Gofarm Sp. z o.o. sp.k.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Gofarm Sp. z o.o. sp.k.

Aktualność
Witamy Użytkowników portalu GoWork zainteresowanych naszą firmą. Zapraszamy do zapoznania się z opisem poszczególnych sekcji. Aby ułatwić Państwu uzyskanie najważniejszych informacji na temat pracy w naszej firmie przygotowaliśmy zbiór najczęściej zadawanych pytań.

Frequently Asked Questions (FAQ)

1. Czym zajmuje się firma Gofarm?

Gofarm to polska firma farmaceutyczna o zasięgu międzynarodowym, która od 15 lat specjalizuje się w produktach podnoszących jakość życia pacjentów. Jesteśmy ekspertem na rynku UE w zakresie rozwoju oraz produkcji farmaceutycznych wyrobów medycznych. Dostarczamy gotowe produkty w formule private label.

Oferujemy kompletne linie wyrobów medycznych, kosmetyków farmaceutycznych i suplementów diety, a nasz model biznesowy opiera się na współpracy B2B. Dzięki nowoczesnemu laboratorium prowadzimy również usługi R&D dla wyrobów medycznych naszych klientów.

2.     Jak wygląda rekrutacja do Gofarm?

Najświeższe oferty pracuj znajdą Państwo w serwisie GoWork, Pracuj.pl oraz na stronie internetowej http://www.gofarm.pl/kariera.

Procesy rekrutacyjne prowadzone są z udziałem kierowników danych działów, dzięki czemu od pierwszego spotkania kandydaci mają możliwość bezpośredniego kontaktu z przyszłym przełożonym. W większości przypadków proces rekrutacyjny składa się z 2 spotkań w siedzibie firmy, podczas których kandydaci mają możliwość uzyskania więcej informacji na temat firmy i interesującego stanowiska, ustalenia wynagrodzenia i zakresu obowiązków. Staramy się, aby wszelkie rekrutacje przebiegały sprawnie i szybko. Średnio trwają od 2 tygodni do 2 miesięcy.

3.     Czy w firmie funkcjonują benefity pracownicze?

Firma zapewnia swoim pracownikom liczne benefity tj. dofinansowanie karty MultiSport, lekcji języka angielskiego (zajęcia odbywają się w godzinach pracy), udział w szkoleniach rozwojowych, darmową kawę i herbatę, prywatne miejsca postojowe w okolicy biura oraz liczne akcje, wydarzenia i konkursy z nagrodami :)

4.     Czy w firmie jest dress code?

W firmie nie ma oficjalnego dress code’u, a fartuchy ochronne, rękawice czy obuwie zmienne obowiązują jedynie w laboratorium. Podczas spotkań z klientami stawiamy na biznesową elegancję. Pracownicy mogą również nosić do pracy ciepłe firmowe bluzy z logo firmy :)

5.     Jaki jest tryb pracy?

Firma Gofarm oferuje pracę w trybie stacjonarnym z uwzględnieniem aktualnych przepisów Kodeksu Pracy. Pracownicy mogą korzystać z określonych w Kodeksie Pracy dni pracy zdalnej (art. 67). Mogą również rozpocząć pracę między godz. 7:00 a 8:30.

Zapraszamy również na naszą stronę internetową oraz social media – Linkedin i Facebook.

Patrycja

Byłam w firmie Gofarm na dwóch etapach rekrutacji i mam pozytywną opinię na jej temat. Osoby, z którymi rozmawiałam były miłe, rozmowa prowadzona była w komfortowej atmosferze. Bilans "red flag'ów" = 0. Na plus także naprawdę ładne i wyglądające wygodnie biuro. Chociaż ostatecznie przyjęłam inną ofertę, Gofarm wywarł na mnie tak pozytywne wrażenie, że decyzja była bardzo trudna. Myślę, że to fajne miejsce do pracy.

Inka
@Patrycja

Po jakim czasie od wysłania CV był kontakt? Czy kontaktują się od razu czy też czekają aż rekrutacja się zakończy i wtedy zapraszają wybranych? I z kim oraz jak przebiegły te dwa etapy rekrutacji? Będę wdzięczna za odpowiedź ????

Pracownica
@Minister

Oczywiście, firma działa w zgodzie z obowiązującym prawem, w tym w zgodzie z zapisami Kodeksu Pracy i w takim zakresie i pod warunkami tam określonymi istnieje możliwość pracy zdalnej. Natomiast podstawową formą dla wszystkich pozostaje praca stacjonarna ze wszystkimi jej zaletami - nowym, komfortowym biurem; możliwością konsultacji każdej sprawy "od ręki" z bardziej doświadczonymi pracownikami oraz nieocenionym, bezpośrednim kontaktem z całym zespołem - po okresie lock downów bardziej docenianym niż kiedykolwiek wcześniej.

