Opinie o Eko Audyt Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Eko Audyt Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Eko Audyt Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko Audyt Sp. z o.o. w Wrocław

Dłużnik? 739 904 425 Nowy wpis

W temacie płatności polecam dzwonić pod ten numer 739 904 425

Czy firma wciąż szuka inżynierów elektryków do pracy? Jak wygląda praca w tej firmie? Od byłych pracowników można usłyszeć wiele fatalnych opinii,a jak wygląda to aktualnie? (usunięte przez administratora)Czy może coś się poprawiło. Jestem zainteresowany pracą bo oferta która znalazłem wygląda dobrze, strona internetowa też prezentuje się elegancko. No ale jak jest w rzeczywistości? Jak wygląda współpraca z bezpośrednimi przelozonymi? Waham się cały czas czy wysyłać...

Kowalski
@Michał

Chłopie nawet nie probuj szkoda czasu i nerwów. Strona i opisy to tylko świetny PR. (usunięte przez administratora)

maxy
@Michał

zrobiłem dla nich projekt w październiku i do dnia dzisiejszego nie ma kasy, zgłosiłem to do windykacji, ale przed podpisaniem umowy byli och i ach a potem nie ma kontaktu ale moja firma windykacyjna odzyska kasę.

@Michał

(usunięte przez administratora) i nic po za tym rok czekam na swoje wynagrodzenie tak samo jak kilkunastu innych zatrudnionych w eko audyt (fon-bud). Eko audyt dostał pieniądze i się zmyl ile tam było 200tys euro. Z tym co MMA trenował przez 6lat chętnie się spotkam. Mam nadzieję że już wiesz kto ja jestem

abc Nowy wpis
@maxy

Mógłbyś udostępnić dane do firmy windykacyjnej, też bym chciał odzyskać pieniądze od tego "znakomitego" biura.

Marcin S (usunięte przez administratora) jakich mało polecam poczytać opinie o spółce Ecls Europejskiej Centrum Likwidacji Szkod a Eko Audtyt to pewnie jego kolejna wydmuszka na którą naciągnie ludzi i firmy

Marta Tipsiara Nowy wpis

Ich strona internetowa nie działa. Czy firma zawinęła już interes? Patrząc na ilość firemek i fundacji jakie pozakładali "członkowie" zarządu wygląda jakby grube wały tam odchodziły. Faktury dla kontrahentów nie zapłacone, pracownikom (usunięte przez administratora) w terminie, jeżdżą porządnymi furami, a leasing trzeba płacić. Skąd na to wszystko nabrać :D

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Eko Audyt Sp. z o.o. na stanowisko Księgowa? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
nie ma większych oszutów

sprawa wygrana w sądzie , za "chwile" komorniczek wejdzie na ich konto :) zachęcam wszystkich oszukanych do "walki" w sądzie, tego typu firmy nie mogą dłużej funkcjonować na rynku.

