Opinie o LNG Best Partner Sp. z o.o. w Karlino

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy LNG Best Partner Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w LNG Best Partner Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LNG Best Partner Sp. z o.o. w Karlino

Poszukuję pracy na stanowisku Mechanik Lotniczy. Zainteresowała mnie ta oferta pracy na Mechanik Lotniczy. Czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenia z firmą LNG Best Partner Sp. z o.o. i może się nimi podzielić? Czy pracodawca oferuje benefity pozapłacowe?

Dorota
@Kierowca cysterny

Podpisujesz się jako kierowca cysterny, więc napisz jakie są wymagania na ten etat, bo mąż szuka pracy. Pensję też fajnie by było poznać, chociaż kwotę samej podstawy. Macie jakieś dłuższe trasy czy codziennie wracacie na noc do domu?

Kierowca cysterny

Ta firma nie działa w branży lotniczej... Życzę powodzenia w ogarnięciu życiowych planów. Pozdrawiam serdecznie.

@Kierowca cysterny

Za to szukają specjalisty ds. fakturowania i rozliczeń za 4300 zł brutto i z UoP na okres próbny. Masz rozeznanie, czy jest jakiś system premiowy lub podwyzka po okresie próbnym?

Dorota Nowy wpis

Belzebub Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Witam czy ktos pracował w transporcie gazu ciekłego w krzywoplotach? Jakieś opinie praca w biurze itp . Pozdrawiam

Administrator Nowy wpis

Ile można zarobić na Dyspozytor w mieście Karlino?

Xxx

Dziadostwo i tyle w temacie. Pracujesz od pon do pt a Pan szef ci liczy 4 dni bo komputer tak mu doby pokazuje. Obiecuja 6600 na ogloszeniu jak dostaniesz latem 6000 to jest cud, ale transport sie nie oplaca. (usunięte przez administratora)

Kryśka
@Xxx

Czemu tylko latem 6000 idzie dostać? W inne pory nie da się tyle zarobić? Wiecej pracy jest wtedy czy co? A na jakiej to umowie tak w ogóle?

@Xxx

Czy możesz napisać więcej coś o tej firmie i jak w końcu są naliczane te dniowki od czego to wynika. Pozdrawiam

@Xxx

A jakieś dodatki oprócz tej samej podstawy? Idzie wywalczyć te 6600 albo to żeby uwzględnili Ci 5 dni pracy? Zastanawiam się czy można wyrobić płatne nadgodziny żeby lepiej wyjść z kasą.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH w firmie LNG Best Partner Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w LNG Best Partner Sp. z o.o.?

Ben

Jak to w materiałach niebezpiecznych....atmosfera jest wybuchowa! Dużo zależy od nastroju w biurze.

@Ben

Dlatego nie jest wskazane jedzenie fasolki po bretońsku w pracy.

LNG

Firma niestety dała mi się poznać od gorszej strony. Ale nie od razu. Na poczatku było świetnie:względnie nowe auto, potem już nowe, ciekawa praca, obiecanie super kierunki odbioru gazu, atmosfera kreowana przez kadrę zarządzająca na niewiadomo jak ogromną i poważna firmę. Lecz jeśli człowiek przestaje zgadzać się na wszystko, a nie daj Bóg raz zrobi nie po myśli szefa to zaczyna powoli przeszkadzać. W życiu nie spotkałem się z takim plotkarstwem wśród kierowców. Wystarczyło rzucić w eter jakąkolwiek informacje(najlepiej mówiąc przy tym, żeby nie powtarzali dalej) a już w całej firmie huczało. W biurze rotacja jak na jakiejś produkcji. Co się dziwić....obietnice obietnicami, a praca praca. Wśród kierowców nie jest lepiej. Zdażyły się przypadki że ktoś zaczął pracę, okazało się że wygląda ona inaczej niż miał obiecane i przedstawione na rozmowie i odchodził. Oczywiście można powiedzieć że ta osoba się do pracy nie nadawała, ale czy do końca zawsze tak było? Ja jestem ogromnie zawiedziony ta firma bo wiązałem z nią jakieś dalsze plany, ale cóż. Atmosfera się zepsuła. Z tego co teraz da się zauważyć przejeżdżając obok bazy, że stoi sporo aut. Już nawet na trasie nie widać wnet żadnego. Przy chęci próby negocjacji stawki słyszysz tylko jak im źle i niedobrze. Chcesz odejść z pracy, z automatu stajesz się wrogiem. Pan SZEF nawet nie próbuje zatrzymać pracowników bo twierdzi że zawsze.ktos przyjdzie. Zastanówcie się dokąd to zmierza. Przewinęło się tyłu ludzi, że w końcu nie będzie z kogo wybierać

Hanna
@LNG

bardzo zaciekawilo mnie co takiego zrobiles - czemu sie przeciwstawiles ze tak sie sytuacja obrocila ? jaka to byla decyzja czy nakaz ktorego nie wykonales?

@Hanna

Właśnie o dziwo nic strasznego, zwykła prozaiczna sytuacja

Ula
@LNG

Stoją auta? To znaczy, że brakuje kierowców czy pracy?

@Ula

Może i cierpliwości kierowców?

Hanna
@Lng

Czyli to ty zostałeś zwolniony z pracy. Z tresci twojego wpisu mozna wywnioskować duże emocje. Może twoja opinia wynika poprostu z chęci zemsty. Napisz z jakiego powodu cię zwolniono.

@LNG

Skoro byłeś zadowolony z pracy to dlaczego nic pozytywnego nie napisałeś tylko piszesz jak cie z pracy wywalil? A odnosnie plotkowania to nie wina szefa tylko takich jak ty co zamiast robotą się zająć to zajmuja się plotami. W biurze od dawna sa te same dziewczyny. Zmiany były na stanowisku logistyka bo z tego co wiem nikt nie mógł tam wytrzymać przez takich PANÓW KIEROWCÓW jak ty co ciagle mają jakieś ale i z byle głupotami dzwonią 24 godziny na dobę ....

Kierowca Cysterny
@Kierowca

O to, to właśnie. W samo sedno.

Jurek
@Kierowca

"...bo z tego co wiem nikt nie mógł tam wytrzymać przez takich PANÓW KIEROWCÓW" Co znaczy, że nie wiesz.

@Hanna

Przecież napisał, że chciał odejść z pracy - czy to coś nienaturalnego, jeżeli atmosfera komuś nie odpowiada? Napisał też, że na początku było świetnie. Może warto przeczytać komentarz jeszcze raz, zanim się napisze? Może nawet trzy razy, żeby przeczytać ze zrozumieniem? Opinia uzasadniona tym, że wszystko wygląda inaczej na rozmowie, na początku jest fajnie, dopiero z czasem wychodzą inne kwestie związane z finansami, relacjami, czy czasem pracy i jej sezonowością. Jedni się na te zmiany godzą, inni po prostu nie. Jedni próbują "rozmawiać", inni od razu odchodzą. Są ludzie mający dom i rodzinę, są tacy, dla których najważniejsza będzie praca. Do pracy "na sezon" nie potrzeba adr-ów.

@LNG

Skoro piszesz (anonimowo oczywiście) na forum zaczynając od tekstu: firma dała się poznać od gorszej strony to wypadałoby podać więcej szczegółów. Bo plotkarze to są w każdej firmie co nie znaczy, że musisz brać w tym udział. A rotacje to są aktualnie we wszystkich firmach szczególnie transportowych. "Człowiek przestaje się zgadzać na wszystko" czyli co to było w twoim przypadku? "Ktoś zaczal pracę, okazało się że wygląda ona inaczej niż mial obiecane na rozmowie" - czyli co konkretnie się nie zgadzało? Pisząc to sugerujesz, ze Szef mowi nie prawdę i to nie nawet w stosunku do ciebie tylko jakiegoś KTOSIA. A jak nie widzisz aut firmowych na drogach to może poprostu jeździsz nie tam gdzie one.

Beny
@Kierowca

Bo plotkarze to wszędzie, bo rotacja to wszędzie...bo branża na dziadtransie stoi. Jeden w dresach, inny w koszuli. Jeden płaci pod stołem a inny na konto - patrząc za co urwać. Co do ciężarówek, wystarczy doczytać - stoją na bazie. A może @LNG to konkurencja obsmarowuje ? Może niezadowolony klient ?

