Henderson Capital Sp. z o.o.
counter
1 4 53 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.

Czy w Henderson Capital Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Tak1Nie
Michał

Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z poszkodowanych odzyskał zaliczkę... i w jaki sposób i do kogo zgłosił sprawę w sprawie oszustwa???

Tak1Nie
Michał

Zgłosiłem sprawę do biura detektywistycznego, znają sprawe... jeśli jest ktoś chętny odzyskać pieniądze proszę podpisywać się pod wpisem.

wojtekns
@Michał

jestem chetny więcej na priv

@wojtekns

Napisz do mnie na maila w wiadomości wyżej... numer tel

Andrzej
@Michał

Ci z Hendersona Siedzą z tego co Mi wiadomo. Ten Cały Ich prezes co Miał 50 Spółek wyłudził kilkadziesiąt milionów Vatu.

jkk
@Michał

proszę o podanie mail lub nr tel

dd

prosze o info

Aa

Również proszę o info

El-p2@o2.pl Nowy wpis
@Michał

Cześć. Możesz podać jakieś szczegóły na el-p2@tlen.pl. Bardzo proszę. Pozdrawiam

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 117 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z Henderson Capital Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

UWAGA Nowy wpis

Udało mi się odzyskać pieniądze. Pomogła mi skuteczna firma windykacyjna, szybko sobie poradzili.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Klient

Takze uspokajam tych co czuja sie niepewnie.

Dorota
@Klient

Niby czym uspokajasz? Mają spraw pozakładanych na grubą kwotę, część kont bankowych juz poblokowanych, zakładają nowe spółki...

@Dorota

Właśnie pozostałe wypowiadające się tu osoby piszą, że firma Henderson Capital jest im winna pieniądze. Sama nie wiem nic o tych problemach firmy, więc byłoby dobrze, jakbyś powiedziała mi coś więcej na ten temat, nakreśliła jakoś tę sytuację. Sama próbujesz odzyskać swoje pieniądze?

jkk
@Klient

proszę o tel do Pana

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 218 dni.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Henderson Capital Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Irena

Chciałam jeszcze raz zapytać, jak pracuje się w Henderson Capital? Widzę, że ciągną się tu jakieś sprawy z problemami klientów co do zaliczek. Czy rzeczywiście jest tam coś nie tak i czy są wypłacalni względem swoich pracowników?

TakNie1
Tomek
 Rekomendacja

Prosze wszystkich poszkodowanych o wyslanie mi wszelkich informacji o wpłaconej kwocie i swoich danych kontaktowych z numerem telefonu , po weryfikacji oddzwonie. Jezeli ciagle czekacie na auto to nie liczyłbym na finalizacje zlecenia albo zwrot środków od firmy słupa. Prosze o kontakt na adres: tomazo12345678910@gmail.com

Domi

Witam. Zamierzam kupić samochód w atrakcyjnej cenie właśnie u Henderson Group. Ogłoszenie owego samochodu było jeszcze rano. Koło południa już go nie było jak i pozostałych ofert delaera na stronie motoryzacyjnej. Może ktoś wytłumaczyć o co chodzi ?

Sprzedawca
@Domi

Mobile.eu. Auto24. Tam się ogłaszają i sprzedają pojazdu.

@Sprzedawca

Dziękuję

Irena

Widzę tu dużo postów od klientów. A czy ktoś podpowie, jak wygląda praca w Henderson Capital? Jaka atmosfera?

Zeus44

(usunięte przez administratora) farmazony kupiłem. auto i je dostałem fakt czekałem Trzy miesiące ale opłaciło mi się taniej o 120 tysi już podobne w salonie a kupiłem trzy miesięczne.

@Zeus44

Mogę prosić o jakiś email do Pana? Bo mam parę pytań

Klient

klient_Audi_A5 - Auta kupic mi sie nie udalo, gdyz procedure jego sprowadzenia zajela wiecej czasu niz ja moglem na nia poswiecic. Pieniadze jednak w terminie z umowy zostay mi zwrocone.

cc

...podejrzana sprawa firma zarejestrowana w Katowicach pod adresem WIRTUALNEGO biura przy ul. Warszawskiej 40/2A, parking we Wrocławiu przy lotniusku na którym o Hendersonie nikt nic nie wie. hmmm ... nie ładnie pachnąca sprawa... pozdr cc

@cc

cc napisz proszę co Ciebie spotkało ?to sprawa rozwojowa , bedzię grubo z góry dziekuję za wszelkie info

Pal22
@janusz

Zamówiłam u nich samochód raczej dalam zaliczkę i czekałam 2,5 miesiąca. Ciagle odbiór auta byl przesuwny na kolejne terminy... Minęło tylu czasu, umowa sie zakończyła i czekam na pieniądze juz drugi tydzień... Zasłaniają sie umowa ze maja na to 14 dni roboczych... Ale mam zle przeczucia co do tej firmy. Myslalam ze ktos mi do czynienia z Hendersonem

@Pal22

to mamy podobnie z tym ze juz byłem na policji w tej chwili juz machina ruszyła to kwestia czasu jak pójda tam gdzie ich miejsce , nie licz na zwrot zaliczki a tyl;ko na to ze wyladuja na długie lata tam gdzie miejsce dla oszustów z tego co wiem poszkodowanych jest kilkadziesiat osób , szkody przekraczaja 1 mln zł moge ciebie pocieszyc ze nie naciesza sie długo naszymi pieniedzmi

@Pal22

napisz do mnie na maila podaj , pozew zbiorowy to inny paragraf , dłuższa odsiadka moj mail : tommal34@wp.pl

Da
@Pal22

Nie podpisuj żadnej ugody- będą mieli podstawę że „ wyrażają chęć spłaty”.

