Odradzam Inżynierom pracy u tego pracodawcy. Właściciel niesłowny, pracownicy fizyczni to zbieranina ludzi często bez badań i wiedzy, zatrudnieni na czarno za których kierownik bierze odpowiedzialność. Właściciel zaleca pracownikom by nie tracili czasu na zabezpieczenia BHP ( jak np barierki ) tylko metry kwadratowe ścian się liczą. W efekcie na budowie jest bardzo niebezpiecznie, a w razie wypadku generalny wykonawca przerzuca odpowiedzialność na podwykonawcę czyli na firmę RomaBud czyli na kierownika tam zatrudnionego, natomiast sam właściciel nie ponosi odpowiedzialności , wiec taki kierownik jest ugotowany, na adwokatów mu nie starczy w przypadku wypadku i prokuratora na głowie.