@Beny

Nie żadna konkurencja To nie mnie zwolniono Ja to zrobiłem sam

@Kierowca

Nie....ja nie jestem tym sławnym tiktokerem. Mnie nie zwolnili

Pracownik firmy

Pracuje w tej firmie nie nie mam żadnych zastrzeżeń. Może dlatego, że skupiam się na pracy a nie na ciągłej krytyce. Wszystko co ustaliłem przy zatrudnieniu jest mi wypłacane i do tego oczywiście legalnie. Jeśli masz większe oczekiwania niż ci tu proponują to poprostu nie zatrudniaj się, idź i szukaj dalej. Nikogo tu na siłę się nie zatrudnia. Zdecydowana wiekszość pracowników jest naprawę ok ale zdarzają się jednostki leniwe, wiecznie nie zadowolone i do tego mało inteligentne i domyślam sie, że to ci po otrzymaniu wypowiedzenia wylewają swoje żale na tym portalu w ramach "zemsty". Swoją drogą czy można traktować poważnie portal gdzie każdy nie podając swoich danych (pracownik, były pracownik, konkurencja) może obrzucić błotem pracodawcę? Raczej nie.... Niezdecydowanym mogę poradzić aby poprostu spróbować i przekonać sie samemu jak jest faktycznie. Pozdrawiam

Katarzyna
@Pracownik firmy

A możesz bardziej szczegółowo opisać, z czego jesteś zadowolony? Chodzi o zarobki, atmosferę? Zdradź proszę, jakie zajmujesz stanowisko, to może mieć znaczenie dla osób, które szukają pracy. Zastanawiam się jak wyglądają godziny pracy, czy pracuje się również w nocy? Jestem też ciekawa jaką umowę oferuje pracodawca na początku zatrudnienia.

Były kierowca lng best partner
@Katarzyna

Jeśli niemasz rodziny, jeśli nic cię w domu nie trzyma, jeśli lubisz nie normowany czas pracy, jeśli lubisz pauzy 24h spędzać w kabinie i zarabiać za cały miesiąc max 5 tysięcy to jest to idealna praca. Do tego logistyk bez pojęcia o tym zawodzie. Panie w biurze które co chwile potrzebują jakieś dokumenty. Ogólnie nie polecam. Jest tam kilku pracowników co pracują długo.. Ale oni boją się zmian na lepsze. Może ich lenistwo sprawia że jest im tam dobrze. Aha pamiętaj o tym że ta firma lubi załadunki i rozładunki na out. Szef obieca dużo godzin jezdnych.. Za 35zl.. A po miejscu wszystko się zweryfikuje.

@Katarzyna

Zadzwoń do firmy, a dowiesz się wszystkiego. Umowa o pracę, dobra atmosfera i nowy tabor. Praca bardzo wygodna, brak ładunków powrotnych. Stałe miejsca rozładunku. Telefon, rozmowa i wątpliwości rozwiane.

@Pracownik firmy

Witaj kierowco. Może pogadajmy oficjalnie. Ja nazywam się Tomasz Jabłoński, a TY?

@Pracownik firmy

Mógłbyś się przedstawić, czy tylko piszesz incognito? Były pracownik Tomasz Jabłoński, Białystok, nie ukrywam się tak jak Ty. Masz odwagę podać swoje imię i nazwisko? Ale na to nie liczę, bo pisać anonimowo to każdy umie, ale już przedstawić się, brak odwagi? Chcesz popisać o firmie, proszę bardzo, ale obiektywnie. Zdobędziesz się na taką odwagę, wątpię? Pozdrawiam

