Opinie o Paracross Sp. Z O. O. S. K. w Bristol

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Paracross Sp. Z O. O. S. K.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Paracross Sp. Z O. O. S. K. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paracross Sp. Z O. O. S. K. w Bristol

Marian

Witam pytanie nastepujace ..... Kierowca kat c c+e w Paraceoss czy jest system pracy by byc codziennie w domu czyli jak to sie mowi " w okolo komina" i czy zarobkisa adekwatne co do pracy ? Pozdrawiam ....

Paracross sp. z o.o. sk.

@Dominika 2017-07-24 16:03 Witamy, Wszystkich niezbędnych informacji na temat naszej oferty może Pani uzyskać pod numerem tel. +48 22 653 66 89, na naszej stronie www.paracross.pl bądź zapraszamy bezpośrednio na nasz kurs rekrutacyjny, który odbywa się cyklicznie w okolicach Warszawy. Zapraszamy do kontaktu! Pozdrawiamy, Zespół Paracross

Dominika

@Leszek - czy możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w Paracross Sp. Z O. O. S. K.? Jaka forma umowy jest podpisywana z pracodawcą? Jak wygląda kwestia wynagrodzenia? Każda merytoryczna informacja będzie pomocna dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy :)

ALICIJA9 I IGORAS

BRAK SLOW PRAWDA CAŁA PRAWDA. PRACOWAŁEM U NICH OD PAŻDZIERNIKA DO POŁOWY GRUDNIA. BYŁY POŚLIZGI W PŁATNOŚCIACH. BYŁEM W SPÓŁCE KOMANDYTOWEJ PARACROSS CHCE MIEĆ SAME ZYSKI, PRAWA I PRZYWILEJE. MYŚLI, ŻE ZAPISY W AKCIE NOTARIALNYM NIE MOŻNA OBALIĆ. NA WYPŁATĘ, KTÓRĄ POWINIENEM OTRZYMAĆ W GRUDNIU CZEKAM DO DZISIAJ. MIESZKANIE, NO CÓŻ POKÓJ 2 OSOBOWY, MAŁY ZA 125 FUNTÓW TYGODNIOWO. Z TEGO TEŻ CZERPIĄ ZYSK. CZEKAM NA CAŁKOWITE ROZLICZENIE BO POTRĄILI KUPĘ KASY NA PODATEK A ZAPŁACILI MARNE OKOŁO 650 ZŁOTYCH. PRAWDA, ŻE BREXIT ICH WYKOŃCZY A NA PEWNO NOWA WŁADZA W POLSCE, KTÓRA NIE ZNOSI BY POLAK WYZYSKIWAŁ POLAKA. NIE SIAŁ A ZBIERAŁ. DOBRZE ŻE WRACA ,,CZYSTE,, PRAWO. ZROBIĄ WRESZCIE PORZĄDEK. ,,PAŃSTWO,, Z PARACROSSU,, NAJWYŻSZA PORA WZIĄĆ SIĘ DO WYTĘŻONEJ, PRAWDZIWEJ PRACY WIECZNI URLOPOWICZE.

Paracross SP. Z O.O. S.K.
@ALICIJA9 I IGORAS

Witamy, Faktycznie w Pana przypadku wystąpił problem z uzyskaniem informacji o Pana godzinach. Tak jak już Pana informowaliśmy, robimy wszystko aby tą sprawę wyjaśnić (część została już rozwiązana a część jeszcze czeka na ostateczne wyjaśnienie). Nauczeni doświadczeniem wiemy, że takie sytuacje czasami się zdarzają. Zdajemy sobie sprawę, że nie sprzyjają one pozytywnym relacjom między nami a naszymi współpracownikami, lecz robimy wszystko aby ich uniknąć. Zespół Paracross

As
@ALICIJA9 I IGORAS

Może gdybyś Ty wziął się do pracy byłoby Ci łatwiej.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Paracross Sp. Z O. O. S. K.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Brak slow

Dajcie sobie spokój z parwvtosem.... Może bylo dobrze 1-2 lata temu. Teraz jest taki wyzysk i oszustwa, że głowa boli. Obiecują gwaranty a kierowcy i tak niedostaje. Tlumacza się że agencja pracy ADR im nie płaci to oni zaś nie płacą kierowcom... Pracy nie ma od dłuższego czasu i co chwilę odchodzą kierowcy. To Paracross tak jak teraz ma ogloszenue szuka kolejnych frajerów 7 lutego 2017 do miasta Swindon. Chłopaki w Swindon mają z ledwoscia po 40h tygodniowo i często nie pracują 5 dni w tygodniu. Oczywiście Paracross ma gdzieś kierowców bi jak się nie podoba to znajdą sobie innch.... Czas najwyższy zgłosić to do odpowiednich instytucji jak i również do angielskiego i polskiego urzędu skarbowego o kontrolne w wyłączaniu vatu. Tak dalej być nie może. Coraz więcej oszukanych kierowców pozostawionych samym sobie.... Uważajcie chłopy bo tam gdzie polski pośrednik nigdy nie będzie dobrze

