Opinie o Konstrukcje Stalowe Słuja Sp. z o.o. w Raniżów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Konstrukcje Stalowe Słuja Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Konstrukcje Stalowe Słuja Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konstrukcje Stalowe Słuja Sp. z o.o. w Raniżów

Cześć, w ofercie dla Technologa produkcji piszą o stałej podstawie i premii. jeśli widełki to 5 000 – 7 500 zł to 2 500 zł to ta wspomniana premia po prostu? zastanawiają mnie jej zasady, możecie je omówić?

Xxx Nowy wpis

Konstrukcje stalowe słuja nie polecam (usunięte przez administratora) gwiazda którędy się tylko da. Zarobki po niżej najniższej i do tego jeszcze do 1000 Ci potrafią zabrac. I spotkać tam czeźwego pracownika to ciężko w sumie się nie dziwię bo kto by na czeźwo tam robił. Pracownik traktowany jest jak (usunięte przez administratora) najlepiej jak by robił tam 24 i za darmo to jest dla szefostwo najlepszy pracownik .

Nieznany Nowy wpis

Praca jak praca jak wszędzie, pieniądze dobre, ale alkohol leje się w tej firmie litrami ludzie zataczają się po zakładzie co dzień, niestety trzeba robić na tych pijusów dlatego tyle dobrych fachowców odeszło, mam nadzieję że nowy kierownik weźmie sprawę w swoje ręce i z tym skończy

Ilona Nowy wpis

Czy w tej firmie zajmującej się konstrukcjami jest możliwość odbycia stażu po szkole zawodowej? Na pewno zaglądają tutaj jacyś pracownicy tej firmy. Byłoby super, gdyby ktoś opisał szerzej, jakie pracodawca ma wymagania. Dziękuje za wszystkie komentarze z odpowiedzią.

Aplikowałeś do Konstrukcje Stalowe Słuja Sp. z o.o. na stanowisko operator wypalarki cnc? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
KJ

Za dzień próbny nie płacą, nie polecam. Kontakt z kierownikiem i zlekceważenie z jego strony. Zatrudniają na inne stanowisko z innymi obowiązkami po czym okazuje się że nie ma pracy i wysyłają do pomocy. Dużo czasu pracy na dworze bez zważenia na warunki pogodowe i dopiero po jakimś czasie zaopatrzenie jedynie w kurtkę bez czapki, rękawic ochronnych itp. Praca przez pierwszy dzień "na czarno", brak żadnych umów może w kolejnych dniach dopiero, ale za warunki pracy podziękowałam.

chriss
@KJ

Działam w zupełnie innej branży, też nie płacę za dzień próbny. Uważam że jest on po to żeby pracownik zobaczył jak wygląda praca i się określił czy się podejmuje pracy. Głównie dlatego że to i tak pracodawca poniesie koszty i ryzyko związane z przyuczeniem nowego człowieka.

@KJ

Zgodzę się z osobą, która odpowiedziała na Twój wpis. Dzień próbny jest po to by przetestować pracownika oraz po to by kandydat zobaczył i przekonał się czy praca jest dla niego. Umowa zawierana jest dopiero później. Co do warunków pogodowych, o których piszesz - czy wcześniej nie było o tym informacji, że praca odbywa się na dworze?

Leon

Żadna firma nie działa charytatywnie lecz dla zysku ale ważne, że pracownicy są zadowoleni z pracy.

Xxxx

Jedno wielkie (usunięte przez administratora) To co tam się odwala to jest nie do opisania . Liczy się tylko zysk. Pracownik nie liczy się wogóle , praca najlepiej po 12 h (usunięte przez administratora). Płacone jak się im spodoba . Nie polecam !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Konstrukcje Stalowe Słuja Sp. z o.o. - Raniżów

• Jak się pracuje w Konstrukcje Stalowe Słuja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Konstrukcje Stalowe Słuja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Konstrukcje Stalowe Słuja Sp. z o.o.
  • Sokołowska 3
    36-130 Raniżów

Konstrukcje Stalowe Słuja Sp. z o.o.