counter
5 34 80 5 1
nick

Splajtowała - zarząd nieudaczników

Tak18Nie3
Pracownicy

Dzień dobry, ja również bardzo miło wspominam współpracę z ContactHero (kiedyś była tam super atmosfera i super ludzie). Chciałam się dowiedzieć czy wiadomo co z pomocą z tarczy antykryzysowej? Czy z jakiegoś powodu jednak pomoc nie została przyznana? Kilka miesięcy temu wysyłaliśmy do Państwa uzupełnione skany wniosków których wzór wysłała nam firma, ale pieniądze nadal nie pojawiły się na koncie.

Tak20Nie1

Dziękujemy za opinie :)

Tak2Nie1
magdalena
@ContactHero

z tym akurat musze sie zgodzic

pracownik Nowy wpis
 Problem
@morawiecki

wynagrodzenie żałosne, zasiłek jest większy

Tim Nowy wpis
Kandydat
@pracownik

Pracujesz tam? Gdzie jest siedziba firmy?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w ContactHero?

Bożena Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 104 dni.
Kandydat

Czy jest w tej chwili jakaś rekrutacja do ContactHero?

Tak1Nie1

Jaka atmosfera jest między działami w ContactHero?

TakNie10
Iga
@Pytanie

O jakie działy pytasz? Dział sprzedaży chyba nie istnieje. Chyba, że został przeniesiony w inne miejsce. Bo z tego co się orientuję na Legionowej stoi puste biuro.

Tak13Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

dawcaq
 Rekomendacja

bardzo miło wspominam wspołpracę z tą firmą. Polecam!

Tak2Nie1

@ContactHero

dzieki!

kolaflora
 Rekomendacja

swego czasu zdecydowanie najlepsze miejsce pracy w bstoku

@kolaflora

Dziękujemy za przemiłe słowa! Jeszcze wrócimy silniejsi, gdy tylko sytuacja się uspokoi i nasi kontrahenci wznowią współpracę z nami!

zalewskamalg
 Rekomendacja

praca w sprzedazy zawsze jest dochodowa

guille
@zalewskamalg

to prawda

@guille

Pozdrawiamy :)

Tak20Nie1
Byłamtam
@Pracownicy

Nie licz, że ktoś odpisze. Nie wiem czy wiesz ale po tym jak wyrzucili kilka osób to później zwolnili wszystkich pracowników praktycznie z dnia na dzień. Ostatnie premie ze sprzedaży też się nie zgadzały. Firma istnieje tylko na papierze.

Tak20Nie2
@Byłamtam

Tak, wiem. Niestety... Wiem po wnioskach na tarczę antykryzysową, że branża CC bardzo mocno została uderzona. W firmach zajmujących się kontaktem telefonicznym zatrudnienie w pierwszym kwartale 2020 R/r 2019 spadło o ponad 80%. Duża część szukających teraz pracy, to właśnie ludzie ze słuchawki. W mieście, które najlepiej znam z trzech firm CC powyżej 100 pracowników funkcjonuje jedna zatrudniając teraz około 30 osób. Duzo ludzi w bankach itd poszło na obsługę klienta ze wzgloędu na prace zdalną

Tak2Nie17
Luck
@Pracownicy

To nie jest odpowiedź na pytanie

Tak19Nie2
stol
 Rekomendacja

robilem im meble, platnosc na czas

hero
 Rekomendacja

najlepsze cc w miescie. bez dwoch zdan

Iwiec

Spoko

nick

Splajtowała - zarząd nieudaczników

Tak18Nie3
fake
@nick

fake news. Klienci zawiesili swoje działalności i stąd przestój

Tak3Nie8
borlo

niestety pandemia odbiła się na tej firmie

TakNie2

@borlo

Dziękujemy za komentarz. Informujemy, że gdy sytuacja się ustabilizuje wznawiamy współpracę z naszymi partnerami. Niestety, pandemia COVID19 sprawiła, że mocno to odczuliśmy, jak cała branża CC. Pozdrawiamy.

Tak3Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 238 dni.

Co wchodzi w socjal ContactHero?

Agata

@mail i co, dostałeś się do firmy ?

TakNie

Jak długo czekaliście na odzew z ContactHero? Oddzwaniają zawsze?

mail
@Pytanie

Ja dostałem @ z informacją o etapie rekrutacji

Ati

Ja z kolei nie polecam. Na rozmowie kwalifikacyjnej (jak i w ogłoszeniu o pracę) mowa była o produktach health&beauty, ale niestety w rzeczywistości są to typowe produkty (usunięte przez administratora). Za szkolenie (ok. 20h) płacą dopiero po przepracowaniu 80h. Ale są i plusy, fajne biuro, sympatyczni ludzie, ale najbardziej sympatyczna osoba to Pani Aneta z rozmowy rekrutacyjnej :)

@Ati

Dziękujemy za wyrażenie swojej opinii :-) To prawda - godziny szkoleniowe są uwzględnione w pierwszym wynagrodzeniu, w przypadku przepracowania wspomnianych 80h. Pozdrawiamy ContactHero *informujemy, że fragment Twojej wypowiedzi został usunięty ze względu na użycie nazwy własnej

?Grace

Trzeba przyznać, że mamy bardzo pozytywne relacje z współpracownikami i przełożonym :)))

@?Grace

Dobra atmosfera to dla nas priorytet ! :-) Pozdrawiamy ContactHero

warto wiedzieć

Nie ukrywam że raczej nie przyszłoby mi do głowy żeby samemu napisać opinię o firmie w której pracuje. Wiem, że kierownictwie Contacthero zależy na tym, aby każdy pracownik był ''ambasadorem'' naszej firmy i szczerze wypowiadał się na temat Contacthero jako pracodawcy. zaczne od plusów : dobre pieniądze, miła atmosfera, kompetentne kierownictwo, biuro w dobrej lokalizacji minusy: czasami monotonne projekty, na 3 miesiące okresu próbnego wszystkim dają raczej zlecenie Pozdrawiam swoj team :)

@warto wiedzieć

Dziękujemy za Twoją opinię :-) Pozdrawiamy ContactHero

Arizona

Do contact hero przyszłam z innej firmy zajmującej się sprzedażą i obsługą klienta w Białymstoku. Widze dużą różnice w porównaniu do poprzedniej firmy.Mamy lepszy sprzęt, wieksza bazę, dużo chetnych klientów i pieniądze zawsze na czas.Decyzji w każdym razie nie żałuję.

@Arizona

Dziękujemy za pozytywną opinię :-) Cieszymy się, że decyzja o podjęciu z nami współpracy była trafna :-) Pozdrawiamy ContactHero

Zostaw merytoryczną opinię o ContactHero - Białystok

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

ContactHero
5/5 Na podstawie 34 ocen.