Opinie o Autostrada Mazowiecka Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Autostrada Mazowiecka Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Autostrada Mazowiecka Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autostrada Mazowiecka Sp. z o.o. w Warszawa

Piostanis

Gorąco polecam. Rozmowę kwalifikacyjną z djeyem Matim konkretną ściemą (usunięte przez administratora) "firmy,"Jeżeli jesteś oczywiście osobą z tendencjami (usunięte przez administratora).Pamietaj zabierz na ten czas gumowce ,bo bałach będzie się lał.Dowiesz się że możesz zarobić 4 tysie na piaskarce a jak ci mało to dostaniesz wirtualny dodatek za zimę a jak nie to sobie (usunięte przez administratora) na drodze pozbierasz i z pulą wielu nadgodzin spędzonych w tym miejscu zarobisz.

Pracownik 2

Firma zatrzymała się 8lat temu z wysokością płac, brakiem jakiegokolwiek socjalu i zarządzania. ani premii świątecznych,ani ubezpieczeń prywatnych, już nie wspomnę o Multisportach czy paczkach... Więcej kierowników jak pracowników. Każdy robi co chce,nikt nic nie wie. Czeski film.. Wiecznie problemy z wypłata pensji na czas. Co miesiąc opóźnienie 2-3 dni. Jednym słowem problemy na każdym etapie. Począwszy od braku zarządzania ludźmi i firmą po narzędzia do pracy, nie polecam. Chyba że ktoś lubi bałagan i brak zasad to się tu odnajdzie.

Bojler

Nadgodziny są owszem, ale jak zrobisz ich za dużo to nie dostaniesz całości tylko tyle ile sobie sami policzą... Zależy jaki pracownik ale są od 7:00-15:00,są na 24h patrole i interwencje,dyżurni 24h. Jest to fizyczna praca ale bez przesady nie jak w kopalni. Ale sprawiedliwości się tam nie doszukoj, hierarchii stanowiska i wypłaty też nie. Jak ściemniać umiesz,strzelać z ucha też to licz na wyższą pensję, a jak będziesz szarakiem to będą Cię na każdym kroku wykorzystywać. Atmosfera też słaba,jazdy na każdego wilkiem i zaglądają Ci do portfela jakbyś ich w dowodzie miał. Ogólnie nie polecam ze względu na brak szacunku,finansowej sprawiedliwości i hierarchii.(nie na że robisz ta sama robotę tylko jak żyjesz Z biurem) a jak się postawisz to straszą zwolnieniem albo śmieją się w twarz.

Zuzka

Został jeszcze tydzień by móc aplikować na ofertę dla specjalisty ds. przeglądów i odbiorów. Jakie przy tym jest wasze zdanie jeśli chodzi o zarobki i ogólna atmosferę w pracy? na każdym stanowisku jest tak jak sugerowali względem występowania nadgodzin czy to jednak zależy? i w jaki sposób może w tym przypadku sama rozmowa wyglądać?

@Michaśka

Docenieni? Uścisk prezesa... Chyba pracę się wynagradza pieniędzmi i tylko ten sposób równa się docenianie w pracy. Tu nie było żadnych premii... Ładnie się to nazywa "nagroda" czyli uznanie kierownictwa (a w przełożeniu na realia jest to i tak Twoja pensja,bo umowa uwzględnia pensje niższa plus to co zarabiasz więcej jest jako rzekomą nagroda - czyli nawet to na co się umówiasz może zostać zabrane mimo że docelowo taka miała być Twoja pensja stała)

Boa

Komentarze nie są pisane dla pracodawcy... Bo to nic nie zmieni w ich podejściu. Firma jest od 12lat i niech się nie zmieniło do dziś. Komentarze są dla osób które chcą tam zacząć pracę ...

Kinia Nowy wpis
@Boa

Nic się nie zmieni? Z drugiej strony po lekturze niektórych wątków i tego właśnie komentarza zaczynam się zastanawiać jak to właśnie jest, że przez te 12 lat jednak działalność jest prowadzona mimo wszystko?

