Ippon Group Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Ippon Group Sp. z o.o.

QWERTY Nowy wpis

Czy wiecie coś o posadzie dyrektor inwestycji deweloperskich? Aktualnie rekrutują, stąd moja ciekawość. Oferują prace na kontrakcie b2b, ale nie ma info o pensji. Jaka jest pensja i jak jest też podane, że jest perspektywa awansu zawodowego w firmie, to z posady dyrektora gdzie można awansować?

Zuza Nowy wpis

Byłam tylko na rozmowie kwalifikacyjnej, ale zrobili na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Rozmowa była bardzo merytoryczna, przebiegała w miłej atmosferze. Zobaczymy czy będzie okazja by poznać firmę lepiej :)…

Anna Nowy wpis
@Zuza

Możesz dać znać o co pytali na tej rozmowie? Czy udało ci się poznać warunki zatrudnienia? Na jakiej umowie jest praca? Jakie zarobki? Będę dziewczyna za odpowiedź

Zaciekawiony Nowy wpis
@Zuza

Zuza, na jakie stanowisko aplikowałaś?

W Olsztyn Ippon Group Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Kontroler Finansowy. Wziąłeś udział w tym procesie? Napisz, na co potencjalni kandydaci powinni zwrócić uwagę przed udaniem się na rozmowę kwalifikacyjną. Takie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

ktoś

Piszą w ogłoszeniu ze stanowisko wspierające DF grupy, hahaha. Sami dyrektorzy i menadżerowie w firmie która buduje jeden blok na Barcza w Olsztynie i ma kilka rozlatujacych się ruder budynków wynajmowanych dla sklepow. Przerost formy nas treścią. Bardziej przydałby się psychiatra dla właściciela na etacie. Nie polecam stanowiska i firmy.

Dariusz
@ktoś

Tak to wygląda od strony pracownika? A jakie właściciel ma relacje z zatrudnionymi, jakie wymagania i co z tego ma pracownik?

kandydujacy

Wysłałem cv, jak będę po rozmowie to napisze jak to wyglada bo jestem ciekawy spotkania z szefem ferajny

kandydujacy
@kandydujacy

Jestem po interview. Nie wchodzę w to. Nie uzyskałem żadnych konkretnych odpowiedzi dot. formy umowy, premii, zakresu obowiązków, o urlopie nie wspomnę.

po rozmowie
@kandydujacy

A ja dostałam informację ale na 2 spotkaniu, na pierwszym to mnie pytano o oczekiwania :)

Agata
@po rozmowie

To ja pociągnę ten wątek rekrutacyjny. Ale mnie interesuje, ile w sumie jest etapów? Bo mowa już o dwóch etapach rekrutacji. A w sumie ile tego jest? I czy któryś z etapów to wykonanie zadania rekrutacyjnego?

@ktoś

Osiedle na Barcza składa się z 9 budynków mieszkalnych, infrastruktury i terenów zielonych. Jest więc to ogromny projekt w którego wykonanie zaangażowane jest wiele osób. Obecnie pracujemy nad kolejnymi projektami w Olsztynie, m.in.: nad osiedlem przy ul. Sikorskiego oraz przy ul. Kanta. W planach są kolejne inwestycje. Praca w firmie Ippon Group stwarza możliwości rozwoju i daje szansę tworzenia projektów, które współtworzą i budują miasto.

Firma obecnie szuka na stanowisko Specjalista ds. ekspansji i rozwoju. Czy mógłby ktoś podzielić wiedzą o stanowisku i firmie czy sa godne polecenia?

Julia

Gdzie szukają, bo nie widzę ogłoszenia? Pamiętam tylko jakieś nieaktualne już, ale na inne stanowiska. A jakie obowiązki są podane w ogłoszeniu? I na jaki etat?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ippon Group Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Finance Manager – Kontroler finansowy.
Wiktoria

Podobno firma szuka Finance Managera, a przynajmniej taka ofertę znalazłam. Ktoś się orientuje na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Czytałam tu coś o niefajnej atmosferze, coś się zmieniło czy nadal tak uważacie? Warto aplikować?

Olsztyn

Olsztyn przeprasza za Ippon

Urszula

No to może wypowiesz się o pracy w firmie bardziej merytoryczny sposób?

kandydat

Od jakiegoś czasu szukają specjalisty od inwestycji budowlanych? Czy takie stanowisko jest warte polecenia? Mógłby się ktoś podzielić opinią?

Zostaw merytoryczną opinię o Ippon Group Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ippon Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ippon Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ippon Group Sp. z o.o.?

Ippon Group Sp. z o.o.