Opinie o Skamat Sp. z o.o. w Stalowa Wola

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Skamat Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Skamat Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skamat Sp. z o.o. w Stalowa Wola

Jak szefostwo w Skamat Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Doedukujcie się Nowy wpis

Pracodawca Skamat sp zoo nie istnieje od 2015 roku

(usunięte przez administratora) pracowników każdemu płaci inaczej. Firma zaniedbana bez jakichkolwiek standardów czas się tam zatrzymał 40 lat temu. Wynagrodzenie niższe (usunięte przez administratora) dodatku szkodliwe dla zdrowia substancje. Krótko mówiąc nie polecam szkoda marnować czas

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Skamat Sp. z o.o.?

Kolo Nowy wpis

Pracodawca Skamat sp zoo nie istnieje od 2015 roku

Czy pracodawca Skamat Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

TOM

Zamiast przerwy masz posprzątać WC - albo szatnie -przerwy nie ma ! to jest motywacja

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Skamat Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
PRZESTROGA

PRZESTROGA NA TAKIE OGŁOSZENIE Zatrudnimy pracowników fizycznych. Oferta skierowana jest do mężczyzn. Głównym zadaniem przyszłego pracownika będzie praca przy produkcji sztucznej skóry. Oferujemy stałe godziny pracy od 7 do 15. Druga zmiana od 14 do 22. Osoby zainteresowane proszę o składanie CV na adres: e-mail: biuro@tempskay-skamat.pl

Uwaga

Pracuję na czarno 2 miesiąc, bo mi powiedziano że to okres próbny . Ostatnio powiedziałem że jestem TYLKO do świąt Wielkanocnych , i odchodzę nie za takie pieniądze na czarno . Po tych słowach za moimi plecami padły słowa ,,to niech dziś sp......la ,, tak się ludzi traktuje . co to za człowiek jak tak można i chyba już nie pracuję zobaczę w poniedziałek . nie dajcie się wciągać na pracę na czarno w tej firmie . są instytucje trzeba się podzielić o takich metodach w tej firmie dziś na budowie nie zatrudnia się na czarno konsekwencje nielegalnego zatrudniania, które obciążają wyłącznie pracodawcę . obrażanie pracownika to jest coś niesamowitego (usunięte przez administratora) zrobił swoje i ... wynocha

IDZI

Jazda się zacznie w tym roku najniższa krajowa 3600 a koleś płaci na czarno , na CZARNO 2800 PO STOŁEM - jak to nazwać ? dziś pod stołem trzeba dać 24-25 zeta na godz.

LUK
@IDZI

Zapomnij o kasie 24-25 zeta -max 18 zeta na godzinę w takim (usunięte przez administratora)i praca na czarno PIP się kłania

Yety

Znalazłem kolejne ogłoszenie - CO JAKIŚ czas ukazują się w różnych portalach oraz słupach i przystankach MZK w Stalowej W. . Jeśli ktoś szanuje pracownika to nie szuka się ciągle pracownika , a tu czytam nawet -zatrudnimy pracowników . Dlaczego pracodawca nie da ogłoszenia PUP St.Wola , dlaczego nie ma stawki ? czy najniższa krajowa 3490 zł brutto, to netto 2709,48 czy np. 3.500 na rękę +plus premia +plus sobota 100% , razem 4000 zapomnij - badania , szkolenie BHP , ubranie robocze , itp.itp Tak naprawdę praca na CZARNO- przychodzisz na rozmowę tutu to tutu to tam tu chemia silna chemia i co pasuje ? powiesz TAK - jutro na 7.00 weź własne stare ciuchy na zmianę ( stawka 2.800-3.000 na czarno , ale płaci !!!! o czasie to fakt koperta w łapę ) brak badań , szkoleń BHP , urlopu , brak rękawic , brak wody do picia , brak papieru toaletowego , brak przerwy na posiłek - jesz na linii produkcyjnej i co najważniejsze !!! Masz kontakt z taką substancją jak TOLUEN i brak wentylacji siwo na hali brak odpowiedniego oświetlenia uwaga na przewody elektryczne , elementy wirujące Zaskoczy Cię czasami wysoka kultura arogancji ......kilka razy dziennie. O to ogłoszenie wypociny : kiedyś było 13 do 21 chyba płaci nocną godzinę Znalazłem kolejne ogłoszenie - CO JAKIŚ czas ukazują się w różnych portalach oraz słupach i przystankach MZK w Stalowej W. . Jeśli ktoś szanuje pracownika to nie szuka się ciągle pracownika , a tu czytam nawet -zatrudnimy pracowników . Dlaczego pracodawca nie da ogłoszenia PUP St.Wola , dlaczego nie ma stawki ? czy najniższa krajowa 3490 zł brutto, to netto 2709,48 czy np. 3.500 na rękę +plus premia +plus sobota 100% , razem 4000 zapomnij - badania , szkolenie BHP , ubranie robocze , itp.itp Tak naprawdę praca na CZARNO- przychodzisz na rozmowę tutu to tutu to tam tu chemia silna chemia i co pasuje ? powiesz TAK - jutro na 7.00 weź własne stare ciuchy na zmianę ( stawka 2.800-3.000 na czarno , ale płaci !!!! o czasie to fakt koperta w łapę ) brak badań , szkoleń BHP , urlopu , brak rękawic , brak wody do picia , brak papieru toaletowego , brak przerwy na posiłek - jesz na linii produkcyjnej i co najważniejsze !!! Masz kontakt z taką substancją jak TOLUEN i brak wentylacji siwo na hali brak odpowiedniego oświetlenia uwaga na przewody elektryczne , elementy wirujące Zaskoczy Cię czasami wysoka kultura arogancji ......kilka razy dziennie. O to ogłoszenie wypociny : Zatrudnimy pracowników fizycznych. Oferta skierowana jest do mężczyzn. Głównym zadaniem przyszłego pracownika będzie praca przy produkcji sztucznej skóry. Oferujemy stałe godziny pracy od 7 do 15. Druga zmiana od 14 do 22. Osoby zainteresowane proszę o składanie CV na adres: e-mail: biuro@tempskay-skamat.pl A to się dzieje na ulicy Wrzosowej 111 w Stalowej Woli na końcu miasta cisza spokój Aby to uzdrowić i uchronić pracowników przed poniżaniem - może trzeba podać informację do kilku instytucji : - Państwowa Inspekcja Pracy - Wojewódzki Inspektor Ochrony Środowiska - Urząd Dozoru Technicznego - Oddział Nadzoru Higieny Pracy - chemikalia substancje i mieszaniny chemiczne - Krajowa Administracja Skarbowa – organ administracji skarbowej MOŻE ZABOLEĆ nieuczciwość