EKO AUDYT Marcin Szewczyk

Czuję się osobiście odpowiedzialny za wizerunek firmy EKO AUDYT, w której jestem Dyrektorem Handlowym, i w związku z tym chciałbym rozpocząć dyskusję na temat rzeczywistych warunków współpracy z nami oraz rozwiać wątpliwości, które mogły pojawić się po poprzednich wpisach. Nie od dziś wiadomo, że o opinie pozytywną (prawdziwą i szczerą), a nie, używając współczesnej nowomowy, „fejkową” bardzo trudno, natomiast opinie negatywne, te prawdziwe, jak i te pisane z fikcyjnych kont przez osoby pozostające z nami w sporze lub, co gorsza, unikającymi z nami kontaktu, są dziwnym trafem pisane bardzo często. Proszę zatem o rozwagę i powściągliwość każdego, kto kieruje się przeczytanymi w internecie opiniami przed podjęciem współpracy z Eko Audyt, a ze swojej strony, by zapewnić wszystkim potencjalnym współpracownikom możliwość podjęcia decyzji w oparciu o rzetelne i PRAWDZIWE opinie, poproszę podwykonawców, z którymi współpracujemy o wyrażenie swojego zdania na portalu gowork.pl. Jak w każdej branży, tak i w branży budowlanej zdarzają się nierzetelni podwykonawcy, których jakość usług znacznie odbiega od norm prawa budowlanego, czy też po prostu zwykłej logiki. Co więcej, osoby, które określały się mianem specjalistów, osób doświadczonych dopuszczały się na budowie takich zachowań jak niewykonywanie podsypki, brak jakichkolwiek zagęszczeń etc., nie wspominając już o takich elementarnych pomyłkach, jak ZAKOPANIE INNEGO PAKIETU, niezgodnego z projektem budowlanym czy wybudowanie sieci w innym miejscu, niż przewiduje projekt. Na szczęście były to marginalne przypadki, jednakże to właśnie osoby będące winnymi owych zaniedbań dziś tak obficie wypowiadają się na forach, ignorując wezwania do poprawy swoich odcinków oraz nie wykazując chęci do osiągnięcia jakiegokolwiek porozumienia. Apeluje zatem do osób (lub najprawdopodobniej do jednej osoby) o zaprzestanie rozpowszechniania nieprawdziwych informacji, a skupienie się na poprawie wadliwie wykonanych odcinków.

@EKO AUDYT Marcin Szewczyk

Witam Jest Pan również Dyrektorem Handlowym firmy Eko-Projects sp .z o.o. ?

maxy
@EKO AUDYT Marcin Szewczyk

Jeśli czuje się Pan odpowiedzialny za EKO-AUDYT to proszę o uregulowanie płatności za projekty branży elektrycznej z jesieni 2019r.

Zajmujemy się skutecznie windykacja, kilka spraw zostało już zakończonych spłata tego dłużnika. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji karnej dłużnika. Windykacje prowadzimy na jego koszt. Tel: 519-105-869

Marta Tipsiara

Dużo pracy macie z tą firmą?

Na jakie benefity można liczyć w Eko Audyt Sp. z o.o.?

Marta Tipsiara

Benrfity: - bałagan w zarządzaniu spółka - osoby niekompetentne w kadrze zarządzającej - brak wynagrodzenie w terminie - brak premii - nadgodziny bezpłatne - nauka kopiuj/wklej z projektów internetowych - udział w nierentownych projektach - podpisywanie projektów w czyimś imieniu I wiele wiele innych. Praca marzeń.

Twoje pytanie sugeruje, że wcześniej mogły być problemy z wypłatą wynagrodzeń dla osób, które tam pracują. Czy dobrze zrozumiałem Twój wpis? Wyjaśnij, proszę.

Wicek
@Michał

Wypłata nigdy nie była na czas. Obiecywano dużo a (usunięte przez administratora) jaki panował wołał o pomstę do nieba. Projektowanie nie miało dużo wspólnego z pracą twórczą, zwykłe kopiuj-wklej, często z projektów znalezionych gdzieś w sieci. Tak, aby tylko wypchnąć temat. Jeśli inwestor nie był ogarnięty to łykał takie "projekciki" jak młody pelikan.

Czy firma nadal działa, czy zawiesiła działalność ?

Zofia
@Paweł

Nadal działają. Jesteś zainteresowany pracą w Eko Audyt? Z tego co widziałam mają dość ciekawe oferty. Wie ktoś ,jakie oferują warunki finansowe?

goojob

pozytywna współpraca

@goojob

możesz rozwinąć swoją wypowiedź?

xyz

dlaczego nie można ?

justyna85

szukam kontaktu do tej firmy. numer ze strony nie odpowiada. pomocy...