N. Nowy wpis
@Kinia

Bo jest podwykonawca zobowiązanym umowa kontraktu... I ludzie będą pracować bo muszą...

@N.

W sumie powyżej jasno wskazano osoby chętnie do zatrudnienia się. to jakie im warunki proponują w porównaniu z poprzednimi? Ja to nawet do tych nowszych ofert się teraz dokopać nie mogę, na stronie nic nie ma, a ciekawi mnie porównanie warunków dla kierowców

Karol Radom Nowy wpis

Jedna z najgorszych firm gdzie pracowałem. Brak organizacji, narzędzi (nawet na warsztacie nie ma kluczy), zero BHP Po odejściu nie wypłacili urlopu, ani chorobowego, aż do kontroli PIP, nie napisze że podrobili umowę (bo miejscowa policja tego nie udowodniła) Zróbcie zdjęcie umowy bo orginału raczej nie dostaniecie

Zuzka

@Zuzka

Masz być dostępna 24h/7dni w tygodniu jeśli zajdzie taka potrzeba. Pracodawca to dawca chleba i masz być podlegla. Inaczej biała kartka. Będzie dobrze póki nie zaczniesz upominać się o swoje...

@Boa

Co w tym momencie rozumiesz jako upominanie się o swoje? Jakiś konkretny przykład sytuacyjny lub cokolwiek? wole zrozumieć kontekst nim się zdecyduje bądź zrezygnuje ze współpracy

Boa

O swoje czyli o pieniądze za nadgodziny,o wolne,o urlop o wszystkie przywileje i to co Ci się należy.

Izabela
@Boa

no i co w takich sytuacjach? Faktycznie z urlopem bywają takie problemy? ciężko o zastępstwo czy jak? jeśli już to z jakim wyprzedzeniem się je zgłasza? Czyli nigdy nie wysyłali tutaj na jakiś przymusowy?

Ten wspomniany tydzień i tak już minął? Raczej odradzanie nic nie da? możecie przy tym jednak wyjaśnić czemu lepiej sobie darować? Z jakich przyczyn? zawsze lepiej uzasadnić, przynajmniej człowiek wie na czym stoi. Myślicie, że będą jeszcze kogoś szukać?

Boa

Bo nie szanują ludzi. Nie doceniają,a żeby nie ludzie to by mogli zamknąć firmę i iść do domu

Michaśka
@Boa

A w jaki sposób chcielibyście zostać docenieni? Nie szły wprost sugestie co do tego od strony zatrudnionych? Gdzieś pojawiła się we wpisach wzmianka dotycząca premii. przysługiwała?

@Michaśka

Bambi

Uwaga , uwaga! Nie polecam firmy. Brak narzędzi do pracy, jeśli chcesz wykonać swoje obowiązki wynikające zawarcia umowy wcześniej musisz prosić kierownictwo o narzędzia które większości przypadków nie działają. Brak socjalu. Wypłaty zawsze są z opróżnieniem. Chcesz się dowiedzieć co jest tego powodem to problem jest też taki że w ogóle się pytasz o tego typu sprawę. Pan Mateusz na rozmowie obiecuję wszystko co najlepsze a późnej potrafi się wszystkiego wyprzeć. Flota samochodowa to jedna wielka porażka. Stawki za tego rodzaju prace są wręcz śmieszne. Próbuje dostrzec jakieś plusy w tej firmie ale na chwilę obecną nie jestem w stanie ich znaleźć. Każdy każdemu jest wilkiem! Omijać szerokim łukiem! Na szczęście dziś mogę rzecz że jestem już byłym pracownikiem!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Autostrada Mazowiecka Sp. z o.o..
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Do

Dla tych co rozważają tam pracować. 1-brak wynagrodzenia na czas zawsze po 2-brak socjalu dofinansowań paczek itp. 3- nepotyzm 4-niewywiazywanie się z obietnic 5-dalej ktoś zainteresowany?

