Opinie o Auction House Phila World Spółka z Organiczoną Odpowiedzialnością w Kąty Wrocławskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Auction House Phila World Spółka z Organiczoną Odpowiedzialnością. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Auction House Phila World Spółka z Organiczoną Odpowiedzialnością o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auction House Phila World Spółka z Organiczoną Odpowiedzialnością w Kąty Wrocławskie

Sławomir

W styczniu zakupiłem i opłaciłem znaczki za kwotę ponad 117zł i do dziś nie otrzymałem przesyłki. Kolega zrobił zakup za ponad 200zł i również do dnia dzisiejszego nie otrzymał swojego zamówienia. Firma odbiera telefony i gwarantuje, że przesyłka została wysłana, jednakże najwidoczniej rozpłynęła się w powietrzu... Nie polecam. Sprawa nadaje się na policję. Zwykli (usunięte przez administratora)

Filatelista
@Sławomir

@fiodor @Ilona czy macie Państwo o kimś, kto wszczął kroki prawne przeciwko Phila House? Nie mogę doczekać się wysyłki terminowo opłaconych znaczków. Chciałbym dołączyć do pozwu. Proszę o informację.

Homebook

Szukam osób, które sprzedawały znaczki przez ten dom aukcyjny i nie otrzymały za nie zapłaty. Pan Właściciel od roku obiecuje zapłacić zaległości i na obietnicach lub symbolicznych przelewach się kończy.

@Marzena

Dzień dobry. dodzwoniłem się i mam obietnicę od P. Andrzeja, że teraz tj. ok. 15 lipca to już na pewno wszystko rozliczy i prześle na konto. Ano zobaczymy - współpracujemy od 2014 r. i zawsze trzeba było "wyduszać" należności mocno po terminie - jakoś dawałem radę. Poinformuje jak coś uzyskam, mam nadzieję ??? Piotr

Sławomir

Olga

Zgłaszałeś to gdzieś?

Gabriela
@Sławomir

Firma podała numer przesyłki i przewoźnika? Jeżeli została wysłana to raczej nie zrobili tego zwykłym listem więc gdzieś jakiś ślad powinien pozostać.

@Sławomir

Mam ten sam problem, obawiam się ze sprawa będzie musiała zostac zgłoszona na policję. Nie odpowiadają na maile nie odbieraja telefonu

@Sławomir

znaczki opłacone 02.02 łącznie ponad 350 zł, wydaje mi się że będzie z tym problem.

@fiodor

I po tych dwóch tygodniach dalej cisza? Zgłaszałeś już to może lub skontaktowałeś się z kimś kto też jest w takiej sytuacji?

EWA
@Ilona

Mam ten sam problem do dziś nie dostałam zamówionych znaczków codziennie obiecują ze wyślą sprawę zgłoszę na policje

@EWA

I co zgłosiłaś już może? A próbowałaś dogadać się z ludźmi stąd, którzy też z tym się zmagają?

@Ilona

Mianowicie kogo masz na myśli ?? Jedynie osoby z tego portalu chyba. Sprawa jest rozwojowa i obawiam się że podobnych wpisów pojawi się tutaj bardzo dużo to kwestia czasu.

@fiodor

No właśnie dokładnie miałam to na myśli. ;) Ale widzę teraz, że ludzie w innym wątku zaczynają się wymieniać kontaktem. Też do tego dołączycie? Ciekawa jestem jak to wszystko się zakończy

Filatelista Nowy wpis

phil-pol

Totalna kompromitacja co miesiąc mają nową aukcję, jeżeli coś wygrasz przysyłają ci fakturę, ty im wysyłasz należność a w zamian nie otrzymujesz od nich nic nawet nie odpowiadają na e-maile, zalegają mi już z wysyłką z trzech aukcji zgłosiłem to do PayPal oni teraz będą się tym zajmować ponieważ zapłaty dokonane przez nich są gwarantowane co do zwrotu poniesionych kosztów przez 6 miesięcy.

@phil-pol

jeśli zapłaciłeś to na pewno wygrane loty otrzymujesz , a jeśli nie płacisz to wypisujesz głupoty. Nie informacji z paypal konto czynne co potwierdzają liczni klienci z zagranicy.

