Bodyguard

Łódź

Opinie o Bodyguard

Knoperss

Dziekujemy za wyrazenie swojej obrzydnej opinii na temat wszystkich pracowników firmy. Wykazales sie wysoką kulturą... Pozdrawiam slicznie Knoperrs

Knoperss

Obrażać innych potrafią tylko ludzie słabi i bezradni....

...

Właśnie tu pokazałeś jak żałosnym człowiekiem jesteś. Proponuję ci kupić pluszowego misia i kawałek sznurka. A najlepiej dwa misie będziesz miał wtedy jakieś zajęcie. Bo jak na razie niczego sobą nie reprezentujesz. Mam nadzieję tylko że w przyszłości nie będziesz mógł się rozmnażać bo szkoda zaśmiecać świat takimi osobnikami ...

mnich

Jestem były pracownikiem pracowałem w Bodyguardzie jakiś czas i to że kolega pisał wyżej o mobbingu w firmie to prawda to co tam się dzieje przechodzi wszelkie normy i uwłacza człowiekowi. Wielka pani asystent była koordynatorka, wcześniej operator monitoringu awans zawdzięcza donoszeni na wszystkich i na wszystko pomijając tylko siebie mądrzy się na spotkaniu o pracę ma się za piękność i najmądrzejszą na świecie a tak naprawdę wygląda jak strach na wróble po burzy i ma tyłek jak balon i nie sama nie wie o czym mówi i ten śmiech jakby młotek w rynnę wrzucił następnie wielki pan koordynator jak się potem okazał alkoholik pies na baby i donosiciel nr 1 w bodyguardzie jak coś odwali albo zrobi nie tak to zawsze zgania na kogoś czyli jednym słowem pani asystent i koordynator idealnie się dobrali o czym jak pracowałem mówiło się nie raz ale teraz z tego co wiem pani asystent ma konkurencję niejaką Katarzynę która na czole ma napis taxi wozi koordynatora i zajmuje się nim lepiej niż swoim chłopakiem rogaczem są tematem nr 1 na monitoringu dalej pan dyrektor A.O podobno znawca prawa i w ogóle naj naj mądrzejszy chyba jak jest w towarzystwie pani asystent i koordynatora. Na monitoringu była dziewczyna pan dyrektor upatrzył ją sobie i dawał jej nieźle w kość regularnie zatruwając jej życie aż w końcu poszła na zwolnienie. Każdy miał dość ciągłej pracy bo nikt nie chciał tam przychodzić do pracy bo ile można nieraz 17,5 godz. w niedzielę 16 i 14,5 godz. masz dzień wolny a dzwonią do ciebie że masz przyjść bo ktoś odszedł brak możliwości dokształcenia się bo na rozmowie o pracę słyszysz że oni potrzebują pracowników i nie będzie ulgi dla uczniów i sławne służby świąteczne na rozmowie mówili mi że dobrowolne a wygląda to tak że owszem większość bierze bo chce ale jeśli zostanie dzień lub nocka nieobstawiona to pan dyrektor upatruje sobie ofiarę dzwoni i każe przyjść bo jak nie t albo cię zwolni albo będziesz miał pod górkę i kogo to obchodzi że masz wyjazd rodzinę albo dzieci i stawki nigdy nie wiesz za ile pracujesz i ile wpłynie na konto myślisz że wypracowałeś 8 zł a dostajesz po 7,5 zł bo tak im się podoba jeden plus to taki że wypłata na czas. Przyjmują każdego się da nieważne czy ma 60 czy 18 lat.

pomyliło się.
@Nicki 13.10.2017 22:11
Firma BODYGUARD NIE WYPŁACA NA CZAS PIENIĘDZY. Miała być Najpierw do 10-ego kazdego miesiaca, potem, że niby do 15-ego. Jest dz...

katolik:-)
@pomyliło się. 17.10.2017 13:58
Co? Tobie się chyba firmy pomyliły. Co jak co, ale WYPŁATY SĄ ZAWSZE NA CZAS i stawka zawsze jest taka sama....

potwierdzam

Ja

Te wpisy są podłe. Analizowanie cudzego życia, podszywanie się pod inne osoby, ktoś się bardzo dobrze bawi cudzym kosztem, w takim razie dobrej zabawy życzę Ci lub wam. Do tej pory to forum służyło innym celom, teraz są tu przepychanki, pomyje i wyrównywanie rachunków, przykre to.

wow

knur z Miechowic miesza na forum i usuwanie komentarzy tego nie zmieni.