Mecenas
@Do

Należało by jeszcze dodać 1 - Wieczny brak podstawowych narzędzi do pracy 2 - Tabor samochodowy 2/3 stanu posiadania to agonia 3 - Dyżurni którzy nic nie wiedzą ale zawsze wiedzą lepiej 4 - Naciąganie przepisów prawa pracy i BHP na porządku dziennym 5 - Kultura osobista u kierownictwa na poziomie minus 1 Pozdrawiam

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Autostrada Mazowiecka Sp. z o.o. na Kierowca? 21 czerwca ogłoszenie na Praca.gov.pl.

Boa

W systemie spóźnionym. Pensja powinna być w piątek ale jak zwykle nas nie zaskoczono i pensji na czas nie zrobiono...????‍♀️????

Ksenia
@Boa

Co miesiąc zdarza się taka sytuacja, że wypłata jest opóźniona? Czy jest to jakaś długo zwłoka? Ale chyba dostajecie całkowite wynagrodzenie? Nie obcinają nic?

@Ksenia

Wynagrodzenie powinno być do 10-tego a nie po... miesiąc w miesiąc. Zdarza się obcinanie pensji i nadgodzin

@Boa

Tak po prostu się zdarza? A jakieś wyjaśnienie lub cokolwiek? ludzie chyba zadają pytania? Jaki argument występuje co do obcięć tych wspomnianych nadgodzin? One jakoś często występują?

I co, nie wiem jak konkretnie to jakieś tam wyśmianie wygląda, ale ludzie mimo tego dalej robią? Oferta teraz wisi na utrzymanie autostrady, to rotacja? Tu w ogóle za taka prace byłoby za co premię dać? Jak tak patrzę po ofercie to się po prostu zastanawiam. Polecacie na parę miesięcy dla awaryjnego dorobienia?

Jaka atmosfera panuje w firmie Autostrada Mazowiecka Sp. z o.o.? Są ogłoszenia na Praca.gov.pl z 21 czerwca. Czy jest rotacja?

Xyz

Słaba, nie dość że jesteś robiłem zwykłym a nie człowiekiem to odchodzą ludzie,którzy tam pracowali od początku a zatrudniają ... Wszystko idzie schodzi na psy w tej firmie. Od kasy po benfity i kadrę pracownicza. Jak chcesz zarobić to masz (usunięte przez administratora)nadgodziny ile wejdzie a i tak suma sumarum jak się nie spodoba ilość Twoich godzin to nie wypłaca tyle ile trzeba.... Atmosfera nie tylko między pracownikami jest słaba ale i między przełżonymi a pracownikami również.

Piostanis

Stary pracownik

Powiem tak … Pracuję tu od wielu lat ,jestem tu bo nie wiele mi już pracy nie zostało. Ogólnie firmy nie polecam , kierownicy nie umieją zarządzać pracownikami ( każdy robi co chce i jak chce ). Pracownicy non stop są pod wpływem alkoholu i nikt im nic nie mówi . Na patrolu jeżdżą pijani , Ci co przychodzą na 8 h tak samo nie wspomnąć już o kierowcach którzy odśnieżają drogi , dyżur zaczyna pijac. Przychodzi czas wyjazdu kierowca pijany !!! Pracownicy jeden na drugiego donosi z byle czym aby tylko siebie wybielić . Najlepiej jak będziesz dostępny dla firmy 24 h bo jak odmawiasz to jest zdziwienie że jak to? Nadgodziny owszem i są ale jak masz ich już za dużo to nie wypłacą ci wszystkiego . Pensja do 10 a zawsze jest po 10 i nikogo to nie obchodzi i nie ma nawet wytłumaczenia z tego .. Nie ma żadnego socjalu typu pączki na święta , opieka medyczna ,nic a nic . Wieczne jest straszenie pracownika białą kartką . Dają ci robotę a jak masz pytania to najlepiej ich nie miej bo i tak nikt ci nie pomoże tylko się zapyta a co nie umiesz . Dyżurni którzy obecnie siedzą nic nie wiedzą nie mają pojęcia o niczym nawet drogi potrafią mylić która to która aż wstyd ( szkoda że nie ma już dwóch dziewczyn które kiedyś były ) zawsze praca z nimi szła tak jak trzeba . Dobra praca dla faceta który jest przed emeryturą a młodzi niech idą gdzie indziej bo pensja za to co się robi na drodze gdzie jest nie bezpiecznie jest na bardzo słabym poziomie.

