4 Dodaj opinię
4 20 53 5 1

Opinie o ContactHero

Arizona
Nazwa działu: Handlowy

Do contact hero przyszłam z innej firmy zajmującej się sprzedażą i obsługą klienta w Białymstoku. Widze dużą różnice w porównaniu do poprzedniej firmy.Mamy lepszy sprzęt, wieksza bazę, dużo chetnych klientów i pieniądze zawsze na czas.Decyzji w każdym razie nie żałuję.

PeS

Jeśli chodzi o atmosferę w firmie to bardzo na +, świetni ludzie a team-leaderzy chętnie służą pomocą i nie wywołują presji u pracowników a przede wszystkim potrafią zrozumieć pracownika. Według mnie najlepsze call center w Białymstoku.

Nazwa działu: Handlowy

Mówice co chcecie, praca w sprzedaży ma swoje plusy i minusy. A najwiekszym plusem są $$$$$, masz umiejętności i ci się chce, to możesz na prawde dużo zarobić akurat tutaj. ContactHero cenię za możliwość pracy zdalnej, mieszkam na drugim końcu Polski i nie mam z tego tytułu żadnego problemu w komunikacji z firmą (pozdrawiam moją team leaderkę :))

Tak2Nie2
Nick1
Nazwa działu: Handlowy

Moim zdaniem najwiekszym plusem tej pracy jest to, że dzwoni się tylko do klientów zainteresowanych rozmową, a nie jak w przypadku innych contact center do przypadkowych osób. Drugi plus to prowizja od sprzedaży, jak sie chce to można dobrze zarobić. Nigdzie gdzie wcześniej pracowałam nie widziałam takich pieniędzy na koncie :P Wiadomo - żeby dużo zarobić, trzeba się postarać, jak to w takim ''zawodzie'' nie zawsze jest kolorowo z klientami.

Tak4Nie9
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Co wchodzi w socjal ContactHero?

nick Nowy wpis

Splajtowała - zarząd nieudaczników

Agata Nowy wpis

@mail i co, dostałeś się do firmy ?

TakNie

Jak długo czekaliście na odzew z ContactHero? Oddzwaniają zawsze?

mail Nowy wpis
@Pytanie

Ja dostałem @ z informacją o etapie rekrutacji

Ati
Nazwa działu: Handlowy

Ja z kolei nie polecam. Na rozmowie kwalifikacyjnej (jak i w ogłoszeniu o pracę) mowa była o produktach health&beauty, ale niestety w rzeczywistości są to typowe produkty (usunięte przez administratora). Za szkolenie (ok. 20h) płacą dopiero po przepracowaniu 80h. Ale są i plusy, fajne biuro, sympatyczni ludzie, ale najbardziej sympatyczna osoba to Pani Aneta z rozmowy rekrutacyjnej :)

@Ati

Dziękujemy za wyrażenie swojej opinii :-) To prawda - godziny szkoleniowe są uwzględnione w pierwszym wynagrodzeniu, w przypadku przepracowania wspomnianych 80h. Pozdrawiamy ContactHero *informujemy, że fragment Twojej wypowiedzi został usunięty ze względu na użycie nazwy własnej

?Grace
Nazwa działu: Handlowy

Trzeba przyznać, że mamy bardzo pozytywne relacje z współpracownikami i przełożonym :)))

@?Grace

Dobra atmosfera to dla nas priorytet ! :-) Pozdrawiamy ContactHero

warto wiedzieć
Nazwa działu: Handlowy

Nie ukrywam że raczej nie przyszłoby mi do głowy żeby samemu napisać opinię o firmie w której pracuje. Wiem, że kierownictwie Contacthero zależy na tym, aby każdy pracownik był ''ambasadorem'' naszej firmy i szczerze wypowiadał się na temat Contacthero jako pracodawcy. zaczne od plusów : dobre pieniądze, miła atmosfera, kompetentne kierownictwo, biuro w dobrej lokalizacji minusy: czasami monotonne projekty, na 3 miesiące okresu próbnego wszystkim dają raczej zlecenie Pozdrawiam swoj team :)

Tak3Nie

@warto wiedzieć

Dziękujemy za Twoją opinię :-) Pozdrawiamy ContactHero

Arizona

@Arizona

Dziękujemy za pozytywną opinię :-) Cieszymy się, że decyzja o podjęciu z nami współpracy była trafna :-) Pozdrawiamy ContactHero

Marta
Nazwa działu: Marketing

Witam w call center jest problem z umowa o prace pracuje na zlecenie 2 rok jest to tragiczna forma zatrudnienia mam wyniki i doswiadczenie na co u was moge liczyć prosze nie sciemniac pozdrawiam

@Marta

Witaj Marto, w ContactHero podczas 3 miesięcznego okresu próbnego każdy jest zatrudniony na umowę zlecenie (w pełni oskładkowaną). Pozdrawiamy ContactHero

Aktualność
W styczniu 2020 obchodzimy swoje pierwsze urodziny ! :-)

Tak3Nie
Atil
Użytkownicy czekają na odpowiedź 149 dni.

Jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna? O co pytają? :)

Aktualność
ContactHero życzy Super Świąt ! :-)
saraaa
Nazwa działu: Handlowy

Polecam każdej osobie w moim wieku (21l), pracowalam tylko przy sprzedazy truskawek sezonowo, a tu bardz duzo sie nauczylam .Trzeba miec gadane w rozmowie z klientami, czasami az sie odechciewa jak 3 klient z kolei odmawia za to pierwsza wyplata mi to wynagrodziła (3500 zł za 120godzin).

Tak5Nie5
Roman
@saraaa

za tyle godzin zarabiam w Call centrum 7000 - 9000 zl, wiec to sa drobne, smieszne wynagrodzenie

Tak4Nie4
A_A
@Roman

pracuje w contacthero od dłuższego czasu i też jestem w stanie zarobić tyle co Ty @Roman :P

Tak4Nie2
ddd
@A_A

hahahaha chyba tak Ci się wydaje :)

Tak2Nie3
Tomasz
@saraaa

To miałaś na godzinę 29 zł na rękę?? Serio???

Nick
@Tomasz

tak, ale biorąc pod uwagę podstawę + prowizję

L.J

nowoczesna firma +

Anonim :)
Nazwa działu: Handlowy

Dobra firma , można dopasować godziny pracy do grafiku. Fajna atmosfera, dużo szkoleń, przede wszystkim nie trzeba mieć doswiadczenia, wystarczy komunikatywność i chęć rozowju w kierunku sprzedaży i obsługi. Jeśli ktoś się stara to jest doceniany. Myślę, że te negatywne opinie są od osób, które myślą, ze posiedzą w pracy, nic nie zrobią a kasa i tak wleci i potem mają pretensje kiedy inni maja wyższe premie. Moim zdaniem dobrze sie tu pracuje.

PeS

Tak1Nie3

Jaka umowa obowiązuje w ContactHero podczas okresu próbnego?

Nie polecam
@Pytanie

Umowa zlecenie na wieki. Chociaz na rozmowie beda ibiecywali unowe o prace to niestety nigdy nie bedziesz wystarczajaco dobry żeby ja dostac

@Nie polecam

Dziękujemy za Twoją opinię, z racji tego, że chcemy się zmieniać i cały czas stawać się jak najlepszym miejscem pracy - każda opinia jest dla nas bardzo cenna ! :-) Wszystkie osoby, które dołączają do naszego zespołu otrzymują w pełni oskładkowaną umowę zlecenie z określoną stawką godzinową - o czym są informowane już na etapie zapoznawania się z ofertą, jak później podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Jesteśmy bardzo otwarci na wszelkie formy współpracy, dlatego każda osoba, która po okresie próbnym wyrazi potrzebę zmiany warunków zatrudnienia - w tym formy umowy - jest traktowana przychylnie. Sytuacja, którą przedstawiasz, nie wpisuje się w nasze zasady działania. Wszyscy w zespole jesteśmy bardzo Contact-owi - dlatego zawsze warto otwarcie komunikować swoje potrzeby ;-) Pozdrawiamy Zespół ContactHero

Nie polecam
@ContactHero

No tak, kto jak kto ale szefostwo w Contact Hero nigdy nie potrafiło przyznać się do błędów, oraz do tego, że obietnice nie mają pokrycia ???? kłamstwa w odpowiedziach na opinie przypominają skutecznie dlaczego się cieszę, że juz tam nie pracuję ????

Tak5Nie1

Tak6Nie4
xxxx
Nazwa działu: Handlowy

No proszę. W końcu rzetelna opinia. Każda dziewczyna, z którą rozmawiam w pracy narzeka na firmę. Czasami mam wrażenie, że te wszystkie opinie są pisane przez kierownictwo, które ma wiecznie problem ze znalezieniem osób do pracy. (negatywne opinie oczywiście są usuwane). Nie znam nikogo, kto byłby zadowolony z pracy...

Tak14Nie5
xyz
@xxxx

jak opinia napisana przez konkurencje może być rzetelna ???

