Opinie o Property Security Service Monitoring Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Property Security Service Monitoring Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Property Security Service Monitoring Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Property Security Service Monitoring Sp. z o.o. w Łódź

Czy Property Security Service Monitoring Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Bogdan Szewczyk

No nie trafił właściciel jeszcze na właściwą osobę która potrafi uprzykrzyć mu życie, ale ja to z przyjemnością zrobię . Zacznę od poszukania byłych pracowników których (usunięte przez administratora)nie wypłacając pieniędzy choćby za 1 godzinę pracy, wystarczy 10 osób żeby zacząć proces o wyłudzenie art.286 &1.Kodeksu Karnego, i gość pójdzie siedzieć, żadne tam sam Sądy czy inspekcje pracy to się da obejść, musi być sprawa karna o wyłudzenie od nas pieniędzy.

Bogdan Szewczyk.
@Bogdan Szewczyk

10 osób to proces zbiorowy

jakub
@Bogdan Szewczyk.

Szanowny P.Bogdanie jak sie z Panem skontaktować kilka osób z Częstochowy dołączy do tego pozwu.Moj adres maila- jakub478@wp.pl.

witold Nowy wpis
@Bogdan Szewczyk

ma pan zupelną racje , takich trzeba karać , mnie oszukal na trzy miesiące / ok. 7,5 tys. zlotych oraz moją partnerke na 4,5 tys. zlotych (usunięte przez administratora)niewyplkacając wynagrodzenia

Czy w Property Security Service Monitoring Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

witold

nigdy nie bylo zadnych paczek , po drugie firma jest nioewyplacalna , (usunięte przez administratora) na kazdym kroku swoich pracownikow i nie placi pieniedzy

Damian Nowy wpis
@witold

Zaniepokoiło mnie to co napisałeś, czyżbyś tam pracował i nie otrzymał wynagrodzenia? To zaskakujące dla mnie.

witold Nowy wpis
@Damian

odszedlem z firmy , jak nie otrzymalem wynagrodzenia za trzy miesiące , zgroza!

Mirek

Ja rozumiem że firma może być nieuczciwa. Tacy ludzie się zdarzają. Jednak żeby instytucja państwowa finansowała działalność takiej firmy to już wiele mówi o naszym państwie. Chodzi o PFRON który do każdego zatrudnionego ochroniarza dopłaca tej firmie bodaj 1300zł lub 1900zł i nie reaguje na zgłaszane przypadki łamania prawa. Człowiek zgłasza im że pieniądze które pfron przekazuje firmie nie trafiają do pracowników i sam pfron ma to w (usunięte przez administratora) i nadal sponsoruje tą firmę. Państwo samo sponsoruje ten wyzysk.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Były pracownik.

Firma widmo,krzak,wypłaty nie ma już 2 miesiace tragedia się dodzwonić pani prezes jest slupem żerują na niepełnosprawnych biorą dotacje kapitał zakładowy spółki 500 zł kto daje im zezwolenia.NIGDY WIECEJ.Spotkamy się w sądzie.moderator powinien sprawdzać pozytywne opinie chyba że czerpie tez zyski?.

Oszukana

Ostrzegam wszystkich przed zatrudnianiem się w tej firmie! Oszukali mnie i nie wypłacili mi pensji za dwa miesiące pracy, nie odprowadzają składek ZUS. Firma widmo, nikt nie odbiera telefonów, niczego nie można się dowiedzieć, koordynator ignoruje wszystkie próby dogadania się. Zgłoszono do PIP, że mnie oszukano, dodatkowo sprawa została złożona do sądu.

Wspólnota Wrocław

Nasza Wspólnota współpracuje z agencją ochrony. Firma jest prężnie działająca. Dobry kontakt z koordynatorem obiektu. Pracownicy solidnie wykonują powierzone im obowiązki. Polecam serdecznie tą agencje ochrony.

@Wspólnota Wrocław

witam, na jakiej wspólnocie wykonują swoje obowiązki. Chcemy zacząć współpracę z tą firmą.

@Ewa

Uważajcie (usunięte przez administratora) nie wyplacają wynagrodzenia

Grzegorz

Uważajcie, zatrudniając się tam bankowo macie po wypłacie, Pan Zbigniew C Oszukuje pracowników A do tego własną rodzinę mówiąc że jest uczciwy wobec nich masakra : haha

Grzegorz

Ludzie nie dajcie się oszukać, bo i tak nie dostanie pieniędzy za swoją pracę . Cłapa Zbigniew - koordynator rekrutuje w województwie dolnośląskim : w Smolcu, w Źródłach i na Fabrycznej. Rekrutuje tam ludzi, nie daje umów i nie płaci, Pracuje się za darmo w ochronie - dozorze. Ja też byłem w ten sposób (usunięte przez administratora) Ogłasza się na lento i olx jako Zbigniew.