On
@Stary pracownik

Dokładnie jest tak jak opisano,(usunięte przez administratora). Pracownicy wiecznie pijani.Kierownictwo ma to wszystko gdzieś i niczym się nie przejmują. Pensja nigdy nie na czas , żadnego socjalu , w budynku wiecznie (usunięte przez administratora) nawet nie ma porządnej sprzataczki. Każdy każdego podpieprza to już taki standard. A dyżurni to jakiś dramat nic nie wiedzą i nie umieją.

Boa

Pracują bo muszą raczej nie ? Poza tym nikt ich nie kontroluje a są niektórzy tacy co pracować się nie chce a pensja jest, a więc taka praca im pasuje. Bo się nie narobią a kasa na koncie będzie. Nie ma kontroli, konsekwencji, pijani sobie przychodzą i nic się z tego tytułu nie dzieje,nie pojawiają się w pracy i czasem nawet kierownictwo tego nie widzi....? Dużo dużo tego by było...

To ile tutaj godzin trzeba robić tak ogólnie, żeby w miarę spoko się pracowało? Są chyba osoby, które zatrudniają się dłużej, tak? w jednym komentarzu ktoś pisał o tym, że nie można robić zbyt wielu nadgodzin, bo nie zostaną one do końca uregulowane. Czy to się zgadza? jeśli tak to jak je wyrabiać i w jaki sposób prowadzi się tu jakaś ewidencje?

Lel

Ewidencję prowadzisz sam i albo to kierownik uzna albo nie... Jak za dużo godzin Ci wyjdzie to nie uzna,i utnie pensji tyle ile będzie uważał, bo premie może sobie przyznać lub nie, a oni nadgodziny traktują jak premie ???????? bo tutaj takiego pojęcia nie ma,żeby nie było że jakieś nagrody są za bycie dobrym pracownikiem. .. Serio podstawy dostaniesz byle co,a reszta jak masz ochotę i dużo wolnego czasu to nadgodziny. Wypłaty są uzależnione od czynników wewnętrznych z źródłem finansów ????

Beata
@Pracownik 2

ten problem z opozieniem wyplat to nieciekawa sprawa zwlaszcza ze piszesz ze sa caly czas, nie mozecie jakos sie zwrocic do kierownictwa skoro go tyle by zlecali przelewy wczesniej by byly na czas?

@Beata

Wszystkie zgłoszenia są ignorowane...?To pracodawca nie wie,że pensja powinna być do 10-tego każdego dnia miesiąca na koncie pracownika? Skoro jest weekend to pensja nie dojdzie i przelewy powinny być dokonane 8-ego lub 9-ego by zdążyły być księgowane do 10-tego(nie każdy ma konto w tym samym banku,że przelew jest natychmiast)

Bożena

A ktoś w innym wpisie pisał coś na temat ubezpieczeń, więc dlaczego ktoś je podważa tu w tym socjalu? Z tym narzędziami to jaki jest tak właściwie problem? Jak konkretnie wyglądają lub jaki jest ich bieżący stan?

@Bożena

A to ubezpieczenie to socjal? Heh Socjal to chyba dodatkowe przywileje karty Multisport,ubezpieczenia Medicover czy Luxmed czy enelmed,paczki dla dzieciaków jakieś premie na święta itp. tu nie ma nic.

Hajeden
@Bożena

Nie no żaden problem .....bo ich po prostu nie ma . Pracownicy swoje z domu przynoszą , nawet te podstawowe jak klucze czy młotki . Wstyd i żenada.

@Hajeden

Czyli na Twoje oko plus jest taki, że masz pewność co do tego czym operujesz? Jedynie sprawdzony na własna rękę sprzęt? Nie można przypadkiem starać się o jakiś dofinansowanie? Wiem, że tamte opinie są z tamtego roku, wiec tak dla jasności teraz na jakich umowach się robi?

