Opinie o Internet Marketing Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Internet Marketing Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Internet Marketing Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Internet Marketing Sp. z o.o. w Poznań

Robert

Zdecydowanie nie polecam tej firmy, za nim doszło do konkretów dzwonili z umiarem w trakcie prowadzenia już social-media zmieniło się 3 opiekunów z tego co dobrze pamiętam. Mało treściwe i efektywne posty i grafiki. Kiedy już zdecydowałem się zerwać umowę cisneli bym tego nie robił nakłaniali do dalszej współpracy ale nie chciałem tego kontynuował ponieważ były nietrafne kampanie posty a faktury leciały i to nie małe pieniądze. Wedle umowy jaką podpisałem nie chcieli się wycofać i jeden miesiąc za free musiałem płacić, oczywiście bardzo się tym poirytowałem i nie zapłaciłem im za 2 faktury w terminie to wysyłali ponaglenia nachalnie dzwonili no i skończyło się na pisie od komornika za jedną fakturę której im nie zapłaciłem na kwotę 1228,77 zł. zrobiła się kwota ponad 2800 zł. Mało tego żadne posty które prowadzili na FP i na instagramie nie przemówiło to do klienta nie przyniosło żadnego rezultatu same koszty zero zysku.

Irek Nowy wpis

No właśnie się zastanawiałem, czy strona megafanpage.pl jest powiązana z tą firmą, ale jest o tym nawet jeden z postów. Pomijając już, że adres podany przy rejestracji w KRS, jest dla tych dwóch podmiotów dokładnie taki sam. No więc mając to ustalone, kto napisze jak się dla nich pracuje? Na ile szkoleń mógłbym liczyć, a także na jakie startowe wynagrodzenie, jako copywriter? Niestety ich zakładka kariera jest nieaktywna. Proszę więc o parę konkretów.

Verkomonika Nowy wpis

Działam z nimi od początku tego roku. Jestem zadowolona, posty są bardzo ładne a treści na wysokim poziomie. Zachęcam do współpracy z nimi.

Jaki jest styl zarządzania w Internet Marketing Sp. z o.o.?

Robert Nowy wpis

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Internet Marketing Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Franek

Aktualnie jest ok. Nie mogę narzekać, wszystko wypłacane na czas. Z ludźmi można się dogadać przynajmniej z większością z nich. Mam dobry dojazd, co dla mnie jest ważne. Pozdro.

Damian
@Franek

edygar

Profesjonalna obsługa . Dobry kontakt z klientem . Redagowane posty bardzo dobre pod względem merytorycznym . Polecam

Stowarzyszenie Lakiernictwa P

Polecam firmę do promowania w social mediach własnej Firmy. Obsługa jest profesjonalna i w pełni spełnia oczekiwania klienta. Polecam obsługę Pana Maksymilian Cegiełka, jest pełen troski o dobro klienta. Zawsze wywiązuje się ze swoich zdań terminowo i rzetelnie.

@Stowarzyszenie Lakiernictwa P

Bardzo dziękujemy za miłe słowa.

Eliasz Walczak

MegaFanPage profesjonalnie zajął się naszym fanpagem, posty i grafiki były wysokiej jakości. Dbają o kontakt z klientem. Bardzo polecam innym do reklamy swojego profilu.

Robert

Dziękuje za miłą przesyłkę z załącznikiem. Bardzo miło z Waszej strony! Dziękuje tez za udane 2 lata współpracy i liczę na kolejne. Polecam megafanpage jako odpowiedzialnego partnera w biznesie.

@Robert

Panie Robercie, bardzo dziękujemy za miłe słowa! Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby współpraca z nami była dla Pana w dalszym ciągu satysfakcjonująca. Z wyrazami szacunku, Dział Badania Jakości Usług i Opinii Klientów

Fotele bujane

Polecam Sprawdzają się w tym co robią. Współpracujemy z nimi od Listopada 2019. Dzięki ich wsparciu mój profil generuje zapytania od Klientów. Kampanie reklamowe jakie prowadzą są skuteczne - mamy zamówienia i dużo zapytań o nasze produkty. Wcześniej opieraliśmy sprzedaż na allegro a teraz głównym kanałem sprzedaży jest nasz profil. Zaoszczędzone pieniądze z allegro przeznaczamy na budżet reklamowy kampanii facebook. Polecamy współpracę z megafanpage.

Fotele bujane

Witam, zapraszam na nasz profil https://www.facebook.com/FoteleBujane1 Mile widziane zamówienia i polubienie. Pozdrawiam!

Karol Rywel

Współpracuje z nimi od początku 2020 roku. Prowadzenie profilu oceniam na bardzo dobry poziom. To na czym mi najbardziej zależy to dobre wartości zwrotów z kampanii adsowych a to oni robią rewelacyjnie - dobre wyniki, omówienie sytuacji każdej kampanii i opracowanie założeń następnej kampanii. moje wymagania są spełnione.

Marta Zdanowska

Bardzo dziękuje megafanpage za pomoc i udział w rozkręceniu mojego profilu. Współpraca z Panią Karoliną to wielka przyjemność.

Arkadiusz

Błędy merytoryczne w postach. Bardzo słaby kontakt. Nierealne obietnice przed podpisaniem umowy. Brak woli rozwoju.

@Arkadiusz

Szanowny Panie, Zależy nam na jakości treści, które prezentujemy, dlatego proszę o wiadomość mailową na adres opinie@megafanpage.pl. Będzie Pan mógł wskazać, jakie konkretnie błędy pojawiały się w postach i jakich oczekiwań nie udało nam się spełnić. Pozwoli nam to na podjęcie kroków w celu poprawy naszych usług. Z wyrazami szacunku, Dział Badania Jakości Usług i Opinii Klientów

@Arkadiusz

Proszę Pana, Nie otrzymaliśmy jeszcze wiadomości od Pana. Ponownie zachęcam do kontaktu, wspólnie będziemy mogli ustalić, jak możemy poprawić Pana satysfakcję ze świadczonych przez nas usług. Z wyrazami szacunku, Dział Badania Jakości Usług i Opinii Klientów

Kamil

Witam, totalna porażka , odradzam odbierać telefonu i ustalać czegoś z kimkolwiek. Na poczatku dzwoni tyle osob a potem wielkie nic i totalny brak wiedzy opiekuna. Faktura wysyłana szybciutko do opłacenia. Nie sprawdzili czy mój fan page może ich firma obsługiwać -:( zostaje płakać nad swoja głupota i płacić.

@Kamil

Szanowny Panie, przykro mi z powodu Pańskiej opinii. Chętnie porozmawiam na temat zaistniałej sytuacji. Proszę o maila na adres opinie@megafanpage.pl - ustalimy dogodny termin kontaktu telefonicznego w celu omówienia Pana stanowiska. Z wyrazami szacunku, Dział Badania Jakości Usług i Opinii Klientów

Dori73

Nawiązałam współpracę z firma Megafanpage.pl i bardzo żałuję. Posty, które otrzymałam zawierają błędy merytoryczne i gramatyczne. Ani treść , ani zdjęcie nie są dopasowane do mojej firmy, nie sa zachęcające, nie spełniają zadnych kryteriów postów reklamowych. Osoba przygotowująca posty nie zapoznała sie w ogóle z moja firmą. Nie dostałam żadnej propozycji strategi dla mojej firmy ( dostała ogólne wytyczne, które do każdej firmy moga pasować) Pomimo moich maili i telefonów wyjasniających czego oczekuje w postach, nikt tego nie uwzględnił.

Tobiasz

Jestem osobiście zadowolony z obsługi jaka zapewnia mi MegaFanPage. Przez okres ponad dwóch lat prowadzą mój profil

Jeremiasz

Dzieki ich działaniom zdobywam klientów z mojego firmowego profilu na instagramie. Z całym przekonaniem polecam ta firmę jako godnego partnera biznesowego. Jeremiasz

Aktualność
Drodzy Użytkownicy Portalu GoWork.pl!

Zdecydowaliśmy się na stworzenie oficjalnego profilu na portalu GoWork.pl w celu wyjaśnienia wszelkich nieścisłości związanych z funkcjonowaniem naszej firmy. Chcemy przekazywać Państwu jedynie rzetelne informacje, dlatego od tej chwili będziemy czynnie brali udział w dyskusji na forum firmy.

Naszym głównym celem jest satysfakcja, dobro naszych pracowników i klientów. Staramy się dostarczyć Państwu usługi na jak najwyższym poziomie.  Dlatego wszelkie pytania czy uwagi prosimy kierować na adres @.

Prosimy pamiętać, że nad poprawnym działaniem forum czuwa administrator, a komentarze niezgodne z prawem polskim i regulaminem serwisu będą usuwane.

Zapraszamy do dyskusji!

Internet Marketing Sp. z o.o.

Firma stosuje bardzo negatywne metody marketingowe. Dostajemy spam mimo wielokrotnego zgłaszania żądań o usunięcie naszych maili z bazy danych. Mimo maili i telefonów notorycznie dostajemy wiadomości, których nie chcemy. Nie polecam tej firmy nikomu, zarówno do współpracy jak i pracownikom (wątpię, że ktokolwiek chce odbierać takie telefony jak te które my wykonujemy).

Car Fast

Jestem bardzo zadowolony z usług Megafanpage. Współpracuję z nimi od 5 miesięcy. Wszystko zawsze rzetelnie i przede wszystkim na czas. Dobry kontakt z opiekunem, zastępstwa w przypadku urlopów, stały kontakt z menadżerem. Aktualnie ruszyliśmy z kampanią na formularze kontaktowe. Jestem zadowolony polecam.

Karol

Prowadzą dla mnie kampanie na FB i tak tylko dla przykładu w ostatniej kampanii za wydane 1000zł - zakupy w moim sklepie oscylowały w okolicy 43 tyś zł z działań tej kampanii. Uważam że jest to bardzo dobry wynik.

@Karol

Mała aktualizacja skuteczności kampanii FB ADS: Kwota wydana: 1500 zł - wartość zakupów z tej kampanii: 44000zł

Zostaw merytoryczną opinię o Internet Marketing Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Internet Marketing Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Internet Marketing Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Internet Marketing Sp. z o.o.?

Internet Marketing Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 53 ocen.