Krychu

@Krychu

To zorganizowana grupa, nie płaci kompletnie za nic

Jola

Pracuje w tej firmie już 3 lata jestem zadowolona. Pracuje na bardzo fajnym obiekcie we wspólnocie mieszkaniowej w Łodzi. Lokatorzy bardzo mili, zarządca nieruchomości pomocny. Koordynator układa grafik zgodnie z naszymi potrzebami. Wszystko jest ok

Renata
@Jola

A jakie obiekty, oprócz wspomnianych już przez Ciebie wspólnot mieszkaniowych, są ochraniane przez tę firmę? Piszesz, że jest wszystko w porządku, ale zastanawiam się, czy jeśli trafi się na inny obiekt, to czy również pracownicy są zadowoleni. Napisz też coś proszę na temat wynagrodzenia i rozliczeń za zmiany nocne.

Stefan

Szanowni pracownicy i chętni podjęcia pracy w firmie Property i Evres omijajcie te firmy z powodu postepowan karnych w Sadach,Policji za oszustwa względem pracownikom. Wszystkie " pozytywne " wpisy są pisane przez jedną osobę zmieniająca imię. NIE BĄDŹ NAIWNY Poszkujcie uczciwych firm.

Kamil

Planuje zatrudnic sie w tej firmie tylko mam pytanie- jak wyglada sprawa zarobkow, mozliwosci i atmosfery ?

@Kamil

Polecam Ci ja z początku się trochę bałem ale warto bylo sie zatrudnic. Fajna sympatyczna atmosfera :) Zarobki wiadomo zalezy ale ja zarabiam dobrze i sie ciesze :) Zalezy od umowy itp Ogolnie polecam

Louis
@Kamil

jest spoko warto pojsc z nimi na wspolprace

krois
@Kamil

Jak na moje standardy to super Na taka prace liczyłem jestem zadowolony

rafix
@Kamil

Mozliwosci duze a to chyba tez zalezy od komunikacji z szefostwem Mnie docenili i bardzo dobrze nam sie razem wspolpracuje

jacek

Wszystko ok ze swojej współpracy z tą firmą jestem zadowolony

Mika
@jacek

Mysle ze firma wybyduje sobie solidną i rozpoznawalną markę. Również jestem pracownikiem od niedawna i mam bardzo miłe odczucia. Pragnę polecić pracę tutaj. Super sprawa.

Kim

Pracowałem i wiem, że lojalny i pracowity pracownik zostanie wynagrodzony dobrze! Wiadomo trzeba się przykładać do roboty a nie oczekiwać cudów jak sie nic nie robi, to logiczne. Pozdrawiam byłą załogę

Dostaje terminowe płatności wszystko ok polecam

Olas
@Adam

witam to prawda też dostałem wszystko na czas i jak najbardziej dobra firma

Olas

Polecam dobrze mi sie wspolpracuje pensje dobre i na czas

Lukasz

Jak najbardziej polecam co prawda współpracuję od niedawna ale firma sprawiła na mnie dobre wrażenie.

Mik

Przyznam szczerze że może początki były ciężkie ale trzeba się wdrożyć. Teraz już praca wre jak nalezy. Zarobki są w porządku współpraca okej, można się dogadać w każdej sprawie

arek
@Mik

podpisuję się pod Twoją opinią! mam takie same odczucia co do tej firmy. jak najbardziej polecam property security monitoring do współpracy

@Mik

Jak się chce to się ma ja wychodzę z takiego samego założenia Polecam

Alan

Dobre warunki zapewnione pracodawca wywiązuje się z umowy a wynagrodzenie dobre i zawsze terminowe polecam

witold
@Alan

pracuje kilka lat , jeszcze nie mialem terminowego wynagrodszenia wyplaconego powinno byc do 10 kazdego miesiaca a jest ok. 20 - 25

Zostaw merytoryczną opinię o Property Security Service Monitoring Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Property Security Service Monitoring Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Property Security Service Monitoring Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Property Security Service Monitoring Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Property Security Service Monitoring Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Property Security Service Monitoring Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Property Security Service Monitoring Sp. z o.o.