@Zainteresowana

W Gofarm panuje miła, koleżeńska atmosfera. Wszyscy są ze sobą "na Ty". Firma nie jest duża, zatem bez wyszukanych zabiegów HR-owych ludzie naturalnie integrują się ze sobą. Ponadto czasami organizowane są też spotkania czy wyjazdy integracyjne. Firma dofinansowuje karty Multisport i lekcje j. angielskiego odbywające się w biurze w godzinach pracy. W pobliżu biurowca, gdzie mieści się Gofarm można znaleźć darmowe miejsca parkingowe. Rekrutacje związane są głównie z rozwojem firmy - w ciągu ostatnich 2 lat zatrudnienie zwiększyło się o 50%. A co do pracy pod presją - Praca w Gofarm nie polega na piciu kawy (choć mamy tu pyszną kawę z ekspresu z mleczkiem na koszt firmy;)). Zadania trzeba wykonywać, zwłaszcza, że pracuje się zespołowo, zatem na wyniki mojej pracy czeka ktoś inny, a ja potrzebuję pomocy kolejnej osoby. I tyle.

A ja oferta na zakupy jeszcze wróci? Z tego co widzę chyba ze dwa tygodnie temu już wygasła? Po jakim czasie otrzymuje się ostateczny feedback względem rozmowy? ciekaw jestem czy mógłbym mieć szanse, opisze ktoś swoją rekrutację?

Poszukujący

Ja aplikowałam i po wstępnej rekrutacji nie widzę ,żeby tak firma była rozwojowa ,warunki płacy też nie są zachęcające . A widząc po wpisach rotacja w firmie jest bardzo duża .

Rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. zakupów nadal jest aktualna, zapraszamy do złożenia CV. W trakcie rozmowy rekrutacyjnej zawsze informujemy kandydatów o harmonogramie danej rekrutacji.

Nie wiem tylko czy tutaj poprzedniej Pani chodziło o rozwój stanowiskowy czy jednak osobisty? Jaki jego zakres występuje? co do samej zachęty to co motywującego do pracy znajduje się w bieżącej ofercie?

@Poszukujący

Szanowna Pani, nasza firma rozwija się prężnie i to właśnie dlatego regularnie prowadzimy rekrutacje oraz poszerzamy nasz zespół . Co do warunków płacowych to są one zgodne z aktualnymi poziomami wynagrodzeń na danych stanowiskach oraz kwalifikacji. Życzymy Pani powodzenia w kolejnych rekrutacjach, a także zachęcamy do aplikacji w przyszłości!

Aktualność
Podsumowanie roku 2023 w Gofarm!

Rok 2023 był pełen wyzwań, wytężonej pracy całego zespołu Gofarm oraz współpracujących z nami partnerów i klientów.

Jako polski lider w zakresie R&D, Regulatory i produkcji wyrobów medycznych farmaceutycznych nasze działania w ubiegłym roku koncentrowały się na przygotowywaniu portfolio Gofarm do procesu certyfikacji MDR 745/2017. Dla wyrobów medycznych klientów z Polski i UE przeprowadziliśmy kilkanaście konsultacji, doradzając wybór optymalnej procedury certyfikacyjnej.
Grono naszych klientów powiększyło się o partnerów z takich krajów jak Pakistan, Filipiny czy Malezja. Dzięki obecności na czołowych targach farmaceutycznych (m.in. CPHI), produkty Gofarm znajdują się już w 51 krajach świata.
W zakresie prac R&D wykonaliśmy kilka prób technologicznych dla nowych produktów, które zaraz po certyfikacji dostępne będą dla klientów Private Label (syrop na kaszel suchy i mokry, żel na refluks).  Otwarte w IV kwartale 2023 r. laboratorium analityczne Gofarm wraz z nowoczesną aparaturą HPLC, otwiera kolejną, specjalistyczną usługę dla producentów wyrobów medycznych.

Przed nami 2024 rok, który będzie dla nas również rokiem przełomowym ze względu na nowe przypisy MDR wchodzące w życie w maju.
Jako doświadczony i zaangażowany zespół z entuzjazmem rozpoczynamy 2024 rok!

Specjalista ds. Sprzedaży/ Specjalista ds. Zakupów - jakie są widełki płacowe na te stanowiska? Czy jest dużo więcej obowiązków poza wskazanymi w ogłoszeniu? Czy jest szansa negocjacji pracy zdalnej chociaz w połowie?