Tak4Nie6
Contact Zero
@xyz

@xyz A jak można tak oszukiwać ludzi na rozmowie kwalifikacyjnej? Wyraziłam subiektywna opinie, bo jeżeli chodzi o call center, to moje piąte - śmiało mogę powiedzieć, że mam w tej kwestii pogląd. Gdyby zależało mi na oczernianiu, to podałabym obecnego pracodawcę ;)

Tak5Nie4

@Contact Zero

Dziękujemy za Twoją opinię, z racji tego, że chcemy się zmieniać i cały czas stawać się jak najlepszym miejscem pracy - każda opinia jest dla nas bardzo cenna ! :) W ContactHero cenimy sobie transparentność. Rozmowa kwalifikacyjna, to najważniejszy etap rekrutacji, podczas którego, chcemy się lepiej poznać, porozmawiać o obowiązkach na stanowisku oraz zasadach współpracy. Zależy nam na tym, aby informacje, które zostaną przekazane podczas spotkania rekrutacyjnego miały pokrycie w rzeczywistości ;-) Dlatego nie ukrywamy, że twoja opinia jest niepokojąca. Czy mógłbyś/ mogłabyś opisać w jaki sposób zostałaś/eś oszukana podczas rozmowy kwalifikacyjnej ?

TakNie1

Tak2Nie2
Sławomir
@SLAV

Widzę, że masz doświadczenia związane z pracą w tej firmie, dlatego chciałbym dowiedzieć się, czy od początku zatrudnienia można liczyć na umowę o pracę? W dalszym ciągu nikt nie odpowiedział na moje wcześniejsze pytanie w tym zakresie.

@Sławomir

są otwarci na różne formy współpracy, w zespole są osoby które mają albo Umowę o pracę, albo zlecenie

Nick1

Tak4Nie9
Kubuś
Nazwa działu: Handlowy

Bardzo sympatyczna atmosfera , energiczni i pomocni team-leaderzy. Można naprawdę dużo się nauczyć, jeśli chodzi o sprzedaż i na spokojnie pracować w komfortowych warunkach, bez zbędnej presji :)

Tak4Nie6
Sławomir
@Kubuś

Wspomniałeś o dobrej atmosferze, a jak kwestia zarobków i umowy na początek pracy? Z ilu etapów składa się proces rekrutacji?

Tak2Nie4
Charlie Charlson

Super atmosfera, świetni ludzie, pieniądze na czas. Świetna kadra zarządzająca, rzetelne oraz łatwo przystępne szkolenie wprowadzające. Pozdrawiam najlepszego lidera na świecie Renata. Pracowałem tam ponad rok czasu, super wspomnienia oraz bogate doświadczenie zawodowe.

Tak4Nie4
Kate

Ludzie są ook:)))

Tak4Nie5
Emilia

Jak widzę na stronie firmy, ContactHero szuka asystentów do spraw sprzedaży i obsługi klienta. Zostawiam to tu, może chętni białostoczanie (i nie tylko oni) skorzystają z oferty. Liczę, że dadzą tu na forum http://GoWork.pl znak, jak im poszła rekrutacja i podzielą się swoją opinią z innymi użytkownikami: http://www.contacthero.eu/job.php?lang=pl&fmain=1

Tak1Nie2
Nick-nie-moze-byc-pusty

(usunięte przez administratora) Nie zdziw się tylko jak nie dostaniesz ostatniej premii, bo w tej pracy to norma i tak samo dezinformacja ze strony kierownictwa.

Tak2Nie3
@Nick-nie-moze-byc-pusty

W ContactHero każdy pracownik otrzymuje wynagrodzenie składające się z dwóch części: wynagrodzenia godzinowego oraz wynagrodzenia za wyniki. Oba składniki wynagrodzenia są wypłacane regularnie i co miesiąc. Jeśli nie otrzymałeś/aś wynagrodzenia zapraszamy do kontaktu - chętnie wyjaśnimy sytuację. Dezinformacja ze strony kierownictwa – staramy się z całych sił i dokładamy wszelkich starań, aby ważne informacje trafiały do Wszystkich z prędkością światła :)

Tak4Nie1
cykcyk
@ContactHero

Oczywiście, znam co najmniej jeden przypadek osoby, która swoją pracą przyniosła grube tysiące firmie a premii nie otrzymała :)

Tak7Nie3

Tak4Nie3
Paweł

Dokładnie, pewnie jeszcze sami piszzą sobie opinie hehe

Tak4Nie2
K.

fajna rozmowa o prace

eceh

dobra lokalizacja

Mati

Pracowałam w kilku tego typu firmach w Białysmtoku najczesciej w wakacje. Chyba żadne miejsce nie równa się poziomem do contacthero. Da sie dogadac ze swoim team leaderem (P. - pozdrawiam :P) , zarobki bardziej niż ok.

zXYz

jak na razie wszystko na +

Zostaw opinię o ContactHero - Białystok

Chcę opublikować: