Ekodom-Gajek Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe

Lublin

Opinie o Ekodom-Gajek Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe

waldek

@bananko nie jestem w stanie potwierdzić dokładnych kwot, ale ogólnie sam system wynagrodzenia chyba własnie tak działa. Ogólnie mój brat tam pracował, co prawda krótko, bo się przeprowadził, ale był zadowolony :)

Wiesz jak się pracuje w firmie Ekodom-Gajek Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe i czy szef przyjmuje do pracy studentów? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o Ekodom-Gajek Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekodom-Gajek Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe