Opinie o MP Net Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie MP Net Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MP Net Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MP Net Sp. z o.o. w Poznań

Klient Nowy wpis

Firma jest obecnie największym spamerem jakiego znam. Wysyła nieproszona maile pod różnymi formami i nazwami. Jestem na skraju rozsądku. Jeszcze kilka takich wiadomości i znajdę tych ludzi osobiście i wtedy sobie porozmawiamy, (grzecznie mówiąc żeby mnie nie posadzili o grożenie)

Katarzyna Nowy wpis

Zawsze to już jakaś pozytywna informacja, jeśli ktoś pisze, że atmosfera jest odpowiednia. A co z innymi warunkami? Jak sama w sobie praca obecnie wygląda i jak za nią wynagradzają?

Czy w MP Net Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Obecny Nowy wpis

Moim zdaniem odpowiednia :)

Obecny pracownik Nowy wpis

Jestem zadowolony z pracy w tej firmie. Atmosfera wewnątrz firmy jest przyjazna, współpracownicy mają ze sobą dobry kontakt, szefowie z pracownikami również, pomagają sobie nawzajem wspólnie dążąc do celu. Oczywiście, w każdej pracy na stanowisku handlowca są plany, jeśli to kogoś przerasta to powinien zmienić zawód, praca pomimo że biurowa, nie polega na pogaduchach i popijaniu kawy, każdy ma obowiązki i tego powinno się trzymać. Z opiniami klientów nie mogę się zgodzić, patrząc na to jak praca wygląda wewnątrz, roszczenia klientów są nieuzasadnione ponieważ ta firma CZĘSTO WYKONUJE PRACE PONAD ZAKRES UMOWNY i to wszystko, by zadowolić klienta. Na to nikt nie spojrzy. Nie można obwiniać firmy za rzeczy, których klient nie doprecyzuje. Jeśli coś się stanie, zajdzie jakaś pomyłka to rzeczą ludzką jest wyrozumiałość, człowiek nie jest istotą nieomylną i każdemu może zdarzyć się popełnić błąd (zarówno pracownikowi jak i klientowi) ale ze wszystkim można się dogadać, potrzebne są tylko chęci. Droga sporu nie jest wyjściem, tylko zaprzepaszczeniem jakichkolwiek szans na obu korzyść, zastanówcie się czy czy warto się tak rozdrabniać skoro można się po prostu dogadać? Pozdrawiam.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MP Net Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Beata

Widzę, że nie jestem odosobniona. Ta firma nie ma pojęcia co robi i nie daje sobie sprawy z tego że jak ktoś chce wykonania strony to chce prostego dostępu a nie informatycznych zagadek. Gdybym chciała się tym zajmować to bym Was nie potrzebowała. Nie polecam. Pracownicy wprowadzają w błąd. Później okazuje się że oni już tam nie pracują. Zapłaciłam wszystkie 3 faktury i nie mam strony internetowej, nie chcą się porozumieć. Ich strona to tylko czysty schemat. Po kilku pismach otrzymaliśmy z ich kancelarii stanowisko co do wykonania strony. Żenada. (usunięte przez administratora)

@Beata

Szanowna Pani, wszystkie strony, które tworzymy powstają na znanej i popularnej na całym świecie platformie CMS WordPress. Jest to bardzo intuicyjny i jeden z prostszych systemów, w którym administrator może samodzielnie modyfikować treść na stronie WWW. W żadnym stopniu nie są to zaawansowane i skomplikowane systemy. W dodatku każdy nasz klient na koniec prac dostaje dostęp do filmików instruktażowych oraz ma możliwość złożenia zapytania w zakresie obsługi do działu supportu. Tytułem sprostowania: - w ramach podpisanej umowy nie mieliście Państwo wprowadzenia treści docelowych, tylko przykładowe - tzw. "lorem ipsum" w celu zwizualizowania tego jak strona będzie się prezentować z treściami i zdjęciami (mimo to, w ramach chęci porozumienia zdecydowaliśmy się teksty wprowadzić nieodpłatnie; co warto nadmienić - teksty, które zostały wprowadzone nie zostały nadesłane przez Państwa w wersji edytowalnej, więc nasz pracownik przepisywał je z Państwa materiałów reklamowych, co wiązało się z dodatkowym nakładem pracy), - w dniu 16 listopada 2018 r. zaakceptowali Państwo projekty graficzne serwisu WWW, tym samym projekty te odpowiadały Państwa wizji i poczuciu estetyki, - co najistotniejsze - należy stanowczo zaprzeczyć, by nasi pracownicy wprowadzali Państwa, czy też innych klientów, w błąd co do przedmiotu i zakresu umów o stworzenie serwisu WWW. W szczególności, że wszystkie warunki współpracy zostały w sposób czytelny i jasny uregulowane w pisemnej umowie. Umowa łącznie z załącznikiem (zawierającym specyfikację techniczną Dzieła) mieści się na 6 stronach papieru formatu A4, a sama jej treść została spisana językiem powszechnie używanym w komunikacji. Przed podpisaniem umowy każdy klient ma możliwość zapoznać się z jej zawartością, - nasze stanowisko z ramienia kancelarii było oficjalną odpowiedzią na Państwa sugestię zwrotu środków za prace spędzone przy projektowaniu strony WWW i zawierało kompleksową argumentację dotyczącą wyżej opisanej sprawy, Z poważaniem,

