Opinie o Uht Centrum Okien i Drzwi Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Uht Centrum Okien i Drzwi Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Uht Centrum Okien i Drzwi Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uht Centrum Okien i Drzwi Sp. z o.o. w Wrocław

Czemu Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

Czemu poprzednia opinia została usunięta? - była merytoryczna. Firma ma wyłączoną stronę internetową oznaczoną jako "zamknięte na stałe", na lokalu tablica "do wynajęcia". Jednak wychodzi na moje, warunki nie były tak transparentne jak zarzekał właściciel a ludzie pouciekali

UHT CENTRUM DRZWI I OKIEN

Witamy, powtórzymy swoje wcześniejsze słowa, które padły już podczas wielu poprzednich prób oskarżania i oczerniania dobrego imienia naszej firmy. Rotacja pracowników w firmie jest rzeczą naturalną, jest to jedna z wbrew pozorom pozytywnych cech gospodarki wolnorynkowej. Nie jest naszą winą i nie możemy cały czas brać odpowiedzialności za zwolnienie pracownika, który rażąco naruszył zasady współpracy, a teraz ten mocno zraniony pracownik daje upust swojej frustracji w internecie. Jedyne, co możemy to zapewnić przyszłych pracowników o transparentnym procesie rekrutacji i serdecznie zaprosić do sprawdzenia ile prawdy jest w pisanych dzisiaj i dużo wcześniej słowach. Zapraszamy do naszego Zespołu :) Pozdrawiamy UHT CENTRUM DRZWI I OKIEN

ha ha ha
@UHT CENTRUM DRZWI I OKIEN

Jeden zraniony pracownik ... i kilkunastu potem bo wakat jest cały czas na te same miejsca :) Niedługo we Wrocławiu i okolicy zabraknie kandydatów, którzy nie byli u Was zatrudnieni (usunięte przez administratora) "transparentny proces rekrutacji" w Państwa wypadku wygląda tak że na tej samej ofercie o pracę podajecie dwie różne stawki, nie widełki, stawki !!! Netto z brutto się nie pokrywa :)(usunięte przez administratora) Wprowadzacie też w błąd kandydatów, podpowiem bo macie nikła wiedzę :) W tytule ogłoszenia poszukujecie pracownika biurowego a z opisu wychodzi przedstawiciel handlowy :) Ale zaraz, "transparentność" :) W ogłoszeniu "umowę o pracę ze stałym zatrudnieniem" - czemu nie napiszecie wprost że to śmieciówka? W ogłoszeniu piszecie "ambitną pracę w doświadczonym zespole", szkoda tylko że ostatnie słowo dotyczy średniej arytmetycznej wieku zespołu :) potencjalni młodzi kandydaci będą wniebowzięci wspólnymi tematami rozmów :) (usunięte przez administratora) Niezależnie, jeśli moje wpisy ustrzegą choć jedną osobę przed zmarnowaniem czasu to było warto.

UHT CENTRUM DRZWI I OKIEN
@ha ha ha

Witamy, jest jedna bardzo ważna rzecz, która odrożnia nas od siebie, to ujawnianie pełnych danych osobowych, nie ukrywamy się pod psedonimami typu "ha ha ha" "zal" itp. Od pół roku odkąd pojawiają się wpisy od jednej i tej samej osoby, które są później podsycane, wieloma innymi wpisami (również od tej samej osoby) chcemy konfrontacji. Jest nam przykro, że Pani/Pan nie podpisuje się swoimi prawdziwymi danymi osobowymi. Jest to dziwne, skoro uważa się Pani/Pan za osobę, która mówi całą prawdę. My nie chcemy prowadzić mało poważnej dyskusji na forum, które służy do rozpowszechniania prawdziwych informacji, a nie obrażania innych (wpisy pełnę wulgarnych treści pojawiały się już pół roku temu). Musimy zatem bronić prawdy i na 100% spotkamy się po tym wpisie w Sądzie i wszsytkich innych instytuacjach aby bronić swojego dobrego imienia. Nasz prawnik został właśnie poinformowany o zaistniałym fakcie i już wprowadza odpowiednie procedury. Pozdrawiamy UHT CENTRUM DRZWI I OKIEN

ha ha ha Nowy wpis
@UHT CENTRUM DRZWI I OKIEN

(usunięte przez administratora) Z drugiej strony po co pisać publicznie skoro i tak wiecie kto pisze bo to ponoć jedna i ta sama osoba. Na poświadczenie swoich słów używacie Państwo zwrotów "Pani/Pan" :)(usunięte przez administratora) Co do "wulgarnych wpisów", widziałam je wcześniej, nie moje słowa ale niestety całkowicie się z nimi zgadzam. Wcale nie były wulgarne, przedstawiały realny obraz. Dobra rada, jeśli nie chcą być Państwo krytykowani to wystarczy postępować fair wtedy nie będzie ku temu podstaw. Pracownicy widzą i słyszą dużo więcej niż się Państwu wydaje (choć traktujecie ich tak jakby było inaczej), dodając do tego własne nieprzyjemne doświadczenia jest o czym mówić, zupełnie nie boję się konfrontacji w sądzie, dużo więcej wyjdzie na wierzch, zapraszam serdecznie. Sądy są właśnie dla ludzi, okaże się jacy to państwo są wspaniali i ich dobre imię. Teraz nie jest jak za (usunięte przez administratora)(choć Państwo pewnie by tak chcieli), nie należy bać się mówić prawdy bo ktoś zastrasza sądem. Takim straszeniem szkodzicie sami sobie, potencjalni pracownicy widzą i wyciągają wnioski o pracodawcy. ps Dobry chyba jest ten prawnik że "wprowadza odpowiednie procedury" o 19:05 :) A może to kolejna zdolność Pana Z. , prawdziwy z niego człowiek renesansu, na wszystkim się zna a osoby o innym zdaniu się mylą. Co do ogłoszenia o pracę proszę nie wprowadzać potencjalnych pracowników w błąd, sugeruję zmienić wartości proponowanego wynagrodzenia aby netto z brutto się pokrywało, zmienić opis bo z nagłówka wynika że szukacie pomocy biurowej a z treści wychodzi przedstawiciel handlowy lub marketer, i koniecznie usuńcie "kadra kierownicza" bo to nie prawda. Zgłoszą się wtedy odpowiedni kandydaci więc i rotacja będzie dużo mniejsza. Nie wchodzę więcej w bezcelową polemikę, został opisany mój punkt widzenia, każdy wyciągnie wnioski samodzielnie. Sugeruję nie zastraszyć ludzi sądem tylko przeanalizować swoje postępowanie, wyciągnąć wnioski i bogatszym o doświadczenie poprawić błędy. Inteligentny człowiek z wiedzy jaką uzyskał na tym forum dużo by poprawił w swojej firmie.

UHT CENTRUM DRZWI I OKIEN Nowy wpis
@ha ha ha

Powtórzymy ponownie, nie podpisujemy się pod fikcyjnymi informacjami, jakie tutaj występują i nie mamy zamiaru już więcej niczego udowadniać. My nigdy nikogo nie zastraszaliśmy ani nie zastraszamy, a takimi wpisami udowadnia Pani/Pan, że próbuje na siłę zarzucić firmie, która istnieje na rynku od ponad 20 lat, że stosuje opisane praktyki. Zapewniamy, że każda osoba, która się u nas zatrudni przekona się, że te wpisy to zwykła zemsta i kłamstwa, które próbują poważnie naruszyć dobre imię firmy. Jesteśmy mała rodzinną firmą, która każdego pracownika traktuje z należytym szacunkiem i tak pozostanie. Nie zmieni tego nawet doskonale zaplanowana kampania dezinformacyjna. Nasza reakcja dotyczaca domniemanego zastraszania Sądem i prawnikiem to nic innego, jak tylko zgoda na wysłane do nas zaproszenie spotkania się w ww instytucjach. Innych rzeczy z racji szacunku dla czytających tą sztucznie podtrzymywaną przepychankę nie będziemy komentować. Pozdrawiamy UHT CENTRUM DRZWI I OKIEN

Kostek

Może uzyskam tu informacje czy firma rekrutuje? Na jaki rodzaj umowy można liczyć i czy występują w firmie jakieś dodatki socjalne?

ha ha ha Nowy wpis
@Kostek

Jest ogłoszenie o pracę, nieprawidłowości w nim są poniżej. Podczas mojej pracy nie było żadnych dodatków socjalnych, szkoda czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o Uht Centrum Okien i Drzwi Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Uht Centrum Okien i Drzwi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Uht Centrum Okien i Drzwi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uht Centrum Okien i Drzwi Sp. z o.o.?

Uht Centrum Okien i Drzwi Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Robotnicza 1 A
    53-607 Wrocław
  • NIP: 8971748171 REGON: 20880570 KRS: 0000323484

Uht Centrum Okien i Drzwi Sp. z o.o.