Eltec Global Electric Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Eltec Global Electric Sp. z o.o.

Batman

Pracuje w firmie i jest wszystko ok . Jeżeli zależy ci na długoterminowej pracy w jednym miejscu to możesz z nimi podpisać umowę i napewno nie pożałujesz . Wypłaty jak do tej pory zawsze na czas. Dobre zakwaterowania. Miła obsługa.

Piter

Polecam firmę na stałe zatrudnienie. Stawki dobre, zakwaterowania też. Praca różna od mieszkaniówek po duże hale.

Ja

Wszystko OK. Zgodnie z ustaleniami. Terminowe wypłaty.

Tom

Cześć od niedawna pracuję w firmie. W każdej firmie znajdzie się ktoś komu coś nie pasuję ( zarobki, umowa, odległość etc....) . Ja nie mogę napisać nic złego ( wypłata w terminie , to co ustaliłem na rozmowie się zgadza nie ma się do czego doczepić). Z tego co czytałem opinie piszecie że nie znacie pracodawcy nawet z widzenia ( ale to chyba świadczy o was - nie słyszałem aby pracodawca jechał z wizytą lub spotkaniem do pracownika / ale to tylko sugestia, może się nie znam). Pozdrawiam.

Administrator Nowy wpis

Interesuje mnie praca jako Specjalista ds. Utrzymania Ruchu w firmie Eltec Global Electric Sp. z o.o.. Ktoś tam pracuje? Co możecie powiedzieć na temat warunków oferowanych przez tę firmę?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Eltec Global Electric Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Elektryk.

Miro
Kandydat

mam swoją działalność.Wykonuję instalacje i interesowała by mnie praca w Niemczech. [mam uprawnienia EiD]

@Miro

Do sytuacji każdego kandydata podchodzimy indywidualnie. Uprzejmie proszę o bezpośredni kontakt z działem rekrutacji tel 793460230. Pozdrawiam

Teraz prowadzona jest rekrutacja. Czy był ktoś na którymś ze stanowisk i chciałby się na ich temat wypowiedzieć?

poszukuję pracy
Kandydat

Witam serdecznie, czy firma zatrudnia osoby z minimalną wiedzą? Jestem w trakcie wyrabiania uprawnień SEP. Pozdrawiam.

@poszukuję pracy

Dzień dobry, zatrudniamy elektryków z minimum 2 - letnim doświadczeniem zawodowym. Pozdrawiam

Lukasz

Witam.czy zatrudniacie pracowników bez języka niemieckiego? Pozdrawiam

@Lukasz

Dzień dobry, oczywiście zatrudniamy pracowników bez znajomości języka niemieckiego. Pozdrawiam.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Eltec Global Electric Sp. z o.o.?

@Pytanie

Dzień dobry, naszym pracownikom oferujemy umowę o pracę. Pozdrawiam

Marek
@Pytanie

Umowę o pracę to sobie trzeba wywalczyć. Na początku jest zlecenie, a z tego co zarobisz potrącają wszystkie składki czyli masz kilkaset złotych mniej. Jak się zlitują to po paru miesiącach może zobaczysz umowę o pracę.

@Marek

Dzień dobry, każdy pracownik na wstępie otrzymuje umowę zlecenie. Po pomyślnym przebiegu okresu próbnego, otrzymuje umowę o pracę. Zgodnie z prawem, osoba zatrudniona otrzymuje wynagrodzenie od którego potrącane są składki na ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, a także podatek dochodowy od osób fizycznych. Odprowadzanie składek jest obowiązkowe. Obowiązek ten ciąży na pracodawcy, a na konto pracownika trafia już tylko kwota netto wypłaty. Pozdrawiam

Wanda
@Eltec Global Electric Sp. z o.o.

Ten okres próbny na zleceniówce to jest klasyczne polskie 3 miesiące czy jakiś inny okres czasu, może niemiecki?

PAN
Kandydat

Witam. Czy ekipy są wybierane na podstawie doświadczenia czy wiek też jest brany pod uwagę ? Wyjazd na np.Niemcy do pracy można zgadać się z kolegą żeby razem wyjechać do jednej budowy ( razem pracować) czy nie ma takiej opcji ?

@PAN

Dzień dobry, oczywiście istnieje możliwość wspólnego wyjazdu. Pracownicy są grupowani z uwzględnieniem różnych czynników m.in. ze względu na posiadane doświadczenie, miejsce zamieszkania czy też koleżeństwo. Pozdrawiam

Wiecie może, czy w Eltec Global Electric Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Zapraszam do kontaktu tel 793460230

Wanda
@Eltec Global Electric Sp. z o.o.

tzn szukacie kogos ze mozna sie kontaktowac tel ? a mailowo mozna?

@Wanda

Oczywiście, również można kontaktować się e-mailem : rekrutacja@e-eltec.pl Pozdrawiam

Aktualność
W nadchodzącym Nowych Roku 2022, w podziękowaniu za udaną współpracę, wszystkiego dobrego i wielu sukcesów, również w życiu prywatnym życzy Eltec Global Electric Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Eltec Global Electric Sp. z o.o. - Jaworzno

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Eltec Global Electric Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eltec Global Electric Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eltec Global Electric Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eltec Global Electric Sp. z o.o.