Opinie o Goma Mariusz Markut w Stalowa wola

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Goma Mariusz Markut. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Goma Mariusz Markut na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Goma Mariusz Markut w Stalowa wola

N

Właściciel nie szanuje ani pracowników, ani klientów, często padają wyzwiska i bezpodstawne oskarżenia. Praca tylko dla osób, które mają ochotę pracować w kiepskiej atmosferze za kiepskie pieniądze i lubią świecić oczami przed klientem.

Czy na produkcji pracują też kobiety?

Malizna
@Halina

żadnych możliwości awansu, żadnych premii, praca za najniższą i jeszcze należy być wdzięcznym że w ogóle ma się pracę - takie jest podejście kierowników i właściciela. Dobrze, że daje już umowy o pracę, bo na zlecenia nikt już nie chciał przychodzić i dać się wykorzystywać. Dużo osób też było zatrudnianych na czarno, ale możliwe, że to się już skończyło. Rozliczenia za nadgodziny, jak się już zdarzają też do ręki (oczywiście stawka odpowiednio niska).

Jolanta Nowy wpis

Hej. W ofercie zła Specjalisty ds. zakupów było napisane, że oferują pracę w prężnie działającej firmie z ponad 20 letnią tradycją. Co to w zasadzie wnosi w warunki zatrudnienia? jakaś kultura pracy jest szczególna i trzeba się jej wyuczyć?

zainteresowana Nowy wpis
@Jolanta

rowniez podpinam sie do pytania co oznacza podkreslenie, ze firma z 20 letnia tradycja - czy to coś wnosi innego i trzeba jakos inaczej podchodzić do tego stanowiska niz w innych firmach? miałam aplikować, ale odpuściłam

sasenka

szukają do pracy jakies opinie ? dobre zarobki ? ponoc ludzie na czarno pracują czy to prawda ?

Renia
@sasenka

Zarobki uzależnione są od stanowiska, wszyscy pracują na umowę o pracę lub umowę zlecenie; ogłoszenia o pracę umieszczają na olx lub (usunięte przez administratora)

@Renia

Dzień dobry, a na magazynie z uprawnieniami jak się zarabia? Są jawne widełki? Czytałem w wątku, że czasem przyznawane sa premie, tylko nikt nie wspomniał na jakiej zasadzie? :) Od czego zależy typ umowy? Nie ma problemu z dostaniem już na start uop?

TEN OBCY Nowy wpis

nie ma żadnych przyzawanych premii - to bzdura, z uprawnieniami jakieś dwie moooooże trzy stówki więcej niż najniższa. Magazyn po drugiej stronie uliczki, więc w zimie jest mega zimno, bo jeździsz na zewnątrz. Wózki w opłakanym stanie - jakieś szroty, które w innych firmach już wyrzucali, to tutaj zostały kupione. Umowa o pracę na szczęście jest dawana dla wózkowych, ale przeważnie kto przyjdzie to rezygnuje - jeden po tygodniu, drugi po dwóch, a trzeci po miesiacu - rotacja olbrzymia - ani jednego wózkowego który pracuje chociażby rok.

BiPedzioTrans Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

są jakieś przyjęcia ??

Kacha

Hej, czy faktycznie miały miejsce teraz jakieś redukcje? kiedyś chciałam tu aplikować do działu zakupów, była oferta dla specjalisty wystawiana ale nie miałam wtedy tych wymaganych pięciu lat doświadczenia. ja aktualnych ogłoszeń nie widzę. o jakich działach mogli teraz niedawno pisać?

Anka
@Kacha

był przerost zatrudnienia w biurach w stosunku do działu produkcyjnego - dlatego zwolnienia i zmiany.... że przed świętami? akurat był koniec miesiąca, tak się złożyło...

Memory fajnd SIARA
@Anka

to dziwne jakieś te redukcje... jeśli przerost zatrudnienia w biurach w stosunku do działu produkcyjnego, to czemu więcej zwolnień było na produkcji, niż w biurze? coś tu się kupy nie trzyma... dziwne to twoje myślenie Anka

Firma Goma Mariusz Markut prowadziła rekrutację na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
jobekelo

Nie polecam tej firmy... (usunięte przez administratora)totalne tak jak i całe zarządzanie , tylko czekać kiedy upadnie to wszystko :) Firma zwalnia ludzi kiedy tylko im pasuje (nawet przed świętami) :) cyrk jakich mało....

