Opinie o Sabel Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Sabel Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Sabel Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg szynowych i kolei

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sabel Sp. z o.o. w Wrocław

Monterzy kiedyś tu pisali, że są nadgodziny i dodatki, jakie? w ofercie na stronie piszą krótko o pakiecie socjalnym, chce znać szczegół, bo może będę aplikował. Czy wynagrodzenie jest wam znane?

@wspolpracownik Nowy wpis

W firmie dzieje się coraz gorzej, odkąd zrobiła się spółka, pracownicy traktowani są słabo a pieniądze nijak się nie przekładają. Brak szacunku do osób które coś potrafią, dzięki ktorym firma zarabia ogromy hajs. Obcinanie dodatków za jeden dzień chorobowego. Kodeks pracy coś tam mówi o warunkach i godzinach, ale kogo to w sabelu obchodzi. Kazdy negatywny tu komentarz jest trafny.

Czy Sabel Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Obserwator Nowy wpis

Jak już pracownicy prawdopodobnie z biura wymyślają sobie nicki typu @Piesek :), @Lili itp. i wypisują te swoje bzdurne komentarze to w tej firmie faktycznie jest nieciekawie.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Lili

Czyli tak dla jasności jakiekolwiek źle traktowanie nie występuje? Upewniam się tylko, bo pisali o tym tak, jakby miało być cos na rzeczy, a teraz oferta dla automatyka wisi. Partner może się skusi, ale chce mieć pewność że będzie on pracował w dobrych warunkach. te zarobki liczone od 5,5 do 7,5 tys od czego są zależne?

Firma z kartonu, (usunięte przez administratora) Dziewczyny w biurach wiecznie toczą wojny i zachowują się jak dzieci w przedszkolu. Ogólnie wszyscy spięci, wszyscy się kłócą i obgadują za plecami. Ludzie odchodzą, bądź są zwalniani ze względu na koszty- bo firma się sypie.

Piesek :)

Pracowałem w tej firmie i o Pani Ewie nie można powiedzieć złego słowa i jeśli ktoś mówi o jakimkolwiek mobbingu to go własna matka do dzisiaj trzyma pod sukienką i go nigdy ścierką nie zdzieliła, choć jak widać wyżej należało się xd

Witam, nie polecam składać podań do firmy Sabel. Firma się sypie od środka, nie startują do przetargów, ludzie odchodzą, zwolnienia ze względu na szukanie oszczędności, sprzęt który nadaje się do wymiany, bardzo nerwowa atmosfera, nadgodziny nie są płatne (oddają za wolne). Jestem jeszcze jednym z nielicznych "roboli" i zastanawiam się nad złożeniem wypowiedzenia przez to, że ta firma nie ma żadnej perspektywy na przyszłość.

Piotrek

Witajcie! Rozglądam się za nową robotą bo mój szef mnie wkurza, dlatego prześwietlam oceny firm. Mam nadzieję, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Wrocławia. Pomóżcie mi i opiszcie jaka jest atmosfera pracy w firmie Sabel Sp. z o.o.? Czy firma zapewnia jakieś świadczenia pozapłacowe? Czy są darmowe obiady pracownicze, albo inny sposób na jedzenie obiadów w pracy? Piotrek

Majka
@Piotrek

Czołem Piotrze. Jest spoko choć czasami myślę, że pracuję w domu wariatów. W temacie posiłków dla pracowników to zwracam uwagę na firmę Truvant z Wrocławia. Zatrudnieni (wiem to od chłopaka, który jest tam zatrudniony) mają tam system informatyczny, dzięki której zamawiają obiady z dofinansowaniem pracodawcy. Działa to trochę jak Pyszne, tylko że jest taniej. Wybieraj pracodawcę mądrze. Majka.

Leszek

Parę osób napisało, że w tej firmie zarabia się w miarę dobrze. A co to znaczy w "miarę dobrze"? Poda ktoś jakieś przybliżone kwoty ;)?

Mikołaj

@siar zarobki powyżej najniższej krajowej ?

Monter
@Mikołaj

Powyzej, wszystko legalnie, nadgodziny, dodatki itd

Czy w Sabel Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Monter

Co masz na myśli pisząc "luźna" Jeśli wykonujesz swoje obowiązki, to jest super

Siar

Praca jest interesująca, nieźle płatna i ogólnie ok.

Antek

Spokój na forum dla pracowników czyli jest dobrze i można aplikować?

