Autostrada Sp. z o.o.

Zgierz

Autostrada Sp. z o.o.

Opinie o Autostrada Sp. z o.o.

FiatDukato

Fiat Ducato 2014 - Wymiana walka rozrzadu w silniku. Placilem tylko za olej i filtr i pasek rozrządu, bo na infolinii powiedzieli, ze to sa rzeczy eksploatacyjne. Zaoszczedzone ponad 1000 zeta. W poniedzialek zostawilem. Piatek odebralem. Podobno inne warsztaty robia to toche szybciej. Papier gwarancja jest logo SCG i strona gwarancjanaauto.pl

WaldekMondeo

Mondeo MK4 2.0 2010 Duratec zaczeło dziwnie stukać miesiac po zakupie. Po telefonie do nich kazali jechać na warsztat i wyszło, że dwumasa się kończy. Zrobili, bo komis mi opchnął jakąś lepsiejszą wersję tej polisy na rok, a w tańszej podobno dwumas nie wymienią.

Mazda3

Ja mogę polecić tą gwarancję SCG. Udało się wymienić amortyzator i jeszcze jakieś części w zawieszeniu na ich koszt przed urlopem.

wlascicielauta

Stanowczo odradzam jakąkolwiek współpracę. Autostrada Sp. z o.o. sprzedaje gwarancję na samochody używane: SCG gwarancjanaauto.pl. Oczywiście brak jakiejkolwiek ściągalności. W grę wchodzą jedynie postępowania sądowe. Nie warto.

Zostaw opinię o Autostrada Sp. z o.o. - Zgierz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Autostrada Sp. z o.o.