Paracross SP. Z O.O. S.K.

Opinie o Paracross SP. Z O.O. S.K.

nick

Nie polecam, nie zaplacili za ostatnie dwa tygodnie pracy. Poniesli koszty 5tys bo zachorowalem :) Jestes w tej firmie niewolnikiem, prace dostajesz od ADR'ow - angielska agencja, paracross to tylko posrednik. Slabo slabo

Paracross
@nick 19.10.2017 11:40

Panie Tomaszu, W Pańskim przypadku nałożenie kary finansowej spowodowane było porzuceniem pracy z dnia na dzień, bez poinformowania wcześniej kogokolwiek oraz braku odpowiedzi na nasze wielokrotne próby skontaktowania się z Panem. Kontrakt, który Pan podpisał zawiera informacje o obowiązującym okresie wypowiedzenia. Przedstawiony przez Pana powód zniknięcia, nie tłumaczy porzucenia pracy, bez możliwości przepracowania okresu wypowiedzenia. Z poważaniem, Zespół Paracross

Paracross sp. z o.o. sk.

@Maja 2017-07-07 09:15 Witamy, Wszystkich niezbędnych informacji na temat naszej oferty może Pani również uzyskać pod numerem tel. +48 22 653 66 89, na naszej stronie www.paracross.pl bądź zapraszamy bezpośrednio na nasz kurs rekrutacyjny, który odbywa się cyklicznie w okolicach Warszawy. Zapraszamy do kontaktu! Pozdrawiamy, Zespół Paracross

Maja

Pracujesz w Paracross? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak obecnie wygląda praca w firmie. Czym wyróżnia się ona na tle innych pracodawców? Dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne dla osób, które rozważają wyjazd do pracy właśnie w tej firmie.

Prawo uk

dokladnie witek Pan @Emil kłamie jak z nut. Koledzy praca w paracross sie skonczyla. Wiekszosc odchodzi a teraz werbują nowych. Niezasdroszcze tym co tu przyjada, nie ma jak na mine trafic przez rodakow. o ale prowizja najwazniejsza. Pracy nie ma, liche zarobki. Firma paracross sie sprawdza jak jest w ciul roboty czyli od maja do konca grudnia ale to laski nie robia bo tak wszedzie jest i za lepsze stawki. A od conajmniej stycznia do marca/kwietnia wiecej wyciagniesz u DZIADTRANSA z Polski. Odradzam

Paracross Team
@Prawo uk 10.02.2017 23:15

Witamy, Przez cały rok gwarantujemy Kierowcom zmiany przy ich pełnej dyspozycyjności. Nasi kierowcy mają zagwarantowaną pracę bez względu na to czy są to miesiące o wzmożonej ilości dostaw czy okresy gdy jest ich mniej. Stawki, które proponujemy są rynkowe. Nie zarejestrowaliśmy również masowych odejść od nas. Warunki współpracy są jawne, każda osoba decydująca się na wyjazd może w prosty sposób porównać stawki naszej firmy z tymi proponowanymi na rynku UK. Zespół Paracross

help

Skoro pracujesz @emil napisz ja wygląda u nich sprawa zakwaterowania, oni na to płacą?

Emil

Witam , ja pracuje przez firmę Paracross , od roku czasu przebywam w Bridgwater i jestem bardzo zadowolony, moim Menagerem wprowadzającym był Pan Tomasz który pomagał mi we wszystkim co mógł .Obecnie przebywam w UK z rodziną , bardzo często Pan Tomasz potrafi zadzwonić do mnie i zapytać się czy jest wszystko ok. Chciałbym powiedzieć iż polecam tą firmę z pełną odpowiedzialnością , firma podchodzi do człowieka profesjonalnie i świadczy pomoc w każdej chwili jeżeli jest to z ich strony możliwe , proszę również wziąć pod uwagę iż każdy kierowca po przybyciu do UK powinien zdać egzamin z Jazdy , Bez zdanego egzaminu nie otrzyma pracy , nie wolno pod czas egzaminu najechać na krawężnik ani nawet go dotknąć , Egzaminy są prowadzone przez egzaminatora Brytyjskiego , Proszę również nie sugerować się opiniami osób które nie potrafią zdać egzaminu i obwiniają niesłusznie zespół Paracross. Dziękuję Emil

Emil

Witek
@Emil 18.07.2016 22:09

Co Ty piszesz za pierdoły...zapłacili Ci za taką ścieme?

Paracross Team

Nowa, przejrzysta strona jest w przygotowaniu. Ruszy niebawem. Zachęcam do wizyty.

Zostaw opinię o Paracross SP. Z O.O. S.K. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Paracross SP. Z O.O. S.K.