Opinie o Selment Sp. z o.o. w Ełk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Selment Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Selment Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Selment Sp. z o.o. w Ełk

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Na jakie benefity można liczyć w Selment Sp. z o.o.?

Nilka Nowy wpis

Poprosze opinie na temat pracy w tym obiekvie bo mam rozmowe i mieszane uczucia co do pracy tam.

Młody Nowy wpis
@Nilka

Nie polecam pracy w tej firmie. (usunięte przez administratora). Na początku pracujesz na jednym stanowisku a później to dostajesz kolejne obowiązki za te same pieniądze. Praca w weekendy i święta bez dodatku, za minimalne wynagrodzenie. Urlop dostajesz jak pracodawcy pasuje. Omijaj szerokim łukiem. P.S. pozdrawiam kierowniczki kuchni

Rafał

Ponad pół roku temu jedna z pracownic napisała że pracowała 250 godzin w miesiącu za 2500 zł. Czy tak jest nadal? A może przyjęli w ciągu ostatnich kilku miesięcy parę osób do pracy i pracownik nie musi pracować już tyle godzin, a może i stawka jest wyższa?

Była pracownica
@Rafał

Wątpię że coś się zmieniło. Ten,, hotel,, funkcjonuje tak już x lat. Poczytaj na spotted ełk jakie ma opinie na temat pracy. Nie warto. Serio

Julia Nowy wpis
@Była pracownica

mimo tego wciąż jakoś działają? a wiadomo ile osób potrzebują w sumie właśnie, żeby właściwie funkcjonować?

Uważajcie na panią hotelową pani J pani hotelowa p.J donosi na kolegów z pracy dla księgowej za tobą wyszło pensje za (usunięte przez administratora) na kolegów z pracy przez nją odeszłam wakacje

@Anonim

Nie wiem czy to kwestia emocji czy czego ale niezbyt zrozumiała jest ta twoja opinia. Coś nie tak między pracownikami, tak? Wy tam macie jakąś nerwową atmosferę miedzy sobą?

Brałeś udział w rekrutacji do Selment Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Słabizna

1.Dostajesz prace na jakimś konkretnym stanowisku, ale nie ma tak łatwo. Przerzucają Cię bez pytania o zgodę po różnych stanowiskach. Hotelowe pracują na recepcji, recepcja na kuchni, konserwatorzy na sprzątaniu i tak w kółko. 2.Ludzie, którzy mają jakiekolwiek stanowisko są po prostu nieprzyjemni i niemili. Dyrektorka pozjadała wszystkie rozumy, to w jaki sposób odnosi się do gości hotelowych, a nie mówiąc już o pracownikach zostawia wiele do życzenia. Myśle, ze wiele osób zwolniło się właśnie przez nią. 3.Oszczędność wszystkiego na każdym kroku. O worki na śmieci trzeba prosić, zamawiane produkty na kuchnie są z firmy UWAGA !ARO! 4.Nie wypłacają całej należności pracownikowi. Gdy pracujesz do „15 po” to liczą tylko do pełnej godziny, wiec w miesiącu tracisz około 10 godzin. SZCZERZE NIE POLECAM, NAMĘCZYSZ SIĘ TYLKO A NIE ZAROBISZ NICZEGO GODZIWEGO.

Najgorszy pracodawca w regionie .na czele z kilkoma innymi osobami. Typowe mentalne warszawiaki. Hotel chlew. Ludzie na siebie plotkują i gadają. Wszędzie plotki. Człowiek nie ma jednego stanowiska tylko co najmniej 3. Praca w strasznych godzinach. Grafik ustawiany z dnia na dzień jak wygodniej pani księgowej. Też na nią radzę uważać bo jest strasznie falszywa żmija. W sumie jak każdy tam. Pracowałam 250h w dostalam2500 zł. Także chyba za frajer pracowałam. Nie polecam i nie dajcie się namówić na słodkie uamiwszki. Bo popracujecie max miesiąc

Niedoszły

Dziwne miejsce.... 2 razy dzwoniłem w sprawie pracy. Za 1szym razem mieli oddzwonić, za 2gim pani udała ze mnie nie słyszy i się rozłączyła.... No cóż. Kupię ten hotel za grosze jak niedługo z braku pracowników yebną bankruta....

Najgorsze miejsce pracy w całym Ełku.. nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Selment Sp. z o.o. - Ełk

• Jak się pracuje w Selment Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Selment Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Selment Sp. z o.o.
  • Szeligi 9