"APIS"

Rzeszów

Opinie o "APIS"

Joanna

@ogrodnikudało Ci się uzyskać należności od firmy? Chętnie również usłyszymy od obecnych pracowników APIS. Jak wygląda Wasza praca?

ogrodnik

Apis - Przyjazne plac zabaw, firma nieodpowiedzialna jako kontrachent i zleceniodawca. Po dwóch miesiącach dalej pomimo wielokrotnych zapewnień nie zapłaciła za wykonaną pracę. Prezesa nie ma ciekawe czy ogarnia swoją firmę i jej księgowośc

full

Hej, wiecie czy niedługo będzie szansa, żeby znaleźć zatrudnienie u nich? Nie ukrywam, że chętnie bym się załapał, bo oprócz dobrej podstawy jest szansa na jakieś premie do tego co jest dobrym znakiem. W końcu dobre stawki są potrzebne każdemu pracownikowi.

Jak wygląda praca w firmie Apis S.C. w danym dziale? Pracowałeś i wiesz? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o "APIS" - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "APIS"