Przemysław Przybylski

W przypadku budowania mojej strony internetowej sprawy poszły można powiedzieć... gładko i w terminie. Ja jestem zadowolony wiec mogę śmiało polecić ta firmę jako dobrego partnera w biznesie.

@Przemysław Przybylski

Panie Przemysławie, dziękujemy za rekomendację i polecamy się na przyszłość!

Tomasz

Spotkanie w sprawie mojego nowego sklepu który chce odświeżyć. Na plus przemawia to, że poświęcili mi sporo czasu na omówienie projektu i podpowiedzieli ciekawe rozwiązania, które warto wziąć pod uwagę. Pojechałem do nich by ich sprawdzić (nie lubie zlecać zadania komuś kogo nie znam i nie wiem kim tak naprawdę jest) - biuro i obsługa na bardzo dobrym poziomie, zachęcam do spotkań z nimi by poznać osoby, które finalnie będą pracować przy zleceniu.

@Tomasz

Panie Tomaszu, zawsze stoimy na stanowisku, że warto rozmawiać i... mamy nadzieję, że wkrótce będzie nam dane współpracować! :-)

Amelia

good company, I recommend it!

@Amelia

Thank you for your kind words!

aakowal

Firma wykonała mój sklep internetwoy. Całość OK, wszystko działa. Czas realizacji moglby byc syzbszy (2 m-ce), ale przynajmniej mam cały czas kontakt z obsługa i w razie pytan otrzymuje podpowiedzi.

@aakowal

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc! Proszę pamiętać, że na czas realizacji składa się projekt graficzny, który trwa do momentu akceptacji przez Zamawiającego!

Najdzel

Dla mnie ok, bez zastrzeżeń

Tekos

Ok

Pepe

Zostałem przyjęty do firmy z grupą nowych pracowników, jakiś czas temu. Płace i warunki są przyzwoite, a atmosfera w pracy zdrowa. Szefostwo jest uczciwe, wszystko jest czarno na białym. Żadnego "januszowania". Firma dba o pracownika, regularnie odbywają się szkolenia, a nawet nas 2 razy w tygodniu dokarmiają :-) Szczerze polecam pracę w grupie MP Net. Od początku (czyli rozmowy kwalifikacyjnej) wiedziałem, że chcę tu pracować. Nie zadawali głupich pytań typowych dla rekrutacji, nie traktowali z góry, tylko jak partnera. I tak jest na co dzień. Fakt, że tak dużo osób pracuje tam praktycznie od początku najlepiej o tym świadczy.

Mysle że to pomocna informacja: https://wizytowka.rzetelnafirma.pl/PELW1FKQ

Aktualność
Szanowni Państwo,

każda Wasza opinia, która mówi o miejscach lub obszarach, które wymagają poprawy w zakresie naszych pracowników, jest dla nas bardzo wartościowa. Wszystkie wypowiedzi uważnie analizujemy, a następnie przystępujemy do ewentualnego planu naprawczego.

W celu udzielenia rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się uwagi i pytania dotyczące naszej firmy, bardzo prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze - tylko do takich możemy się odnieść.

Pragniemy nadmienić, że opinie niezgodne z regulaminem GoWork mogą być usuwane przez administratora portalu.

Z wyrazami szacunku,
Janusz

Dzień dobry Państwu, no cóż , jak widzę nie napisze nic nowego , moja przygoda z Tą firmą trwa od 21 sierpnia 2019 tego dnia wysłałem melia z informacjami odnośnie strony -grafiki, poziom pracy wykonawcy żenujący , najprostsze sprawy typu zmień jeden wyraz lub jedno zadanie trwają po kilka dni, trzeba im wszystko palcem pokazać , przedstawić instrukcje działania i jeszcze kilka dni melii , tel. na wyegzekwowanie tego co wyraźnie pisze w mejlu. Dodam że faktury względem ich firmy mam opłacone natychmiast po wystawieniu. (usunięte przez administratora) Wy bądźcie ostrożni.

