Opinie o Bodyguard sp.j. Minkiewicz w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Bodyguard sp.j. Minkiewicz. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bodyguard sp.j. Minkiewicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bodyguard sp.j. Minkiewicz w Łódź

sąsiad

Podobno spoko się pracuje, jednak z tego co zauważyłem wpływ na tą firmę ma największy pani renatka, która ma więcej do powiedzenia niż pan Jarosław czy inni kierownicy, a Panią Prezes z jakiegoś powodu owinęła sobie wokół palca - tzn. tak wnioskuje z jej opowiadań na mieście. Nie jestem pracownikiem tej firmy już od ponad roku, jednak czy to nie jest troche wstyd, że jedna osoba decyduje o całej firmie, czy to tylko wymysły z jej strony?

Odradzam prace w firmie Bodyguard w oddziale w Łodzi najgorszy szajs jaki może być zero zrozumienia zwłaszcza ludzi z niedorobionego monitoringu a pracownicy fizyczni więcej uciekają z tej firmy bo (usunięte przez administratora) nie zarobki.Jednym słowem firma Krzak.Gorszej ochrony nie widziałem

agent j

W toruniu haha, sami kapusie , blaszka i spolka

malik

praca jak każda inna w ochronie, czy to monitoring czy fizyczna albo na sklepie albo w mobilnych, stawki średnio po 8 zł i ciut więcej - jak ktos robil w ochronie to wie ze nie najgorsze - największy plus wypłaty ZAWSZE przed 10-ątym i mozna sie dogadac co do wolnych dni

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Bodyguard sp.j. Minkiewicz? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Komisjoner bez języka
Niemcy
HR Navigator
gozdzik

zmiany sa po 8 h, nadgodziny to tylko zmiana za kogos wtedy 16h, hajs od tego ile zauwazysz a ile ci ukradna, i tak zawsze na mins wiec przewaznie najmniejszy, kierownik owad :D , mozesz mies nieco wyzsza stawke ale to musisz donosic i to wszystko :D nie ma rozmowy, nikt tam nie chce pracowac wiec jezeli pojdziesz to od razu Cie przyjma :D

gacek

Ale bejsbol!

plytka

płytka mistrz

skdnaskdn

Stawka po 3 miesiacach 8zl/h wiec nie glodowa ale nie ma tez rewelacji - nie oszukujmy sie to nie jest lazenie po galerii czy wciskanie przycisku od szlabanu w budzie. Mnostwo papierkowej roboty. Godzin jest sporo szczegolnie jak chcesz dorobic i bierzesz za kogos zmiany, co przy pracy w patrolu wiaze sie z trybem 17h pracy - lecisz do domu spac na 4h, wracasz do pracy na 17h, znow 4h snu i trzeci dzien pracy 17h. Fakt faktem nikt nikogo do tego nie zmusza. W normalnym trybie pracujesz 6-23 i masz kolejny dzien wolne. Jak masz zla trase to zapie*dalasz caly dzien jak w ukropie zeby sie wyrobic i nie ma czasu zjesc - jak masz zla trase ale w druga strone to specjalnie ociagasz sie i dokladasz sobie roboty zeby na ostatnim obiekcie nie stac 8h. Za nadgodziny czesto po cywilu w ramach detektywa sklepowego mowia ze daja 10zl, koniec koncow czasem w wyplacie sie nie zgadza. Wyplaty na czas.

abc

sami kapusie ;]

smerf

zalezy czy duzo widzisz i ile masz osiagów ;d

PM

po co te napinki hejtowanie?? najwazniejsza jest wspolpraca ;-) pracownik- chyba pracuje na monitoringu :D

Na pewno więcej niż baran ktoremu trzeba wyznaczać trase z pkt A do B

On

podobno zostala niejaka Paulinka ciekawe jak tozrobila haha:D

johnybravo

Że jak????? Firmowym autem rodzine wozi?! Boże, co za brednie. Mam radę. Przestań słuchać sąsiada. W łodzi jako tzw. PM (patrol mobilny) zapeprzasz 17 godzin. Od 6:00 do 23. O żadnym siedzeniu w domu w tym czasie nie ma co mówić. PS. Ktoś potwierdzi, że pewna wyjątkowa bladź z MC została członkinią zarządu :) Jeśli tak, to wyjątkowo musiała zajmować się członkami Jara xD

mistrz

Taa, monitoring co chwile sle sms do jaroslawa ze ktos 30 km 2h jedzie, haha

ktoś

Oj chyba nie jest tak źle jak piszecie sąsiad pracuje w łódzkim oddziale tej firmy od grudnia i luksus, część dnia spędza w domu, samochodem służbowym wozi rodzinę na zakupy, sam się zastanawiam, czy nie skorzystać z takiej okazji nikt go tak dokładnie nie rozlicza z paliwa i czasu pracy, bardzo sobie chwali zarobki i pracodawcę.

hyry

witam może ktoś powiedzieć jak jest w tesco na nocki teraz ile godzin w miesiącu kiedy dni wolne jaka pensja?

poszukujący

Panowie co to znaczy 8 zł netto / 1 rbg chodzi mi o to rbg ??

pm
@poszukujący

rbg - 1 roboczogodzina to znaczy że za każda przepracowana godzine dostaniesz 8 zl ;p

PM

pracuje w firmie od kilku miesiecy i nie moge narzekac, firma jak i kierownik jest slowny, gdy musze dojechac wlasnym samochodem do innego miasta zawsze mam oddawane pieniadze za paliwo, jezeli ktos nie chce pracowac zawsze znajdzie dziure w calym ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Bodyguard sp.j. Minkiewicz - Łódź

Bodyguard sp.j. Minkiewicz