Królowa

Chciałam podziękować osobie która nazwała mnie królową to wielki zaszczyt . Królową nie może zostać byle kto . Proszę zwróć uwagę na inny aspekt Twojej wypowiedzi . Cyt. z Twojego wpisu : Reszta to już żałosne przypadki lizo...pów, falszywcow i idiotów. Poza kilkoma wyjątkami . Ludzie nie lubią jak się ich obraża . Takie wypowiedzi ludzi jednoczą , wzmacniają i dzięki Tobie jesteśmy teraz bardzo zgraną i silną grupą , a Tobie nie przysparzają to przyjaciół . Życzę powodzenia . Królowa .

Shrek

Drogie Panie posądzanie mnie i pisanie bluzgów w moją stronę świadczy o waszym braku odwagi. Pisze pierwszy i ostatni raz na tym forum, zainteresujcie się SWOIM życiem prywatnym. Nikt nie jest piękny i idealny, a w Waszym wypadku EMOCJE są bardzo złym doradcą. A tak na marginesie to Shrek był bardzo szczęśliwy w swoim świecie. Pozdrawiam

Miki
@Shrek 27.09.2017 10:45

Szanowny Panie, o braku odwagi to Pan najlepiej wie, o obłudzie również . Shrek i owszem był szczęśliwy bo miał prawdziwych przyjaciół , czego i Panu mimo wszystko życzę .

...
@Miki 27.09.2017 21:43

Szanowny Panie, o braku odwagi można posadzić każdą osobę która wypowiada się w sieci a nie na forum w MC. Pozdrawiam.

u.k

Jedna wielka zgnilizna. MC Świętochłowice to dno. Każdy każdemu tyłek obrabia a ludzie się nienawidzą. Jest oczywiście ekipa która udaje ze wszystko jest ok, ze jest cool i wszystkich lubi. Taki jeden czlowieczek z tej grupy jest najbardziej żałosny , brzydki jak sam Shrek, i bardzo samotny, jak na niego spojrzeć to wszystko jasne czemu tak jest. Wiekszosc swojej dniowki biega po mieście i szuka lodów dla swojej królowej. Oboje z królową mają wysokie ambicje ale jakos ciągle tam siedzą. Reszta to juz żałosne przypadki lizo...pów, falszywcow i idiotów. Poza kilkoma wyjątkami to naprawd [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Najgorsza firma w Polsce ! Oddziałem w Świętochłowicach rządzi pani Koordynator z poziomu rynsztoku . Ta kobieta jest tak wulgarna , niesprawiedliwa , wredna , że żadne słowa tego nie oddają . Jej bronią w rządzeniu jest grafik - jej prywatna zemsta , robiony na ostatnią chwilę , byle jak i pod dyktando grafiku jej córki . Coś się nie podoba zaraz zmiana w grafiku i stanowisko inne . Telefon prywatny cały czas na biurku ciągła telekonferencja z RODZINĄ . Dom wariatów . A teraz druga panie koordynator , kapuś pani Renaty . Wolne weekendy to norma , częste urlopy to norma , praca na pierwszą zmianę to norma . TYM PANIOM WOLNO WSZYSTKO ! Ukrywanie topów to norma . Co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie . Nie mają wstydu i honoru jak mogą patrzeć ludziom w twarz ? Oczywiście ONE mogą ! Lustracja na fecebook każdego - dla pań to norma . Tylko siebie nie widzą . Kiedy jedna z pań przebywa na płatnym L-4 , jedzie sobie na imprezę z mężem to nie ma sprawy , kiedy inni jeden dzień nie przyjdą , są sprawdzanie na facebook i gorące komentarze i ZEMSTA . Uśmiechnięta wypoczęta a niby na silnych lekach. Czy Pani Prezes o tym wie ?

Wscipska

Widzew
@Wscipska 07.09.2017 20:44
Witam czy ktoś wie co się dzieje z panią Asystenta tzn z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak Balon...

Nie wiadomo, może za mało służyła? Albo pani minkiewicz czy cebulak poszukują ludzi głupszych od siebie, a to już jest wyzwanie.