@justyna85

Szanowna Pani, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 71 307 20 89, numer znajdujący się na stronie jest jak najbardziej aktualny

Podwykonawca z uelzen

Witam czytam i się śmieje otóż jestem podwykonawcą EKO AUDYTU na terenie Niemiec i widzę, żę wpisy piszą firmy które tu były i zjechały bo się nie znały na robocie , wkopali złe rury i nie robili zagęszczeń. Wszyscy się tu znają i każdy wie jak kto robi . Ja powiem tak jak ktoś jest leszczem i nie umie kopać , czytać planów i zagęszczać ani zorganiozwać sobie pracy to niech tu nie przyjeżdza. Mi tu dobrze i zarabiam lepiej niż w polsce kase mam zawsze nie raz są opuźnienia ( zmienili sposoby rozliczenia ale to przez podwykonawców którzy lecieli w chu,,,ja i nie zagęszczali )

George
@Podwykonawca z uelzen

Nic z tego nie rozumiem jestem tu nowy . Jak firma która robi kontrakt za milion moze miec opoznienia w wyplacaniu pieniazkow podwykonawcom . Jak dla mnie taka firma nie powinna podejmowac takich projektow skoro ja na to nie stać kosztem podwykonawcow . A co do firm to firma powinna powinna wiedziec kogo zatrudnia a nie bierze z ulicy firmy z pierwszej łapanki a pozniej sie dziwic ze firma ktora robi niwelacje terenu kopie swiatlowody i niestety sa tego efekty czyli = nie stac firme na podwykonawcow to niech ich nie bierze . A firma niech sprawdza kogo zatrudnia . I pozniej wychodzi niezadowolenie z 2 stron . Zaznaczam ze nigdy nue pracowalem dla firmy eko audyt ani nie bylem podwykonawca , ale jak czytam te informacje o dobrych zarobkach czy wynajeciu maszyny to mi sie smiac zachciało nie ukrywajmy to sa stawki jak w (usunięte przez administratora). Znajomy robi światłowody koło monachium i sa wieksze stawki dla pracownika jak i operatora i za koparke. . Nie bede pisał stawek żeby nie robic tzw (usunięte przez administratora)ale stawki jakie proponujecie to jest (usunięte przez administratora)

prawdziwyfachowiec

Ja tam się śmieje z nieudaczników ale tych prawdziwych co nie potrafiom nawet wykopu dobrego zrobić i maja zale do wszystkich dookoła Nauczcie się pracować najpierw a potem wylewajcie zale w necie ja tam nic do chłopaków z audytu nie mam i zarabiam dobrze u nich(usunięte przez administratora) tylko robie swoje

.....
@prawdziwyfachowiec

Ciekawe kto taka napisał raczej nie fachowiec(usunięte przez administratora)

@prawdziwyfachowiec

Nie " potrafiom"? Najpierw to do słownika, a później do wypowiedzi.

mrv
@prawdziwyfachowiec

tam nie ma fachowcow tylko partacze prawdziwyfachowiec koparkozaur niskie napiecie spotkamy sie panie kolego

Wojtek

A co ma Mariusz do eko audytu!?? Przecież to podwykonawca jak wielu innych eko !!!! A pani koparkę i idiotę operatora to kojarzę , hehe żenujący operator o co wam poszło z Mariuszem to nie wiem ale co ma do tego eko audyt ??? Ja tam chłopaków lubię i są w porządku póki co jest ok , biorą wpadki wszystkich na klatę . Łatwo komuś koło (usunięte przez administratora) narobić , czepiaj się swojego operatora i Mariusza a nie ich

@Wojtek

Na "ty" nie jesteśmy.

@Festkop

Udało mi się uzyskać informację z jednej strony, czy mogę zatem poprosić powtórnie o wrzucenie jakiegoś skanu protokołu, aby mieć pełny obraz i wiarygodne informacje z obu stron? (Odpowiadam tutaj, bo poprzednia prośba mogła gdzieś zaginąć na stronie)

@Festkop

szkoda, że nie potrafiła poprzeć pani słów faktami... tak jak przypuszczałem, lepiej weryfikować opinie w internecie

@zastanawiamsie

Zapraszałam Pana do kontaktu.

zastanawiamsie

To była właśnie próba kontaktu, niestety nieudana

xyz

Nie polecam.(usunięte przez administratora)

Osoliński prace budowlane

Wykonuje prace dla chłopaków i na ich prośbę również się wypowiem kontrakt nie jest zły z pieniędzmi też nie mamy większych problemów wystarczy odbiory robić samemu a nie czekać na gwiazdkę z nieba. My robimy w kostce prace dostajemy na 3 tygodnie do przodu całe obszary szafkowe i nie narzekamy. Jak ktoś zagęścić nie potrafi to się nie ma co dziwić że odbioru nie dostał. Generalnie Pracuje się dobrze i nawet jak się ktoś nie zna to Panowie wszystko tłumaczą. Polecam bez obaw.

