Fidziukiewicz Sp. z o.o.
counter
1 2 3 5 1
Darek Nowy wpis

Potwierdzam w/w opinię typowy "(usunięte przez administratora)trans". Brak jakiejkolwiek organizacji pracy, zmiany w ostatniej chwili. Problem z uzyskaniem umowy o pracę(którą obiecuje na starcie), ale jak już się ją otrzyma o i tak za wiele nie zmieni bo nie zgłoszą jej do ZUS. Auta wyposażone w karty płatnicze ale co z tego jak na koncie pustka, tankowania kilka razy dziennie jak prezes napisze za ile możesz zalać bo wpłacił kilka złotych. Auta niesprawne i zapuszczone, taki sam (usunięte przez administratora) jak w warsztacie który prowadzą przy Ciołkowskiego 169. Brak jakichkolwiek podstawowych narzędzi do pracy, o dzierży ochronnej nie wspomnę. Problem z otrzymaniem wynagrodzenia za prace. W sieci można znaleść kilką opinii na temat tej firmy, która działa pod nazwami takimi jak "Dżela" lub "EDF Transport"

Emilian Bołdak Nowy wpis

Witam.Na nieszczęście zatrudniłem się u Gregorza i Wojtka jako kierowca lawety.Jednym słowem porażkka,nie sprawne auta,brak jakichkolwiek materiałów do pracy,nie przestrzeganie godzin pracy,jazda na magnesie i na dodatek skradziona przez wiceprezesa :-) Wojtka karta kierowcy.(usunięte przez administratora).PRZESTRZEGAM przed tymi ludżmi.Pozdrawiam i mam nadzieję,iż firma ta szybko zniknie z rynku pseudo pracodawców.Emilian.

Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich? Jak wygląda teraz praca w firmie Fidziukiewicz Sp. z o.o. w miejscowości Pierożki? Czekamy na nowe wieści odnośnie ofert pracy oraz atmosfery!

Zostaw merytoryczną opinię o Fidziukiewicz Sp. z o.o. - Pierożki

Fidziukiewicz Sp. z o.o.