Iron horse

Warunki pracy to dramat. Pracownicy nawet noszą swoj papier toaletowy bo jakos nie ma kto kupić ;) A poza tym mobbing na calego. Polecam !

yarssss
@Iron horse 12.03.2017 19:52

Co ty piszesz cybalik jest ok. tylko ten mobbing może ciut negatywnie wpływać na twarz firmy!

putinschka
@yarssss 21.03.2017 22:57

jarek i mobbing ? Nigdy tam nie składajcie CV, zatłuką was godzinami

mmm

Praca sama w sobie nie jest zła. Są miesiące bardziej owocne w kradzieże. Choć jest kilka minusów: - rozmowy przez telefon prywatny -koordynatorzy wymagają od pracowników przestrzegania zasad a sami tego nie robią np. Rozmowy przez telefon prywatny, czasem zdarzy się że koordynatorka połowę dniówki rozmawia przez własny telefon.. - przerwy - i tutaj kolejne zastrzeżenie... Koordynatorzy wychodząc co 5 min gdzie zwykłemu pracownikowi przysługują 3 po 10min... - obserwacja podczas przerw - podczas gdy ktoś idzie na przerwę przejmujemy wizję z jego stanowiska więc przepraszam ślicznie dlaczego mam to robić skoro mam swoje sklepy??

gen. czosnusiek

Powiem tak, mobbing w tej pracy osiągnął skale Auschwitz, czas się kierowac do sądu.

Słyszałem że udostępniają zdjęcia pracowników co robią w czasie pracy.To jest bez prawie.To jest inaczej ochrona danych osobowych jak mi by fotkę strzelili i przesłali do wglądu innych ludzi poszedł bym do Sądu!!!

Violet

Czy to prawda, ze firma sie konczy?

marcin
@Violet 22.11.2016 20:58
Czy to prawda, ze firma sie konczy?

Niestety tak, ale jeszcze kilka tygodni pociągną, przykro mi.

praktyk

maja, jakies obiekty logistyczne koło torunia i pod warszawa i jakas galerie w poznaniu

Anonim

Mają jakieś inne obiekty oprócz Tesco?

jaaa
@Anonim 19.10.2016 10:25
Mają jakieś inne obiekty oprócz Tesco?

nie

lysy

Jak sie komuś ta praca nie podoba to niech [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Trzeba było uczyc sie barany !!A nie ostatnia deska ratunku Ochrona i Budowa!!! INTELIGENCJA J....A.

Nowe porzadki
@lysy 30.07.2016 17:14

To co, ktos kiepsko wyksztalcony kto wylądowal w ochronie nie zasluguje na szacunek, na godziwe warunki pracy? Lysy, pokazales klase, brawo! Piekny jezyk, toku myslenia tez gratuluje :)

slazak 2016 king

firma to porarzka, chca zebysmy tylko wypelniali procedury i stosowali sie do polecen, tak sie nie da, trzeba byc czlowiekiem pisze ze Slaska

grudnik

hehehe... pracuje w torunskim oddziale... 8,5 zł na reke za godzine to dobra stawka, wczesniej robilem w impelu za 7,4 i solidzie za 7,2, mam 3 lata doswiadczenia, u nas jest OK wiec troche szokuja te wpisy...

maniek@2005

tragedia... zero mozgow... zero myslenia i zero konsekwencji... jak tak źle to po co pracujecie w tak zalosnej firmie - stac was na wlasna dzialalnosc i prace w lepszych warunkach, jestescie mocni w gebie czy dzialaniu?, czytam i sie smieje, jaki jest wiec wasz zalosny poziom skoro mimo wylewania tych zali na wszystko co ta firma robi nadal tam zostajecie i ta firma zatrudnia takich trutni... oznacza to tylko slabosc tej firmy ze was zartudnila... znaczy to ze ta firma jest tak zalosna bo wy tam pracujecie? (fima to ludzie) ... zero konkretnych opinii o firmie... prywatne wypociny na kogos tam... pracuje od prawie 2 lat w konkurencyjnej firmie - u nas jest podobnie... ludzie pluja na firme anonimowo w necie i liza dupe swoim przelozonym w realu// tak to wyglada... wasz poziom siega dna jak i poziom niektorych piszacych o mojej firmie

Flora
@maniek@2005 04.07.2016 20:33

Dlaczego siedzimy w firmie ktorą krytykujemy? To proste, bo jestesmy za starzy, za slabo wyksztalceni bo nie mamy sily i okazji by znalezc lepszą prace. Firma to ludzie? Ok, ale czlowiek to glowa, konczyny, organy... Glową jest zarzad, my konczynami, czaisz? Jesli z glową jest cos nie tak, to konczyny tez nie bedą prawidlowo funkcjonowac. Staramy sie, ale nikt tego nie docenia. Tu nie chodzi o plucie na firme, tu chodzi o postrzeganie sytuacji z punktu widzenia pracownika, ktory robi co do niego nalezy a nawet wiecej. Jesli chodzi o lizanie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierownikom to chyba masz w tym duze doswiadczenie bo u nas tak to nie dziala. Skarzymy sie, przedstawiamy problemy i nic, zero reakcji, zero prob rozwiazania problemu, ale na pewno nie lizemy im [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Pol-łódz
@maniek@2005 04.07.2016 20:33