Seba
@Pal22

Dzień dobry i dostal Pan zwrot zaliczki?

agent

ustawa Rodo.

Patriotka

Proszę o kontakt osoby pokrzywdzone- bialadoti@vp.pl.

Ares

Witam w nawiozaniu do calej tutaj afery dlaczego wy takie bajki piszecie ludzie.. ja osobiscie jestem zadowolony owszem czekalem nana auto po 4 miesiacach czy 4i pół ale warto bylo zaczekac ponieważ kupilem samochod o 100taniej ale czym by bylo zycie bez plotek o tak zwanych hejcikow:)pozdrawiam :)

Agent

Rodo

Pal22

Czy ktoś wie cos o tej firmie?? Aktualnie czekam na samochód od nich 2 miesiące... Sprawa cos dziwna... Ciągle cos przekładają... Czy mial ktoś podoba sytuację?? Hendersonem z Wrocławia ma ktoś opinie??

Tak1Nie1
Henderson Capital Sp.z o.o.
@Pal22

Czyli, kto jest tak niezadowolony i czeka dwa Miesiące. Sebastian Janiczek.

TakNie3
janusz
@Henderson Capital Sp.z o.o.

panie sebastianie - będziesz tam gdzie czekają na ładnych ( mam nadzieje ze taki jestes) chłopców szanowny Panie prezesie , cóż , za swe czyny należy sie kara a ta Ciebie niewątpliwie czeka i to szybciej niz myślisz a i wspólników tez za współudział

Anonimowo
@Pal22

Proszę nic nie kupować to (usunięte przez administratora) nic więcej tyle wiem i ostrzegam!!!!!!o

Wkurzony

p. Sebastianieh i co po raz kolejny sie udało!! Kilka oszukanych ludzi przez Pana. Teraz trzeba zwinąć interes... Usunąć ogłoszenia z olx... Świetny plan... Kolejne słupy i kolejna firma za chwilę zostanie zarejestrowana... Przyjdzie dzień, znajdę Pana.. I ten dzień nie będzie juz fajny :) wszystko jest zgłoszone, prokurator sie Panem zajmuje. Mozna zmieniać firmy, numery, nazwiska he he :) Oszukać ludzi. Ale Ci ludzie Pana namierza.. Było ich stac na takie auta to i na detektywów będzie stać.. Pozdrawiam z komisariatu z Wrocławia.

Sebastian janiczek

Mój Dział prawny zajmuje się ustaleniem i pociągnięciem do odpowiedzialności, osoby które bezpodstawnie szerzą HEJT!!! Sebastian Janiczek.

jacek
@Sebastian janiczek

Pan Dział Prawny? a podpowie mi Pan gdzie on się mieści ? w skrzynce na listy w Katowicach na ul. Warszawskiej gdzie nikt o o was nie słyszał czy w budce portiera na parkingu we wrocławiu przy ul. granicznej 159? wiec to nie konkurencja Panie Janiczek bo Pan nie ma konkurencji !!!! oszustwo dość sprytnie przygotowane ale jak każde ma jak mowi moja babcia " krótkie nogi" taka rada moja by ten Pański dział prawny zaczął przygotowywac strategie działania by na jak najkrótszy czas trafił Pan w miejsce Katowicach takie miejsce jest przy Mikołowskiej 10, 40-957 Katowice a odnośnie waszego jak wy to nazywacie Oddziału nr 2 we Wrocławiu podpowiem Panu ze byliśmy tam wczoraj , no obiekt okazały ..całe dwa miejsca parkingowe jakieś 24 m2 razem pieknej powierzchni i ten szklane domu jak w Przedwiośniu Żeromskiego ale nie sadze by Pan znał , zreszta ta wiedza się Panu nie przyda , radzę czytać Kodeks Karny a zwłaszcza art. 286 KK - tam Pan się dowie co Pan będzie robił w niedalekiej przyszłości , a wkurza mnie to że my (usunięte przez administratora) będziemy znów Pana utrzymywać {panie Janiczek no ma Pan rozmach , w trzy miesiące tak rozbudować firmę ...; dział Prawny , pewnie dzial marketingu , dzial handlowy, dzial IP, duzo tego ale jezeli chodzi o dzialy to wiem ze juz Wami zajmuje się wydział ( nie dział) przestępczości gospodarczej w póżniej wydział ( nie dział ) karny sądu ( z uwagi na fakt iż poszkodowanych jest kilkudziesieciu ) połaczy to jeden sąd , aha i niejaki Pan marcin to chyba współudział - Pani marcinie 286 KK od 6 miesięcy do 8 lat pozdrawiam Pana i Pan wszystkie działy .. wydziały itp jak to ludzie krzyczeli do pewnego szefa Partii?? Będziesz siedział ....................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak6Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Henderson Capital Sp. z o.o. - Katowice

Henderson Capital Sp. z o.o.