Opinie o Platinum Eye Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Platinum Eye Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Platinum Eye Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Agencje nieruchomości
Agencje nieruchomości Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Platinum Eye Sp. z o.o. w Wrocław

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Czy w Platinum Eye Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Nick G Nowy wpis

Pracowałem w oddziale w Zielonej Górze, wielkie obietnice zarobków w rzeczywistości mniej niż w "markecie", poza tym Arkadiusz K. nie rozliczył się ze wszystkich tematów - zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie !!!

Ja Nowy wpis

banda (usunięte przez administratora) nic wiecej

Kamil

Chcialbym bardzo podziekowac Panu Mateuszowi Brusilo za zalatwienie mi refinansowania na lepszych warunkach. Sam stracilem nadzieje i cierpliwosc, gdyz troche to trwalo z uwagi na procedury w bankach. Przez okres dwoch tygodni zaczalem odnosic wrazenie, ze czlowiekowi zalezy bardziej niz mi, choc musze przyznac, ze jest to jego duza zaleta. Polecam wszystkim tym , ktorzy posiadaja drogie kredyty i chca to zmienic.

Antoni Nowy wpis
@Kamil

Czasem beznadziejnie wyglądająca sytuacja tak naprawdę jest sytuacją, z której można wyjść ;) A jak to się w ogóle stało, że trafiłeś w ręce tego specjalisty?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Platinum Eye Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
XXX

Praca polegająca na dzwonieniu i wciskaniu kredytów, lokat lub inwestycji rodzinie i znajomym. Z każdą osobą trzeba wypełnić taką książeczkę z podstawowymi danymi apropo przychodu, wydatków, celów, marzeń. Taką książkę należy samemu kupić w firmie, firma ich nie zapewnia. Na spotkaniach gadają, że trzeba marzyć i dążyć do celu. Jest to praca, dla osób, które lubią dzwonić i wciskać innym jakieś oferty.

Iwona
@XXX

A mógłbyś odnieść się do zarobków w Platinum Eye? Jak one wyglądają? Czy jest zapewniana podstawa? Czy raczej obowiązuje system prowizyjny? Czy można korzystać z jakiejś bazy klientów?

studentka

Przeszłam rekrutację na wakacjach. Podczas szkolenia coś zaczęło śmierdzieć. Wszyscy opiewają swoje zarobki jak w jakiejś piramidzie finansowej. Po kilku dniach jako ,,zadanie domowe" dostaje się znalezienie wśród znajomych ludzi, którzy potrzebują nowego ubezpieczenia czy kredytu. Wygląda to tak, jakby przełożeni zarabiali na ciężkiej pracy tych ,,na dole" (polegającej na wciskaniu ludziom produktów finansowych). Obiecują kokosy, ale jeszcze nie teraz, za chwilę, późnej. Ciekawi mnie, dlaczego podczas szkolenia nie było kontaktu z nikim na podobnym stanowisku, jedynie z górą chwalącą się zarabianiem ,,ósemek w gorszym miesiącu", tak jakby osoby na pierwszych latach studiów niezwiązanych z ekonomią miały na tym poziomie zarabiać. Dawka wiedzy jest taka, jaką zdobywa każdy zainteresowany zakresem finansów osobistych, nawet tych w literaturze popularnej. Stawiam neutralną opinię, bo zrezygnowałam przed zakończeniem szkolenia.

Eros
@studentka

Bardzo dobrze opisane

Wojtula

Kontakt z Panem Mateuszem Brusiło. Znakomity doradca, szybko i sprawnie załatwiony kredyt. Szczerze polecam. Wizyta w banku wyłącznie w celu złożenia podpisu i fundusze na koncie.

Alicja z Zielonej Góry

Szczególne podziękowania należą się Panu Mateuszowi Brusiło za pomoc w uzyskaniu kredytu . Jego profesjonalizm i życzliwość zasługują na uwagę. Służy swoim doświadczeniem i wiedzą merytoryczną. To najlepszy doradca, z którym przyszło mi współpracować. Dlatego też polecam wszystkim Pana Mateusza.

Artur

Pan Mateusz Brusiło to wspaniały doradca finansowy. Pełny profesjonalizm i cierpliwość do klienta. Dostałem to co chciałem szybko i bez problemu. Serdecznie dziękuję i wszystkim polecam Pana Mateusza

Ola

Oczywiście pozytywne opinie są opłacone.

Róża i Piotr

Pełen profesjonalizm! Zdecydowanie polecam! Nie mogliśmy trafić lepiej... ????

dziej

samo ZŁO

Jolanta
@dziej

Bardzo lakoniczna wypowiedź. Tak naprawdę to nie mówi ona nic o firmie Platinum Eye jako pracodawcy. Ja słyszałam, że oferują tam pracownikom super warunki, bo na przykład: pakiet szkoleń, wyjazdy integracyjne, dobre dochody, elastyczny czas pracy czy pełne wsparcie dyrektorów i zarządu. To w czym tkwi problem? Dlaczego masz o nich tak złe zdanie? Wyjaśnij to.

pol

polecam

anio

świetna atmosfera pracy, dużo swobody w podejmowaniu decyzji

endii

Pracowałem, nie ma zastrzeżeń. Pracujesz, wykonujesz swoje zadanie, zarabiasz nikt nie ma zastrzeżeń.

tak

Jak wygląda sytuacja w Zielonej Górze? Ponoć duże, nowe biuro w w centrum? Dajcie znać jak tam sytuacja wygląda?

staż

Aktualnie jestem po stażu. Co mogę powiedzieć bardzo, bardzoo dużo wiedzy do przyswojenia, sprzedażowej, meteorytyki - wszystkiego.

pytanie

Był ktoś może ostatnio na rekrutacji? Może coś powiedzieć na ten temat?

Jolanta
@pytanie

@pytanie Również przyłącze się do Twojego pytania. Aplikowaleś już? Rozmowa w Platinum Eye składa się z jednego etapu?

nowy

Powiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje? Trudno dostać się tu do pracy?

c.o.o

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Platinum Eye? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Zostaw merytoryczną opinię o Platinum Eye Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Platinum Eye Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Platinum Eye Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Platinum Eye Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Pl. Powstańców Śląskich 1 lok. 3
    53-329 Wrocław