Ubd Poland Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Ubd Poland Sp. z o.o.

Anonim UBD

Jak dla mnie pracuje się dobrze. Praca jest stabilna, płacą na czas, nie kombinują jak u innych pracodawców. Jest umowa, jest wypłata na umowie, a nie pod stołęm. Nikt nie stoi nad głową. Ludzie są różni, ale to jak wszędzie.

@Pracodawca

Gdy poszłam na rozmowę w sprawie pracy odprowadzono mnie i już wiedziała że to jest to trafiłam w swoje upodobania ja uwielbiam majsterkować, rozbierać silniki wiercenie. Ta praca nie jest tylko dla mężczyzn bo są kobiety której przerastają mężczyzn w niektórych czunnosciach. Najważniejsze jest to jeżeli lubisz swoją pracę idziesz z ochotą i uśmiechem praca musi ci sprawia przyjemność. A przyjść by zarobić swoje, zero swojego zaangażowanie to z takiego pracownika niema pożytku.

pracowniczka

Firma szwedzka więc nie ma różnicy pracownik czy pracowniczka,zarobki więc są równorzędne i To bardzo mi się podoba.Oby tak dalej...

Też szukam czegoś na produkcji i też spotkałem się z ofertą (usunięte przez administratora) właśnie tą nieaktualna. Doświadczenia nie mam, więc dobrze, że mam szanse się dostać, tak tu przeczytałem. Jak bez doświadczenia to stawki godzinowe są jakieś mniejsze? Ile teraz wynoszą netto na godzinę (usunięte przez administratora)

Nowy wpis

Na chwile obecną nasza firma nie rekrutuje nowych pracowników. Jeśli sytuacja ulegnie zmianie, nasze ogłoszenie ponownie będzie aktywne. Jesteśmy otwarci na rozmowy z kandydatami zarówno z jak i bez doświadczenia, a wynagrodzenie nie jest od tego zależne. Wszelkie szczegóły omawiane są z kandydatami podczas rozmów rekrutacyjnych. Zachęcamy do kontaktu w przyszłości.

Były pracownik Nowy wpis

Na szczecińskim rynku nie jest to zła firma.Bardzo dobrą atmosferę robią tam brygadziści i kierownik.Jeśli chodzi o tego ostatniego jest to Top Menago ( że świecą szukać drugiego tak dobrego szefa).Polecam firmę Ubd Poland wszystkim zainteresowanym.

Cześć. Czy do (usunięte przez administratora) na produkcji wymagane jest jakieś doświadczenie? Natrafiłem na starą ofertę (usunięte przez administratora) w internecie i nic na ten temat nie wspomniano ( ale to było dwa lata temu). To byłaby moja pierwsza praca, dlatego dopytuje o doświadczenie. Może ktoś opisze jak wygląda szkolenie.

Nowy wpis

Doświadczenie w (usunięte przez administratora) o podobnym charakterze jest mile widziane, jednak osoby bez doświadczenia moga liczyć na kompleksowe szkolenie i pomoc doświadczonych pracowników.

Kama

Polecam????

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Ubd Poland Sp. z o.o..

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Ubd Poland Sp. z o.o.?

Żadnych dodatków,bonów świątecznych nie ma.

Z pewnością

No chyba nie w tej firmie pracujesz ha . Jest socjal wczasy pod grusza raz w roku 1000zl brutto . Premia za obecność 350zl , premia 5s 150 zł

Firma UBD Poland Sp. z o.o. chcąc stworzyć atrakcyjne warunki pracy, oferuje jednozmianowy czas pracy w godzinach 7-15 oraz wolne weekendy. Dodatkowo oferowana jest dopłata do kosztów dpjazdu, dla pracowników korzystających z komunikacji miejskiej, darmowe śniadania i ciepłę napoje (kawa, herbata). Raz do roku przyznawane są wczasy pod gruszą. Co miesiąc, pracownicy mają szansę otrzymać dodatki do wynagrodzenia w postaci premi absencyjnej oraz premii 5S. Organizowane są imprezy integrazyjne oraz łatwą komunikacje z personelem zarządzającym. Pracownikom oferowane są szkolenia.

@Pracodawca

@Z pewnością

Ciesz się że to chociaż masz w innych może mają trochę więcej ale są takie że kompletnie nic nie ma i ludzie robią ja nie wiem wszyscy by chcieli zaraz złote góry podwyżki paczki i tak dalej najpierw pokaż że jesteś wart wynagrodzić kierownictwo zawsze może ale na to trzeba zasłużyć nic za darmo nie ma.