Czy można liczyć w Sabel Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Tak, jest dostępny pakiet LUX MED

Czarek

Dla mnie Sabel jest dobrym pracodawcą ale to zależy jak się pracuje!!

gggggggggggggggggggg

poza 1 to reszta brygadzistów tak to pół mózg i chleją wódę na nockach (usunięte przez administratora)się teraz skarży bo go chyba wywalili a nie pamięta jak wchodził na początku w d i z (usunięte przez administratora)ciągle bajera i tym 2 leserem tam nie ma osób które długo pracują po za (usunięte przez administratora)z magazynu takiego fałszu nie ma w żadnej firmie jak spotkasz 1 normalną osobę to szczyt praca jest tam prosta a oni robią z tego bóg wie co i nie przedłużają ludzią umów na ich szczęście słowa kiera inni pracownicy przychodzą do mnie po tyg co robię nie tak z zapytaniem na boga od tego jest lider ,kiero by mi zwrócić uwagę jak robię coś nie tak .Do tego o bhp przekroczenie hałasu o co najmniej 300 % nawet słuchawki nic nie dają (usunięte przez administratora) ,fałsz,podpierda na każdym kroku ,w szatni mrówki ,w zimę zimno jak (usunięte przez administratora) a ty na dwór musisz wychodzić wiaty ciągle otwarte ,(usunięte przez administratora)0 kompetencji udaje że coś potrafi często psuł mi robotę zamiast pomóc ale udawał że wie lepiej plus to dojazd i elementy ściemy bo praca jest prosta aha do maszyn trzeba często biegać bo inaczej się zepsują jeden złamał tak nogę oczywiście nie uznali wypadku i go wywalili latem temperatura 35-42 na hali szkoda że nie doceniają prawdziwych pracowników nawet(usunięte przez administratora) 3 krotnie najlepiej że oferty pracy są ciągle po 8 wakatów a na zmianie są 4 osoby czyli 2 zmian ciągle brakuje czyli od razu widać że coś jest nie tak jak po 2 tyg z nikim tam nie gadałem chyba że o pogodzie bo po co zaraz gruby by wiedział

Masz rację ja tam pracowałem przez jakiś okres wszystko to prawda co odpisujesz jeszcze jest jedno o czym nie podałeś z pracownika robi się robota od wszystkiego zaczynając od operatora mechanika elektryka jesteś od wszystkiego a pensja marna nie polecam tej firmy brak rozwoju

lider

Myślę, że jak ktoś ma problem z chęciami do pracy to szuka bzdur!!! Sabel to dobry pracodawca.

Anioł stróż
@lider

Super mega brylant chyba lider to jest twoja pierwsza praca nie opowiadaj bzdur ludziom (usunięte przez administratora) na końcu ulicy ????

Oceniam SABEL jako dobrego pracodawcę. Mój mąż tam pracuje. Umowa o pracę, wypłata na czas to ważne elementy kiedy młode małżeństwo stara się np. o kredyt. Praca jest ciężka ale wolę żeby mój mąż pracował tutaj, niż wyjeżdżał za granicę.

Zenek
@Gość

Potwierdzam. Mam znajomego który tam pracuje. W miarę dobrze zarabiają.

Patrycja

Wcześniej wypowiadaliście się raczej pozytywnie na temat pracy w Sabel - czy ten trend zadowolonych pracowników wciąż się utrzymuje? Napiszcie proszę, jakie warunki oferuje ten pracodawca oraz czy pracownikom przysługują jakieś dodatkowe benefity. Na stronie internetowej znaleźć można wiele aktualnych ofert pracy w tym miejscu - zainteresowanych odsyłam tutaj: http://sabel.pl/kariera/ Będzie aplikować na któreś z opisanych stanowisk?

............................
@Patrycja

PRACA STABILNA ALE DLA TEGO BO BRAKUJE LUDZI bhp nie istnieje przeciążenia kręgosłupa,brak organizacji ,dziwni ludzie i to nie tylko moja opinia ale kilku osób latem gorąco jak diabli zimą zimno rampy pootwierane trzeba wychodzić często na zewnątrz ,kasa jak wszędzie a jak nie mam premii bo zachorujesz a to częste przeciągi,zimno, przeciążenia to zarobisz jak w markecie żle nie jest ale dobrze też nei

Tom
@............................

Bałagan organizacyjny ludzie bardzo dziwnie jak nie wchodzisz do tyłka wszystkim starszym stażem to jesteś niewolnik kierownictwo żenada

Stefcio

Dziwni ludzie, nowo zatrudnieni to banda (usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora) byle robota była zrobiona. O premie musisz się kłócić. Zatrudniają niepełnosprawnych (usunięte przez administratora)jakiejkolwiek i trzeba robić za siebie i jego. Odradzam! Polecam iść do konkurencji jak ktoś chce się w te firmy ładować.

Zostaw merytoryczną opinię o Sabel Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Sabel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sabel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sabel Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sabel Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sabel Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sabel Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 35 ocen.
  • ul. Wagonowa 28B
    53-609 Wrocław