Opinie o Grupa Azoty Prorem Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Grupa Azoty Prorem Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Grupa Azoty Prorem Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Azoty Prorem Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

A taki specjalista ds. spawalnictwa? Jakbyście ocenili to stanowisko? w porównaniu do wcześniej wypisanych zarobków tutaj wskazują kwotę 6 000 zł. na ile jest ona adekwatna co do wykonywanej pracy?

Tomasz Nowy wpis

Pracowałem tam 10 lat praca nie była zła tylko zarobki małe.

Tez właśnie wcześniej patrzyłem po ogłoszeniach i tak jak ktoś podkreślił ślusarz teraz zaczyna od 3,6 tys a przynajmniej tak jest napisane, tokarz natomiast od 5,1 tys. czy robota jest o wiele bardziej „zajmująca”, że występuje taka różnica? Robił ktoś generalnie i by dał znać jak porównanie wygląda?

pracownik Nowy wpis

Są przyjecia ślusarz 3600 brutto o wiecej nie pytaj zapraszamy

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko ŚLUSARZ w firmie Grupa Azoty Prorem Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Anula

Jest ktoś może na bieżąco, aby móc mi proszę opisać aktualną sytuację w spółce? Czytałam poprzednie opinie i z pół roku temu ktoś pisał o tym, że w Tarnowie są mniejsze możliwości, lecz „do czasu”, co to zatem oznacza? Interesuje mnie oferta dla kosztorysanta, która jest właśnie dostępna. Czy istnieje przy tym szansa na opis aktualnych warunków w biurze? zarobki? atmosfera?

Tragedia . 30 lat pracy. Zakład chemiczny. 4400 brutto

@Tar

30 w Kędzierzynie? a tu działalność nie została zarejestrowana w 2002 przypadkiem? jeśli nie to kiedy ostatecznie tu ruszyło? i zastanawia mnie to rozczarowanie... kiedykolwiek było powiedziane, że można nastawiać się na coś innego względem oferowanej stawki w związku ze stażem pracy?

@Olga

Najpierw zakłady azotowe potem spółka. Chyba więcej potrafi pracownik z doświadczeniem niż nowo zatrudniony?

Badly
@Tar

Nie zawsze młody potrafi mniej, niż pracownik z "doświadczeniem". często ci nowi mają większą wiedzę niż ci starzy wyjadacze. ale nie można wszystkich wrzucać do jednego wora. :) Dwa jedno zasadnicze pytanie. skoro jest w tym proremie/grupie azoty tak źle. to czemu nie zmienicie tej pracy? czemu nie walczycie o większą wypłatę? 30 lat doświadczenia w zakładacj chemicznych to jest do wyboru np Air Products. Petrochemia Blachownia,Pcc Synteza wszystko praktycznie za płotem. Chyba, że odpowiedź jest taka, że tam będą gonić was/nas/ich do roboty, w proremie nie. Pracowałem w proremie i tak wypłata słaba. ale w skali roku dwa miesiące ciężkiej pracy reszta to przesiadywanie na wydziale. teraz mam lepsza pracę ale już nie mam takiego siedzenia. Coś za coś

@Badly

W tarnowie są mniejsze możliwości( ale do czasu), i na tym koniku jadą. Śląsk większe możliwości

Grupa Azoty Prorem Sp. z o.o. poszukiwała kogoś na stanowisko Tokarz. Czy komuś udało się dostać tę pracę i mógłby powiedzieć więcej o tym, czego można się nauczyć? Zależy mi na informacjach o zakresie obowiązków.

Kruk

Jak zależy ci na stabilnej, spokojnej pracy na warsztacie w dobrej atmosferze to tak oczywiście wypłaty na czas i socjal . A wypłata jest jaka jest nieukrywajmy mała .

Magdalena
@Kruk

Czyli jaka? Na ile można liczyć na sam początek? Mam nadzieję że nie najniższa krajowa.

@Kruk

Teraz to nie wiem bo już tam nie robię na start 2300, 2400 netto coś koło tego. I co umowę 150, do 250 brutto i zero podwyżek premi bez umowy na stałe zadowolona.

@Kruk

Zmieniłem pracę na start 3900 netto można za 8 godzin 5 dni w tygodniu ale nie u złodziei w kk prorem szczególnie na uszczelkarni

Badly
@9496

a u tych (usunięte przez administratora)z kk to w ciągu dnia ile ciężko pracowałeś? w ciągu roku ile tego było 2 miesiące? a teraz w tej pracy ile masz siedzenia a ile pracy? Może porównasz nakład pracy do wypłaty i jeszcze raz będziesz narzekać.

Tony

Dla młodych praca w Proremie bez perspektyw .Podwyżki jak już są to są dzielone tragicznie dostaja nazwiska i pociotki a nie Ci co zasługują. Jest jeden pracownik po czterech latach zawodówki który nie wykonuje żadnej pracy fizycznej a ma fiekszą zasadniczą od ludzi z uprawnieniami.Szkoda zdrowia i siły byle wyprowadzac kase przez podwykonawców.