Czy pracodawca Ubd Poland Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Firma UBD Poland Sp. z o.o. chcąc stworzyć atrakcyjne warunki pracy, oferuje jednozmianowy czas pracy w godzinach 7-15 oraz wolne weekendy. Dodatkowo oferowana jest dopłata do kosztów dpjazdu, dla pracowników korzystających z komunikacji miejskiej, darmowe śniadania i ciepłę napoje (kawa, herbata). Raz do roku przyznawane są wczasy pod gruszą. Co miesiąc, pracownicy mają szansę otrzymać dodatki do wynagrodzenia w postaci premi absencyjnej oraz premii 5S. Organizowane są imprezy integrazyjne oraz łatwa komunikacja z personelem zarządzającym. Pracownikom oferowane są szkolenia.

Anonim UBD

Wiktoria

Macie wiedze, na jaki czas podpisywana jest pierwsza umowa na posadzie Pracownik produkcji? Widziałam ofertę od nich, gdzie podali, że dają umowę o prace. Ale na jaki czas? I czy potem ona jest automatycznie przedłużana taka sama, czy dają wtedy na jakiś dłuższy okres?

@Wiktoria

Pierwsza umowa, którą zawieramy z pracownikiem, jest to umowa o pracę na okres próbny 1 miesiąca. Następnie, jeśli obie strony są zadowolone, zwykle umowa przedłużana jest na czas nieokreślony.

@Ubd Poland Sp. z o.o.

Druga umowa już na czas nieokreślony? Dobrze wiedzieć, zazwyczaj z doświadczenia z innymi firmami u mnie było tak, że trzeba było dłużej czekać. A jaka stawka?

Sylwia
@Ubd Poland Sp. z o.o.

Ten pierwszy miesiąc próbny jest normalnie płatny? Chciałabym też wiedzieć co w sytuacji gdy dany pracownik potrzebuje więcej czasu na wdrożenie to może okres próbny potrwać nieco dłużej? Czy po przejściu na umowę na czas określony przewidziana jest jakaś podwyżka pensji?

@Sylwia

Okres próbny jest pełnopłatny. W przypadku, gdy pracownik potrzebuje więcej czasu na wdrożenia, jest możliwe przedłużenie okresu próbnego. Podwyżki wynagrodzeń, dla pracowników są przydzielane raz w roku, w oparciu o indywidualną ocene efektywności.

Edyta

Hmm to chyba firmie się powodzi skoro stać ich na zatrudnienie większej liczby pracowników niż potrzeba. Jak to się przekłada na zarobki? I jaką oferują umowę? Skoro trzeba się liczyć z nagłym zwolnieniem fajnie gdyby był jakiś okres wypowiedzenia.

Bez przyczyny kiero nie zwalnia.Ściemiacze mysla ze w ubd to easy job a to jest Calkowicie inaczej

@pracownik

No właśnie też nie rozumiem zwalniania bez powodu. A to czemu ściemniają z tym? Co to daje.xd

Obserwator

Czyli, jakiej wypłaty netto -na rękę można się spodziewać? 3000zł?, 4000? Konkretnie, bez ogródek, czy to wielka tajemnica lub wstyd? Praca od 6 do 14 ? Ktos może napisac więcej co produkujecie, wytwarzacie itp.? Dziekuję.

natalia
@Obserwator

Nie produkujemy tylko regenrujemy tzn. rozbieramy,czyscimy,myjemy malujemy i skladamy.Paniatno?

@Julia

Nie zwalniają bez powodu . Większość osób została zwolnionych za brak wyników w pracy . Zamiast robić to chodzą po hali albo po kiblach . Zlecenia robią cały dzień 50szt gdzie się robi max 4h . Przychodzą do pracy na podwójnym gazie . A potem płacz że zostali zwolnienie za nic .

@Edyta

Firma UBD Poland Sp. z o.o. oferuje umowę o prace na okres próbny 3 miesięcy, a następnie, jeśli obie strony są zadowolone, na czas nieokreślony. Podczas wypowiedzenia umowy, obowiązuje okes wypowiedzenia, zgodni z KP.

@Obserwator

Wszelkie sprawy finansowe omawiane są podczas rozmowy rekrutacyjnej. W celu zapoznania się z warunkami zatrudnienia zachęcamy do złożenia swojej aplikacji na adres info@ubdpoland.pl Praca odbywa się w systemie jednozmianowym, w godzinach 7-15 od pon. do pt.

Wiecie może, czy w Ubd Poland Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Witam, aktualnie firma UBD Poland Sp. z o.o. nie poszukuje osób na staż.

Łucja

Tzn ile zarabiacie? Bez konkretów ciężko ocenić a to chyba nie żadna tajemnica

@Łucja

Umów się na wizytę u kierownika to się dowiesz

Czy firma Ubd Poland Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

@pracowniczka

A możesz dać znać, co jeszcze Ci się tu tak właściwie podoba?

@Julia

Wszystko mi się podoba wszystko i nie tylko mi ale innym też.

@pracowniczka

A relacje ze współpracownikami jak? Podobno większość z łapanki?