@Janusz

Szanowny Panie Januszu, Jest nam bardzo przykro z powodu Pana oceny naszej pracy na poziomie jak to Pan określił "żenującym" dlatego prosiłbym o wskazanie nazwy Pana firmy w celu weryfikacji zaistniałej sytuacji. Może Pan skontaktować się z nami dzwoniąc na nr biurowy, nr telefonu handlowca lub podać nazwę Pana firmy w komentarzu poniżej. Z opisu jaki Pan przedstawił nie wiemy na jakim etapie jest Pana projekt ale w kwestii zarządzania treścią projektu (strony www lub sklepu) ma Pan możliwość samodzielnego administrowania takimi danymi jak treści poprzez zalogowanie się do Panelu Admina CMS WordPress. Ewentualne poprawki jakie są zgłaszane w dziale wykonawczym są wdrażane w odpowiednim czasie zgodnym z podpisaną umową - mamy na myśli kilka dni roboczych na wdrożenie danej poprawki. Na koniec chcielibyśmy Panu podziękować za terminowe opłacenie naszych faktur. -- Biuro MP Net Sp. z o.o.

aktualna klientka - APEL

(usunięte przez administratora)Wszystko jednak wyglądało do pewnego etapu profesjonalnie. Umowa ma 3 etapy, z czego 2 opłaciłam a mam pulpit admina dla profesjonalistów choć zastrzegłam, że ma być prosty jak dla laika. Komunikator z Klientem jest ... jakby nie z tej bajki - delikatnie pisząc (usunięte przez administratora) za trzeci etap o wykonaniu którego nie ma mowy - bo nie ma czego zawieszać i przenosić praw autorskich skoro ja na tym co jest nie wprowadzę danych, a klient się ze mną nie porozumie przez taki komunikator. Bardzo proszę (usunięte przez administratora)

Kamil
@aktualna klientka - APEL

Kilkukrotnie czytałem Twoją opinię, jednak nadal słabo ją rozumiem. Dlatego też zadam proste, ale ważne pytanie. Jaki jest problem ze zrealizowaniem zlecenia, które powierzyłaś tej firmie? Przynajmniej tak na chwilę obecną rozumiem opisany przez Ciebie problem.

@aktualna klientka - APEL

Dzień dobry, dziękuje za opisanie problemu i naszą wczorajszą rozmowę telefoniczną, podczas której mogliśmy omówić zaistniałą sytuacje i podjąć niezbędne kroki ku jej naprawieniu. -- Michał Sikora Prezes Zarządu

@aktualna klientka - APEL

Jaki jest styl zarządzania kadrą w MP Net Sp. z o.o.?

MP Net Sp. z o.o.

Dzień dobry, prosimy doprecyzować swoje pytanie.

MP Net Sp. z o.o.

Szanowni Państwo posługujący się nickiem Dariusz Pajdała, Anna, Niezadowolony Klient, Dariusz Chmielewski: Oskarżenia jakie Państwo zamieszczacie na tym portalu przedstawiają naszą firmę i produkty jakie oferujemy w sposób nieprawdziwy, ponieważ realizacja państwa stron czy sklepów internetowych została zakończona i jest zgodna ze specyfikacją jaką wspólnie uzgodniliśmy przed przystąpieniem do realizacji zlecenia. Powodem Państwa rozgoryczenia jest fakt, iż mają lub mieli Państwo wobec naszej spółki zobowiązania finansowe za wykonane dzieła. Osoby podające się z imienia i nazwiska są nam znane jak i ich sytuacje związane z naszą firmą - brak płatności faktur. Nie szkalujemy Państwa firm na tym czy podobnych portalach opisując, że mamy z Państwem problem natury zaległych faktur. W takich sprawach kontaktujemy się z Państwem próbując się porozumieć i dojść do porozumienia. Jesteśmy firmą która bardzo dba o jakość obsługi jaka jest zapewniana naszym Klientom. Jak reagujemy na powstałe problemy przy realizacji danego zlecenia - analizujemy problem i wybieramy najlepsze rozwiązania dla naszego Klienta - często kosztem naszym a nie Klienta. Dla nas realizacja dzieła jest najważniejsza. Pragniemy poinformować Państwa, że jeśli chcą Państwo z nami omówić powstały problem zawsze jesteśmy otwarci na taki kontakt. Zapraszamy każdą taką osobę na bezpośrednie spotkanie w siedzibie naszej firmy. -- Pozdrawiam: Michał Sikora Prezes Zarządu MP Net Sp. z o.o.

MP Net Sp. z o.o.

Proszę o przedstawienie z ramienia jakiej firmy pochodzi wpis oraz odniesienie się do konkretnej sytuacji.

MP Net Sp. z o.o.

Pani Anno, proszę powiedzieć w imieniu jakiej firmy Pani pisze i odnieść się do konkretnej sytuacji. Firma cały czas widnieje jako MP Net Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o MP Net Sp. z o.o. - Poznań

MP Net Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Jana Henryka Dąbrowskiego 75 lok. 70
    60-523 Poznań