Opinie o Ams X-Trade Sp. z o.o. w Rybnik

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ams X-Trade Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ams X-Trade Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ams X-Trade Sp. z o.o. w Rybnik

cze, mam doświadczenie z wywrotek i po Rybniku właśnie czegoś szukam, na stronie firmowej pisali, że właśnie nimi wożą. Ofert tam nie było ale myślałem że tu cos znajdę aktualnego. Komentarze są rozbieżne z tego co czytam... napisze mi ktoś wprost jak w tym roku bym zarobił jako kierowca?

Porażka

Radze omijać szerokim łukiem. Zaoszczędzicie czasu i zdrowia.

Anonim Nowy wpis
@Porażka

Porażko Ty to już raczej zatrudnienia nigdzie nie znajdziesz bo przerobiłeś już wszystkie okoliczne firmy... Ale jak się jest dzieciorobem, którego ścigają kolejne żony i komornicy a jeszcze później ma pretensje do pracodawcy, że płaci tym komornikom na te biedne dzieci to o czym tu dyskutować???

Robert Nowy wpis

Bardzo dobry pracodawca. Wszystko zgodnie z przepisami. Żadnej ściemy z delegacjami itp. Kasa jak w zegarku.

robol1950

(usunięte przez administratora) szef obieca co chcesz na kase sie czeka z lazka a dwie soboty maja byc robocze

Misiek
@robol1950

Prawdziwa tragedia, jak tu robić w dwie soboty za 6 klocków "z lazka" lol

@Misiek

Misiu, dziobaj tam szefa, to potrafisz najlepiej :)

Maro Nowy wpis
@Misiek

Co za bzdury piszesz??? Chyba o innej firmie. Nie pracujemy w soboty od lat!!!

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ams X-Trade Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Janek

a jakie mniej więcej te pieniądze dla kierowcy skoro piszecie, że śmieszne? podacie widełki?

@Janek

Zależy co robisz na kraju chłopaki mają około 6500 zależy jak robota się układa Na międzynarodówce zarobią więcej szef oblicza z diet wypłatę ale z tego co gadają to od 7000 do 8500 dostają wynagrodzenia

Bzdury opowiadasz. 7,5 to max na międzynarodówce. i to jak zahaczyło się 1-2 week za granicą.. Pracodawca typowy dziadtrans. Oczywiście bez szczepienia to nawet nie podchodź.

@Nowy

Nie wiem skąd bierzesz informacje ale nie ma u nas żadnego co by siedział 2 weekendy wiem o dwóch takich co w tygodniu nie potrafią Zagłębia zrobić no ale to są...........

Bo tam pracowałem, a że ty dziobaku i laskę z uśmiechem robisz, nie znaczy że wszyscy tam byli w kółeczku adoracji. Twój szefuncio właśnie takich potrzebuje, już nawet domyślam się kto to pisał grubasku.

Hanna
@Nowy

7,5 tys netto czy brutto? Jak netto to chyba nie jest tak mało. Jeszcze jeżeli warunki pracy są dobre?

@Nowy

Skoro już nie pracujesz to znaczy że jesteś zwykłym nie Roben który potrafi tylko dużo gadać jak to jest źle i nie dobrze takiemu jak ty wszędzie jest źle zasada jest prosta Robisz to jest kasa. A jak chciałeś robić laskę szefowi mogłeś powiedzieć że ci tego brakuje

Zuzanna

Nie no może z takimi podtekstami to nie tutaj, bo to naprawdę niesmaczne... Ale całkowicie się zgadzam, nie rozumiem tych leni, którzy siądą na tyłku i narzekają jaka to firma jest okropna, a nic od siebie nie dają. Dużo tu aktualnie takich samych typów co on pracuje? Denerwują Cię pewnie?

Kłamcy

Kolejny dziadtrans, pieniądze śmieszne, szef obiecuje jedno a potem próbuję się z tego wywinąć. Kłamcy i (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Ams X-Trade Sp. z o.o. - Rybnik

• Jak się pracuje w Ams X-Trade Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ams X-Trade Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Ams X-Trade Sp. z o.o.
  • Podmiejska 95