@Brak slow

Witamy, Generalnie w okresie zimowym – czyli styczeń, luty pracy dla kierowców jest mniej. To nie dotyczy tylko nas tylko całej branży. Właśnie z tego względu gwarantujemy kierowcom 10 zmian w ciągu 2 tygodni. Warunkiem ich otrzymania jest pełna dyspozycyjność. W kompetencjach urzędów skarbowych i ich standardach pracy jest przeprowadzanie kontroli firm i przedsiębiorstw. My standardową kontrolę przechodzimy raz do roku. A przypominamy, iż na rynku jesteśmy już od 10 lat. Pozdrawiamy, Zespół Paracross

Leszek
@Brak slow

No to prawda brakuje słów aby Ci odpowiedzieć. Pracuję z Paracrossem jako kierowca od prawie trzech lat nie mogę powiedzieć złego słowa na współpracę. Wszystko jest zgodnie z umową. Pieniądze zawsze na czas. Na ewentualną pomoc zawsze mogę liczyć, nie rozumiem dlaczego tak piszesz? Jeśli jesteś solidnym w swoim zachowaniu to na to samo możesz liczyć ze strony Paracrossa. Pozdrawiam Leszek

Krys

Nie ma gwarantów to jest fikcja nie ma tez zleceń . Za pokój trzeba płacić . Koleś z Uk (Tomasz ) nie ma o niczym pojęcia . Nic nie załatwisz z nimi bo tylko czarują ze coś mogą ... nic od nich nie zależy ... pracy oni tez Ci nie znajda ... samemu sobie trzeba pomaga i od nich uciekać jak się tylko znajdzie okazja

@Krys

Witamy, Chcielibyśmy odnieść się do Pana opinii, natomiast potrzebujemy więcej szczegółów. Jaki konkretnie miał Pan problem i jakiego kontraktu to dotyczyło? Nie możemy się zgodzić z Panem, iż nie ma gwarantów (9-10 zmian gwarantowanych na 2 tygodnie przy założeniu pełnej dostępności kierowcy) albo, że nasz Fleet Manager z kilkuletnim doświadczeniem nie ma o niczym pojęcia. Zgodzimy się z Panem natomiast, iż za pokój Kierowcy płacą samodzielnie – nie jest to żadną tajemnicą, już na etapie rekrutacyjnym w Polsce przekazujemy takie informacje. Prosimy o kontakt celem wyjaśnienia. Tel: 22 653 66 85 Mail: rekrutacja@paracross.pl Pozdrawiamy, Zespół Paracross

Emil
@Krys

Witam Cie , chce powiedziec iz nie zgadzam sie z Toba , gwarantowane zmiany sa zapewnione oczywiscie jak jestes dostepny , nawet gdy bylem w domu dostepny to i tak mialem zaplacone , a co do pracownikow firmy z Fleet Manager to mialem do czynienia z kilkoma w tym rowniez z Panem Tomaszem i moge powiedziec iz wszyscy sluza pomoca i profesjonalizmem , oraz wielkim zaangozowaniem w swoje obowiazki i firme . Wiec moge powiedziec iz swojemu najlepszemu przyjacielowi jestem wstanie polecic firme i pracownikow w 100%

driver44

Od 4 tygodni bardzo duze problemy z pracą. Praca dla 2-3 kierowców. Dzieje się źle. Inne agncje prace mają. Zobaczymy co dalej. Paracross obiecuje gwaranty w wysokości 50 godzin ale pamiętać trzeba, ze musisz być dyspozycyjny 7 dni w tygodniu o kazdej godzinie - zero planowania rodzinnego. Będę posał co dalej bo jest co raz gorzej....

@driver44

Drogi Kierowco z Iceland Swindon, Nie jest żadną tajemnicą, że w takich miesiącach jak luty czy październik pracy jest mniej niż w sezonie letnim czy zimowym. Właśnie w tym celu przez cały rok gwarantujemy Kierowcom 9/10 zmian na 2 tygodnie. W przypadku Icelanda Swindon od niedawna powróciły gwaranty 100 godzin na 2 tygodnie. W zamian oczekiwana jest pełna dyspozycyjność. Jeżeli Kierowca nie jest dyspozycyjny to oznacza, że nie można go zaplanować czyli fizycznie go nie ma. Dlaczego więc Klient miałby płacić za brak kierowcy? Pozdrawiamy, Zespół Paracross

Dan

Wiesz co, ogólnie jestem też zadowolony z usług Paracross, te kilka negatywnych opinii to jakaś bzdura i wymyślona teoria spiskowa, generalnie to na spokojnie wszystko jest do ogarnięcia, dobrze mówisz

Krystian

Pracowałem już w kilku firmach, które zajmują się pośrednictwem pracy, lecz nigdy nie byłem tak zadowolony, jak z usług Paracross. Są rzetelni, ich pracownicy naprawdę pomagają, a nie marudzą. Wiem co należy do moich obowiązków. Przy wszelkich dokumentach ich pracownicy bez problem pomogą. Jeżeli się zastanawiasz, czy warto skorzystać z oferty, to jak najbardziej polecam.

