Opinie o Platinum Eye Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Platinum Eye Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Platinum Eye Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Agencje nieruchomości
Agencje nieruchomości Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Platinum Eye Sp. z o.o. w Wrocław

Szansa na duży rozwój i fajną

W tej firmie na pewno można zdobyć cenne doświadczenie. To dla mnie była kluczowa kwestia. Wszystko głównie dzięki szkoleniom. Wynagrodzenie też dawali raczej ok, a atmosfera w biurze panowała przyjemna. Pozdrawiam zespół z Wrocławia!

w zdecydowanej większości opinie są 'sponsorowane'

mich

Firma oferuję świetny system szkoleń od podstaw w branży finansowej oraz w obsłudze klienta. Praca sama w sobie jest dużym wyzwaniem. Osobiście ciężko mi było pogodzić ją z życiem prywatnym ponieważ wymaga od pracownika zaangażowania dużej ilości czasu jeżeli mamy zamiar zarabiać dobre pieniądze.

Jolanta
@mich

Szczerze powiedziawszy bardzo zachęciłeś mnie do aplikowania do Platinum Eye. Ważnym aspektem jest dla mnie nieustanny rozwój, a z Twojej relacji wynika, iż w tej firmie jest on możliwy. Nadmieniłeś też o dobrych zarobkach. A co z dodatkami pozapłacowymi?

pracaaa

plusy jakie ja tam widziałam -- praca zupełnie bez stresu wszystko da się robić na spokojnie - fajna koleżeńska atmosfera bez względu na stanowisko można się z każdym dogadać - elastyczne godziny pracy to znaczy grafik -dobre doświadczenie - zdobywanie nowej wiedzy minusy - trochę za mało płacili jak na moje oczekiwania

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Platinum Eye Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
kodakowa

Moim zdaniem ta firma to bardzo dobry pracodawca. Wypłata zawsze na czas, dosyć wysoka, bo prowizje są właśnie wysokie, trochę trudniej, jak jest gorszy miesiąc. Do tego na plus bym dała elastyczne (w miarę) godziny pracy i super współpracowników. Akurat ci, na których trafiłam, tworzyli fajny team ;) i razem nam się dobrze pracowało, także atmosfera to był ogromny plus ;)

anaa

Szłam bez przekonania a odchodziłam z lekkim żalem. Na własnej skórze doświadczyłam, że można pracować jednocześnie w elastycznych godzinach, sympatycznej atmosferze, przy ciekawych projektach i z fajnymi ludźmi :) Nie przypuszczałam ani przez moment, że spodoba mi się ta praca. Życie pisze różne scenariusze i musiałam odejść.. Aaaa jeszcze muszę napisać o szkoleniach. Szkolenia były ciekawe i bardzo rozwojowe :)

Thera

Tragiczne podejście do pracownika, brak umowy, wypłata do ręki i to też nieterminowo tylko trzeba chpdizc i sie upominac. Atmosfera napięta, elastycznu grafik u nich to jakaś bujda. Do tego narzucają żeby wciskać po znajomych i rodzinie pożyczki- nie polecam

Byłam zadowolona

plusy jakie ja tam widziałam - praca zupełnie bez stresu wszystko da się robić na spokojnie - fajna koleżeńska atmosfera bez względu na stanowisko można się z każdym dogadać - elastyczne godziny pracy to znaczy grafik - dobre doświadczenie - zdobywanie nowej wiedzy minus - mało benefitów

Doradca Kredytowy

Z Platinum Eye współpracuje od ponad 2 lat. Nauczyli mnie wszystkiego od zera. Dużym atutem biura w Zielonej Gorze są przełożeni którzy poświęcają mnóstwo czasu na edukacje doradców i współpracę z naszymi klientami. Jeżeli szukasz pracy w której sam decydujesz o wszystkim to szczerze polecam, ale tylko tym wytrwałym i zdeterminowanym!

kuba

Cześć wszystkim, pracuję od 4 miesięcy w Platinum eye i nie mam zastrzeżeń co do miejsca pracy. Z czystym sumieniem mogę polecić oddział we Wrocławiu.

druga praca

Przede wszystkim świetną atmosferę. Poznałem tam wielu ciekawych ludzi i od razu złapałem z nimi dobry kontakt. W takim środowisku od razu czas leci szybciej, a obowiązki wypełnia się z większą ochotą. A co do samej pracy to miałem dużą dawkę swobody, co też mi odpowiadało. Lubię, jak ktoś ma do mnie zaufanie i pozwala mi działać po swojemu, a to właśnie zaoferowali mi w tej firmie. Pieniądze można spore zarobić ale trzeba zpier...

Ciekawość

Jak wygląda praca w firmie ? Czy to prawda, że pracuje się bez umowy ? Warto aplikować ?

Platinum Eye
@Ciekawość

https://platinumeye.pl/kariera zapraszamy do sprawdzenia zakładki z karierą z opiniami ludzi współpracujących z Platinum Eye. Jeżeli jest Pan/Pani zainteresowany/a współpracą zapraszamy do aplikowania i wysłania CV na biuro@platinumeye.pl. Po przejściu przez wszystkie etapy rozmowy kwalifikacyjnej i pozytywnym rozpatrzeniu kandydatury gwarantujemy sporządzenie umowy.

Renata M.

Firma rzetelna, wypłacalna (można dużo zarobić), pomaga w rozwoju (jak się oczywiście cłowiek chce rozwijać), godna zaufania (słowa z pokryciem, a to rzadkość).

ppp

Praca dla ludzi lubiących kontakt z ludźmi, zdecydowanie nie dla tych, którzy chowają głowę w piasek przy zderzeniu z pierwszą lepszą sytuacją stresową. Po czasie i po włożonym wysiłku można naprawdę dobrze zarabiać :)

pekan

Największy plus tej firmy, to bardzo duża liczba fajnych, przydatnych szkoleń. W żadnej poprzedniej pracy tylu nie miałem.

dolass

Ja w firmie jestem dopiero kilka miesięcy, ale póki co mi pasuje wszystko. Na rekrutacji zrobili na mnie fajne wrażenie - wszyscy sympatyczni i konkretni, bez owijania w bawełnę. Pieniądze są zawsze na czas.

kurt

Bardzo cenię sobie współpracę z ta firma. Spełnia wszystkie moje oczekiwania. Kiedyś sam byłem tylko pracownikiem w tej firmie i to właśnie tam dostałem możliwość rozwoju i lepszego życia.

MoniszKA

Współpracuję z firma od niedawna ale naprawdę jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Bardzo dobra atmosfera tu panuje a to jednak jest podstawa.Firma bardzo dba o rozwój swoich pracowników organizowane są rożne szkolenia.

kkk

W możliwości współtworzenia z Platinum Eye doceniam to, że codzienna praca wymaga ode mnie ciągłego podnoszenia kompetencji zarówno sprzedażowych, jak i zarządczych. Praca daje mi możliwość spełniania marzeń dzięki dobrym zarobkom.

Kaja_34

Świetna atmosfera pracy, dużo swobody w podejmowaniu decyzji. Praca dla osób zaradnych.

Zostaw merytoryczną opinię o Platinum Eye Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Platinum Eye Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Platinum Eye Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Platinum Eye Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Pl. Powstańców Śląskich 1 lok. 3
    53-329 Wrocław