Opinie o Nfwe Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Nfwe Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nfwe Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nfwe Sp. z o.o. w Poznań

Czy w Nfwe Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

zyc

Tu jest chyba duży problem z wypłacalnością firmy?

Aaaaa Nowy wpis
@zyc

Witam moze macie namiary na tego goscia

Kwp temida Nowy wpis
@Aaaaa

Mam kontakt z prezesem 602 222 859

Aaaa Nowy wpis

Ta firma wisi mi kilka tysiecy czy macie namiary adres na tego tomka k

Edward

Widzę tu sporo negatywnych opinii dotyczących niewypłacalności firmy. Jak obecnie wygląda sytuacja? Czy Nfwe w ogóle jeszcze istnieje?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Nfwe Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Michal

Zajmujemy się skutecznie windykacja, kilka spraw zostało już zakończonych spłata tego dłużnika. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji karnej dłużnika. Windykacje prowadzimy na jego koszt. Tel: 519-105-869

nweukids

Do dzisiaj nie zapłacili faktur za usługi.

@nweukids

Potwierdzam - na internecie nie można znaleźć kontaktu, upomnienia przychodzą pocztą z powrotem.

podwykonawca

Omijać z daleka, śmiało można napisać że (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) ale pewnie będzie to usunięte...jak najdalej od tych naciągaczy, takie firmy powinny być urzędowo zamykane

(usunięte przez administratora) na czele (usunięte przez administratora)podwykonawca za moterialy typu kostka podsypka gdzie się pojawią zostawiają nie zapłacone rachunki

Zostaw merytoryczną opinię o Nfwe Sp. z o.o. - Poznań

Nfwe Sp. z o.o.