Stefek Burczymucha

szefostwo wspaniałe - jeden z pracowników biura, który lubi chłopców zaczepia niepełnoletnich (chłopaków) na produkcji, szefostwo o tym wie i nic z tym nie robi, bo rzekomo tylko jego sprawa co lubi. Może i tak, ale nie w przypadku 16sto czy 17sto latka.

Hermiona

zdecydowanie nie polecam, brak poszanowania pracownika, słownictwo "pana prezesa" żenujące, brak kultury, totalne prostactwo. Wieczny chaos, fatalne warunki pracy - zimno jak diabli, łazienki PRL, brak nawet herbaty (prezes przecież nie zafunduje, bo jedyne co umie to oszczędzać ????) Jeśli ktoś się szanuje i chce pracować z nadzieją, że będzie za to godnie wynagrodzony to zdecydowanie nie tutaj.

Renia
@Hermiona

jeżeli pracowałaś na hali produkcyjnej to niestety tak jest na każdej, gdzie otwiera się bramę, by wjechał wózek widłowy, dlatego są nagrzewnice, ograniczanie otwierania bram do minimum, polary i ocieplane bezrękawniki dla pracowników. Gdzie oferują herbatę w pracy? chętnie sprawdzę? :)

Hermiona
@Renia

nie płeć głupot, bo takim wpisem tylko pokazujesz, że nie masz wiedzy. Nagrzewnice faktycznie są, ale częściej zepsute i nie działające niż odwrotnie. Na hali pracownicy muszą pracować czasem we własnych kurtkach, bo polary nie są dla każdego pracownika, a bezrękawniki już w ogóle dla wybranych. Jeśli chodzi chociażby o herbatę, czy inny napój ciepły to przeważnie w firmach (nawet w StW) są ogólnodostępne ekspresy dla pracowników. Chyba nie pracowałaś nigdzie poza gomą i nie bywasz na hali produkcyjnej skoro takie bzdury pleciesz

Czy na produkcji pracują też kobiety?

@Gość

tak pracują w tej firmie kobiety

@Daga

powiedz mi czy jest jakas osobna szatnia dla kobiet by sie przebrac czy wszystko kooedukacyjne?

@Monika

Oczywiście że szatnie są dwie, osobno dla kobiet, osobno dla mężczyzn.

@Daga

A jak kobiety są tam traktowane ? Pytam bo żona zainteresowana współpracą.

@Adam

Wg mnie w porządku, normalna firma, nie narzekam.

Aneta
@Daga

A mężczyźni zarabiają więcej niż kobiety? Czy takie same zarobki jeśli chodzi o takie samo stanowisko?

@Aneta

tego nie wiem, nie rozmawiałam z innymi o zarobkach.

Halina
@Daga

A są jakieś możliwości awansu, dodatkowe premie?

@Halina

są okazjonalne premie, bony... inne opcje w zależności jakie warunki umowy sobie wynegocjujesz

@Daga

A idą na rękę tutaj z negocjacjami czy raczej trzeba się postarać? Pewnie jakiś dłuższy staż trzeba mieć, żeby w ogóle chcieli z pracownikiem tak rozmawiać?

@Joanna

porozmawiać zawsze można, nie ma z tym problemu.

@Daga

Rozumiem, a jeszcze z takich pozytywnych udogodnień dla ludzi tutaj to są może jakieś integracje lub wyjazdy? Albo rodzinne imprezy okolicznościowe czy raczej nie idą tu w tym kierunku?

Karol
@Joanna

nie ma żadnej integracji, wyjazdów, imprez okolicznościowych, bonów itd. Przygotuj się również na monitoring przez cały czas pracy. I nie mówię tu o sytuacji, w której coś się wydarzy i trzeba obejrzeć nagrania, żeby ustalić fakty.

Malizna
@Halina

Chodzi o degradacje? Jak ktoś jest np. właśnie dyrektorem to można być przeniesionym na niższą posade np. managera? To się już w firmie zdarzało, że osoba na tak wysokiej posadzie była tak degradowana, czy to tyczy się raczej osób na niższych stanowiskach?