Bvb
@Pracownik firmy

I sam sobie tą opinie jako właściciel napisałem.Zenada

@Pracownik firmy

Witaj Pracowniku Firmy. Więc może potraktujmy ten portal poważnie. Ja nazywam się Tomasz Jabłoński. Jestem z Białegostoku i pracowałem w tej " firmie" pięć i pół roku. Masz odwagę podać swoje dane, czy będziesz ukrywał się, odwagi. No chyba, że to Pan Arkadiusz sam pisze o swojej firmie. To co napisał kolega o nicku LNG to prawda, ja bym tylko dodał, że wypowiedzenie z pracy przyniósł mi kurier, wcześniej szefowi chyba brakowało odwagi, aby powiadomić mnie o wypowiedzeniu. Jak można przeczytać, nie wylewam tu swoich żalów, to szef decyduje, kto u niego pracuje.

kozak

tabor dobry. opis pracy na rozmowie o prace niby zloto. ile koerowcy to zarobia! i tu sie zaczyna. stawka za godziny tylko jezdne a gdze rozladunek.jednego dnia jazdy mialem 3 godzony to dniowka gorsza niz na budowie. a rozladunku mialem ponad 3 h. wiec nie polecam.

Stefan
@kozak

Szybko się stamtąd zwolniłeś? W ogóle jaką umowę dają na początku?

No
@Stefan

Normalną umowę dają

Łucja
@kozak

A na rozmowie to coś wspominali o rozładunku i ewentualnych czasach jego trwania?

Beny
@Łucja

To nie ma znaczenia; płatne są godziny jezdne, więc może być nawet pięć rozładunków z jednej cysterny po 2h każdy.

Łucja
@Beny

Tak? A to w każdej firmie tak jest? Bo to okropnie niekorzystne w takim razie dla kierowcy przecież

@Łucja

ADMIN daruj już sobie to zadawanie (usunięte przez administratora) pytań pod pseudonimami Łucja, Katarzyna itp. .... wszystko po to aby nakręcać hej na firmę

Sebastian
@Kierowca

Nikt nie nakręca hejtu. Ludzie się po prostu pytają. Ja właśnie szukam pracy jako kierowca i chętnie dowiedziałbym się szczegółów zatrudnienia. Np ile wychodzi dniówka?

Jak często w LNG Best Partner Sp. z o.o. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 21 września na Praca.gov.pl, obiecują bogaty rozwój.

Kierowca cysterny

Szkolenia są organizowane w zależności od potrzeb. Najczęściej gdy jest wdrażany nowy sprzęt. Oczywiście każdy nowy kierowca jest przeszkolony na stanowisku.

@Kierowca cysterny

Powiedz mi proszę jakie szkolenia są tam organizowane? Kim jesteś w tej firmie? Kierowca? W jakim zakresie zostałeś przeszkolony?

A są też szkolenia wprowadzające? Czy tylko w tych sytuacjach z nowych sprzętem?

Zapoznałem się z opiniami i muszę stwierdzić, że jeżeli jest w tej firmie tak żle, to dlaczego są setki telefonów z zapytaniem o pracę, dlaczego drzwi się nie zamykają, a kierowcy umawiają się na rozmowy. W tej firmie nikt, nikogo nie trzyma na siłę, kierowcy są zadowoleni ze swojej pracy, a to że Szef jest ciągle zajęty to wynika to z jego charakteru pracy. Kierowcy mają stały kontakt z resztą pracowników, którzy odpowiadają za ich wszystkie sprawy. Znam kierujących, których nie ma po 3 tygodnie w domu, jeżdżą za granicą. Proszę przeliczcie sobie ile, po odliczeniu kosztów tak naprawdę im zostaje. Jeżeli ktoś chce zarabiać miliony, to myślę że tej firmie nikt nie będzie stał na drodze. Powodzenia.

Kierowca cysterny

Dokładnie tak i stara kadra nie zmienia się od lat. Mało tego kierowcy wracają po zasmskowaniu innych pracodawców. Zauważ negatywne opinie pisze jedna i ta sama osoba. Zamiast poszukać lepszych warunków, to wylewa hejt w sieci... Śmieszne i bez honoru.