@andre

Konto mają nadal otwarte a na koncie nie ma nic, mam odpowiedź z PayPal ( USA ) wysłali do Pani Jabłońskiej trzy upomnienia nie otrzymali żadnej odpowiedzi totalna ignorancja instytucji jak i klientów Phila World.

andree
@phil-pol

Na paypalu nie mamy żadnego wezwania do zapłaty będę wdzięczny za podanie danych personalnych wówczas będę mógł sprawdzić Pana konto w formie i merytorycznie odpowiedzieć bo obecnie nie mam takiej możliwości. Odnośnie przesyłek do USA to poza jednym klientem który na dzisiejszy dzień ma nie opłacone zamówienia na prawie 70000 złotych reszta jest wysłana i mamy potwierdzenie odbioru przesyłek.

Filatelista Nowy wpis
@andree

@andree Drogi Panie, zapłaciłem Państwu za wygraną aukcję w ciągu kilku dni, na początku kwietnia. Do dziś nie wysłaliście Państwo znaczków. Więc niech Pan głupot nie wypisuje, że realizujecie zamówienia terminowo.

Carter
@Homebook

Dzień dobry, również mam tego typu problemu. Na początku sprzedaży nie było problemu, od 2 lat firma totalnie nierzetelna

@Carter

Dzien dobry, A czy Pan właściciel odbiera telefony lub odpowiada na wiadomości? Zastanawiam się nad zgłoszeniem sprawy do odpowiednich organów, dlatego chciałem sprawdzić czy mój przypadek to wyjątek czy jeden z wielu. .

m.gieralt@upcpocata.pl
@Homebook

Ze mną jest podobnie, chociaż nie płacą dopiera od listopada, ale jest to ponad 20 000 zł.

m.gieralt@upcpocata.pl

Proszę do mnie zadzwonić 792336233

@Homebook

Ja czekam i monituję już 2 lata - sprzedają mój towar, aukcje "idą" cały czas, a na telefony i maile zero odpowiedzi i gotówki też. Dziwię się takiemu podejściu tym bardziej, ze prowadzi to P. Andrzej Bartoch - znany i ceniony filatelista - a teraz taka wpadka. Są mi winni spore pieniądze, pewnie czeka mnie sprawa w sądzie i egzekucja komornicza. Odradzam interesy z tą firmą, nie to co kiedyś wśród filatelistów. Była uczciwość i było zaufanie. Z filatelistycznym pozdrowieniem; Piotr Fąfrowicz piszcie na priv wakacja1@gmail.com

Marzena
@Piotr

Cześć, i jak? Sprawa sie wyjasnia? Odzyskaleś pieniądze od firmy?

Mir777
@Homebook

Ja też szukam oszukanych przez tą firmę. Mnie oszukano na co najmniej 25 tys. zł. Mój mail to elunia@poczta.fm

Ilona Nowy wpis
@Mir777

Aż 25? :( W jaki sposób?

Piotr Nowy wpis
@Marzena

Fiodor

Firma na dzień dzisiejszy bardzo prawdopodobnie w poważnych problemach finansowych. Jestem jedną z wielu ofiar tych państwa zarówno będących kupującymi jak i sprzedającymi przez ten dom aukcyjny. Dlaczego sprawa jest trudna gdyż bardzo dużo osób poszkodowanych straciło relatywnie nie wielkie kwoty pieniędzy, wolą tak jak ja machnąć na te kilka stówek ręką bo poprostu nie mają czasu na dochodzenie zwrotu. Dzięki temu biznes dalej się kręci co można zaobserwować nawet w tym momencie, miejmy nadzieje że już nie długo bo to co oni robią jest już przestępstwem i nie ma tu mowy o jednostkowych przypadkach czy zaniedbaniu pracownika. W moim przypadku mija 3 miesiąc od kontaktu w sprawie braku dostawy zamówienia, ani razu nie odpowiedziano no moją reklamacje , nie odebrano telefonu także nie polecam i przestrzegam.