N

Jasiek

Jeśli ktoś sądzi, że do pracy idzie się posiedzieć i nic nie robić to życzę sukcesów!

Black87

Czy na produkcji jest hałas?

Kriss
@Black87

tak jest hałas, pracują maszyny, zależy przy której maszynie się pracuje

Nick1

W jakich godzinach się pracuje? Jaka atmosfera w pracy?

Były Pracownik

Nie polecam pracy w tym miejscu jako przedstawiciel handlowy. Wielkie oczekiwania od pracownika a problem z zapewnieniem podstawowych narzędzi pracy takich jak telefon,komputer czy już nie wspomnę o samochodzie. Pracodawca Nie słowny nie POLECAM!!!

A

Dzień dobry, podzielę się z Państwem opinią na temat przebiegu rekrutacji w tej firmie. Odbyłem dwie rozmowy kwalifikacyjne na początku maja z czego na każdej była mowa o odpowiedzi zwrotnej telefonicznej na temat zatrudnienia w firmie. Jest aktualnie czerwiec i do tej pory takiej odpowiedzi nie dostałem ponadto nikt nie odbiera telefonu. Dla rekrutera może jest to ubaw po pachy natomiast kandydat czeka na odpowiedź, której i tak nie otrzymuje. Polecam omijać firmę i niestety ale spodziewałem się czegoś więcej... Pozdrawiam

@A

Ciekawa jestem czemu nikt z firmy się co do tego nie odniósł? Często to się tutaj zdarza czy to był niefortunny przypadek?

Lucyferion Blumsheen

Witam. Jak wygląda stanowisko kierowcy w tej firmie? Jest się rzeczywiście kierowcą, czy dodatkowo jeszcze magazynierem czy monterem? Jaka jest płaca na tym stanowisku?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Goma Mariusz Markut?

Atmosfera zależy od ludzi, a ludzie w tej firmie są sympatyczni i dobrze się nam razem pracuje.

Leszek

No i super. Jak się można w robocie dogadać to już połowa sukcesu, nie? Aż mnie zachęciłeś żeby wysłać CV. Wypłaty też na dobrym poziomie, bo to już by była pełnia szczęścia :)

Mirek

Nie polecam. Nieprofesjonalne podejście do klienta, słaba komunikacja, ceny z kosmosu.

Zuzanna
@Mirek

Co masz na myśli, pisząc o słabej komunikacji z Goma? Nie udało Ci się z nimi skontaktować? Daj znać i powiedz coś o ich produktach, jak możesz.

Agata
@Mirek

Drugi rok współpracuje z handlowcem z tej firmy, Panem Tomaszem. Komunikacja bardzo dobra, zamówienia na czas i bez problemu. ceny są ok i stwierdzam to, ponieważ zawsze robię rozeznanie w innych firmach odnośnie zamówień na gadżety. Nie było również problemu przy negocjacji cen. Problemów z naszej strony nie było żadnych, a wręcz przeciwnie. Z naszej strony polecam.

taki jeden

W taki razie cieszę się że nie podjąłem z nimi współpracy.

@taki jeden

I tu twój błąd ,bo firma jest jak najbardziej ok

Jakie są relacje w firmie Goma mieszczącej się w Stalowej Woli na linii pracodawca - pracownik? Chcę wiedzieć, jak pracodawca ten odnosi się do swoich podwładnych oraz w jaki sposób do nich podchodzi. Zadowolenie z danego miejsca pracy często jest związane właśnie z tym, jak wyglądają relację na linii pracodawca - pracownik, więc chcę ustalić, co tam aktualnie się dzieje.

Antek
@Paweł

A Ty z policji, jakieś śledztwo prowadzisz? Co to za rozkazy: "Chcę wiedzieć" ? Skąd ty się urwałeś?

Zuzanna

Na stronie firmy nie znalazłam żadnej informacji, więc tu może się dowiem czy firma ma dla swoich pracowników dodatkowe świadczenia? Opiekę medyczną, kartę multisport, paczki na święta? Ktoś wie?

Zostaw merytoryczną opinię o Goma Mariusz Markut - Stalowa wola

• Jak się pracuje w Goma Mariusz Markut?

Zobacz opinie na temat firmy Goma Mariusz Markut tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

Goma Mariusz Markut