. Gdyby zależało mi na oczernianiu, to podałabym obecnego pracodawcę ;)

@Contact Zero

Dziękujemy za Twoją opinię, z racji tego, że chcemy się zmieniać i cały czas stawać się jak najlepszym miejscem pracy - każda opinia jest dla nas bardzo cenna ! :) W ContactHero cenimy sobie transparentność. Rozmowa kwalifikacyjna, to najważniejszy etap rekrutacji, podczas którego, chcemy się lepiej poznać, porozmawiać o obowiązkach na stanowisku oraz zasadach współpracy. Zależy nam na tym, aby informacje, które zostaną przekazane podczas spotkania rekrutacyjnego miały pokrycie w rzeczywistości ;-) Dlatego nie ukrywamy, że twoja opinia jest niepokojąca. Czy mógłbyś/ mogłabyś opisać w jaki sposób zostałaś/eś oszukana podczas rozmowy kwalifikacyjnej ?

SLAV

Mówice co chcecie, praca w sprzedaży ma swoje plusy i minusy. A najwiekszym plusem są $$$$$, masz umiejętności i ci się chce, to możesz na prawde dużo zarobić akurat tutaj. ContactHero cenię za możliwość pracy zdalnej, mieszkam na drugim końcu Polski i nie mam z tego tytułu żadnego problemu w komunikacji z firmą (pozdrawiam moją team leaderkę :))

Sławomir
@SLAV

Widzę, że masz doświadczenia związane z pracą w tej firmie, dlatego chciałbym dowiedzieć się, czy od początku zatrudnienia można liczyć na umowę o pracę? W dalszym ciągu nikt nie odpowiedział na moje wcześniejsze pytanie w tym zakresie.

SLAV
@Sławomir

są otwarci na różne formy współpracy, w zespole są osoby które mają albo Umowę o pracę, albo zlecenie

Nick1

Moim zdaniem najwiekszym plusem tej pracy jest to, że dzwoni się tylko do klientów zainteresowanych rozmową, a nie jak w przypadku innych contact center do przypadkowych osób. Drugi plus to prowizja od sprzedaży, jak sie chce to można dobrze zarobić. Nigdzie gdzie wcześniej pracowałam nie widziałam takich pieniędzy na koncie :P Wiadomo - żeby dużo zarobić, trzeba się postarać, jak to w takim ''zawodzie'' nie zawsze jest kolorowo z klientami.

Kubuś

Bardzo sympatyczna atmosfera , energiczni i pomocni team-leaderzy. Można naprawdę dużo się nauczyć, jeśli chodzi o sprzedaż i na spokojnie pracować w komfortowych warunkach, bez zbędnej presji :)

Sławomir
@Kubuś

Wspomniałeś o dobrej atmosferze, a jak kwestia zarobków i umowy na początek pracy? Z ilu etapów składa się proces rekrutacji?

Charlie Charlson

Super atmosfera, świetni ludzie, pieniądze na czas. Świetna kadra zarządzająca, rzetelne oraz łatwo przystępne szkolenie wprowadzające. Pozdrawiam najlepszego lidera na świecie Renata. Pracowałem tam ponad rok czasu, super wspomnienia oraz bogate doświadczenie zawodowe.

Kate

Ludzie są ook:)))

Emilia

Jak widzę na stronie firmy, ContactHero szuka asystentów do spraw sprzedaży i obsługi klienta. Zostawiam to tu, może chętni białostoczanie (i nie tylko oni) skorzystają z oferty. Liczę, że dadzą tu na forum GoWork.pl znak, jak im poszła rekrutacja i podzielą się swoją opinią z innymi użytkownikami: http://www.contacthero.eu/job.php?lang=pl&fmain=1

Nick-nie-moze-byc-pusty

(usunięte przez administratora) Nie zdziw się tylko jak nie dostaniesz ostatniej premii, bo w tej pracy to norma i tak samo dezinformacja ze strony kierownictwa.

ContactHero
@Nick-nie-moze-byc-pusty

W ContactHero każdy pracownik otrzymuje wynagrodzenie składające się z dwóch części: wynagrodzenia godzinowego oraz wynagrodzenia za wyniki. Oba składniki wynagrodzenia są wypłacane regularnie i co miesiąc. Jeśli nie otrzymałeś/aś wynagrodzenia zapraszamy do kontaktu - chętnie wyjaśnimy sytuację. Dezinformacja ze strony kierownictwa – staramy się z całych sił i dokładamy wszelkich starań, aby ważne informacje trafiały do Wszystkich z prędkością światła :)

cykcyk
@ContactHero

Oczywiście, znam co najmniej jeden przypadek osoby, która swoją pracą przyniosła grube tysiące firmie a premii nie otrzymała :)

Dokładnie, pewnie jeszcze sami piszzą sobie opinie hehe

K.

fajna rozmowa o prace

eceh

dobra lokalizacja

Mati

Pracowałam w kilku tego typu firmach w Białysmtoku najczesciej w wakacje. Chyba żadne miejsce nie równa się poziomem do contacthero. Da sie dogadac ze swoim team leaderem (P. - pozdrawiam :P) , zarobki bardziej niż ok.

zXYz

jak na razie wszystko na +

Zostaw merytoryczną opinię o ContactHero - Białystok

• Jak się pracuje w ContactHero?

Zobacz opinie na temat firmy ContactHero tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

ContactHero