Firma UBD Poland stawia na równe traktowanie pracowników zarówno podczas etapów rekrutacji jak i w pracy. Zatrudniamy zarówno kobiety jak i mężczyzn. Niezależnie od narodowości, wyznania czy innych różnicujących czynników, każdy jest mile widziany i traktowany na równi z innymi.

Marcin Brudnoręki EGR

Byś robiła wszystkie soboty aby poczuć że wogóle między wami jest jakaś różnica.No przecież UBD rzuca ci na ziemię mamonę tylko musisz podnieść. Albo napisz oświadczenie że rezygnujesz z kawy i bułek.

@Julia

Może z łapanki może nie ale można się dogadać to zależy od samych pracowników. Normalny pracownik zawsze jest w porządku ale zdarzają się takie mameje ci nic nie potrafią a nawet porozmawiać. Każdy człowiek jest inny więc powoli trzeba się poznawc

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Ubd Poland Sp. z o.o.?

Jak to? Czyli aby dostać się do pracy w Ubd nie trzeba spełniać jakichś określonych wymagań, które są sprawdzane podczas rekrutacji? Nie ma nawet jakiejś wstępnej rozmowy o pracę? Jak w takim razie wygląda przyjęcie kandydata?

Kazimierz

Czy oprócz podstawy są jakieś premie w Ubd? Jeśli tak, to za co? No i jakie są tu perspektywy na podwyżki? Po jakim czasie można oczekiwać wzrostu wynagrodzenia?

Mlody Gryf
@Kazimierz

Prócz podstawy dostaje się premie za obecność (jak nie chodzisz na L4 albo urlop na żadanie) i premia za 5S. Razem 500 zł co miesiąc. Z podwyżkami średnio. Jakbyś się nie starał podwyżki są raz w roku w kwietniu i to i tak nie jest powiedziane ze dostaniesz. Kasa z podwyzek mała...

@Mlody Gryf

Nawet jak jest mała to zawsze coś więcej wpadnie, nie? Co to jest premia za 5S? Chodzi o dobre wyniki?

gargamel
@Marta

kolezanko,jesli firma oferuje(usunięte przez administratora) to co może wymagać od zainteresowanych pracą? Inżynier za taką placę nie przyjdzie

Lukasz
@gargamel

Żeby tylko UBD placilo tak nędznie ,przenioslem się do budżetówki,praca spokojna i czysta ale zarobki nie są rewelacyjne.

On
@Michał

Za czyste stanowisko i poukładane narzędzia 150zl brutto

baranileb
@On

Nie za czyste stanowisko pracy a za pomysly racjonalizatorskie 150zl brutto

@baranileb

A co to za pomysły? Możesz podać jakiś przykład? I to właśnie to 5S, o które on spytał?

Z pewnością.

Przyjdź i sprawdź sama 3/4 osób się tu udzielających zostało zwolnionych bo się pracować nie chciało .ja mam co miesiąc premie 5s więc nie pisz że nie ma

Książe Ultron
@Z pewnością.

Bo się pracować nie chciało?Za takie nędzne pieniądze to wolałem sobie pościemniać.A odnośnie tego co piszesz,że masz premię 5S co miesiąc to chyba pracujesz na czystej,albo jesteś potulny jak baranek i boisz się odezwać.

Łucja

A jak ogólnie atmosfera w pracy, we wszystkich zespołach są jakieś problemy czy tylko z konkretnymi osobami? Ciekawa jestem, bo wiadomo, że nigdzie nie jest idealnie.

Gabriela

To od czego zależy premia? Jest uznaniowa czy zależy od wyników?

@Gabriela

Premia jest za obecność . 5s za porządek na stanowisku

Julia

Hmm... Tak szczerego polecenia to jeszcze nigdy nie widziałam. ;p A powiedz tak szczerze czy za takie lajtowe warunki się opłaca za taką stawkę? Według Ciebie to wyrównane jest i nie ma na co narzekać? ;)

Łukasz

Ogłoszenia o pracę są co miesiąc. Przez telefon nie podadzą źadnych informacji. Rozmowa kwalifikacyjna

jk

Drodzy przyszli pracownicy UBD praca jak kazda inna ale są dwa warunki aby pracować nieco dłużej 1.gęba w kubeł bo góra wie najlepiej.2 cieszyć się i dziękować Bogu z tego co daje UBD.

Czesław

Gdzie można poszukać jakichś ofert pracy firmy Ubd Poland? Jedyne co jest tutaj do znalezienia na opinii to socjale, ale też kwestia zarobków. I w końcu nie wiem - oferują benefity czy nie oferują? Na jaki poziom zarobków można liczyć na początku?

Zostaw merytoryczną opinię o Ubd Poland Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Ubd Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ubd Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ubd Poland Sp. z o.o.?

Ubd Poland Sp. z o.o.