Cy jeździsz po kraju z lng czy jedziesz na 3 tygodnie w trasę koszty jedzenia itdsą podobne.. Więc o czym ty mówisz.. A nawet można powiedzieć że jeżdżąc po kraju to koszt mogą być wyższe bo tak pieniędzy się nie liczy jak wydajesz. Zagranicą jednak już przeliczasz.. Skoro setki telefonów ma szef to kim jesteś skoro to wiesz? Liczysz telefony z zapytaniem o pracę oraz ilu kierowców przyszlo się zapytać o pracę? Z tym zadowoleniem kierowców w lng jest różnie.. Chyba co nie którzy boją się zmian..

@Kierowca cysterny

Ja nazywam si e Tomasz Jabłoński, a Ty?

Kierowca adr

Mam ofertę iść do tej firmy? Kiedyś był temat Czarnogóry jeździ ktoś tam? Jakie są zarobki? Ogólnie na parkingach nie słyszałem dobrych opini na temat lng best partnera :( (usunięte przez administratora)

Zorientowany
@Kierowca adr

Zarobki są mega dobre w ustach Prezesa . W rzeczywistości nie przekłada się to na nic. Nie polecam

Ciekawy

Dlaczego zwolnił się albo zwolniono logistyka Jarosława?

volvo

witam ! pytanie do pracujących w firmie czarnogóra ruszyła ?

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Kierowca cysterny

Zadzwoń do firmy, a się dowiesz. Chyba że lubisz plotki i mity frustratów...

Były kierowca lng best partner
@Kierowca cysterny

Zadzwoń a Pan Arek ci na obiecuje ile to godzin będzie jeżdżone itd.. Potem nienormowany czas pracy i na koniec miesiąca 4800zl ???? albo pogadaj na parkingu z fanatykami tej firmy jak np pan z lng8

Znajomy z terminalu

Dokładnie pisze tylko jedna osoba pozytywne i negatywne o firmie żeby zabudowac u szefa.Kiedys na pauze na terminalu w Świnoujściu opowiadał mnie że ma parę wpadek w firmie i musi sobie zabudodowac u szefa który jest jego kolega.Po 2 piwach poszlem spać i było ok a kolega od piwka rano jak wstał sprawiał wygląd jakby mial dyryliu.

Konkrety

W firmie zaladunek na out rozładunek na pauze jak grawitacyjne trwa ponad 2godz.dostac do 3godz.i będzie łączone 11 .Wiec codziennie po 15godz.pracy.Trasa Suwałki-Świnoujście w 11godz.jak dłużej wyjaśnienia u BOSA.Przejazd w takim czasie to nie ładunek jest ADR tylko pseudo kierowca zagrożeniem dla użytkowników.

uwolniony
@Konkrety

P. prezes ciagle na spotkaniu. Cos chcesz załatwić to zaradz odzwonoe albo spotkanie albo wodeokonferencja. Stawka ładna ale policz ile srednia godzonowa wychodzi liczac to w zaladunek i rozladunek.

Ubawiony
@Konkrety

Ty się w końcu zdecyduj czy ty piszesz jako kierowca były, polish driver czy konkrety. Ciągle piszesz o tym samym czyli załadunkach i rozładunkach na pauzie. Ja tu kilka lat pracuję i za każdym razem na załadunku czy rozładunku tachograf przestawiam na inna prace. Może ty się tachografem nie umiesz posługiwać? A jeśli już chcesz aby to co piszesz traktować poważnie to poprostu podpis się z imienia i nazwiska to będzie wiadomo czy ty wogóle tu pracowałeś?

Kierowca

Witam. Firma nie godna polecenia. Pseudo prezes firmy który ma cały czas spotkania na wysokim szczeblu nie odbiera telefonów od kierowców. Proponuję stawkę za godzinę jazdy. Gdzie załadunek trwa 2 godz w Świnoujściu a rozładunek 3 godziny. Trasy po 300 km

Niedoszły kierowca lng
@Kierowca

Widzę że Pan Arkadiusz też ci pewnie góry na obiecywał.. I 35 zł za godzinę jezdna.. I rozładunki za free. Racja Pan prezes który tylko na telefonie wisi obiecuję koloryzuje.. A potem czekasz.. On chce mieć zawsze kierowcę nie zatrudnionego który jest w pogotowiu. Dobrze, że okazało się że mojego kolegi znajomy tam jeździ (ma zamiar odejść na dniach) i bez krepecji mi opowdzial o zaladunkach na out o to wyładunku podczas pauzy.. Kierowcy się na to godzą by wyjeździć kilka godzin jezdnych za które uczciwy szef płaci. Dobrze że tam ani godziny nie przepracowałem. Nie polecam!

@Niedoszły kierowca lng

To muszą by naprawdę rzeczowe i sprawdzone informacje oraz fakty przekazywane przez niedoszłego, sfrustrowanego kierowcę przekazywane na podstawie informacji uzyskanych od kolegi znajomego. A może to były znajomy kolega kolegi znajomego?...... żenada

@Niedoszły kierowca lng

Myślę, że dobrze dla tej Firmy, że ani godziny tam nie przepracowałeś.....

cysterniarz
@Ciekawy

@Ciekawy ciesz sie ze nie przepracowałeś ani minuty. Pracujesz jak najemnik. Czekasz az zadzwoni ze jest robota. A jak niema jazdy czekaj na telefon. Jedyne co to firma wypłacalna na ten moment, i tabor nowy. Ale dalej to jak dzadtrans na wszystkim oszczędza.

zorientowany
@cysterniarz

Czytając komentarz widać, że ktoś nie ma wiedzy o tej firmie. Jest tak, że kierowca najpóźniej w piątek dostaje plan działania i harmonogram do realizacji na kolejny tydzień. Nikt tu nie czeka na telefon. Takie są fakty. Dodatkowo stwierdzenie "na wszystkim oszczędza" okazuje poziom niewiedzy piszącego. Wszystkie naprawy i obsługi na serwisach, części i opony z górnej półki. Ciągniki zamawiane na bogato. Samochód pod domem i przypisany do kierowcy. Gdzie tu oszczędności .......?

Kierowca cysterny

Nie wiem może go ktoś za karę, siłą zatrudnił? Albo wcześniej pracował w TVP?

Obserwator
@zorientowany

Czytając odpowiedzi odpowadajce na negatywne komentarze sądzę że odpiera te zarzuty albo sam szef albo zagorzały pracownik.. Bo za bardzo skupia się ktoś na interpunkcji i słownictwie..

@Obserwator

A według ciebie jak ktoś jest kierowcą to nie potrafi składać zdań poprawnie? Czytając negatywne opinie mam wrażenie że komuś bardzo zależy aby popsuć dobrą opinię firmy. Żadnych konkretów a na pytania o konkretne przykłady tego co niby w firmie jest nie tak - brak odpowiedzi. Osoby które będą to czytały mając trochę oleju w głowie sami wyciągną sobie wnioski. Nikt nikogo w firmie do pracy nie zmusza. Jeśli zgadzasz się na warunki i dostajesz wypłatę na czas to o co pretensje? Jak ci za mało płacą to zmień pracę. Tyle w temacie.

cysterniarz

czy ładna miska da ci żryć. Policz ile cię w domu niema a ile zarobiłeś. Ile czasu traci sie na zaladunkach ile na rozladunkach a ile miedzy czasie czekasz na jakas decyzje bo tu zbiorniki pelne tam pelne. Albo zleceb na przewoz niema i czekasz. I przychodzi sadny dzeń wyplaty i bierzesz 5 tysiecy na reke bo przejechałeś 150 godzin w miesiacu. I już nie będę mówił jaka to odpowoedzalana praca bo wozisz ładunek niebezpieczny (cykająca bomba z opóżnionym zapłonem).

Źona
@Obserwator

Widocznie nie zatrudniają tam kierowców bez podstawowego wykształcenia.

@Źona

Widocznie mamy już efekty zdalnego nauczania.

Czarnogóra

Witam. Czy ktoś może mi powiedzieć coś na temat wyjazdów z tej firmy na Czarnogórę? Było ogłoszenie ale po kontakcie telefonicznym nic się nie dowiedziałem. Jaka stawka, kiedy to rusza? Czytając opinie o tej firmie mam wiele uwag.. Nawet szef który dał ogłoszenie nie powiedział konkretów przede wszystkim ile się zarobi jeżdżąc na (usunięte przez administratora).. Ale czytając Państwa opinie.. Widzę że za dużo oczekiwałem.. Wielka mistyfikacja. Po co dawać ogłoszenie jak nie potrafi się potem człowiek określić?!

kierowca
@Czarnogóra

Ja jak odchodzilem w zeszlym roku w kwietniu 2020 to tez mówił mi o tej Czarnogórze. Jest styczeń i gadalem z kierowca i jeszcze zadna Czarnogóra nie ruszyła.

@Czarnogóra

Opinie tworzy jeden pracownik, a w firmie pracuje kilkudziesięciu kierowców! Jestem w LNG Best Partner kilka lat i dziwię się, że ktoś się męczy, zamiast znaleźć sobie inną pracę. Może najlepiej w supermarkecie. Tam zdecydowanie bardziej będzie zadowolony. Ja przeciwnie, zostanę jeszcze kilka lat.

Kierowca cysterny

Myślę że zamiast produkować się w internecie trzeba poszukać lepszych warunków pracy. Pracuję w tej firmie kilka lat i nie mam zastrzeżeń do systemu oraz warunków. Nikt nikogo nie zmusza do pracy w określonym miejscu. Te czasy skończyły się!

Dokładnie

polish driver

szef musi wszystko wiedzieć dlatego trzeba do niego dzwonić.. dlatego inni pracownicy w biurze nie pomogą.. stawka 35zł za godzinę jezdną jest spoko...ale jak codziennie by się jeździło po 9godz.. a bywały dni po 5 godzin jazdy.szef na rozmowie o pracę nie informuje ze załadunek trwa godzine a rozładunek około 3 godz... o ile masz jeden rozładunek..rozładunek na łożku by kręcić pauze.. rozładunek trwa 2,5godz to poczekaj to 3 godz to będziesz miał pauze dzieloną i tak można cały tydzień. ogłoszenie że można zarobić 10tyś brutto to trzeba jechać 200godz nie mówiąc ile godz spędzimy dodatkowo na rozładunkach.. praca mega odpowiedzialna i pod duża presją. z szefem można porozmawiać o wszystkim ale jak dochodzi temat pieniędzy to pomyśli i myśli tyle że nie powróci sam do tego tematu. Fajne ciężarówki to fakt ale cięzarówka nie wykarmi rodziny, ci co chwalą chyba rodzin nie mają , kręcą pauzy 24h i ogień .. ale nikt tam cie nie doceni.. najlepiej jeździć na odcięciu 89km/h by wszędzie dojechać na czas, ciesze się że mam inna prace, pracuje tez na adr i mam 350zł dniówkli i czy stoje czy jade dniówka się należy.. a tu dniówka się w lng trafiała 140zł bo cos nie tak poszło itd.. kieorwcy niechcą jeżdzić na serwisy bo za czas na serwisie e nie zapłaci.. odradzam..

@polish driver

Taaa 350 zł. dniówki. Szkoda tylko, że nie dodałeś, że jesteś na działalności. Jakie koszty twojego zatrudnienia ma twój pracodawca? Żadnych bo nawet nie jesteś pracownikiem, idziesz na urlop to nawet złamanego grosza nie dostaniesz. Co w przypadku zwolnienia czy wypadku? Martwisz się sam o siebie.Jak ktoś ma mózg to doskonale wie, że koszty pracodawcy zatrudniającego na umowę pracowników są bardzo wysokie. Logiczne jest, że nie można dać takiej samej stawki jak dla kogoś kto wykonuje pracę na działalności. Z tego co ja wiem, to w LNG Best Partner wszyscy są zatrudnieni na umowy o pracę. Życzę ci powodzenia jak będziesz szedł na emeryturę.

@Kolega znajomego

Jednak są pracodawcy którzy płacą 350zl netto dniówki i wieciej.. Ale tam się dostaniesz po znajomości a nie z ogłoszenia na Facebooku jak do lng best partner

@Polish driver

350 zł. dniówki na działalności, albo lista z najniższej na konto i reszta pod stołem. Do tego 3 tygodnie w kabinie jak kret. Ale anonimowo w necie to wszystko można napisać.... A jak się nie ma merytorycznych argumentów to i do ogłoszenia można się przyczepić na fb (swoją drogą nie wiem co jest w tym złego). Widzę jednak, że śledzisz co się dzieje w firmie. Przypadek? nie sądzę.... pewnie pracy szukasz. Prawda jest taka, że są ludzie, którym zawsze będzie coś przeszkadzało i nikt im nie dogodzi. Firma się intensywnie rozwija więc szuka pracowników. A jest tu całe grono doświadczonych i wartościowych kierowców, którzy pracują od lat i nie słyszałem aby ktoś myślał o zmianie pracy. Pozdrawiam.

@Kolega znajomego

Mam 3200 podstawy brutto na konto. Więc wieciej niż w lng. I jak pojde na l4 to wieciej dostanę niż ty od 2600..a jak byś przeczytał ją się nie interesuje.. Ja tam pracowałem. Podsumuje każdy pracuje gdzie mu pasuje. P. S. PRACA BEZ SYSTEMU JEST GORSZA NIŻ SYSTEM ŻYCIA KRETA 3/1

@Polish driver

Nie wiem kolego gdzie ty jeździłeś ale ja jeżdżę po Polsce. Mam co miesiąc wynagrodzenie naliczane od co najmniej 6-7 tys brutto + delegacje, na rękę spokojnie 5,5 do 6 a w sezonie i więcej. Wszystko wypłacane na konto.Mam nowe auto na wyłączność i pod domem. A jak raz na pól roku pojadę na 4 godziny na serwis to mi korona z głowy nie spadnie . We wcześniejszej firmie wrakiem jeździłem i go ciągle naprawiać musiałam za co mi nikt nawet "dziękuje" nie powiedział. W domu jestem co 5 dni. Przynajmniej kontakt z rodzina mam i widzę jak mi dzieci rosną. Jak jeździłem na plandekach to nikt mi za rozładunki nie płacił. A ty takie brednie piszesz. Dodam jeszcze, że na wielu stacjach kierowca nie bierze udziału w rozładunku! Coś mi się zdaje, że jesteś jednym z tych kierowców, których szef zwolnił z pracy albo porostu umowy nie przedłużył, bo tu jak ktoś przyjdzie to raczej sam nie odchodzi. Mało tego jest to pierwsza firma w której pracuję, gdzie szef daje pieniądze na święta. W poprzednich firmach nikt mi nawet życzeń nie złożył. Pracuję tu bo chce i jak czytam te bzdury nie niedoszłych lub byłych pracowników albo kolegów znajomych to śmiać mi się chce. Oby wszyscy pracodawcy tak podchodzili do pracowników jak LNG Best Partner to żyłoby się wszystkim lepiej.

@Kolega znajomego

Na wielu stacjach kierowca bierze udział w rozładunku.. IChyba tylko pod (usunięte przez administratora)nie bierze udziału a tak wszędzie albo obsługuje cysterne.. Albo cysterne i stację.. Więc ma mega odpowiedzialność. Każdy ma inne cele zarobkowe. Tobie odpowada ta praca to spoko. I nie mów że na pauzie nie robisz rozladunkow i tak jak przepisy mówią robisz to na ⚒ bo wtedy nigdzie byś nie zdarzył. Kończę swoją wypowiedź na tym wpisie. W każdym zakładzie pracy gdzie pracowałem szefostwo składało mi życzenia telefonicznie i albo dawało bony albo paczkę dla dzieci. Więc nie chwal że tu jest wyjątkowo. Może pojeździłeś u (usunięte przez administratora)na plandece i myślisz że złapałeś lng jak Pana Boga za nogi. Życzę Ci kolego tyle powrotów co wyjazdów. Żaden pracodawca nikomu nie dogodził.

Zostaw merytoryczną opinię o LNG Best Partner Sp. z o.o. - Karlino

• Jak się pracuje w LNG Best Partner Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LNG Best Partner Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LNG Best Partner Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LNG Best Partner Sp. z o.o.
  • Jaworskiej 20
    78-230 Karlino
  • NIP: 6722081703 REGON: 362038338 KRS: 0000567583

LNG Best Partner Sp. z o.o.