Festkop

Tak jak napisał (usunięte przez administratora). Firma oferuje pracę na terenie Niemiec i obiecują wspaniałe warunki.(usunięte przez administratora)Na miejscu dowiadujesz się, że wypłaty będą jednak co 45 dni, a nie co tydzień, bo tak zmienił inwestor.(usunięte przez administratora)

Kancelaria HAGANA
@Festkop

Działając w imieniu Spółki EKO AUDYT Sp. z o.o. wzywam "Festkop" do zaprzestania rozpowszechniania nieprawdziwych informacjach. Pani Spółka nigdy nie była stroną żadnej umowy z EKO AUDYT, zawarła Pani Umowę z podmiotem posiadającym osobowość prawną - AKM 71 Sp. z o.o. Zostaliśmy poinformowani o sporze pomiędzy Państwem, w związku z przerwaniem przez Panią prac, pozostawieniem zlecenia w trakcie realizacji. Dodatkowo wg przekazanych nam informacji nie poprawiła Pani firma odcinków nieprawidłowo wykonanych. Spółka AKM 71 Sp. z o.o. jest stroną sporu, nie EKO AUDYT, w przypadku braku dojścia do porozumienia przez Państwa, włączymy się do sporu, ale proszę w pierwszej kolejności poprawić wykonane odcinki i dojść do porozumienia ze spółką AKM 71 Sp. z o.o. Jestem również zmuszony przekazać Pani wpis spółce AKM 71 Sp. z o.o. z zaleceniem podjęcia kroków prawnych w kierunku wyciągnięcia konsekwencji za nazywanie prezesa Spółki "słupem" i rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji.

Irek
@Kancelaria HAGANA

To się (usunięte przez administratora) zdenerwował :)

FESTKOP
@Kancelaria HAGANA

A jak nazwać kogoś, kto jest podwykonawca w milionowej inwestycji z kapitałem zakładowym 5000 zł i ma otwarte jeszcze 3 inne spółki? To dlaczego mój pracownik miał identyfikator z Państwa firmy skoro w żaden sposób nie jesteśmy powiązani? Ponadto zgodnie z moją umową z AKM 71 Sp. z o.o., którą Państwo otrzymaliście ( a widzę, że nawet jej nie przeczytaliście ) nie przewiduje żadnych konsekwencji wobec mnie jeżeli odcinek nie zostanie odebrany. Moja praca polegała tylko i wyłącznie na wykopaniu i zasypaniu. Co więcej w umowie miałam jasno zawarte, że mogę zrezygnować w każdej chwili bez podania przyczyny. Posiadam protokoły odebranych odcinków więc nie rozumiem stwierdzenia ,,proszę w pierwszej kolejności poprawić wykonane odcinki" . Gdybyście Państwo chcieli polubownie dojść do porozumienia, to zadzwonilibyście do mnie na numer, który podałam w e-mailu. Do Państwa wiadomośći. Podjęłam już odpowiednie kroki. (usunięte przez administratora)Ponadto informuję, że jak tylko moje dokumenty wrócą od tłumacza, to przekazuję je do zamawiającego. Serdecznie pozdrawiam! K. Ławrywjaniec

@FESTKOP

A może pani wrzucić jakiś skan protokołu tak dla potwierdzenia swoich słów? Zastanawiam się nad rozpoczeciem współpracy i chciałbym podjąć decyzje na podstawie jakichs danych

Zostaw merytoryczną opinię o Eko Audyt Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Eko Audyt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eko Audyt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko Audyt Sp. z o.o.?

Eko Audyt Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 7 ocen.

Eko Audyt Sp. z o.o.