@Tony

Nie ma co pisać tylko (usunięte przez administratora)z tamtad ludzie chorują na płuca dzięki azbestowym uszczeleczka ale kadra ma się dobrze dawno tam powinna być prokuratura

@Tony

Najlepsi są technolodzy albo stary (usunięte przez administratora) jeszcze z zba kk pań Zdzisław albo mlody (usunięte przez administratora) pań Mateusz

@9496

Co masz na myśli pisząc o najlepszych technologach? Ilu ich w zasadzie teraz tu się zatrudnia i jakie warunki zatrudnienia mają tu obecnie?

Byczku
@9496

Skoro tak straszysz w tych komentarzach pipem, prokuraturą i innymi instytucjami to dlaczego tego nie zgłosisz? Piszesz tu ze pokupowali sobie auta itp. A kto tobie broni ? Możesz tak jak inni dorabiać do wypłaty po godzinach i sobie kupić auto. Co do azbestu to jeżeli jesteś byłym pracownikiem uszczelkarni to tymbardziej powinieneś wiedzieć ze azbestu nie ma już w użytku od conajmniej 10 lat. To wie każda normalna osoba. Wystarczy teoche więcej się dowiedzieć dla samego siebie

W ogłoszeniu firmy Grupa Azoty Prorem Sp. z o.o. na stanowisko Operator Maszyn jest informacja, że zarobki wynoszą 3800 PLN. Czy po okresie próbnym można liczyć na więcej?

Tak 150 do 200 brutto

@Kruk

Witam. Jest szansa na odświeżenie odnośnie nowego roku? Były podwyżki? Wzrosło to może do kwoty 4,3 tys?

Jack

Jestem byłym pracownikiem spółki Prorem w Tarnowie pracowałem na jednym z warsztatów jeśli chodzi o place są bardzo niskie oczywiście można sobie dorobić nadgodzinami ale to nie jest dobre rozwiązanie na dłuższy okres.Gdzie indziej zarobię to sama kasę bez nadgodzin.Podwyżki bardzo rzadko groszowe sprawy inna sprawa że dzielone są w dziwny i niezrozumiały sposób.Ogolnie nie polecam

Jak już do Proremu to do Tarnowa na energowodny.Majster lux chłop niczym się nie przejmuje cały dzień na komputerze (usunięte przez administratora) ma swojego (usunięte przez administratora) z narzędziowni też nic nie robi tylko fuchy załatwia.Tak jak chcesz być szczęśliwy w spółce Prorem to tylko na wodny.

949 6 2800

2800 na rękę po 10 latach zapraszam do pracy

glupek
@949 6 2800

Zasługa zarządu. Po nowym roku będzie 3 z przodu bo inaczej nie dadzą rady, minimum krajowe. Żenada GA, i prawie minimum

@glupek

Ja tylko tak dopytam... Skoro są takie stawki i generalnie widać, że ludzie narzekają na warunki to co ich motywuje do dalszej pracy w tym miejscu? Piszą nawet o dziesięcioletnich stażach

@Olga

Wiesz co ich motywuje w dalszej współpracy. Raz lżej raz ciężej i to że spoczneli na laurach i nikomu już się nie chce tego zmieniać pracy jedno zmianowa.

@Kruk

okej, chociaż dalej to za mało info jak dla mnie. chyba, że byłaby szansa na jakieś szersze przybliżenie tych wspomnianych okresów. jak to może wyglądać gdy właśnie jest lepiej a jak gdy niekoniecznie jeśli o warunki chodzi. często to się tu tak zmienia?

Zmieniłem pracę przez 10 lat pracowałem w GA prorem za 2800 na rękę nagle parę kilometrów za kk dają na początek 5000 na rękę a 4000 to norma co miesiąc.Bardzo to ciekawe,że tak się traktuje ludzi że stażem.Kadra ma się tam dobrze ja wiem jak bardzo ale nie będę pisał na ten temat na szczęście mnie tam już nie ma.prorem to dno

Panie adminie 3800 ale brutto po 10 latach pracy

949 6

2800 na rękę po ponad 10 lat pracy a napatrzylem się jak władza się dorabiała słyszałem jak się mówi o zwykłych pracownikach 2 z przodu im wystarczy

@949 6

Serio tyle? Od samego początku zdawałeś sobie sprawę, że podwyżek mówiąc wprost tu nie dają? Za jaką konkretnie pracę tak właściwie tego typu kwota?

tmay
@949 6

Nic różnicy wiecejpo 20 latach a nawet 30

949 6

(usunięte przez administratora)plus metr mułu nic tam dobrego nie będzie jak zadzi Bierawa i Długomiłowice (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)

949 6

Kończy się postuj pań kierownik majster zmieniają się auta ciekawe ile wynieśli z azot fuch co cieli na maszynie policja dawno tam być powinna

949 6

Nie pracujcie tam szkoda życia

949 6

Na uszczelek trzeba PIP tam zmusza się do pracy przy azbestu

949 6

Odradzam pracę szczególnie na wydziale uszczelek majster fuchman i nie mający podejścia do ludzi oraz marne wynagrodzenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Azoty Prorem Sp. z o.o. - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w Grupa Azoty Prorem Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Azoty Prorem Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Azoty Prorem Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa Azoty Prorem Sp. z o.o.
  • Mostowa 24D
    47-220 Kędzierzyn-Koźle

Grupa Azoty Prorem Sp. z o.o.