Driver

Witam wszystkich. Zarabiam na autobusach 3300 norma godzin miesieczna żona 3000 dwoje dzieci mieszkanie na kredyt,do garnka jest co włożyć. Nie wiem czy warto zostawiać rodzinę dla 1000 zl więcej na miesiąc. Pieniądze to nie wszystko. Pozdrawiam

Paracross team

Witam, Tak jak najbardziej posiadamy aktualne oferty pracy dla Kierowców kat. C i CE w Anglii. Jeżeli jest Pan zainteresowany prosimy o kontakt z działem rekrutacji: tel. +48 668 330 442, mail: rekrutacja@paracross.pl. Powiedzą Panu również jak wyglądają zarobki Kierowców. Pozdrawiamy.

Hades

@Nick słuchaj powiedz cos więcej, co tam przewozisz, auto to chłodnia czy plandeka i czy sam musisz rozładować samochód? I najważniejsze: czy są wolne dwa dni w tygodniu czy każą jeździć oporowo?

drivke
@Hades

Kolego musisz jeździć ,,oporowo" inaczej zostanie ci na pokój i suchy chleb.... Jak odmówisz pracy w dniu gdzie powinieneś odbierać 45 godzin co ci robią na złość. Grożą, że nie zapłącą..... Gwaranty to teoria... Teraz po Brexit to takie firmy jak paracross moge sie juz pakować... oni nie maja pojecia co tu sie dzieje bo tańczą jak im pośrednik zatańczy czyli agencja pracy angielska o nazwie ADR... Gwaranty od paracross to fikcja. Już nie jedni zostali oszukani....

@drivke

Witamy, Jak w odpowiedzi do Driver44- za pełną dyspozycyjność oferujemy gwaranty (9/10 zmian na 2 tygodnie). Owszem może się zdarzyć, że kierowca jest proszony o przesunięcie 45h odpoczynku, ale tylko w sytuacji, gdy jest to zgodne z przepisami o czasie pracy kierowcy. Jeżeli kierowca jest „legalny” i odmawia zmiany, będzie miał zapłacone za faktyczne godziny, ale nie za gwaranty za ten okres. Możemy przedstawić średnie tygodniowe lub miesięczne zarobki kierowcy na danym kontrakcie. Proszę tylko napisać jaki kontrakt ma Pan na myśli? Prosimy o konkretne dane, przykłady kto i jak został oszukany? Chętnie się do tego odniesiemy. Rozmawiajmy proszę o faktach. Brexit to precedens, wszyscy obserwujemy co się dzieje. Paracross funkcjonuje już od 10 lat i przeszliśmy już nie jeden kryzys. Pozdrawiamy, Zespół Paracross

Emil

Witam , ja pracuje przez firmę Paracross już ponad rok czasu , moim Menegerem wprowadzającym był Pan Tomasz który bardzo mi pomógł i nie jednokrotnie pomaga do obecnej chwili jeżeli oczywiście ma taką możliwość .Chciałbym przekazać że Firma i pracownicy świadczą pomoc na wysokim standardzie , nigdy nie było problemów z wypłatą. Proszę pamiętać iż po przybyciu do UK każdy kierowca powinien zdać egzamin z jazdy i testy , Egzamin odbywa się z egzaminatorem Brytyjskim , w trakcie egzaminu nie wolno najechać na krawężnik ani nawet go dotknąć jak trzeba jechać zgodnie z przepisami.Więc czy dostaniecie pracę zależy wyłącznie od was samych. Co do firmy i pracowników polecam w 100% . Emil

Ta. Codziennie fleet manager podjezdza pod dom i wiezie do pracy. Agencja agencją pomoze Ci w formalnosciach i moze przy assesmencie na co zwracac uwage, ale bez przesady

Paracross Team

Gwarantujemy mieszkanie do momentu zdania assessmentu. Po pozytywnym zdaniu kierowca wprowadza się na mieszkanie (pokój), który pomożemy znaleźć, ale koszty ponosi kierowca.

