Goma Agencja Reklamowa Mariusz Markut

Stalowa wola

Opinie o Goma Agencja Reklamowa Mariusz Markut

N

Właściciel nie szanuje ani pracowników, ani klientów, często padają wyzwiska i bezpodstawne oskarżenia. Praca tylko dla osób, które mają ochotę pracować w kiepskiej atmosferze za kiepskie pieniądze i lubią świecić oczami przed klientem.

Aj

Firma nierzetelna jesli chodzi o usługi, nie dotrzymuje terminow. Praca za najniższą krajową bez żadnej umowy. Serdecznie NIE polecam ani bycia pracownikiem, ani klientem..

tomek

Pracodawca proponuje niskie stawki i nie szanuje pracowników. Podobnie traktuje swoich klientów, co sprawia, że praca tam daje nie tylko małe korzyści, ale i zero satysfakcji. Dodatkowo kultura osobista i wiarygodność również pozostawia wiele do życzenia.

taki jeden

W taki razie cieszę się że nie podjąłem z nimi współpracy.

taki jeden

Witam, Rzecz się ma stanowiska pracy - handlowiec ds eksportu w Goma Stalowa Wola. Właściciel chciałby ruszyć z wykonywaniem usług na zachód. Zbieranie zamówień to przede-wszystkim zamówienia publiczne. Także jak kogoś bawi najniższa krajowa ok 1300 podstawy do łapki plus prowizja ok 2-3% z biegłym angielskim to śmiało tam moze podbijać za tą stawkę. Właściciel mówił że można się dogadać co do wysokości "podstawy" ale osobiście słabo to widzę i nie byłem zainteresowany tego typu ofertą. Trzeba by włożyć bardzo dużo pracy i wysiłku aby coś za jakiś czas zaczęło dopiero kiełkować no chyba że masz jakieś kontakty gdy pracowałeś w konkurencji. Osobiście nie dla mnie ale może dla kogoś z was. Osobiste wrażenie na hasło wysokość wynagrodzenia a z resztą sami się wybierzecie i przekonajcie na rozmowie - szału nie ma i się nie spodziewam w tym przypadku. Do właściciela osobiście nic nie mam, nawet go rozumie ale najnizsza krajowa + prowizja to słaba motywacja.

Goryl

Nieprofesjonalna firma, nierzetelne wykonywanie usług, naciągacze i oszuści.

Zostaw opinię o Goma Agencja Reklamowa Mariusz Markut - Stalowa wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Goma Agencja Reklamowa Mariusz Markut