Bojler

Nic się nie zmieniło. A wręcz coraz gorzej..jak ma się okazję iść gdzieś indziej to lepiej tu nie zaczynać. Ludzie nawzajem siebie (usunięte przez administratora) do kierowników,osoby którzy są dyżurnymi zero pojęcia o tej pracy. Kierownictwo w zasadzie ma gdzieś pracowników i ich zdanie.... Wszystko na opak. Nadgodzin może a nawet musisz brać jak chcesz zarobić bo inaczej wystarczy na ratę kredytu i paliwo do pracy.

@Bojler

Po ile godzin tak naprawdę się tu robi? już nawet z tymi nadgodzinami tak w miesiącu? Ludzie pisali z rok temu jakieś przedziały od 12 do 18… tylko nie wiem jak to fizycznie jest możliwe? jak te nadgodziny byłyby liczone?

Bojler

Czy Autostrada Mazowiecka Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Hel

Zależy na jakim stanowisku. Biuro 7-15 a reszta pracowników ma być dostępna 24h/7dniw. Tygodniu

Pracujący

W zakładźie jest wielki (usunięte przez administratora) , większego nie wiedziałem w innych firmach. Jadąc na robotę musisz sobie wszystko kupić z wielkim żalem dają ci pieniądze na potrzebne materiały, najlepiej jak byś był dostępny 24h . Ludzie odpowiedzialni za materiały kupują je tylko wtedy jak jest zlecenie na daną robotę albo sam musisz kupić bo mają (usunięte przez administratora) przez co pracujesz przykładowo od 7 do 15 , a do 13 szukasz materiału bo ma być jak najtańszy , pracujesz od 13 do 15 robisz robotę 1 gdzie mogłeś zrobić z4 z czego wlasciciel firmy traci na każdym kroku. Więc tak zapłać dniówkę pracownikowi gdzie robi dopiero od 13 do 15 + jakiś tam materiał potrzebny do wykonania w pracy nie ma co się dziwić;) Pracodawca jest stratny bardzo dużo, gdzie te straty mogły by się przełożyć na większe pensje dla pracowników. Ja nie narzekam na pracę tylko na ludzi którzy zarządzaj w firmie. Mówią że człowiek może mieć i 40 fakultetów studia itd.. A czasami człowiek bez wykształcenia jest mądrzejszy od tych wykształconych i tak to właśnie wygląda.

Nikos

A co się dziwić, tych co się odezwa może kilku reszta resortowe emeryty co śpią po pokojach za robotę się nie wezmą tylko ktoś musi za nich , to czego oczekujesz. Trzeba jak Ukraińcy stanąć rano przed bramą i powiedzieć nie jedziemy do pracy.

Lelo
@Nikos

No to trzeba w końcu tak zrobić to się nauczą na czas płacić. Wszystkich nie zwolnią...a może się nauczą terminowych wypłat.

Hajeden

Plusy pracy w tej firmie : Atmosfera wśród pracowników , codziennie różnorodne zadania , brak monotonni , Minusy pracy w tej firmie Ciągły niedobór narzędzi i sprzętów nawet tych podstawowych , oczekiwanie na cuda ,chaos i niedomówienia , brak wypłat w terminie , nikt wiecznie nic nie wie , niefrasobliwe i niekulturalne zachowania kierownictwa , chociaż z wyjątkami . Traktowanie pracowników którzy się wyróżniają jak by byli z innej planety , traktowanie reszty pracowników jak motłoch co powoduje ich niechęć do pracodawcy . Wymaganie cudów nie dając nic w zamian .

Nawet wypłaty nie ma na czas . Dziadostwo nie firma

Magdalena

A długo się spóźniają? I często tak się zdarza czy nie?

Co ty opowiadasz za głupoty że nie ma wypłaty na czas jak pracuje tam mój koleżka i mówił mi że wszystko jest na czas tylko że jest nie zły bałagan sam się zastanawiam czy nie iść tam do pracy ubezpieczenie od całości po co wypisujecie takie bzdury

Bożena

A co właściwie najbardziej Cię zachęca, żeby się tu zatrudnić?