Paracross Team

W Paracross jeździsz tylko po wyspie, nie ma tras międzynarodowych wiec kwestie bezpieczeństwa na granicy francuskiej w ogóle Ciebie nie dotyczą.

benek

i jak jest na stolarza czy wszystko ok podpowie ktoś bo jestem zainteresowany

Oirotrucker

Panowie którzy tak bardzo chcecie pracować w UK jako kierowcy. Dobrze zastanówcie się przed wyjazdem nad taką współpraca i w tym momencie nie chce wypowiadać się na temat paracross bo ich warunki są czyste i przejrzyste. Czytam forum i chce odpowiedzieć tym którzy gdzieś tam usłyszeli że w Anglii można zarobić 4 razy więcej niż w Pl, tak można zarobić ale pamiętajcie że stając się Limited company w UK pieniądze które zrobicie nie są wasze tylko waszej firmy. Zarabiających przykładowo 550 F tygodniowo dostajesz dodatkowe 20% z tytułu Ltd, dla zwykłego zjadacza chleba perspektywa zarobków na poziomie 800,900 a nawet i czasami ponad 1000 F tygodniowo może zamieszać w głowie. Jak większość byłem w szoku że można takie pieniądze zarobić ale w jeszcze większy szok wpadłem jak przyszedł czas zwrócić kwartalny VAT. Parę osób z mojego otoczenia w bardzo krótkim czasie mogło sobie pozwolić na auta na które w Polsce musieliby solidnie pracować przez dwa lata, ale chyba dokładnie nikt im nie wyłożył na czym polega Angielskie Ltd. W przypadku takiej działalności duzooo w cale nie oznacza dobrze im większe pieniążki zrobicie tym większy podatek będziecie musieli oddać. Oczywiście zapomniałem dodać pieniążki wędrują na konto FIRMOWE z którego nie możecie od tak sobie wypłacać a nie prywatne nad którym rękę trzyma księgowa która zresztą sami sobie musicie znaleźć i miesięcznie opłacać. Osobiście polecilbym pracę na kontrakt, spokojna głowa stała i PEWNA praca płatny miesiąc urlopu a i zwroty czasem przychodzą takie ze człowiek sam do siebie się śmieje. Wiadomo że zarobki spadną o około 1000-1500 F w miesiącu ale za to śpisz spokojnie i nie wyczekujesz na smsa z agencji kiedy do pracy pójdziesz. Jeżeli ktoś ma jakieś pytania odnośnie jazdy, pracy w UK z chęcią odpowiem

Hades
@Oirotrucker

do Oirotrucker : słuchaj chciałbym wyjechac do Anglii na kierowce, mówisz że dobrze miec kontrakt to podrzuc pare firm co daja kontrakt, bo jakos nie chce mi sie wierzyc ze tam tak cenia kierowców i dają im 2000Funtow na miesiac ( codziennie w domu). Pewnie te 2tys zarobisz w systemie 3na 1

@Hades

Hades standardowa stawka na kierowcę wynosi 10-13 funtów na godz to sobie policz średnio 200 godzin w miesiącu. I 2tys tp i tak dolna stawka. I spac po kabinach nie trzeba. Pracuje tu od 8 miesięcy i dwa razy spalem w aucie. Od 2tys funtów trzeba tez odjąć koszt mieszkania jakieś 500 samochód ubezpieczenie OC na auto wiec sam widzisz ze tez kolorowo nie ma. Jak zostanie 7tys polskich złotych z miesiąca to jest ok. Malo jest firm które jezdza w jakichś systemach. Pamiętaj ze anglia jest wielkości naszych trzech województw.

Kris Berg
@Oirotrucker

Szkoda, że nie podałeś konkretnych kwot, albo przynajmniej rzędu wielkości. Podobno Vat i tak nie jest Twój więc trzeba go oddać.

teresa124

Byłam w firmie PARACROSS z mężem ,bo stara się o pracę na stanowisko stolarza mieliśmy przyjemność rozmawiać z Panią Kariną .Zespół przesympatyczny konkretny .Przedstawiła nam warunki i przebieg procedur przyjęć .19 kwietnia ma odbyć się szkolenie ,a problemy każdy jakieś na początku ma w pracy .zasady są jasne albo się na nie można godzi albo nie

B53

No to pierwsi stolarze podobno wyruszyli na podboj uk. Napiszcie jak tam jest ziomki nastepni w drodze do uk.

anonimowy

POza tym z Paracrossem jak niezdasz assesmentu to nie zostajesz z niczym bo oni beda probowac Cie wcisnac na inny kontrakt do innego miasta, a z angielska agencja bys sie dopiero przekonal co to znaczy niezdany assesment, wtedy wypinaja sie na Ciebie i zostajesz z niczym, wiec nie gadaj bzdur

Zostaw merytoryczną opinię o Paracross Sp. Z O. O. S. K. - Bristol

• Jak się pracuje w Paracross Sp. Z O. O. S. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Paracross Sp. Z O. O. S. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Paracross Sp. Z O. O. S. K.