Eltec Global Electric Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Etapy rekrutacji

Etapy rekrutacji

 

Krok 1 PRZEŚLIJ CV

Aplikuj - jeśli chcesz pracować z nami. Szukamy utalentowanych i doświadczonych ludzi, którzy chcą dołączyć do naszego zespołu. Możesz przesłać do nas dokumenty aplikacyjne, korzystając z formularza na naszej stronie KARIERA lub aplikując na zamieszczone ogłoszeniach o pracę. Każda nadesłana do nas aplikacja jest szczegółowo analizowana. Weryfikujemy doświadczenie zawodowe kandydata, wiedzę i zdobyte umiejętności.
 
Krok 2 ROZMOWA TELEFONICZNA

Po selekcji nadesłanych CV kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Przeprowadzamy wywiady telefoniczne, w których pytamy m.in. o dotychczasowe doświadczenie zawodowe, weryfikujemy podstawowe kompetencje związane ze stanowiskiem, o które się ubiegasz.
 
Krok 3 SPOTKANIE

Na rozmowę do siedziby naszej firmy zapraszamy kandydatów, którzy posiadają – w naszej ocenie – umiejętności i kwalifikacje przez nas wymagane na danym stanowisku. Jednym z elementów rozmowy kwalifikacyjnej są zadania do wykonania. Pomagają one nam sprawdzić w praktyczny sposób wybrane umiejętności i wiedzę, wymagane na danym stanowisku.
 
Krok 4 POZNAJ NAS

Dla nas rozmowy z kandydatami to szansa na poznanie wartościowych ludzi, przyszłych pracowników, dlatego staramy się, by upływały w przyjaznej atmosferze. Nie „przesłuchujemy”, tylko rozmawiamy – jesteśmy po prostu ciekawi ludzi, którzy chcą z nami pracować. Jest to dobry moment dla Ciebie, żeby nam zadawać pytania i lepiej poznać.
 
Krok 5 Witaj w ELTEC!

Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją wiedzę i umiejętności wykazane w poprzednich etapach, a Ty zdecydujesz, że Eltec jest firmą w której chcesz rozwijać swoją karierę – złożymy Ci ofertę pracy. Od tej pory będziemy w stałym kontakcie i chętnie pomożemy Ci  wdrążyć się w naszą organizację.
 

APLIKUJ →

 

www.e-eltec.pl

 
Eltec Global Electric Sp. z o.o.