Opinie o Bodyguard sp.j. Minkiewicz w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Bodyguard sp.j. Minkiewicz. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bodyguard sp.j. Minkiewicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bodyguard sp.j. Minkiewicz w Łódź

Eryk..

Skad takie info ze Budio od lipca nie bedzie? Znow jakis zart?

zdezorientowany
@Eryk..

ciekawe czy to prawda i co zrobią operatorzy i pracownicy OFI?

Prorok

Tak. OFI stoi do końca miesiąca. Od 1 lipca wchodzi Konsalnet i nie ma już BUDiO, czyli ostatni gasi światło. Kto będzie tym szczęśliwcem?

inny

Prorok faktycznie tesco rezygnuje ze współpracy z budio?

Prorok

No i co ... nie ma już tej kiepskiej firmy w Łodzi od 1 lipca . Co teraz zrobi Jaro i spółka -kogo teraz będą gnoić. A co teraz zrobią orły z SM ?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Bodyguard sp.j. Minkiewicz? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

inny

@rutek nie mogę znaleźć w krs-ie. być może wcale bym sie nie zdziwił!

inny

W grudziądzu płacą więcej niż w toruniu? Dziwne.

radek

A moze ktos cos wkoncu napisze cos na temat, wiem ze jest ogloszenie na olx do pracy w toruniu, ile godzinowo sie pracuuje i jaka jest aktualna stawka skoro nie ma juz w zalodze tego calego zuchosia z postow powyzej ktory narobil tu tkiego fermentu to chcial bym sprobowac podjac w tej firmie zatrudnienie. Pozdrawiam i czekam na rzetelne opinie.

lion

Zuchos to ten maly chudy w okularach?

piotrek

(usunięte przez administratora) żuchosia???? no wkońcu :) toc to zakała społeczeństwa, zeszmacil reputacje tej firmy.

dymek
@piotrek

no podobno tak slyszalem od tego kudłacza z reja ale ile w tym prawdy do końca nie wiem jednak ze sadzac po postach powyższych na to by wlasnie wychodzilo.

abazur

Ale jaja, Panie Przemyslawie, co Katarzyna Panu zrobila? Nie ladnie , nie ladnie

dymek
@abazur

prosta sprawa radzi sobie bardziej od niego, zuchos to zlamany flet w pm-ach nikt szuji nie lubil pazerna gnida z tego imbecyla az wkoncu przyszla kryska na matyska bo slyszalem od goscia z reja ze go (usunięte przez administratora) Brawo panie Jarosławie przejrzał opan na oczy.

andrzej

Widzialem ogloszenie tej firmy, umowiony bylem nawet na rozmowe jednk odpuscilem sobie co to za firma ktora zatrudnia takich ludzi jak ten ziomek co kazdego tu obraza, internet to publiczne miejsce po co mi i reszcie takie cos.. a ktos kto pisze takie rzeczy ze ktos np handluje dragami jak w tym przypadku widac ze pisze to z zawisci normalny czlowiek nie pisze o takich reczach w internecie. Nie znam tej pani ale na jej miejscu sprawe oddal bym na policje,jestememerytowanym policjantem znam sie troche na rzeczy adres ip mozna namierzyc bez wiekszych problemow tym bardziej jezeli sie to pisze z np telefonu chociaz komputer to tez nie zadne wyzwanie, pozdrawiam odwiedzajacych .

Robin

Milarska to (usunięte przez administratora) hlapie z ucha do adamkiewicza i cybuli kurwisko grube Zal tego jej meza rogacza

wurst
@Robin

o ja kręce co tu się dzieje- dobrze ze już nie pracuje w tej firmie.... akurat ja do milarskiej nic nie mam jeżeli mamy się o koleżance wypowiedzieć a nie o pracy i warunkach. Jezdzilem rok w pmie ludzie nawet spoko no po za pewnymi wyjątkami... a co do Milarskiej - Kasia jak to odczytasz to pozdrawiam cie nie przejmuj się zawistnymi frajerami a ty Przemas sobie już odpuść chyba za stary jesteś na taka dziecinadę jaka tu odtwarzasz. hahahaha niespodziewalem się ze cos takiego tu zastane, jednak teraz przesadziles. pozdro

zgroza
@wurst

chlapie się pisze przez "ch" jaki poziom hehehe

hwdp

wszystko w czasie to sie nie przedawnia tak szybko

życzliwy

daruj się synek

ero

Bardzo powazne zarzuty, jakies info miales albo widziales hwdp?

hwdp

uwaga milarska katarzyna to konfitura pierwszej grupy (usunięte przez administratora) usunięte przez admina słowo niecenzuralne] az trzeszczy ziemia trzeba jej te suzuki rozjebac to sie nauczy a ponad to handluje dragami przypatrzcie sie tej grubej swini trzeba na elmazie zobaczyc moze znowu meza zdradza kurwisko i puszcza sie na lewo i prawo ciekaw jestem czy mąż o tym wiedział ze dziwka puszcza sie

you
@hwdp

jakie wyszukane słownictwo hahah konfitura..... widać poziom panie Żuchowski! pozdrawiam

msonic

nie nie jest jak dobrze ci idzie to wspaniale jak nastepnego dnia cie okradna to masz (usunięte przez administratora)

flesh

Mowili cos o mnie, cos o mnie mowili?

blood

Całkowite lekceważenie nowo przyjmujących ,po szkoleniu brak jakichkolwiek odpowiedzi,zaznaczam szkolenia bezpłatne,

Ochrona

sciema w olsztynie normalnie w marcu pracujemy itp pozdr

Zostaw merytoryczną opinię o Bodyguard sp.j. Minkiewicz - Łódź

Bodyguard sp.j. Minkiewicz