Kto liże? Chyba cieć bez honoru. (a komu,konkrety proszę i czy osobiście się zgłaszają?) Proszę nie obrażać własnych pracowników, kultura wypowiedzi odróżnia człowieka z klasą. Jeszcze trochę i właściciel-e takich przybytków będą tęsknić za dobrymi czasami. Korzystając z tego forum radzę im założyć prawniczą zbroję i przygotować się na szturm facetów z teczkami. A teraz konkretne pytanie. Gdzie wielkie kokosy za pracę w nocy i święta i w którym miejscu na umowach(na grafikach owszem,zmieńcie to) widnieje punkt o pracy w godzinach nocnych? Na koniec refleksja. Ludzie dostarczają wam bogactwa i warto ich należycie wynagradzać, przecież pracują dla dobra i zdrowia waszego i waszych rodzin. Dla niektórych to jeszcze utopia i ktoś powinien ten stan zmienić.

były

Z tego co widziałem ostatnio były jeszcze ogłoszenia do pracy do Bodyguarda ale po co przecież już wszyscy już wiedzą że przejmuje region łódzki konkurencyjna firma sklepy a pewnie monitoring to też kwestia czasu jeszcze tak nie było by dwie konkurencyjne firmy współpracowały ze sobą ,jednym słowem firma powoli się kończy to kara za ludzką krzywdę ....

UWAGA!

W tej firmie na porządku dziennym jest donosicielstwo.Wszystkich zainteresowanych pracą w tym czymś zwanym Bodyguardem ostrzegam. Otrzymacie obietnice bez pokrycia, stawka 7 zł Umowa o pracę nie za dobre wyniki lecz konf....ctwo. W umowie nie ma mowy o bezpłatnych całodziennych aresztach domowych tzw.R -kach. Dokładnie:czekasz na telefon aż jakaś ofiara losu nie przyjdzie do pracy a ty będziesz musiał porzucić wszystko i gnać do pracy pod groźbą kar. Radzę uważnie czytać to co wam podsuną do podpisania.Jesteście desperatami na utrzymaniu rodziców lub męża/żony ,możecie spróbować i pamiętajcie to co na początku.

jest rejonizacja czyli budio bierze poludnie polski a eurotranspol polnoc.a co do samej firmy czyli budio sa ok place na czas kierownik regionalny wporzo ogolem mozna pracowac pozdr

dawny cierpista
@pracownik 15.06.2016 15:06

szkoda, że ta śmieszna firma z niewykwalifikowanym kierownictwem nie upadnie, a należałoby się za te krzywdy i wszechobecny mobbing... Może jeszcze się powiniecie.

aldik

pracuje w pao w bielsku na teskach, ta firma ma nas przejac od 1 lipca, jakies opinie mozna prosic? placa na czas? jakie stawki? jak kierownicy? jak ogolnie w firmie jest?

profesor

dostali czestochowe zamiast lodzi

lalana

bodygardy zostają na monitoringach i w wiekszosci na ofi (poza lodzia z tego co slyszalem) ale dostali sporo wiecej ofi na slasku

Prorok

jednak body zostaje i pracuje dla tesco :-( tylko nie wiadomo czy w całym kraju czy nie

Eryk..

Skad takie info ze Budio od lipca nie bedzie? Znow jakis zart?

zdezorientowany
@Eryk.. 02.06.2016 23:44
Skad takie info ze Budio od lipca nie bedzie? Znow jakis zart?

ciekawe czy to prawda i co zrobią operatorzy i pracownicy OFI?

Prorok

Tak. OFI stoi do końca miesiąca. Od 1 lipca wchodzi Konsalnet i nie ma już BUDiO, czyli ostatni gasi światło. Kto będzie tym szczęśliwcem?

inny

Prorok faktycznie tesco rezygnuje ze współpracy z budio?