Mir777
@Fiodor

Szukam oszukanych przez to firmę. Mnie oszukali na dużą kwotę. Prokuratura nic w tej sprawie nie robi. Mój mail elunia@poczta.fm

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Auction House Phila World Spółka z Organiczoną Odpowiedzialnością. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku praca - sklep internetowy?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,

Jaka atmosfera jest między działami w Auction House Phila World Spółka z Organiczoną Odpowiedzialnością?

Erwin

Witaj Mam ten sam problem zamówiłem znaczki w listopadzie. Zapłaciłem im od razu do dziś nie mam ani znaczków ani pieniędzy Telefonów wcale nie odbierają

Darek

Cześć wszystkim! Szukam nowej robótki, wobec tego wszedłem na to forum. Sądzę, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Kątów Wrocławskich. Proszę, dajcie znać jak pracuje się w firmie Auction House Phila World Spółka z Organiczoną Odpowiedzialnością? Czy firma zapewnia jakieś świadczenia pozapłacowe? Czy są tanie albo darmowe obiady, albo inny sposób na jedzenie obiadów w pracy? W poprzedniej pracy mieliśmy SmartLunch - w sumie było to spoko, nie musieliśmy robić sniadań ;-)

Jaki jest wkład kierownictwa Auction House Phila World Spółka z Organiczoną Odpowiedzialnością w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

andre

Bardzo ceniony jest spokój w firmie oraz właściwe podejście pracownika ale i właścicieli , proszę wziąć pod uwagę że to chyba jedyny sklep internetowy który oferuje pracownikom samochód służbowy nowy oraz systematyczne podwyżki pensji.

Sylwester W
@andre

chyba ceniony spokój w firmie AHFW - bo spokoju klientów to ta firma nie ceni.

Sylwester W

Czekam na dwa zamówienia - jedno z 29.03.2021, drugie z 26.04.2021 r. - oczywiście opłacone zaraz po wygraniu aukcji. I czekam i czekam........ Pani która telefony czasem odbierze coś naobiecuje i tyle. Na maile z prośbą o podanie kiedy będzie nadana przesyłka nikt nie odpisuje - mimo że na stronie podane są trzy. A moje zamówienia czekają i czekają................... Porażka.

Blok52

Aukcja zakończyła się 26.04,2021 ,wpłaciłem zaległa kwotę na podane konto przesyłą kurierską ,mimo zapewnień do 07.05 wygrana aukcja nie została wysłana ,Jeśli chcecie stracić trochę zdrowia i pieniędzy to nie POLECAM AUKCJI .

Rutkowski

Nie polecam tego sklepu. Omijać szerokim łukiem.

Beata

Cześć, na jaką umowę można liczyć w Auction House Phila World Spółka z Organiczoną Odpowiedzialnością? Największą popularnością cieszą się w firmy, w których od początku pracy można liczyć na umowę na czas nieokreślony. Napiszcie proszę jak jest tutaj.

malarz

witam tragedia nie odpisują na e-maile po wpłacie za aukcje trzy tygodnie i brak towaru wielka porażka

@malarz

jak się płaci po trzech miesiącach i oczekuje wysyłki następnego dnia to chyba może lepiej napis maila lub zadzwonić że po licznych monitach dokonało się płatności

@andre

Ale jak się płaci w kilka godzin po zakończeniu aukcji i do tej pory w zamian nic się nie otrzymuje chyba coś jest nie tak. ( zamówienie numer 6913 z dnia 30-03-2020, zamówienie numer 7023 z dnia 27-4-2020 oraz zamówienie # 7101 z dnia 25-05-2020 ) przecież w statucie macie napisane że wygrane loty wysyłane są od 7 do 28 dni od daty zaksięgowania a dzisiaj mamy tylko 21 grudnia 2020r.

Zostaw merytoryczną opinię o Auction House Phila World Spółka z Organiczoną Odpowiedzialnością - Kąty Wrocławskie

• Jak się pracuje w Auction House Phila World Spółka z Organiczoną Odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy Auction House Phila World Spółka z Organiczoną Odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auction House Phila World Spółka z Organiczoną Odpowiedzialnością?

Auction House Phila World Spółka z Organiczoną Odpowiedzialnością
  • Strzelińska 20