@Zainteresowany

Obie oferty są nadal aktualne, zapraszamy do przesłania CV. Zakresy obowiązków podane są w ogłoszeniach, preferujemy pracę w biurze, jednocześnie pracownicy korzystają z pracy zdalnej w wymiarze dni podanych w Kodeksie Pracy.

Aktualność
W Gofarm pod koniec roku klimat codziennej pracy przeplata się z atmosferą nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Z biegiem lat w firmie wytworzyły się świąteczne tradycje, które sprawiają, że ostatnie miesiące mają nieco inny klimat – w tym poście dzielimy się szczyptą tej magii!

Na początku grudnia ubraliśmy świąteczną choinkę z pięknymi ozdobami i smakołykami (które w magiczny sposób również z niej znikają ;) ), a niedługo później odwiedził nas Mikołaj wraz z pomocnikami. Krótką relację z firmowych mikołajek znajdziecie na naszym profilu na Linkedin (TUTAJ). Było dużo zaskoczenia, śmiechu i radości!

Przez cały grudzień towarzyszył nam już duch Świąt :)

Z wielkim entuzjazmem dołączyliśmy do akcji charytatywnej organizowanej przez Jagiellońskie Centrum Innowacji (zbiórka dla bezdomnych zwierząt przebywających w Schronisku Psie Pole w Racławicach oraz przytulisku w Harbutowicach) oraz zorganizowaliśmy kilka własnych akcji, co stało się naszą coroczną tradycją.

Chcieliśmy szczególnie zadbać o osoby, dla których nadchodzący czas jest trudny, pełen trosk oraz samotności, i przekazać im odrobinę dobra, wsparcia i ciepłej atmosfery. Wśród nich są nasi stali podopieczni, dzieci, seniorzy oraz osoby dotknięte niepełnosprawnością lub w kryzysie bezdomności.

Wiemy, że każda pomoc się liczy! Pracownicy bardzo chętnie dołączyli do akcji charytatywnych w myśl zasady, że dzieląc się dobrem – mnożymy je! Gorąco zachęcamy wszystkich czytelników do podobnych działań – zespołowo i prywatnie!

Święta zbliżają się coraz większymi krokami, a więc czas na naszą kolejną gofarmową tradycję! W poniedziałek 18 grudnia natomiast mieliśmy przyjemność uczestniczyć w przepięknej Wigilii firmowej. To był cudowny czas na odpoczynek, integrację zespołu i doświadczenie świątecznej atmosfery w pełnej krasie.

Ale to jeszcze nie koniec pracy zespołu w tym roku. Więcej szczegółów z życia zespołu Gofarm znajdziecie na naszych social mediach:

LINKEDIN
FACEBOOK

A już niebawem podsumowanie roku!
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. rejestracji w firmie Gofarm Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?

Aktualność

Frequently Asked Questions (FAQ)

1. Czym zajmuje się firma Gofarm?

2.     Jak wygląda rekrutacja do Gofarm?

3.     Czy w firmie funkcjonują benefity pracownicze?

4.     Czy w firmie jest dress code?

5.     Jaki jest tryb pracy?

W

Jeśli firma nie zrobi kroku w kierunku pracownika to nic dobrego z tej firmy nie będzie. Problem z wzięciem pracy zdalnej, nie mówiąc o hybrydzie - po co? Aby mieć pracownika ciągle pod kontrolą? Podwyżki raz do roku nie pokrywające nawet inflacji - a co z podwyżka za chociażby rozwój, osiągnięcia, ciężką pracę? Żadnych dodatków nawet na święta. Jestem na nie.

A czemu występuje ten problem z braniem innego trybu pracy? czy to jest jeszcze do dogadania? Świeża sprawa czy od zawsze tak było? jak przy tym radzą sobie osoby o dłuższym stażu? maja może jakieś przywileje z niego wynikające? I teraz od nowego roku w ogóle cokolwiek się zmieni?

Kochani, napiszcie proszę, ile zarabia aktualnie asystentka biura – recepcjonistka? Właśnie jest rekrutacja i zostały dwa dni na aplikowanie. Czy jest opieka medyczna w pakiecie, bo w ogłoszeniu nie podają?

Zainteresowana

Czy firma oferuje jakieś benefity? Opiekę medyczną, Multisport, premie lub paczki na święta? Czy jest możliwość pracy zdalnej lub hybrydy? Czy są stale godziny pracy czy widełki w których można się pojawić? Czy są dostępne miejsca parkingowe dla pracowników? Jak wygląda atmosfera w biurze? Czy są wyjazdy firmowe i spotkania integracyjne? Czy wynagrodzenie w tej firmie jest zgodne z tym co jest aktualnie na rynku pracy? Czy są premie? Czy jest możliwość awansu?