@Bożena

Zachęca mnie ubezpieczenie od całości i że jest się co dzień w domu

Mikołaj

To faktycznie na plus ale ubezpieczenie do całej wypłaty to powinien być standard a nie zaleta... Powiesz jaką kasę można tu zarobić? Chce wysłać CV i wolę wiedzieć na co się pisze ;)

Arek

W domu się jest ale kilka godzin. Potem do pracy na 12-18godz .

Bbb
@Magdalena

Co miesiąc. U mnie pensja na czas była dwa razy w zeszłym roku.

@Bbb

Jaki powód tych spóźnień ostatecznie Ci podali? Bo pytałeś pewnie? W sumie widzę, że wciąż się zatrudniasz. Więc dlaczego tak właściwie mimo wszystko warto?

@Bożena

Żaden powód nie był podany ostatecznie nigdy nic nie wiadomo. Czeski film... Tak pracuje bo jak 3/4 społeczeństwa mam kredyty i rodzinę i zmiana pracy z dnia na dzień nie jest możliwa, czy warto? Mimo wszystko nikt nikogo z niczego nie rozlicza... zero konsekwencji ... Warto ? To niech każdy sobie odpowie sam. (Kto pracuje lub pracował)

@Magdalena

Co miesiąc. Zamiast 10-tego (jak wypada w piątek lub w weekendy) to jest w poniedziałek po weekendzie lub we wtorek. Czyli zazwyczaj 12-13-14... Zależy jak wypada 10-ty. To nie tylko w tym roku w zeszłym roku było to samo

@Bemar

A Panie z Kadr co na to mówią? To w ich gestii lezy odpowiedzialność za te wspomniane przelewy czy ktoś inny sie tym tak naprawdę zajmuje? firma ma zobowiązania wobec innych podmiotów?

@Bożena

Niestety nie do mnie pytania o zobowiązania firmy,proszę takie pytania kierować do biura czy księgowości. Jeśli chodzi o kadry to ciężko nawet o urlop się dowiedzieć (swój własny) a mowa o pensje. Ale plus bo przed świętami pensja była na czas. Także może ktoś czyta te komentarze i usiadł na krześle pracowników... A Pani jest zainteresowana zatrudnieniem czy pracuje w autostradzie że tak docieka ?

Pomorskie pracownik

Nigdzie miód sam nie płynie. Zmieniłem kilka firm i jak do tej pory zarabiałem niezłe pieniądze, ale życie zmusiło mnie do zmian i tak trafiłem tutaj. W mojej opinii jest to firma naprawdę godna polecenia.... Jest niezły socjal tj prysznice szatnia. Jest stołówka z aneksem kuchennym i co najistotniejsze??? Świetni ludzie ???? Bardzo pomocni i koleżeńscy. Pracować trzeba wszędzie i nigdzie nie ma nic za darmo. Ważne jest to, że są warunki dobre do pracy i nikt z batem nade mną nie stoi.

@Pomorskie pracownik

W pomorskim może i tak ale nie w mazowieckim.... ????

@Bemar

A na czym konkretnie polega to wspomniane zróżnicowanie? i pytanie także, o którym warunki z wymienionych tu piszesz? jakie się na pewno powielają?

@Bożena

Myślę,że wystarczy poczytać komentarze.... Socjalu brak (tzn. żadnych bonów,paczek,premii świątecznych,opieki medycznej prywatnej,dofinansowania do kart Multisport itd.) dziś to norma w większości firm. Jeśli ktoś nazywa socjalem prysznic to gratuluję wyobraźni ???????? problem z pensja na czas. Dziś 13.03. a pensji na koncie nadal brak a w umowie pensja do 10-tego, każdy ma rachunki ale chyba nie każdy sobie zdaje z tego sprawę i robi przelewy na ostatnią chwilę,które wiecznie nie dochodzą na czas...Dużo by pisać ... A i tak nic to nie zmieni.

@Bemar

i nie ma na te wspomniane opóźnienia żadnego argumentu, tylko z powodu natłoku pracy tak się dzieje? to jakie jeszcze obowiązki maja do wykonania osoby za nie odpowiedzialne? wiadomo jak im za nie płacą?

@Bożena

Nawał pracy? Ha dobre ... A czy to jest według Pani argument by pensja nie przychodziła na czas do ludzi? Każdy ma rachunki i opłaty,kredyty,zobowiązania ... Nawał pracy to żadne tłumaczenie. Jest tam tyle osób w biurze że może się ktoś tym zająć na czas. Rozumiem że jak są wielkie firmy,korporacje to też ludzie nie mają na czas wypłaty? I co miesiąc dostają telefon z banku lub gryzą się by im starczyło pieniędzy bo wypłata będzie lub nie będzie.... Teraz 10.04. też wypada w lany poniedziałek(czerwona kartka) więc wypłata powinna być w piątek przed Wielkanocą. Ktoś już w czwartek ponownie. Robić przelewy by były do piątku...

Boa

Zero szacunku do pracowników, traktowanie jak (usunięte przez administratora) To przewodnie motto firmy. Zatrudniając się do tej firmy praca musi być dla Ciebie najważniejsza, nie może być dla Ciebie ważniejsza rodzina, zdrowie lub czas dla siebie. Musisz być dostępny 24h. Nie możesz liczyć na normalne zarobki wprost proporcjonalne do wykonywanej pracy. Nowi pracownicy zarabiają więcej (na zachętę) niż stali, doświadczeni pracownicy. Ci którzy zatrudniają się na kierowców często są wysyłani na zbieranie (usunięte przez administratora) lub do innych dziwnych zadań. Zero wyrozumiałości, najlepiej o nic nie pytać kierownictwa, chamskie odpowiedzi. Ile by nie robić zawsze jest źle, zamiast pochwały można usłyszeć co najwyżej krytykę lub dostać jeszcze więcej obowiązków. Współpracownicy również są nieżyczliwi, większość na siebie donosi i są złośliwi. W ostatniej chwili możesz dowiedzieć się, że masz pracującą sobotę a jak chcesz odmówić bo masz już inne plany to nie potrafią tego zrozumieć i są bardzo zdziwieni. Zero przestrzegania przepisów BHP i praw pracownika. Jeden wielki (usunięte przez administratora) i chamstwo. Nikomu nie polecam.

Jeśli ktoś ma możliwość innej pracy to nie ma co się zastanawiać, wypłaty do 10-tego każdego miesiąca, a w rzeczywistości 3-4 dni opóźnienia bez wyjaśnienia skąd opóźnienie.. Wraz z rozwojem firmy robi się coraz gorsze podejście do pracowników, nawet tych stałych, weekendy tak samo płatne jak zwykła dniówka,zero dodatków socjalnych czy paliwowych, nie liczą się z pracownikami .. Dziwne ze jeszcze inspekcja pracy się nie zainteresowała, bo w firmie panuje jeden wielki bałagan I brak szacunku do pracowników ..

@Anonim

Żeby się zainteresowała jakaś inspekcja czy inna przeznaczona do tego instytucja.... To musi być przesłanka/zgłoszenie od pracownika... Jeśli chodzi o płace to prawda nigdy nie ma wypłaty na czas, brak socjalu też niestety jest dużym minusem w dzisiejszych czasach. A prawda taka że gdyby nie pracownicy to firmę można by było zamknąć, więc trzeba by przeprowadzić dobre szkolenie dla wyższych stołków dotyczące traktowania pracownika...i świadomości dzięki komu forma się utrzymuje na "powierzchni"

Zostaw merytoryczną opinię o Autostrada Mazowiecka Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Autostrada Mazowiecka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Autostrada Mazowiecka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Autostrada Mazowiecka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Autostrada Mazowiecka Sp. z o.o.
  • Zdziarska 21
    03-289 Warszawa

Autostrada Mazowiecka Sp. z o.o.