Prorok

No i co ... nie ma już tej kiepskiej firmy w Łodzi od 1 lipca . Co teraz zrobi Jaro i spółka -kogo teraz będą gnoić. A co teraz zrobią orły z SM ?

inny

@rutek nie mogę znaleźć w krs-ie. być może wcale bym sie nie zdziwił!

inny

W grudziądzu płacą więcej niż w toruniu? Dziwne.

radek

A moze ktos cos wkoncu napisze cos na temat, wiem ze jest ogloszenie na olx do pracy w toruniu, ile godzinowo sie pracuuje i jaka jest aktualna stawka skoro nie ma juz w zalodze tego calego zuchosia z postow powyzej ktory narobil tu tkiego fermentu to chcial bym sprobowac podjac w tej firmie zatrudnienie. Pozdrawiam i czekam na rzetelne opinie.

lion

Zuchos to ten maly chudy w okularach?

piotrek

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] żuchosia???? no wkońcu :) toc to zakała społeczeństwa, zeszmacil reputacje tej firmy.

dymek
@piotrek 07.04.2016 11:28
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] żuchosia???? no wkońcu :) toc to zakała społeczeństwa, zeszmacil reputacje tej fir...

no podobno tak slyszalem od tego kudłacza z reja ale ile w tym prawdy do końca nie wiem jednak ze sadzac po postach powyższych na to by wlasnie wychodzilo.

abazur

Ale jaja, Panie Przemyslawie, co Katarzyna Panu zrobila? Nie ladnie , nie ladnie

dymek
@abazur 06.04.2016 16:36

prosta sprawa radzi sobie bardziej od niego, zuchos to zlamany flet w pm-ach nikt szuji nie lubil pazerna gnida z tego imbecyla az wkoncu przyszla kryska na matyska bo slyszalem od goscia z reja ze go [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Brawo panie Jarosławie przejrzał opan na oczy.

andrzej

Widzialem ogloszenie tej firmy, umowiony bylem nawet na rozmowe jednk odpuscilem sobie co to za firma ktora zatrudnia takich ludzi jak ten ziomek co kazdego tu obraza, internet to publiczne miejsce po co mi i reszcie takie cos.. a ktos kto pisze takie rzeczy ze ktos np handluje dragami jak w tym przypadku widac ze pisze to z zawisci normalny czlowiek nie pisze o takich reczach w internecie. Nie znam tej pani ale na jej miejscu sprawe oddal bym na policje,jestememerytowanym policjantem znam sie troche na rzeczy adres ip mozna namierzyc bez wiekszych problemow tym bardziej jezeli sie to pisze z np telefonu chociaz komputer to tez nie zadne wyzwanie, pozdrawiam odwiedzajacych .

Robin

Milarska to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] hlapie z ucha do adamkiewicza i cybuli kurwisko grube Zal tego jej meza rogacza

wurst
@Robin 03.04.2016 19:47

o ja kręce co tu się dzieje- dobrze ze już nie pracuje w tej firmie.... akurat ja do milarskiej nic nie mam jeżeli mamy się o koleżance wypowiedzieć a nie o pracy i warunkach. Jezdzilem rok w pmie ludzie nawet spoko no po za pewnymi wyjątkami... a co do Milarskiej - Kasia jak to odczytasz to pozdrawiam cie nie przejmuj się zawistnymi frajerami a ty Przemas sobie już odpuść chyba za stary jesteś na taka dziecinadę jaka tu odtwarzasz. hahahaha niespodziewalem się ze cos takiego tu zastane, jednak teraz przesadziles. pozdro

zgroza
@wurst 05.04.2016 11:53

chlapie się pisze przez "ch" jaki poziom hehehe

hwdp

wszystko w czasie to sie nie przedawnia tak szybko

życzliwy

daruj się synek

ero

Bardzo powazne zarzuty, jakies info miales albo widziales hwdp?

hwdp

uwaga milarska katarzyna to konfitura pierwszej grupy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] usunięte przez admina słowo niecenzuralne] az trzeszczy ziemia trzeba jej te suzuki rozjebac to sie nauczy a ponad to handluje dragami przypatrzcie sie tej grubej swini trzeba na elmazie zobaczyc moze znowu meza zdradza kurwisko i puszcza sie na lewo i prawo ciekaw jestem czy mąż o tym wiedział ze dziwka puszcza sie

you
@hwdp 18.03.2016 23:16

jakie wyszukane słownictwo hahah konfitura..... widać poziom panie Żuchowski! pozdrawiam

msonic

nie nie jest jak dobrze ci idzie to wspaniale jak nastepnego dnia cie okradna to masz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

flesh

Mowili cos o mnie, cos o mnie mowili?

blood

Całkowite lekceważenie nowo przyjmujących ,po szkoleniu brak jakichkolwiek odpowiedzi,zaznaczam szkolenia bezpłatne,

Ochrona

sciema w olsztynie normalnie w marcu pracujemy itp pozdr

wojtek

i co wiadomo coś? Jaro i ekipa milczą, a mamy już 27 luty!

prawdziwa

I te rodzynki :-(

Zostaw opinię o Bodyguard - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bodyguard