Wioleta

Widzę, że niektóre osoby czekają chyba na zwrotkę z rozmowy? A kandydował ktoś może teraz niedawno na speca od badan i rozwoju? Widziałam, że parę miesięcy temu była oferta, nieco się spóźniłam. Mimo wszystko chce się dowiedzieć jak rozmowa jest przeprowadzana. Często kogoś na to stanowisko potrzeba?

Paulinka

Czy czekają Państwo na zakończenie wyników rekrutacji i dopiero się kontaktują z kandydatami, czy można się spodziewać telefonu przed wygaśnięciem ogłoszenia? I ile jest etapów rekrutacji?

Patrycja

Inka
@Patrycja

Czy poziom wynagrodzeń w Gofarm Sp. z o.o. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Pracuj.pl 4 czerwca.

Minister

Czy firma Gofarm respektuje nową ustawę o pracy zdalnej? Ogłoszenia wspominają o pracy stacjonarnej.

Pracownica

AA
@Pracownica

Jak dyplomatycznie odpowiedzieć że nie ma możliwości pracy zdalnej..

@AA

Pracy zdalnej nie ma ,ale trudno to napisać wprost ,dlatego pochwała pracy w nowym biurze .

Wiki
@Minister

Ta firma działa wg modelu pracy z ubiegłego wieku i nie daje możliwości pracy zdalnej, ponieważ lubią wszystko mieć po kontrolą. Żałosne, ale taka prawda

Aleksandra

witam nie mogę znaleźć informacji o benefitach pracowniczych w firmie czy ktoś z pracowników mógłby opowiedzieć o nich? Na pracuj jest mowa o karcie multisport, zajęciach językowych i szkoleniach ale jakie dokładnie. Pytanie mam czy są inne rozwiązania jak opieka medyczna i w jakiej formie, home office, owocowe czwartki etc.? Dodatkowe pytanie o tą atmosferę w pracy, bo powyższe komentarze są rozne, czy ktoś mógłby potwierdzić czy warto aplikować? Interesuje mnie sprzedaż krajowa czy są to działania w terenie (czy dostaje się samochód służbowy) czy praca biurowa? tylko szczere opinie

@Aleksandra

Jest multisport dofinansowywany w połowie przez firmę, lekcje angielskiego dla chętnych, również dofinansowywane w połowie. Nie ma opieki medycznej, czasem ktoś przyniesie ciasto, jest kawa i herbata zakupiona przez firmę. Dział sprzedaży pracuje głównie w biurze, prowadząc rozmowy telefoniczne i mailowe z klientami B2B, ale czasami odbywa podróże służbowe oraz bierze udział w międzynarodowych targach. Najlepiej zaaplikować i dopytać o szczegóły na rozmowie kwalifikacyjnej.

Zainteresowana

Jak wygląda atmosfera w firmie? Super by było jakby odpowiedziała na to pytanie osoba która aktualnie tam pracuje. Czy w firmie wszyscy są ze sobą na Ty czy jednak Pan/Pani? Czy praca jest pod presją? Czy są organizowane i jak często spotkania integracyjne? Czy pracownicy integrują się pomiędzy sobą? Jak wygląda kwestia benefitow? Multisport/opieka medyczna i w jakim stopniu finansowana przez firmę? - jeśli nie jest to jakaś tajemnica. Czy firma organizuje paczki/premie na święta, dzień dziecka itd? Jak jest z parkingiem pod biurowcem? Często ostatnimi czasy widzę ogłaszania tej firmy. Jest to spowodowane rozrostem firmy czy może duża liczba zwolnień? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi

@Zainteresowana

Natalia

Zastanawiam się, czy jest może jakiś konkretny powód, dlaczego nie ma wpisów od byłych lub obecnych pracowników Gofarm Sp. z o.o.? Może jednak napisze ktoś, jakie warunki pracy zapewnia pracodawca? Wynagrodzenie jest wyższe niż obecna najniższa krajowa? Czy praca jest zmianowa? Na jaką umowę można liczyć na początek pracy? Czy firma oferuje jakieś dodatki do pensji?

Klaudia
@Natalia

Firma jako jedna z niewielu w mojej karierze wyróżniła się naprawdę profesjonalnym i przyjaznym środowiskiem pracy. Pracodawca i pracownicy są naprawdę w porządku. Praca jest stacjonarna, w godzinach 8-16, w miłej atmosferze. Stawki płacowe są różne, w zależności od stanowiska i kompetencji, więc tu warto poruszyć temat na rozmowie kwalifikacyjnej ;) W firmie są fajne benefity takie jak lekcje języka lub karta multisport. Pracownicy mają ciekawe perspektywy rozwoju, a praca zostaje doceniona. Warto spróbować swoich sił :)

tawolna
@Klaudia

Bzdury! Miła atmosfera jest ale niektorzy siedzą po godzinach, bo tyle jest roboty. Pensja jest (usunięte przez administratora)a za nadgodziny nie płacą. Patrzą jak tu tylko napchać własne kieszenie Odradzam!!

@tawolna

Chyba admin wyciął Ci słowo, którym określiłaś pensję. Może jakieś widełki orientacyjne dla biurowego stanowiska? Wiedziałabym, co wszyscy macie na myśli, bo teraz to, jak wiesz, odczucie "niskości" zarobków to subiektywna sprawa.

Magda
@tawolna

Czemu twierdzisz ,że atmosfera nie jest miła ,na stronie zachwalają ,że doskonałe warunki pracy ,miła atmosfera to dlaczego uważasz inaczej ?

Zbigniew
@Magda

To co na stronie, a to co w rzeczywistości nie zawsze jest takie samo. Tobie atmosfera odpowiada? Za nadgodziny dają wolne do odebrania jak za nie płacą? Wiesz coś?

Gofarm
@tawolna

Firma tak organizuje pracę w poszczególnych działach oraz pracowników, aby nie trzeba było realizować nadgodzin. Polityka kadrowa Gofarm przewiduje, że w razie nadgodzin pracownik uzgadnia ten fakt z przełożonym, a następnie formę ich rozliczenia (zgodnie z Kodeksem Pracy). W praktyce nadgodziny zdarzają się rzadko, a ostatni wychodzą z biura pracownicy, którzy wolą zaczynać pracę nieco później.

Mrówa

Pracuje się za pensję, jaką się ustali podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Honorata
@Mrówa

No to dobrze wiedzieć, że po rozmowie nie zaniżają tej stawki:) Niestety nikt nie podał ile to dokładnie teraz jest, może podzieliłabyś się choćby widełkami? Tak żeby wiedzieć od jakiej kwoty rozpocząć negocjacje podczas rozmowy ;d Mieliście już podwyżki w tym roku?

G

Niestety firma tylko sprawia wrażenie sympatyczniej - przede wszystkim w początkowej fazie zatrudnienia. Wynagrodzenie jest nie porównywalne do tego co aktualnie jest na rynku. W firmie ma miejsce bardzo wybiórcze traktowanie pracowników a atmosfera w pracy zależy od aktualnego samopoczucia Zarządu. Firma może i na rynku działa dobrze ale koniecznie musi popracować nad poprawnym kierowaniem zespołem w siedzibie aby zatrzymać przy sobie pracowników. A takie zmiany zacząć najlepiej od siebie.

Zbigniew
@G

Wybiórcze czyli niektórzy są lepiej traktowani od innych? Od czego to zależy? No chyba nie od znajomości? A pomijając kierownictwo ludzie między sobą się dobrze dogadują?

Pracownik Gofarm
@G

Przeczytałam wpis G kilka razy i nie rozumiem. Porównując relacje między pracownikami a zarządem oraz wśród samych pracowników do relacji jakie panują w większości znanych mi firm, to trudno o bardziej bezpośrednie, otwarte, a zarazem pełne ciepła i szacunku relacje.

Pracownik Gofarm

Piszę co myślę, bo tak jak Twój mój wpis też jest anonimowy. Uważam, że trudno o lepszą atmosferę w firmie, opartą na prawdziwych relacjach między ludźmi, a nie udawaną czy obliczoną na jakieś korzyści jak w przeciętnym korpo. Ale oczywiście - co kto lubi. Mnie się podoba i to bardzo i dlatego tu pracuję.

Czy ktoś pracował kiedyś w firmie Gofarm Sp. z o.o. jako Asystent Zarządu? Jakie macie wrażenia?

tawolna

Wyzysk i niskie zarobki:(

Gofarm
@tawolna

Powyższa opinia jest nieprawdziwa, ponieważ stanowisko Asystenta Zarządu jest zupełnie nowe w strukturze firmy. Zgłosiło się wielu kandydatów i rekrutacja została zamknięta. Co do wysokości wynagrodzenia – jest uzgadniane wspólnie z kandydatem na etapie składania oferty pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Gofarm Sp. z o.o. sp.k. - Kraków

• Jak się pracuje w Gofarm Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Gofarm Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gofarm Sp. z o.o. sp.k.?

Gofarm Sp. z o.o. sp.k.