counter
1 2 12 5 1
Patrycja Nowy wpis

Ile tam kierowca zarobi na start?

Kornel Nowy wpis

Czasami nawet najlepsi mają kłopoty ale to nie znaczy, że musi być od razu bardzo źle.

Wychustany Nowy wpis
@Kornel

Masz rację wyrobisz opinie po 5 6 tys. w plecy jak szef powie nie mam teraz za tydzień będzie za tydzień że za dwa za dwa że czeka na przelew a później......sam się zwolniesz q pieniędzy za 3tyg czy mc nie ujrzysz nigdy.

smiej sie smiej Nowy wpis

Jaka jest firma kazdy wie wszsdzie same problemy z platnosciami i wyplatami tylko dawajcie wszędzie znac na kazdym forum transportowym aby nie dac sie wydymac.

Marek Duda

Pracowałem w tej firmie i wypłaty nie dostałem. Zgłosiłem sprawę do pipu opisałem sprawę że auta są w opłakanym stanie opony łyse i ludzi na czarno przyjmóją . Mam nadzieję że inspekcja wezmię się za taką firmę . .Przyjmóją ludzi bez badań lekarskich.(usunięte przez administratora)

gabaryt
@Marek Duda

pip i inne urzedy nic nie zrobia najlepsze jest to ze na necie pelno opini negatywnyvh a ludzie uderzaja a twoja wyplata poszla na innego kierowce robote zrobiles firma kase z ciebie zarobila i teraz sef smieje sie z takiego jelenia cala prawda

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 417 dni.

Wypłacają dodatkowe nagrody w Zik Logistics Sp. z o.o.?

Edek

Witam cała prawda o firmie Pracuj o wypłatę nie pytaj Stan aut totalna klęska Najlepiej kierowca z własnymi środkami na ON

Tak7Nie

Kierowca

Pracowałem w zik logistics inaczej TD Vero samochody w kiepskim stanie opony to tragedia ale pomimo to pracowałem uwaga nie otrzymałem swojej wypłaty nie polecam naprawdę jeśli chcecie widzieć swoją wypłatę to nie w tej firmie brak pomysłu na ściągnięcie swojego wynagrodzenia.

Tak6Nie

BYLY

Dokładnie Koszałka to Dziad Trans Auta to ruiny Po 300 zł 500? Na ON Ludzie co za firma ucieczka do zmiany nazwy nic nie da TD VERO DOM ROGALA I TAK KOSZAŁKA

Tak5Nie
pozwijmnie

koszalka zlodziej, nie placi kierowca naleznych pieniedzy. tabor, jesli mozna to tak wogole nazwac to zlom, strach tym jezdzic. nie polecam dziada

Tak5Nie

Może ktoś z osób pracujących powie nam co się dzieje u nich? Czekamy na opinie od Was na temat firmy Zik Logistics Sp. z o.o. w mieście Swarzędz.

TakNie1

Zostaw merytoryczną opinię o Zik Logistics Sp. z o.o. - Swarzędz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

1/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad