Opinie o Imbir Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Imbir Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Imbir Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Imbir Sp. z o.o. w Katowice

Zgłodzenie!!! Nowy wpis

Mam nadzieje że sie poprawicie!!!jest to nieznoszne,czekałam na zwykłe frytki 1h!!Kelnerka nie zainteresowała sie tylko poszła na paapierosa z telefonem????.A pozatym był brudny tależ podany jakieś parze,Nawet kelnerka nie raczyła powiedzieć ,,naj mocniej przepraszam" gratis powinna dać za długie czekanie.I jeszcze raz pisze że czekałam 1h na zwykłe frytki choć zamówiłam 1 a dostałam ostatnia!!!

Były przedstawiciel

Firmę prowadzi facet nie mający pojęcia o pracy przedstawiciela handlowego, bo nigdy nim nie był. Jest nastawiony na szybki zysk w krótkim czasie, więc klienci od niego uciekają, bo otrzymują wątpliwej jakości towar, w bardzo wysokich cenach. Z resztą i tak nie zależy mu na jakości klienta, a na ilości, bo co innego jak odejdzie klient z obrotem 16 tys zł na miesiąc a taki z obrotem 800zł. Umowa na pół etatu, praca jak na cały. Kiepska podstawa, a prowizja od sprzedaży poniżej pół procent. Najlepiej jak jeszcze jeździ się swoim autem, nierzadko przewożąc towar dla klientów, zamiast robić to firmowy dostawca. Plus, to zwrot za paliwo oraz za użytkowanie auta, choć wożąc niekiedy po prawie 150-200 kg towaru, 800 zł to drobne. Reasumując, pracodawca nie jest godny polecenia, przynajmniej nie na dłuższą współpracę. Pracę tam można potraktować jako przystanek w poszukiwaniu prawdziwego zatrudnienia, bo warunki, oczekiwania szefa i zadania do wykonania, wykraczające poza zakres obowiązków, nie stawiają tej firmy w dobrym świetle. Ani dla Klientów, ani dla pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Imbir Sp. z o.o. - Katowice

Firma Imbir Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Kierowca, Mysłowice - Maj 2022
  • Osoba do przyjmowania zamówień w hurtowni warzyw, Mysłowice - Maj 2022
  • Pakowacz, Mysłowice - Maj 2022

Czy pracujesz w firmie Imbir Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Imbir Sp. z o.o.
  • Kłodnicka 85A