Bosski

Pracodawca nie wypłaca urlopu tak jak powinien to robić wedle prawa. Ustala swoje warunki które nie godzą się z prawem pracownika. Po przepracowanym okresie kilku miesięcy nie dostałem świadectwa pracy. Taka kara to 30 tyś zł... Został zgłoszony do pipu za brak legalnego zatrudnienia i dostosowania warunków pracy. Brak wentylacj zero dodatków za szkodliwy... Masakra jakaś praca dla ludzi bez przyszłości

Barman dancingu

Rotacja wśród pracowników bardzo duża bo nie którzy są kilka dni, a nie którzy kilka...godzin.Moze właściciel jest w miarę w porządku czego nie można powiedzieć o 'kierowniku', który tam wszystkim zarządza pod jego nieobecność.Patrzy tylko żeby zrobic jak najwięcej nie patrząc na to czego brakuje na hali.Duzo osób też mówi, że robi wały i pcha lewizne, ale ile w tym prawdy wiedza może tylko stali pracownicy.Chodza różne plotki, a po za tym taki z niego (usunięte przez administratora) i potrafi tylko naublizac gdy dana osoba tego nie słyszy, ale coz poradzić skoro to taka typowa p**** za przeproszeniem...

Barman dancingu

Rotacja wśród pracowników bardzo duża bo nie którzy są kilka dni, a nie którzy kilka...godzin.Moze właściciel jest w miarę w porządku czego nie można powiedzieć o 'kierowniku', który tam wszystkim zarządza pod jego nieobecność.Patrzy tylko żeby zrobic jak najwięcej nie patrząc na to czego brakuje na hali.Duzo osób też mówi, że robi wały i pcha lewizne, ale ile w tym prawdy wiedza może tylko stali pracownicy.Chodza różne plotki, a po za tym taki z niego (usunięte przez administratora) i potrafi tylko naublizac gdy dana osoba tego nie słyszy, ale coz poradzić skoro to taka typowa (usunięte przez administratora) za przeproszeniem

Romek

Szkoda czasu. 2700 na rękę przy takim (usunięte przez administratora) jak toluen, adypinian, kreda, rozpuszczalniki, itd, itp... Nie ma wentylacji bo pseudo szefowi na wszystko szkoda a sam żyje na 3 rodziny i sprzedaje na lewo materiał a główny szef w ubraniach za 15 tyś i mówi że firma biedna. Szkoda gadać niedługo tam wjedzie inspekcja i pozamyka

@Romek

Nie no aż musze o parę rzeczy zapytać. Jakie to ubrania mogą być aż za 15 tys? Bi czegoś takiego to nigdy jeszcze nie widziałam. 2,7 na rękę to niefajnie akurat, dodatków brak? No i co z bhp tutaj skoro przy rozpuszczalnikach się robi?

@Hanna

Nie będę się tu już rozpisywał ludzie jak pójdą to się sami przekonają a ten cały Wojtek niech się pilnuje bo się trochę zapomniał ze słowami. Jest tu już kilku takich co się czają na niego i spokojnie trafi kosa na kamień. A co do ciuchów to proszę sobie wpisać taką markę jak Prada i zobaczy pani oo ile są ciuszki. A pracownik robi w używanych z lumpeksu... Często są to ciuchy po dzieciach a on mówi że ludzie narzekają, no ludzie proszę was niech on oszczędzi wstydu.

@Romek

Dobrze, szczerze to zatkało mnie naprawdę z tymi cenami, nie wiem czy mogę się nazywać prawdziwą kobietą, bo nigdy nie założyłabym na siebie czegoś tak drogiego. A skrajność jaka w waszym przypadku ma miejsce w porównaniu z tymi cenami jest uderzająca. Czyli inspekcja jeszcze o niczym nie wie?

@Hanna

Jeszcze droga Pani Hanno, jeszcze o niczym nie wie ;)

@Romek

A po pięciu miesiącach Panie Romanie to już wie czy jeszcze nie? ;)

szkoda czasu

Aleksandra
@Nowy

Czemu?

Konik

Ludzie uciekać stamtąd ! Tam się czas zatrzymał 20 lat temu wypłaty jak w 2010 roku robota przy rozpuszczalnikach i farbach, brudno śmierdzi nie dbają o pracowników ludzie robią w ciuchach z lumpeksu !!!!!!!!! lepiej na felgi iść niż tam na dwie zmiany !!!!! Byłem na rozmowie ludzie tam się czas do tyłu cofa !!!! NIE POLECAM !!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Skamat Sp. z o.o. - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w Skamat Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Skamat Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skamat Sp. z o.o.?

Skamat Sp. z o.o.
  • Wrzosowa 101